Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

PODSUMOWAŁAM UBIEGŁY ROK(tzn.ostatnie 3 m-ce-dietowe):

biodra- ze 118 na 102cm

pas- ze 114 na 90cm

biust- ze 119 na na 103 cm

udo -ze 65 na 58cm

chyba mozna być zadowoloną??? :grin: :twisted: :lol:

piekne wyniki, a najwiecej w pasie :-D jak na kobiete przystalo, bravo....moje gratulacje, ja sie nie mierzylam niestety, tylko wazylam, a teraz zaluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki w Nowym Roku!!!

Mam pytanie do Was na koniec: czy mogłybyście napisać co tak naprawdę jecie? Tzn chodzę za nabiałem i tak naprawdę to wchodzą w grę biały ser i jogurty naturalne. Czy sery typu mozarella albo Almette się nadają? Bo wg mnie są za tłuste, ale dorzucając do tego mięso i tuńczyka to jest to strasznie monotonne. Już nie mogę się doczekać choćby lichego pomidora...

Proszę, napiszcie, będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam wszystkich :-D

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Sama sobie odpowiedziałaś almette i mozarella są za tłuste. Jest link na produkty które jemy:

http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! też nie trzymałam diety przez 2 dni... ale dzisiaj od owa zaczęłam fazę I. Mam takie pytanie, bo chciałabym schudnąć przynajmniej 5kg w ciągu 2 tyg. Czy mogłabym przez 10 dni stosować dietę czystoproteinową? albo przez 7 dni? myślę, że dam radę! tylko czy to będzie zdrowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! też nie trzymałam diety przez 2 dni... ale dzisiaj od owa zaczęłam fazę I. Mam takie pytanie, bo chciałabym schudnąć przynajmniej 5kg w ciągu 2 tyg. Czy mogłabym przez 10 dni stosować dietę czystoproteinową? albo przez 7 dni? myślę, że dam radę! tylko czy to będzie zdrowe?

Nie wiem czy to będzie zdrowe, ale myślę, że poskutkuje...10 dni jest ciężko białkować-wiem z doświadczenia, na 10-ty dzień nie mogłam już nawet czuć nic co ma białko!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Chciałabym się do Was przyłączyć. Jestem na diecie od 1 stycznia, więc dziś drugi dzień. Na razie jest ok. Mam do stracenia 8 kg, więc nie tak dużo, ale dla mnie większym wyzwaniem będzie utrzymać nową wagę. Wiem też, że jeśli ktoś nie ma dużej nadwagi, to proces chudnięcia nie następuje tak szybko, więc muszę się uzbroić w cierpliwość. Mam nadzieję, że się uda, zwłaszcza przy Waszej pomocy.

Witaj Moniczkas - zaprassamy do dietkowania z nami, pytaj , dziel sie z nami i wątpliwościami i swoimi osiągnięciami. Powodzenia !

PODSUMOWAŁAM UBIEGŁY ROK(tzn.ostatnie 3 m-ce-dietowe):

biodra- ze 118 na 102cm

pas- ze 114 na 90cm

biust- ze 119 na na 103 cm

udo -ze 65 na 58cm

Anulka - super wynik, naprwadę ja az tyle w centymetrach nie mam spadków, gratulacje ! :-D

Moja waga dzisiaj była łaskawa, jestem grzeczna i 1 kg mniej - bardzo się cieszę.

Znowu zimno - czekam na wiosnę.

Pozdrawiam

Saga - już jesteś nudna z tym chudnięciem............ spadasz na wadze i spadasz.... aż sie staje to nudne, może jakiś wzrościk wagi albo przestój... co ???.........ŻARTOWAŁAM... :) :grin: Gratuluję ci Sago szczzerze i zazdroszczę...."7" na przodzie ho,ho, to wielkie święto....ja bym tez tak chciała..... :twisted: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :) pozwolę sobie jeszcze raz zapytać: czy mogę pić wodę gazowaną? głupie pytanie, bo woda to woda :-D ale może ma za dużo soli mineralnych??

Tak Endofme można pić gazowaną, chociaż Dukan tak jak i wszyscy specjaliści od żywienia polecaja bardziej niegazowaną. Jeśli juz wybierasz wodę (gazowana czy nie ) to należy chyba bardziej zwracać uwagę na to aby była niskosodowa, ze względu na sól, która zatrzymuje wodę w organiźmie. W naszej diecie na sól tez trzeba uważac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was

Dziś mija mój pierwszy dzień na białkach, czytam Wasze menu bo nie bardzo mam pomysły co jutro jeść a tu jeszcze 4 dni przede mna :grin:

Na warzywach jest duzo wiecej możliwosci. Przepisów jest mnóstwo,potrzebuje teraz checi aby sobie to przygotować i jeść :)

Najgorzej idzie mi z piciem:( Dziś wypiłam 2 kawy, 2 herbaty miętowe i 1 szkl wody MAKABRA nie moge wlać juz w siebie ani kropli niczego :-D

To tyle na podsumowanie dzisiejszego pierwszego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny zaczynam prace o 10 a ja jeszcze wciaz w domu:)

Dzis pisze z pytaniem czy na uderzeniowej fazie można jeść placuszki Dukana?

i zredukujcie proszę mój dzisiejszy jadłospis, bo może cos polaczyłam nie tak

na sniadanie zjadłam jajecznice (3 plastry chudej drobiowej szynki, 1 mala cebulka i 3 jaja)

do pracy biore kostke twarogu, jog nat, piers pokrojona w kostke i usmazona do tego troche koncentratu pomid dla smaku

co Wy na to?

Miłego dzionka mykam na 10godz do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :mrgreen:

Ja mam 1kg nadmiaru, ale w ogóle się tym nie przejmuję. Zrzuciłam szybko po świętach i teraz nie powinnam mieć kłopotu. Bardzo mnie to napawa optymizmem w perspektywie III Fazy, bo jeśli mi przybędzie na ucztach to powinnam też ładnie stracić na białkach. :grin:

Ale do III Fazy jeszcze daleko, muszę dalej zmierzyć się z II.

Endofme, Dukan napisał w książżce, że 7 dni uderzeniówki jest dla osób z otyłością, a 10 trzeba konsultować z lekarzem. Oczywiście były osoby, które robiły tyle dni I Fazy, ale narzekły, że po kilku dniach już nie m takich spadków jak na początku i trochę bez sensu jest taka długa uderzeniówka, tym bardziej, że możesz mieć niechęć do białek, co w perspektywie diety opartej głównie na białkach nie jest korzystne, prawda?

Sago, serdeczne gratulacje! :grin:

Anulkas, możesz sobie robić placki od poczatku. Dukan w nowej książki zaleca od początku diety 2 łyżki otrąb owsianych dziennie. Twój jadłospis jest ok, tak trzymj i powodzenia :grin:

Moniczkas, witaj wśród Proteinek Życzę Ci powodzenia i wytrwałości :grin:

Jeszcze się z Wami czymś podzielę. Byliśmy w Nowy Rok z wizytą u siostry mojego męża, która dopiero w czasie świąt zauważyła, że schudłam, chociaz widziała mnie w trakcie diety kilkakrotnie. Była tak zachwycona zmianą w moim wyglądzie, że poprosiła mnie o przepisy protalowe i przygotowała przez wzgląd na mnie proteinowe jedzenie. Byłam naprawdę wzruszona i bardzo wdzięczna.

Życzę Wam dziewczyny, żebyście zawsze trafiały w trakcie diety na takich ludzi, którzy nas rozumieją i wspierają :grin: Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczynki-Proteinki! :grin:

Jak tam poranek niedzielny u Was? U mnie w Rumi sniegu napadało, wprawdzie teraz jest +1 i świeci słońce piękne i jest ryzyko, że w związku z tym śnieżek się zbyt długo nie utrzyma, ale.... choc trochę zimy! - może się dziwicie, że się tak cieszę, ale mimo tego, że święta spędziłam w górach śniegiem się tam nie nacieszyłam bo zwyczajnie go tam nie było... :grin:

Muszę Wam sie pochwalić, ze wczoraj zakupiłam sobie UBRANKO NARCIARSKIE :grin: - normalnie wyglądam w nim jak rasowa narciarka!!! :-D Śmiac mi się trochę chce, bo na nartach nigdy nie stałam, nie umiem jeździć, jednak w tym roku mam mocne postanowienie zmiany tej sytuacji - zapisałam się na 6cio dniowy kurs w Szczyrku na pocztku lutego (mam wtedy ferie, jenyy..... OSTATNIE FERIE STUDENCKIE!) i mam nadzieję, że posiądę wiele narciarskich umiejętności :mrgreen:.

W każdym razie nie miałam nic, co mogłoby się nadawać do ubrania na narty, wiec musiałam sobie coś kupić... Choc może nie musiałam, mogłam popożyczać etc, ale... ja należę akurat do osób które lubią miec pewne rzeczy po prostu swoje i stąd ta decyzja. Wdzianko jest naprawdę fajne, ku mojemu zaskoczeniu - czarny komplet! choc zawsze chciałam kurtkę w jakis jaskrawych barwach...! ale jak się tak odziałam na czarno to mi się naprawde spodobało (kurteczka ma troche czerwonych wstawek i wygląda bardzo fajnie z tym).

Tak wiec BĘDĘ NARCIARKĄ! :D

To tyle z wieści u mnie.... Od jutra juz spowrotem uczelnia, mam 2 tyg bloku z medycyny sądowej a wiec oprócz zajęć seminaryjnych czeka mnie kilka sekcji zwłok takich powiedzmy "kryminalistycznych", a więc wrażenia mogą byc różne...

Aaa... i jeszcze jedno - dziś moja waga pokazała rzekomo 600g mniej... dawniej może bym nie zmieniała suwaczka ALE... z okazji jeszcze początku roku porozpieszczam się trochę :grin: - tak więc zmieniam na 68,3 kg! Od jutra P+W, mam nadzieję, że nie będę "dobierać" gramów....

Buziaki!

PS. Witam nowe Proteinki i gratuluję wszystkim spadków, bo czytałam że takowe były. Saga faktycznie staje się juz troche nudna z tym swoim tempem :grin: - idziesz Kochana jak BURZA! Matko, giniesz w oczach, ja też tak chce! :D Gratuluję Cio serdecznie! Natomiast stojącym życzę wytrwałosci, w która i ja się wiecznie uzbrajam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.