Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam protaleczki!!!

Skoro zaczynacie juz składać życzenia to ja pewnie też złoże bo bedzie nas tu coraz mniej:

Zdrowych, spokojnych świat Bozego Narodzenia,

Spełnienia najskrytszych marzeń, osiągnięcia zamierzonych celów, w naszym przypadku dużych spadków!

I oby świeta minęły w rodzinnym gronie.

Tego wszystkiego życzę Wszystkim protaleczką i panom Protalom!!!

Przepraszam że nie wyrózniam dla kogo są te życzenia. Nie chce kogos pominąć.

Wszystkim jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja wlasnie mam takie swieta we dwojke i choc strasznie sie nimi ciesze, ze tak po cichutku i romantycznie je spedzimy to mimo wszystko strasznie tesknimy za domem i ta rodzinna atmosfera...

Sandro - Ty to tak trochę z 'przymusu'.. ta romantyczna wigilijna

kolacja!! Bo daleko od rodziny jesteś. A ja bym chciała kiedyś tak z wyboru.

:) Choć też mi głupio, że nie z rodzicami spędzę wigilię - pierwszy raz.

Tatusiek jeszcze mi przed chwilą do pracy podrzucił sałatki.. :grin: Bo ja

już po pracy nie chciałam jechać do rodzinnego domu.. A mama to się

chyba boi, że u teściowej to nic nie będzie.. Oj, Ci moi rodzice.. Czemu

nie ma tak miło jak się z nimi mieszkało.. Potem trochę żal, że się człowiek

wyprowadził :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane protalki !!

Z okazji nadchodzacych swiat zycze wam:

Wesołych Świąt, bez zmartwień,

Z barszczem z uszkami i z karpiem.

Czeka prócz nas też przy stole,

puste miejsce na Niedolę,

Bo, gdy owa tutaj wpadnie,

siądzie z nami i coś dziabnie.

Może rybkę może ciasta

raz, dwa, trzy i szczęście wzrasta!

Gdy najemy się do syta,

czas na pieśń ku chwale Boga,

bo gdy taką on usłyszy,

szczęścia nam do życia doda.

Pod choinką siedzą dzieci,

patrzą gdzie są ich prezenty,

Nagle puka ktoś do szyby,

to jest ten czerwony święty!

A gdy siedem minie dni,

Będzie świętowania czas,

Bo już roczek nam się skończy,

I kolejny wita nas!

Mam nadzieje, ze w pszyszlym roku spotkamy sie wszystkie a nawet nasze grono sie powiekszy o nowe proteinki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Proteinki.

100 lat juz tutaj nie zagladalam.Poleglam w 3 fazie.sama nie wiem jak to wyszlo.Ale rezultat taki ze mam juz na plusie o wiele wiecej niz mialam przed dijeta :-D A co najgorsza tyje srednio kilogram tygodniowo.

Wiem sama sobie jestem winna.I jestem okropnie na siebie zla poniewaz schudlam zakladana ilosc kilogramow i juz bylam taka szczesliwa ze swojej wagi...Wbrew pozorom najciezej jest wage utrzymac a nie zrzucic .

Teraz od nowa przeczytam sobie ksiazke i po swietach startuje od nowa,niestety z wyzsza niz poprzednio waga startowa.

A teraz pragne zlozyc Wam zyczenia pieknych,zdrowych,radostnych,rodzinnych Swiąt Bożego Narodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Proteinki.

100 lat juz tutaj nie zagladalam.Poleglam w 3 fazie.sama nie wiem jak to wyszlo.Ale rezultat taki ze mam juz na plusie o wiele wiecej niz mialam przed dijeta :-D A co najgorsza tyje srednio kilogram tygodniowo.

Wiem sama sobie jestem winna.I jestem okropnie na siebie zla poniewaz schudlam zakladana ilosc kilogramow i juz bylam taka szczesliwa ze swojej wagi...Wbrew pozorom najciezej jest wage utrzymac a nie zrzucic .

Teraz od nowa przeczytam sobie ksiazke i po swietach startuje od nowa,niestety z wyzsza niz poprzednio waga startowa.

A teraz pragne zlozyc Wam zyczenia pieknych,zdrowych,radostnych,rodzinnych Swiąt Bożego Narodzenia!

Witam Cię serdecznie. To smutne co piszesz. Życzę aby tym razem Ci się udało. Liczymy wszystkie na to że zdobytą wagę można utrzymać. Głowa do góry. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich przedświątecznie :-D

Dziękuję bardzo za wszystkie cudowne życzenia. Dołączam się do nich z całego serca

Życzę wszystkim Protalkom najpiękniejszych, najwspanialszych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a sobie, żebym w życiu znajdowała zawsze tyle serdeczności, akceptacji i życzliwości co na tym forum. Dziękuję za to wszystko i pozdrawiam serdecznie :grin:

Tino, witam Ciebie serdecznie i mimo, że smutna jest Twoja historia z dietą Protal, to wierzę, że tym razem Ci się powiedzie. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości przez wszystkie fazy diety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tina szok o czym piszesz, pilnuj sie teraz kobieto a dla nas niech to teraz bedzie przestroga!!!

U mnie szok ze stresem wlasnie wrocilam z pracy wchodze na wage a tam kilogram wiecej...dzis piaty dzien bialek, jadlam nawet ryby i taki szok:(nie rozumiem nic juz z tej diety:(((( przed @ nie jestem.A co gorsza mam dwie wagi i na tej drugiej- starszej az 2 do przodu...o co tu chodzi? czemu ta waga na tej diecie nie jest stabilna?skacze jak nienormalna raz w ta raz wewta i w sumie to juz sama nie wiem ile waze:((((

Ciekawe co jutro po kolacji wigilijnej pokaze, pewnie z 5 do przodu:(

Ech zdolowalam a tu taka mila atmosfera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki wieczorowa pora.Ja rowniez po nowym roku zaczne podobnie jak Tina na nowo,kilogramow za wiele mi nie przybylo(2kg),ale czuje sie caly czas taka gruba i pelna jakby w obwodzie wiecej bylo.Chyba za bardzo sobie pozwolilam w III i IV fazie :-D

Teraz chce zlozyc wszystkim serdeczne zyczenia :

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących

śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych

niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz

nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Protalinki!

Ja również życzę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt.Moja waga niestety znowu podskoczyła a tu jeszcze święta.W dodatku w drugi dzień świąt jadę do Zakopanego na Sylwestra,gdzie będę balowała w międznarodowym towarzystwie Esperantystów.Aż się boję jak to się skończy,ile kilosków przybędzie.

Jednak od nowego roku będziemy walczyć dalej,prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie po bardzo długiej przerwie spowodowanej troche brakiem czasu jak również awarią komputera. A do czytania mam że HOHO jak mówil Mikołaj bo aż 100 stron. Nadrobię to po Świętach bo mam urlop. Zmieniłam suwaczek z 79 na 76 kg. Czekałam bardzo na ten moment żeby z Wami sie tym podzielić. Pomimo, że jesteśmy na tym forum raczej jako anonimowi uzytkownicy to Wasze wsparcie daje dużo. Nie było mnie tutaj a bardzo za Wami tęskniłam, byłam ciekawa jak u Was z waga.

Zycze Tym wszystkim którym trochę nie wychodzi aby byli wytrwali. Tym którym się udało - trzymajcie tak dalej.

Korzystając z okazji życzę Wszystkim zdrowych pogodnych i radosnych Swiąt, aby waga po Świętach była na poziomie dzisiejszym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczęta:D!!!

Chciałam życzyć Wam i Waszym rodzinom i bliskim zdrowych, spokojnych, pełnych miłosći i rodzinnego ciepła świąt i oby nadchodzący Nowy Rok przyniósł samych sukcesów w życiu codziennym - prywatnym i zawodowym, oraz, żeby wszystkie cele i marzenia się ziściły. No i oczywiście spektakularnych wyników wagowych (w dół) bez zbytnich wyrzeczeń w okresie świąt i sylwestra.

Buziaki i uściski, nie wiem kiedy będę miała czas jeszcze coś napisać:-D 

Trzymajcie się cieplutko! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.