Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :-D

Jak miło się tu zaglada, gdy tyle Dziewczyn na dole strony :)

Ola i Endofme, witam serdecznie wsrod Protali. Zycze Wam powodzenia i wytrwalosci :twisted:

Andziu, serdecznie gratuluje spadku, tak trzymaj, powodzenia :grin:

Maliszko, ja weteranka diety Ci mowie ku pokrzepieniu, jak Ci spodnie, spodnice i wszstko inne spada to zbliza sie spadek wagowy. wiec przygotuj sie na to epokowe wzdarzenie, trzymam kciuki :D

Maragrete, dziekuje kochana, na Ciebie zawsze mozna liczyc. A co z Twoja waga, chyba trzeba ja postraszyc, w Nowym Roku wezmiemy ja w obroty. Nie martw sie. przeciez wiesz, ze z kazdego zastoju sie wychodzi. Powodzenia i pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie :) mam pewne wątpliwości co do tego, czy mogłam to zjeść:

-tuńczyk z puszki oczywiście w sosie własnym, ilość tłuszczu to 0,6%

-wołowina z puszki, ilość tłuszczu to 1,5%

-omlet z 2 jajek i 3 plasterków szynki, oczywiście bez tłuszczu, tylko nie wiem czy ta szynka czegoś nie puściła...

Czy to mogło wpłynąć na to, że ważę tylko 2kg mniej po 4 dniach? No i czy w ogóle mogłam to zjeść? :-D

I czy Pepsi light mogę pić tak bez umiaru? Wczoraj wypiłam 5 szklanek. Niby jedna szklanka ma 0,7kcal, więc chyba się od tego nie tyje. Już sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie :) mam pewne wątpliwości co do tego, czy mogłam to zjeść:

-tuńczyk z puszki oczywiście w sosie własnym, ilość tłuszczu to 0,6%

-wołowina z puszki, ilość tłuszczu to 1,5%

-omlet z 2 jajek i 3 plasterków szynki, oczywiście bez tłuszczu, tylko nie wiem czy ta szynka czegoś nie puściła...

Czy to mogło wpłynąć na to, że ważę tylko 2kg mniej po 4 dniach? No i czy w ogóle mogłam to zjeść? :-D

I czy Pepsi light mogę pić tak bez umiaru? Wczoraj wypiłam 5 szklanek. Niby jedna szklanka ma 0,7kcal, więc chyba się od tego nie tyje. Już sama nie wiem...

spokojnie spokojnie wszystko ok z tymi tluszczami, Dukan dopuszcza do 5 % tluszczu albo dziewczyny jeszcze obliczaja tak;

bialka > tluszcze + wegle

na poczatku wszystkie trzymia sie jak najmniejszych parametrow, ale sadze ze pozniej (serki zero o ile istnieja sa nie do przelkniecia niestety) obserwuja i wiedza na co mozna sobie pozwolic a na co nie, sa takie dziewczyny ktore chudna na nabiale, a sa takie ktore na miechu....wiec wszystko zalezy od organizmu

Saga chudnie w tempie ekspresowym nawet ponad norme, inne dziewczyny stoja w miejscu przez jakis czas....ja poprostu nauczylam sie czekac cierpliwie na spadek, bo inaczej czlowiek by sie szybko zniechecil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!

Jestem tu nowa i chciałabym Was zapytać czy ta dieta naprawdę działa? Jestem w ogromnej potrzebie zrzucenia 15 kg (marzenia) do lata, ale dotychczasowe wszystkie diety kończyły się załamaniem silnej woli. Uwielbiam jedzenie i nic na to nie mogę poradzić.

Ta dieta wygląda zachwycająco- można jeść naprawdę dużo :-D

Poleciła mi ją znajoma, która zrzuciła ok 10 kg, ale niestety twierdzi, że więcej nie może, pomimo diety. A ja potrzebuję 15kg!

Mimo wszystko dzisiaj jest mój pierwszy dzień fazy uderzeniowej i mam nadzieję, że jakoś to będzie.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki,

a.

Witam!!!dieta z cala pewnością działa!

Zycze wytrwałości!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hj hej hej w przedostatni dzien roku:)Po pierwzym bialkowm waga powrocila do -1kg, ktory mi powrocil tak beszczelnie przed swietami:)Wiec zaraz zmieniam suwak, a co:)))

Cześć dziewczyny :grin:

Od Nowego Roku dołączam do Was :twisted:

Bardzo się ciesze bo czytam Was od dłuższego czasu ... podziwiam wyniki, troche żyję Waszymi sukcesami...

Miałam niedawno załamkę...nic nie cieszyło...okropność!

Aż spotkalam dawno niewidzianą przyjaciółkę, podsunęła mi dietę Pierre Dukana ...

Wróciła chęć do walki o siebie :lol:

Nie mam dużo do zrzucenia choć dla mnie te 10 kg to olbrzymie wyzwanie!

Licze na wsparcie i gorąco pozdrawiam...

Będę pod ręką jakby co :-D

Witam raz jeszcze

Olinka - Ola

Witam Olinka znam to uczucie, kiedy niezadowolenie z wlasnego wygladu rzutuje na caloksztalt, wiec trzymam kciuki, 10 to niewiele, moze bedziez miec szybsze spadki ode mnie:)

Witam! Czytam to forum od wczoraj i nie mogę się oderwać :D Jestem 4 dzień na diecie i na razie 2kg mnie ubyło.

Martwię się, że to trochę wolno, bo dużo osób chudnie po kg na dzień... Ale jestem dobrej myśli :-D Chciałabym zrzucić 10kg!

hej hej:)Jesli masz do zrzucenia tylko 10kg to 2 na uderzeniowce jest ok

Dziękuję za miłe powitanie :D mam pewne wątpliwości co do tego, czy mogłam to zjeść:

-tuńczyk z puszki oczywiście w sosie własnym, ilość tłuszczu to 0,6%

-wołowina z puszki, ilość tłuszczu to 1,5%

-omlet z 2 jajek i 3 plasterków szynki, oczywiście bez tłuszczu, tylko nie wiem czy ta szynka czegoś nie puściła...

Czy to mogło wpłynąć na to, że ważę tylko 2kg mniej po 4 dniach? No i czy w ogóle mogłam to zjeść? :)

I czy Pepsi light mogę pić tak bez umiaru? Wczoraj wypiłam 5 szklanek. Niby jedna szklanka ma 0,7kcal, więc chyba się od tego nie tyje. Już sama nie wiem...

ale wzorcowo:))) na poczatku kazda tak ma:)ja caly czas pije cole 0% lub light, kalorii nie ma ale takie ilosci slodzika na pewno nie maja dobrego wplywu na zdrowie.Slyszalam, ze te wszystkie cole light to staszna chemia..ale coz:)

No nic lece sie ogarniac na ostatnia nocke do roboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartofelka - gratuluje 5 na przodzie, ja w 2010 tez bede miec 5 na przodzie ..... ale w moim przypadku to chodzi o mój wiek i to nie jest juz takie radosne.... :grin: , nie wiem czy i jak uda sie mi zyc jak mi sie w połowie roku licznik przekreci na 5, zobaczymy..... Póki co do połowy roku mam jeszcze 49.... :-D :)

Maragrete, moim zdaniem "5~" to piękny wiek - stabilna praca, dzieciaki samodzielne - w końcu masz czas dla siebie :twisted:

Witam! Czytam to forum od wczoraj i nie mogę się oderwać :lol: Jestem 4 dzień na diecie i na razie 2kg mnie ubyło.

Martwię się, że to trochę wolno, bo dużo osób chudnie po kg na dzień... Ale jestem dobrej myśli :-D Chciałabym zrzucić 10kg!

Endofme, powinnaś się nazwać "beginningofme" bo protal to start do lepszego jutra. Na po 5 dniach uderzeniówki miałam -2kg i troszkę byłam zmartwiona, że tak mało ale póki co idę zgodnie z tym co wyliczył mi test Ducana. Głowa do góry!

Maliszko, kichaj na wagę. Ważne, że centymetr współpracuje :D U nas w tym roku romantyczny Sylwester we dwoje. Chcę mężowi przygotować jakąś romantyczną niespodziankę ale nic mi nie przychodzi do głowy a net zawalony jest pomysłami typu: Polsat lub horror na DVD :/

Bożenko, do ciebie też miałam coś napisać ale mnie mój brzdąc odciągnął i już wyleciało mi z głowy, dlatego póki co ściskam cię tylko mocno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Sylwestra spedzam u przyjaciólki w Gdyni, nie daleko ale w miłym towarzystwie:)

Dietke zaczynam od 2 stycznia, jutro jade z siostra na protalowe zakupy, no i ....show time widze ze nie tylko ja zaczynam od stycznia, musimy wiec trzymac za siebie wszystkie na wzajem kciuki i kozystac z porad doświadczonych już kolezanek, ktore szczerze służa pomocą:-D

pewnie juz jutro nie znajdę czasu aby tu zajrzeć wiec...DO SIEGO ROKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim!

Taka już byłam dumna i blada, że przez święta mnie ubyło i zapeszyłam 0,5 kg do przodu, najwyżej po Nowym Roku będę dłużej na białkach.

Witam Olinkę i Endofme i życzę im szybkiej utraty kilogramów.

Ja spędzam Sylwka w domku, bo byłam kilka razy na organizowanych sylwestrach i myślę, że to strata pieniędzy. Też wolę gdzieś za to wyjechać.

Co do lodowiska partę lat nie jeździłam i w zeszłym roku zakupiłam łyżwy z postanowieniem , że będę często jeździć. Wybrałam się na lodowisko sztuczne, odkryte, najpierw jeździłam przy bandzie, a jak się tylko puściłam to leżałam i tyłek poobijany i mokry, do dziś to pamiętam i tak oto przygoda z łyżwami się zakończyła.

Cciałabym Wam wszystkim złożyć życzenia noworoczne wykorzystując słowa ks. Twardowskiego:

"Oby się wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki

i własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki

I oby w Nas złośliwe jędze pozamieniały się w owieczki

a w oczach mądre łzy staneły, jak na choince barwne świeczki

By anioł porwał każdy dramat aż do rozdziału ostatniego

kładąc na serce pogmatwane jak na osiołka kompres śniegu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś dzięki za pomoc dobra Kobietko :-D 

Ah ten sylwester... ja akurat spędzam go z lubym i paczką wesołych znajomych w rytmach rock'n'rolla :) Tak więc to co zgrzeszę to wytańcuję:grin: Nie wiem czy dam radę jutro zaglądnąć, ale jeśli nie to Wam wszystkim życzę udanej zabawy i jeszcze bardziej udanego NOwego Roku. Buziale i tulasy :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :-D

Jestem pewna, że się bedziecie świetnie dzisiaj bawić na większych i mniejszych imprezach sylwestrowych. Ja niestety podobnie jak Mallinka dzisiaj pracuję, wracam do domu ok.23 i będę miała siłe tylko na przyjęcie Nowego Roku razem z mężem i dziećmi :)

Kartofelko, ja też Ciebie ściskam mocno i wiem jak dzieci potrafią być absorbujące :grin:

Kochana Maragrete, dziękuję Ci brdzo za trzymanie kciuków. Pomogło!!!

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Wszystkim piszącym i czytającym nasze forum spełnienia wszystkich, nawet najbardziej nieprawdopodobnych marzeń, wiele radości i szczęścia. Do Siego Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane protalki !!!!

Zycze wam w tym nadchodzacym Nowym Roku samych spadkow wagowych i zebysmy wszystkie byly laseczki hehe

tego sobie i wam zycze........

Bozenko i Margarete do was mam szczegolny sentyment i dziekuje za wszystkie mile slowa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam tylko sie przywitac i zaraz spadam, bo ludzki szef zwolnil nas wcześniej dzisiaj to trzeba wykorzystać przecież. :-D Dziekuje za gratulacje i wsparcie - to na prawdę bardzo pomaga! Witam wszystkie nowe protalinki i trzymam kciuki!

A na Nowy Rok Wam zyczę wszystkiego LEPSZEGO... Spadków zaplanowanych, spokoju i pogody ducha ! oczywiście szampańskiej zabawy!

nvj2yzxioi4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja jeszcze w pracy ale też krócej dziś :-D

Wieczorem idę na szalonego Sylwestra w Górki, z ogniskiem, śpiewami. Mam nadzieję ze będzie miło i ciepło...

W domku nie mam chwilowo Internetu więc odezwę sie dopiero w poniedziałek i to będzie mój pierwszy dzień diety :)

Chcę wam zyczyć na ten Nowy Rok wytrwałości oraz spełnienia marzeń...dużo zdrowia bo ono najważniejsze oraz zadowolenia z własnych osiągnięć !

Jeszcze raz dzieki za miłe przyjęcie...

Buziaki.

Aa jeśli Dorotexx czyta nas czasem to chciałam jej podziękować za założenie tego wątka forum, bo naprawdę spełnia swoje funkce i dodaje motywacji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.