Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wpadłam na forum w locie pomiędzy robieniem śledzi na kilka sposobów a sprzataniem w łazience. Usiadłam na moment odetchnąć i wypić szklanke wody. W domciu czyściutko, pachna namoczone rodzynki, śledzie i majeranek, a z płyty lecą pastorałki Preisnera w wykonaniu znakomitych aktorów spiewających z Krakowa. Już kocham ten moment, nadszeł wreszcie ten piekny czas.... oczekiwanie..... atmosfera i zapach świąt..... muzyka jedyna tylko w tym okresie tak brzmi.......... :) :grin: :twisted: Jeszcze nie mam choinki, stroików w oknach, drobiazgów prezentowych, nie mam mnóstwa zakupów ale to nic juz mi stres minął i nawet nie padam na pysk ze zmęczenia, choć dzien w pracy był intensywny. Wszystko to wynagrodziła mi ten przedświąteczny domowy nastrój.... :lol: :D :-D

Nutko - wypoczywaj w tych górach jak najlepiej, trzymaj diete i zaglądaj do nas. Dziekuje za zyczenia wszystkim, i tobie i Malince . Wam tez Wesołych Świąt !!!!

Moja waga chyba zokazji gwiazdki zachowała sie przyzwoicie i dzis rano pokazała tyle co na suwaczku, więc jest ok!

Może na Wigilie dostane od mojej wagi jeszcze jakis prezencik............ :-D , czego i Wam wszystkim życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D :D :D

Jak tu się spokojnie i ŚWIATECZNIE zrobiło!! :-D

Ja niestety w te święta nie wiele popichciłam.

I przez to nie pachnie u mnie w domku świętami.

Ale chionka ubrana już jest.

:grin: Dzisiaj wracam po dwóch dniach nieobecności

i strasznie się stęskniłam za moimi wszystkimi

domownikami.. :D

No i perspektywa kilku wolnych dni.. PIĘKNIE.

Oj Nuteczko ale Ci zazdroszczę tego wyjazdu!!!

Mi się takie święta póki co tylko marzą!! Nie dlatego,

że chciałabym odpocząć od gotowania (jak na pewno

większość mam ma) - co to to nie.

Bo tu dopiero jestem na początku drogi i bardzo lubię

eksperymentować.. Ale mam konkurencje w postaci

teściowej - więc postanowiłam, że nie będę z nią się

przeganiać.. Chce robić - to tylko skorzystam :D

Wszyscy mi tak mówią - w końcu udowodniłam, że

chęci mam.. Ale przerobić np dwóch torcików

na raz mój narzeczony nie jest w stanie - a ona chce

go rozpieszczać - to niech ma.. Ja w kuchni rządzę

raczej tylko dla moich gości! Chociaż tyle...

Ale i tak marzą mi się takie święta tylko w dwójkę.

Mama mnie oczywiście w słoiki zapakowała. Ale przynajmniej

jej orzechów nałupałam.. Oj, tam w domu czuć święta :)

Ale ja na przykład nie lubię składać życzeń.. U mojego narzeczonego

(tak mówi), że mówi się wesołych świąt i po sprawie. A u mnie

w domu to są takie poważne życzenia - jest to dla mnie najgorszy

moment wigili. Bo jakoś w tym czasie jestem krucha jak opłatek.

I jak ktoś trafi z czułą strunę - nie ma aszans i nie powstrzymam

potoku łez (tak było w zeszłym roku).. :twisted: Dlatego w tym roku,

choć też wcale nie z wielką euforią - spędzę święta z mamą lubego,

jego ciocią i kuzynką.. Choć formalnie to nie moja rodzina..

Rodzice w tym roku w ogóle się nie sprzeciwili.. Po zeszłorocznym

moim 'wystąpieniu' wolą nie ryzykowac.. :lol:

I ja przystąpię do życzeń:

Niech te święta sprawią,

że będziecie potrafiły cieszyć się tym co macie.

Niech marzenia zmienią się w cele,

do których będziecie dążyć.

Niech nie zabraknie Wam miłości i wsparcia,

żeby pokonać przeciwność losu.

Niech przyjaciele i rodzina pokazują Wam

jak wyjątkowe jesteście!!!

Wesołych świąt!!!

post-13995-1261546593_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane KoBiałeczki myślę, że to już czas, bo zaraz nie bedzie komu, więc składam Wam najserdeczniejsze życzenia:

*

***

Białych myśli

Lekkich, jak puch

Niech Anioł

Przywieje z nieba,

Otoczy skrzydłem nadziei

I niech kolędę zaśpiewa.

Bo dzisiaj jest Piękny Dzień

Wszystko się rodzi na nowo

Więc w blasku Tajemnych Świąt

Trwaj zdrowo i kolorowo

To dobry moment żeby Wam powiedzieć, że dawno nie byłam w tak wspaniałym gronie walczących, mądrych, serdecznych i lojalnych KOBIET.

Chcę Wam za to serdecznie podziękować i mam nadzieje, że to Forum bedzie dla Was i innych Babek takim samym oparciem, radością obcowania z niecodziennymi ludźmi i niekłamaną przyjemności, jakim jest stale dla mnie.

Wesołych Świąt!!!!!

post-16578-1261548238_thumb.gif

post-16578-1261548356_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzi, Marudzie i Malince dziękuję za życzenia - piękne.

Tryolci gratuluję spadku

Margarete to piękne co napisałaś o zapachu i klimacie przedświatecznym, podpisuje się pod wszystkim i pod tym okresem międzyświątecznym - też dla mnie to najmilszy czas.

Nutko bawa sie wesoło w górach zasłużyłaś

Winkachce Twój piesek na pewno nie jest klopotliwym gościem świątecznym, moje koty zostaja w domu, ale na krótko i mają dobrą opiekę - bedę za nimi tęsknić.

Bożenko na pewno powrócę do kota w czapce nr 1 ten to świąteczna wersja i faktycznie aż się prosi o opiekę.

Jusiu wszystkiego dobrego - dzięki za pochwalenie Czapki : )

Kartofelko, Anulko, Anulkas, Aniu, Polu ,100rotko, która zniknęłaś i Juggin, Benek, Maho, Kasias, Sandro, Sago, Esperantino, Elle oraz wszystkie inne babeczki do napisania po Świętach będę odcięta od netu i Waszych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-12961-1261551986_thumb.jpg

Małą gwiazdkę przed świętami

Przyjmijcie proszę z życzeniami

Może spełni się marzenie post-12961-1261552177_thumb.jpg

Białe Boże Narodzenie

Lub, gdy przyjdzie Wam ochota

Niech to będzie gwiazdka złota

Bo, gdy spada taka z nieba

Wtedy zawsze marzyć trzeba

No, a jeśli tak się zdarzy,

Że srebrzysta Wam się marzy

Można także taką zdobyć

I choinkę nią ozdobić post-12961-1261552348_thumb.jpg

Gwiazda, gwiazdce zamrugała

I choinka lśni już cała

Naszych marzeń jest spełnieniem

Bo jest piękna jak marzenie

A pomarzyć czasem trzeba

Każdy pragnie gwiazdki z nieba....

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Na dworze odwilż i spokój z mrozem (oby jak najdłużej)

Marudko piękny suwaczek.

Kot w czapce mikołajowej czy niebieskiej – bardzo mi się podoba i bardzo lubię czytać posty zapisane obok.

Moja waga dzisiaj była łaskawa i pokazała zero obok 8 z tendencją spadkową czyli ciut poniżej a że mam taką najzwyklejszą wagę to spadek zaliczam co 0,5 kg bo mniejsze to trudniej oszacować, więc może jutro rano zobaczę 8 za wskaźnikiem, oby.

Jestem cały czas grzeczna, ale przyzna się że od kiedy jestem w domu to zjadam jeden posiłek mniej czyli 4 – dobrze że waga spada. Cieszę się z tego bardzo.

Anulka 1978 dziękuję za ciepłe słowa. Uwielbiam komplementy i w tym przypadku są dla mnie nagrodą za trud. Bo niestety dieta nie raz powoduje, że zapach nie portalowego jedzonka zachęca do grzeszków. Wczoraj kupiłam dzieciom (bo były zabiegane) big macki z Mc Donalda – jadły w samochodzie, a ja mimo iż nie byłam głodna to ledwo się powstrzymywałam żeby nie chwycić kęsa. Zawsze lubiłam Fast fordy. Wzięłam za to 3 łyki sprita bo zapomniałam z domu wody. To ochyda, moja córka śmiała się z mojego grymasu. Jak ja mogłam to wcześniej pić. Sama nie wiem.

Anulka 1978 – ale Ty kochana też masz rewelacyjny wynik. Jestem dumna z takich osiągnięć super, super WILEKIE GRATULACJE.

Spotkanie z koleżankami było bardzo udane, podziwiały moją figurę (kolor włosów) stwierdziły , że bardzo korzystne te zmiany. Długo siedziałyśmy razem one przy piwku, a ja przy mineralnej.

Fajny taki wyjazd Nutko – odpoczywaj a dietą zajmiesz się po powrocie.

Tyrolcia – świetnie Ci idzie, lepiej niż mi, oby tak dalej no nie.(obu nam tego życzę)

Maleszka ma rację – wkrótce nie będzie komu składać życzeń.

Nie umiem pięknie pisać, ale za to szczerze od serca życzę wszystkim zdrowych i radosnych świąt w rodzinie w atmosferze miłości i ciepła. Życzę aby wagi nie zauważyły grzeszków bez których się nie obędzie przy suto zastawionym stole. Tak by po świętach nie było zbyt dużo do odrabiania. Przyłączam się do Maliszki – jesteście wspaniałymi przyjaciółmi. Bardzo się cieszę, że jestem z Wami i mogę liczyć na uznanie kiedy jest dobrze i na wsparcie w czasie smutku. Jesteście wielkie duchem i dlatego wszystkie zasługujecie na osiągnięcie celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliszko - mój pies tryska miłością - nie przechodzi obojętnie obok jakiegokolwiek człowieka, ciągle się cieszy i do wszystkich tuli :-D

Niestety nie każdy to lubi.

Dziękuję wszystkim za Życzenia i również pragnę przyłączyć się do grona składających a więc :

Zacne koleżanki i koledzy Protalowicze !!!

Życzę białkowego obżarstwa :) Pogody ducha, pięknych przeżyć (ale takich o których się nie zapomina )

Życzę aby każdy z Was poczuł ten zapach, tą magię i to szczęście! Aby nikt się niczym nie zamartwiał i spożytkował ten czas jak najlepiej tylko się da!!!

Przepięknych Świąt !!!!!!!!!!!

A po Nowym Roku nowej siły do walki z kilogramami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim moim najukochańszym Protalinkom życzę aby te święta zapisałay się w naszej pamieci jako niepowtarzalne, bo chyba na to zasłużyłyśmy naszym uporem, konsekwencją i ciągłym wspieraniem się. Życzę Świąt spędzonych wesoło, zdrowo, w gronie ukochanych osób i zwierząt.

Hej kolęda, kolęda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki. Jakbym już nie zajrzała:

_______________./\.

____________ __>_<_

_____________Ѽ.\/ Ѽ

___________;->( ɕѼ Ҩ .

___________@.♥ '(█) ♥ *$

________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*

_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)

____________>o*oѼ @.<

_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'

______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)

____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ

__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ

_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*

___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o

__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)

_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@

____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥

___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.

_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)

_____________▓▓▓▓▓___________

__________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__ ø¤°

By radosne święta były,

By marzenia się spełniły.

By choinka była biała

I kolęda pięknie brzmiała.

By prezentów było moc

W Wigilijną Świętą Noc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki !

Dziekuje za miłe słowa Olu, Babciu Magdo, Winkachcę, Anula 1978, Maliszka,Sago Marudko , za serdeczne życzenia.

Ja również życzę wszystkim osobom odwiedzającym nasze forum z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przeżywania ich w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze, Kolejny zaś Rok 2010 niech będzie dla wszystkich czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń. Życzę Wam jak najmniej pokus na świątecznym stole, wielu okazji do odpoczynku światecznego a w Nowym Roku osiągnięcia wymarzonych szczupłych sylwetek. Dziękuje wszystkim za wirtualną przyjaźń i wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Sago podziwiam ja bym sie nie powstrzymala i napewno chapneła kawałek bic maca. Z reszta moja mala czesto mnie czymś neci. No dziekuje za doping. Tobie również zycze dalszych spadków nawet podczas świat choć wiem ze to bedzie trudne.

Ciężko było. ćwiczenie czyni mistrza.hihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winkachcę- ja nie wyobrażam sobie aby moja sunia została sama w wigilijny wieczór, jest przecież członkiem naszej rodziny. Zawsze pod choinka jest jakiś upominek i dla niej.

Mało tego w tym roku kolacja wigilijna u mnie więc oprócz 11 osób przy stole + 1 miejsce dla wędrowca w domu będą 3 psy, a właściwie suki bo dwie przyjdą do nas w goście razem z rodzinka. Nie wiem jak sie to sprawdzi bo jedna z nich jest całkiem młodziutka i jeszcze sie z moja suczką nie znają. Ale moja mimo ze duża (doberman), czarna i groźnie wygląda to am anielsko spokojne usposobienie i jest przyjaciółka wszystkich i ludzi i zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczyny:) ale duzo napisalyscie i jakie piekne zyczonka i choinki:) Ja jeszcze dzis w pracy do 19.30, jutro tylko do 12.Dzis ostatni bialkowy, waga niestety nie drgnela czyzby znowu zastoj?:-D zobaczymy jutro rano sie zwaze.Przekonalam sie nawet do ryb, od 2 dni jem grilowany filet z lososia z dipem czosnkowym i bardzo mi smakuje bo kurczakow mam juz chyba dosc:) Wczoraj bylam w miescie po prezencik dla lubego, jakie tlumy!!!! i kolejki we wszystkich sklepach, szok! Choineczke mamy juz piekna, rozlozysta i duza slicznie przystrojona:)

Jeżeli chodzi o książkę to dziewczyny mają ją w wersji zeskanowanej chyba dostała ją od kogoś z forum Sandra, bo z powodu wygnania : ) za granicę nie mogla jej nabyć.

Pozdrawiam

Tak mam, stara wersje plus przepisy wiec jakby co sluze:) Ale Maliszko mimo wygnania dostalam oryginalna ksiazeczke z pl wysylkowej ksiegarni:)

Ale i tak marzą mi się takie święta tylko w dwójkę.

Marudko ja wlasnie mam takie swieta we dwojke i choc strasznie sie nimi ciesze, ze tak po cichutku i romantycznie je spedzimy to mimo wszystko strasznie tesknimy za domem i ta rodzinna atmosfera...

Kochane Dziewczyny i ja Wam chce zyczyc tego co najpiekniejsze, spelniania tego co tkwi w kazdej z nas, co jest glosem naszych serc ...Bysmy zawsze byly soba, radosne, pogodne jak te najcieplejsze w roku swieta, silne, madre ale i bysmy mogly czasem pozwolic sobie na odrobine glupoty i szalenstwa...By zycie choc czasem odbierane w szarych barwach bylo najwspanialsza wartoscia i bysmy nigdy nie zapominaly, ze jestesmy WSPANIALE:)

WESOLUTKICH

BIELUTKICH

WSPANIALYCH SWIAT!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.