Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana Marudko-dziekuje za instruktaz :grin: :twisted:

maliszka -dzieki wielkie.

Nosilam 48 a zeszlam na 36 -ale dzieki cwiczeniom fizycznym , skora mi sie tak jakby z powrotem ladnie skorczyla i na szczescie nic nie wisi .

Jakie zmiany -tak okolo 6 mc .diety zaczely mi podupadac wlosy, wiec szybko wlaczylam witaminy, a celulitis znikl-niestety piersi nie sa takie soczyste jak kiedys :-D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane.

Czytam, czytam i czytam... No wreszcie jest co czytac,he he....

Czy ja mogę poprosić o skan tej ksiazki (nowej) Dukana??? Jeśli ktoś ja ma bardzo bym poprosiła.

Maliszka piękna czapa!

Elle tylko pozazdrościć i pogratulować! A może wrzucisz zdjęcia na forum. Takie z przed diety i teraz juz prawie po?! Było by super no i przykład dla innych. Taka motywacja!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko, przedświątecznie :)

Elle, jesli chcesz to mogę Ci podesłac zeskanowaną książke dr Dukana, podaj mi e-mail tylko.

A co do Twoich ulubionych serów camembert i inny "smierdzieli", nie chcę Cię martwić ale one są strasznie tłuste i Dukan ich raczej zakazuj... :-D

Wynik Twój jest rewelacyjny!! Ja bym chiała osiagnac 48 póki co hehehe.

Ja od jutra mam już wolne, wracam do Was pewnie dopiero po świętach,ale... dieta w czasie świąt trwa nadal!

Trzymajcie sie i nie dajcie pokusom...

Maliszki, Sagi, Marudki, Kartofelki, Elle, Babcie Magdy, Pole, Jusie... i wszystkie KoBiałeczki

życzę Wam z okazji świąt spokoju, zdrowia, radości...

Pachnącej choinki, wesołej rodzinki...

Pogody ducha i spełnienia tych nawet z pozoru trudnych do spełnienia marzeń...

oraz Do Siego Roku - Ania...

swiateczne-choinka1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie protalki.

Jakiś czas mnie nie było tzn. czytałam jak mogłam ale o pisaniu nie było mowy-nie mam czasu. W pracy jak zwykle robota a w domciu przygotowania do świąt. Chodzę późno spać a rano jak wstaję to jestm nieprzytomna. Ale jeszcze jutro i wolne. Jak fajnie.

Gratuluję serdecznie spadku tym, które poszły w dół a za resztę trzymam kciuki. Jestem dumna z Sagi, która w tak ekspresowym tempie zrzuciła aż tyle kilogramów. Saguś - tak trzymaj kochana - ślicznie. Jesteś stanowczą kobietą i zawsze osiągniesz upragniony cel. Ja co prawda miałam dłuższy czas tracenia kg ale nie jedne raz zgrzeszyłam.

Jeśli chodzi o potrawy Wigilijne to nie robię dla siebie nic odrębnego - będę jadła to co inni ale w małych ilościach. Już mam zrobione bigos, kapustę z grochem, rybę po grecku, pieczarki faszerowane i skrzydełka faszerowane, makowiec, kulebiak. Dziś zrobię sałatkę i rybę po japoński i ciacho a jutro jakieś grzybki - może barszczyk i paszteciki - jak będzie mi się chciało. Nie wiem co jeszcze wymyśleć dobrego. Trochę narobiłam Wam smaku - przepraszam.

Na pewno się odezwę jeszcze jak nie przed świętami to w trakcie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia ja też chce. Mówicie o nowej wersji, tak? jak tak to przeslij mi na maila. Masz go npewno bo wysyłałam Ci fotki.

Jusiu niestety ja mam tą pierwszą część - jeśli chcesz to służe... Sama chciałabym tę drugą , a wydaje mi sie, że którać z Protaloinek pisała, że ma ją zeskanowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewuszki trochę Was zaniedbałam. To wszystko na goracy okres jaki teraz mamy. A jeszcze w weekend byłam w stolicy dodam, że pierwszy raz wczesniej to tylko przejazdem i zaliczam ten wypad za bardzo udany. Waga po małym zastoju spadła. Buziolki i pozdrowienia dla Was. Aha musze zaleglości nadrobic. sie rozpisałyscie

P.S. Poprawiłam suwaczek zostało mi 4 kg ale chyba dorzucę jeszcze 5 kg do zrzucenia, bo troszke brzuszek mnie nie satysfakcjonuje:) a co jak mam być laska to niech bede:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziu-Aniu, bardzo dziękujemy za życzenia i dla Ciebie też wspaniałych, pogodnych i radosnych Swiąt, do napisania po Świętach :-D

Tryolciu, przyjrzałam się Twojemu suwaczkowi i doszłam do wniosku, że jesteś nawet szybszą lux-torpedą niż Saga. Podejrzewam, że "pomogły" Ci zawirowania w życiu osobistym, bo to zawsze odbija się na apetycie. Serdeczne gratulacje, już tak niedużo Ci zostało :)

Elle, gratuluję, naprwdę wspaniały wynik, a jakie sporty uprawiasz, bo ja też widzę, że powinnam zająć się swoim ciałem, bo dusza już jest wyleczona po 16,5-kg. spadku :grin:

Maliszko, nie spodziewałam się, że porzucisz swojego cudnego kota w niebieskiej czapce, choć ten świąteczny też niczego sobie :twisted: . Ale ja już tęsknie do poprzednika, bo on wygląda na takie nieszczęście, ze wzbudza we mnie od razu pozytywne instynkty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziewczynki i chłopcy (jesli jeszczesa z nami) !!!

U mnie młyn w pracy, wszyscy moi podwładni wracają zza granicy, rozliczają sie, załatwiają wszystkie sprawy, a ja mam jeszcze zaległości po mojej chorobie. Najlepiej jakbym tu w biurze zamieszkała.....

Do tego domowe obowiązki i jeszcze zakupy gwiazdkowe, bo choroba nie pozwoliła mi wcześniej latać po sklepach. Wigilia u mnie w domu dla 11 osób, niby każdy coś przyniesie ale wiecie ja i tak mam i będę mieć sporo roboty.

Ale cóż w świeta albo nawet po Swiętach sobie odpocznę.....ha, ha,ha. lubię ten czas pomiędzy świętami a Nowym Rokiem, w domku czysto, odświętnie, lodówka pełna, nastrój jeszcze świąteczny i perspektywa wolnych dni. Może wtedy znajdę czas by posiedziec z przyjaciółmi przy choince albo z dobra książka.... zazwyczaj do tego jeszcze do kompletu była lampka winiaczku albo dobrego winka, ciasto, orzechy itp. - tym razem będzie cola-light i portalowy sernik... ale za to jaki efekt...cel najwazniejszy. Może dam rade i powstrzymam sie od grzeszków....

Dziekuje za życzenia Andziu , gratuluje ci spadku Tyrolciu, pozostałym zycze chwilki wytchnienia w tym zapędzonym przedświateczna gonitwa czasie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczeta.....

Nie mam czasu.... no nie mam czasu... od 2 dni nawet nie czytałam tego co piszecie na forum :)

Wpadam teraz tylko by złozyc Wam życzenia świąteczne.... jutro o świcie wyruszamy z rodziną do Bukowiny Tatrzanskiej, biore laptop ze sobą ale nie wiem jak będzie tam z siecią.... wyjeżdżam na 7 dni, ale może przedłużę pobyt do sylwestra.... zobaczę....

A teraz juz konkret ode mnie dla Was (proszę kliknąć aby się powiększyło i dało radę przeczytać :twisted: ) :

post-16566-1261509327_thumb.jpg

Do usłyszenia po powrocie.... lub w trakcie mojego wyjazdu jak dorwę net :-D. Wigilijnie mam zamiar nie grzeszyć, pewnie wiecej grzechów przyniesie ze sobą SYLWESTER :grin: ehhh....

Aa.... waga u mnie kręci się w około 69,.... ("coś tam") i diablica jedna drgnąć nie chce, ehhhh.....

uciekam, buuuziak!

PS. Mam nadzieję, ze ktos tu o mnie jeszcze pamieta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko akurat zawirowania z zyciu osobistym odbiły sie w ta druga stronę, bo zazwyczaj dopadała chandra i trzeba bylo zjeśc cos słodkiego. Myśle, żę moze te wyjazdy w góry, ale ostatnio to tylko po kg leciało jak z nich wracalam bo sobie piwkowałam. Wiec nie wiem co takiego sprawilo taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek

Nucia - szerokiej drogi i rownież Wesołych Świąt :)

Maliszko - cudo cudeńko w tej czerwonej czapce :grin: ja kombinuje jak tu w realu ubrać odświętnie swojego psiaka, coby rodzina mi wybaczyła jego obecność przy wigilijnym stole :twisted: jeszcze nikt nie wie, że nasz pies nie zostanie sam w domu w taki dzień - o nie!

Kartofelko... jeszcze chwileczke jeszcze momencik i bedę musiała oddać Tobie honory zająca :-D

Sago, czytałam dość pobieżnie wszystkie posty i nigdzie nie doczytałam jak Twoje spotkanie z koleżankami ? Zachwycone spadkiem?

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych przygotowań !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.