Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie moje piękne koleżanki :)

Ja też spędzam sylwestra w domu ze znajomymi.

Baloniki już nadmuchane, powieszone - choc było

z nimi trochę problemów.. Ale mam nadzieję, że już

będą się trzymac.. :-D

W ogóle to my tak już od wczoraj przyjmujemy gości.

Najgorsze jest to zmywanie.. ale jakoś nabieramy wprawy

:grin: i wczoraj w pół godziny się ze wszystkim uporaliśmy!!

A trochę się tego uzbierało.. Choc dziś będzie więcej.

Najważniejsze żeby się dobrze bawic..

Dobrze, że mamy tą matę do tańczenia - trzeba jeszcze

sprawdzic czy działa.

I co najważniejsze - koleząnki mnie wczoraj poratyowały

przynosząc w prezencie kieliszki do szampana.. Teraz jeszcze

trzeba kupic szampana.. Jakoś nie rzuca się w oczy i ciągle

zapominamy..

To kończę.. bo trzeba trochę pozamiatac i takie tam..

Do siego.. Żeby nam się wszystko udało, a niepowodzenia

uciekły w cień i zniknęły na zawsze!!

Pa, pa, pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!!!

Nie było mnie tu jakiś czas ale starałam się czytac Was na bierząco. Jeśli ktoś widzi mnie podświetloną na dole to przepraszam za to że mnie nie ma ale nie wylogowywałam się bo za każdym razem miałam problemy z zalogowaniem. Chociaż teraz juz powinno byc ok.

Gratuluje Waszystkim spadków! Mnie niestety to nie dotyczy. Ale mam postanowienie noworoczne i bede sie tego mocno trzymać. Tym bardziej że nie wiem czy jeszcze pamietacie Śliweczke?! Wstawiła na Nk zdjęcia. Są wprost szokujace! To jest prawdziwy przykład, dobry przykład diety Dukana! 47,5 kg w ciągu roku???!!!! wielkie ukłony w jej strone. Chyle czoła!

Więc jak zobaczyłam te zdjęcia to postanowiłam że spróbuje zrobić tak jakby znów uderzeniówke. Może to pomoze.I waga zacznie znów spadać . A tego sobie zycze w nowym roku!!!!!

A co do zyczeń to chciałam 

Wam życzyć wszystkiego co najpiekniejsze, duzo chwil spedzonych z bliskimi,dużo cierpliwości i wytrwałości,spełnienia najskrytszych marzeń,no i wymarzonych spadków wagowych!!!!         

A przedewszystkim dużo szczęścia i radości w tym zabieganym naszym życiu!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

•°*”˜ ˜”*°•۞•°*”˜ ˜”*°•۞•*.*´¨)

¸.•´¸.•*´¨)

.•´,•*´¨)¸.•*¨)

¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)

(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)

::::::°::::::::-D::::°:::::)°:::grin:::°::::

::::::::°::::°:::::::::twisted:::°::::°::::::

::::°:lol:::::::::°::::D::°:°:::-D::°::::

...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/

....~~~~~~~/.....~~~~~~~/

.....~~~~~~/.......~~~~~~/

......~~~~~/.........~~~~~/

.......~~~~/...........~~~~/

........~~~/.............~~~/

.........~~/...............~~/

..........~/.................~/

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

......./******........./******.

Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok,

Niech się życie z górki toczy,

Niech CI wiatr nie wieje w oczy,

Spełnienia marzeń,

wielu pięknych wrażeń.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2010 ROKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Sylwestrowo !

Ja dzis mam wolne od pracy (ludzki szef wczoraj zdecydował....więc radocha dla wsystkich) spędziłam dopołudnie na poszukiwaniu chleba, którego brakło na moim osiedlu. Nie kupiłam ale mam bochenek zamrożony od Wigilli bo wtedy za duzo kupiłam , więc go odmrażam i już.

Śniegu u mnie napadało tyle,ze juz dzis 2 razy odgarniałam żeby dojść do furtki i do auta, otworzyc garaż itd, syn wyjechał w góry więc sama z łopata działam, ale to ma tez dobry wpływ na sylwetke więc nie narzekam. :grin:

Bożenko - gratuluje :twisted:, wiara czyni cuda... Mimo Sylwestrowej pracy życze ci miłego wieczoru ! Wszystkim innym pracujacym w te noc również miłego wieczoru!

U mnie żeby nie zapeszyc waga tez leciutko drgnęła w dól, daleko jej co prawda do tej na suwaczku ale ..... na razie o niepełny kilogram w dół a poza tym przede mna jeszcze sylwestrowe podjadanie i....popijanie więc nie mówię nic, bo może znów odwróci sie nie w tą stronę.......zobaczymy.

Marudko - na zmywanie najlepsza zmywarka, ja mam to urządzenie od trzech lat i błogosławię chwilę kiedy sie zdecydowałam, naprawde warto. Może w ramach postanowień noworocznych trzeba by odkładac co miesiąc stówke i do nastepnych świąt kupic zmywarke, jesli tylko jest miejsce żeby ją zainstalować. Warto ! :lol:

Sylwester dzis u mnie w domu, z moim psem, ze szwagierką , szwagrem (tez na protalu!) ich psem oraz kuzynka i jej mężem.

W planie mamy spacer z pochodniami i ....piersióweczką..........do lasu, potem toast w domu i strzelanie rakiet w ogrodzie. Dania u mnie dzis prawie protalowe : sernik, flaki wołowe na rosole z chudej wołowiny, sałatka gyros z kurczka i kapusty pekinskiej, sałatka z jajek i pieczrek, sałatka warzywna klasyczna ale bez ziemniaków, sałatka z gotowanej wołowiny z papryką, korniszonem i sałata lodową - wszystko z chudym majonezem pół na pól z jogurtem. Do tego zupełnie nie protalowy szampan, drinki, kruche babeczki i deska serów. Mam nadzieję że uda mi sie z tych cywilnych dań poprzestac tylko na szampanie i ewentualnie małym drinku, zobaczymy.... :-D :)

Od 4.01.2010 postanowienie noworoczne i uderzeniówka !!!!

Jeszcze raz życzę wszystkim miłej zabawy i udanego wieczoru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ! Widziałam przed chwila na dole aktywnego Marcina - naszego administratora tego forum, więc mysle że moge w imieniu wszystkich uczestników naszego forum złozyc panu panie Marcinie i wszystkim innym pańskim wspólpracownikom serdeczne zyczenia noworoczne. Powodzernia, pomyslności i wielu miłych chwil w nadchodzącym 2010 roku !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko - dzieki za mile słowa, ja tez mam duzy sentyment do Ciebie i innych "starych" Protalek, co nie znaczy że nie lubie "nowych", przeciwnie... :-D

Ciekawe co u naszych nieobecnych : Poli, Benka, Jugin, Ostatniej Sznsy, Dam Radę, Doroty (założycielki)..... i innych które przewinęły sie przez to forum w minionym roku..........Jak im idzie z wagą i zasadami diety? Może w tę czrowną noc kiedy robi sie pewne podsumowania i snuje plany na przyszłośc odezwą się........Gorąco zachęcam, nawet jak poległyście w bojach to dajcie znak, to bedzie przstrogą dla nas żeby nie odpuszczać, a jak sie wam udało trzymac w rygorach diety i wagi to jescze lepiej, sukcesami trzeba sie chwalic, żeby motywowac i siebie i innych. Tak jak to zrobiła nasza już tu nieobecna z nami Śliweczka zamieszczjąc zdjęcia na NK i na swoim blogu. Brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Zapomniałam się zważyć i nie wiem z jakim wynikiem kończę ten rok.

Życzę wszystkim spełnienia pragnień nie tylko tych wagowych i przede wszystkim zdrowia bo to w życiu najważniejsze, inne rzeczy można wywalczyć Pozdrawiam gorąco.

I wyskakania grzeszków. Przyłączam się do prośby Maragrete - dawne protalanki odezwijcie.

Miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczątka! :-D

Wpadam na chwilkę, aby złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego co najlepsze w nowym, 2010 roku. Oby kilogramów ubywało Wam bardzo szybko a straty nigdy nie zostały 'odrobione'. I jeszcze życzę wszystkim zdrowia, zdrowia, zdrowia.

A na dzisiejszy wieczór, życzę Wam szampańskiej zabawy, niezapomnianych wrażeń a jutro nie doświadczyć 'kaca' :).

Ja spędzam dzisiejszy wieczór ze swoimi zwierzaczkami, które strasznie się boją tych wszystkich huków. Kto to cholerstwo wymyslił!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnego szumu w głowie

Wygodnego miejsca w rowie.

No i może jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem.

Żeby pies z kulawą nogą Cię nie oblał idąc droga.

Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym 2010 Roku:)

szczesliwego zyczy wszystkim Sandra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Babińcu, bo Faceci nam poddali się jezeli nie z dietą to na pewno z pisaniem

Życzę Wam Spełnienia Marzeń Dużych i Małych,a już na pewno tych o Nowych Pięknych Sylwetkach :-D oraz dużo Zdrowia i Powodzenia we wszystkich Ważnych Zamierzeniach i Nadziejach cicho szeptanych lub tylko noszonych w Sercu, mam nadzieję, że nasze Rodziny, nasze Domy i nasze miejsca pracy będą da nas oazami życzliwości i spokoju oraz zrozumienia,a jeżeli nie, co przecież czasem się zdarza to życzę Wam Siły, którą okazała tu każda z Was, żeby w żadnym z nadchodzących dni Nowego Roku nie opuściła Was Wiara w Siebie oraz Nadzieja na Przyszłośc i za każdą z Was niech zawsze stoi Miłośc.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2010 ROKU

post-16578-1262281080_thumb.jpg

post-16578-1262281354_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki w ten Sylwestrowy wieczor.Siedze w domu razem z mezem ,dzieci poszly sobie na bal.Widze ze przybylo pare Nowych Protalek-witam Was w naszym gronie i zycze skutecznego pozbywania sie tych wstretnych kilosow :-D .U mnie nie jest zle,przybylo 2 kg i waga stoi w miejscu,wiec lepiej niz myslalam.Pragnę złożyć żarliwe życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku!

__________$$$$$$

____________$$$$

____________$__$

____________$__$

____________$__$

___________$___$

__________$_____$

_________$_______$

________$_________$

_______$___________$

______$_____________$

______$_____________$

______$_____________$

______$____________$

______$____________.$

___$$$$$$$$$_______.$

__$_________$______$

_$___________$_____$

$_______~~_~~_$$$$$$$$$$$

$____~~_~~~~~~$________.$

_$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$

__$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$

___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$

____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$

________$$_____$_~~.~_~~~$

________$$______$$$$$$$$$

________$$__________$$

________$$__________$$

________$$__________$$

________$$__________$$

_______$$$$$________$$

_____$$$$$$$$_______$$

__________________$$$$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE DZIEWCZĘTA W NOWYM 2010 ROKU!!!

Ah dłuuuuugo mnie tu nie było, oj długo. Przeczytałam już wszystko co skrobałyście, na szczęście - jak to już ktoś tu pisał - nie było tego wcale tak dużo i głównie były to przepiękne życzenia świąteczne :-D.

Witam wszystkie nowe Protalki, nie wymienie z imienia, wybaczcie, ale mam nadzieję, że będzie nam tu razem dobrze.... i życze sukcesow dukanowych :D.

Kochane, u mnie czas świąt w Bukowinie Tatrz. minął przerewelacyjnie, w zasadzie cieżko mi słowami to określić.... bardzo pozytywnie mnie ten wyjazd zaskoczył. W czasie wyjazdu byłam akurat na P+W (z tym, że wydłużyłam ją do 6 dni), z jedzeniem nie miałam żadnego probelemu, choc przyznaję bez bicia, że grzeszków trochę było w postaci pierniczków czy karpia smażonego w Wigilię. Niemniej wagowo dobrze, jak widzicie zmieniłam suwaczek o cały 1kg :D. W Bukowinie na dzień po przyjeździe waga (taaaa.... nie śmiejcie się, wzięłam ze sobą wagę :-D ) pokazała nawet 67,8kg, ale to było tylko RAZ i potem już nie wróciło.... nie wiem może wynikało to z tego, że w drodze mało jadłam... czy cos... niemniej teraz jest 68,9 kg i czekam z nadzieją, że jeszcze może się to zmieni wkrótce na coś niższego...(teraz mam okres więc za kilka dni może coś jeszcze zleci).

Generalnie zrobiłam małe podsumowanie z okazji Nowego Roku i prawie (bez 1 tygodnia) 3 miesięcy na diecie protal...

- schudłam PRAWIE 6 kg.... jak dla mnie żółwie tempo widząc tu wyczyny niektórych z Was, no ale..... może pozostałych 10 kg nie będę chudła aż pół roku.... tylko np 4 miesiące :D :)

- cycków prawie nie mam :grin: aż dzis mierzyłam się centymetrem... pod biustem mam 74,5cm (na wydechu i na ścisło), w biuście jakieś 91cm "na luźno". Jakoś ten pomiar daje różnicę 16,5 cm, co wskazuje na pełne B, ale.... moje staniki z miseczką B jakieś takie wszystkie luźne :twisted:

- w biodrach (tzn u mnie w najszerszym miejscu :D) 102,5cm (jak startowałam miałam jakieś 108 cm, choc dokładnie nie pamiętam), talia 72 cm. W tych okolicach nie jest źle, choc uda i łydki wciąż prawie stoją.... tam zgubiłam po ok. 1-1,5cm cm :lol: Szlag by to.... czym by tu te nogi popędzić?!

No i to by było na tyle.... najgorsze jednak jest to, że w Zakopanem widziałam się ze znajomymi z żagli i kurcze nikt nie zauważył zmiany!!! nikt nie powiedział lichego: "oo... jakoś ładniej wyglądasz" (oni wprawdzie nie dowiedzieli się, że jestem na diecie, byliśmy w knajpie gdzie zjadłam grillowanego pstrąga z wodą mineralną i fakt, potem wypiłam lampkę wina). Hm... ja sama mam wrażenie, że jednak TROCHĘ po mnie to widać :D.

Tymczasem mówię "papa" i do miłego usłyszenia, postaram sie być teraz tu na bieżąco :D.

I jeszcze życzenia:

na 2010 dla siebie samej i dla Was - miłości, ufności, spełnienia, dni niezapomnianych wielu...

...i mniejszych rozmiarów w szafach! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.