Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie protalinki!

Życzę Wam ciągłych spadków wagi i wytrwałości w jej utrzymaniu oraz szczęscia, radości i miłości w NOWYM ROKU!

Ja niestety zdobyłam 2 kg w trakcie świąt, miałam urlop od 24 grudnia i trochę sobie odpuszczałam. Teraz trudno wrócić mi do białek, jakoś też nie mam pomysłu i ochoty na gotowanie. Brakuje mi słodyczy niestety, myślałm że mogę się bez nich obyć, ale jak spróbowałam ciasta w czasie świąt to nie mogłam przestać jeść.

Pozdrawiam Was serdecznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogie Panie!

Od dzisiaj jestem z wami na protalu :mrgreen:

Z nowym rokiem przyszedł czas na poważna decyzje. Po uporczywej wręcz lekturze Dukana zdecydowałam się wcielić plan "protal 2010" w życie.

Obserwuje wasze sukcesy od dawna na tym forum i wierzę, że uda mi się dołączyć do waszego grona. Trzymajcie za mnie kciuki!

pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Babinki Protalinki,

Nutko to, co napisały Ostatnia Szansa, Bożenka i Grazzia jest faktem - tez oglądałam Twoje pysio na zdjęciach na n-k i zastanawiałam się gdzie masz te nadmiary, nie dosyc, ze śliczna to jescze szczuplutka : )

Wspaniały wykład o biochemii chudnięcia, rób nam je czasem, bo odświeżania pamięci nigdy dosyc i to motywuje, jak wiesz, "jak to jest zrobione". Gratuluję decyzji o nartach, na pewno połkniesz bakcyla. Sczyrk to dobre miejsce i klimatyczne bardzo sama tam zaczynałam i do dziś pamiętam mojego instruktora mam nadzieję, że Tobie też się trafi jakis super gosc.

Co do sprzętu to ja zmieniłam zdanie z Twojego o własnym na inne z czasem. Teraz wożę ze sobą tylko buty i akcesoria, a narty pożyczam i nie mam kłopotu z przeowżeniem,przechowywaniem, ostrzeniem, konserwacją i wymianą na nowe, ale oczywiście to są własne decyzje.

Anulkas brawo za początek, trzymam kciuki - żyw sie dobrze masz w domu świetlany przykład, ale koniecznie zmuś się by pic więcej, z czasem przywykniesz. Latem łatwiej pic wodę zimą robię sobie dzbanek herbaty zielonej i dolewam cały wieczór, a w pracy biegam co chwile robic nową, dzięki czemu zyskuję chwilę wytchnienia i do zebrania myśli.

Sago Margarete dobrze opisała, co i ja czuję, gdy słyszę, jak lecisz w dół. Jak tak dalej pójdzie i moja waga nie ruszy, to mnie prześcigniesz taki ze mnie żółw, mój organizm zafiksował się na 66/67 i kropka. W każdym razie gratuluję upragnionej 7 - ki i życzę dalszych lotów w dół, bo dzieki temu, co piszesz mam jeszcze nadzieję dla siebie.

Marudo bardzo mi się podobał Twój opis Sylwestra, na pewno też bym sie na nim dobrze bawiła.

A propos zmywarki mój Małż przez lata twierdził, że nie zmieści sie w naszej amłej kuchni, a tymczasem okazało się, że nie tylko się zmieściłą, ale do tego 70, a jeżeli chodzi o doprowadzenie wody to teraz nie wymaga to kucia ścian tylko założenia takich syfoników i wężyków magicznych, które chowasz za meblami a niewiele kosztują i nie są trudne do założenia.

Margarete życzę Ci tego "wylaszczenia" na następnęgo Sylwestra, bardzo mi się ten termin podoba.

Winkachce zazdroszczę Ci silnej woli, mnie się zdarzały wpadki i wypadki, a tego miłego starszego Pana, który Ci tak slicznie pogratulował należałoby ozłocic.

Agata 77 czesc te sery faktycznie są bardzo tłuste, więc trzeba pocierpiec na chudzinach twarogowych i poczekac na warzwka wtedy się nasmakujesz dobroci.

Moniczkas 1 witam, pozdrawiam , zachęcam - na pewno Ci się uda.

Anulka o wielu EL będzie lepiwj z wagą, a centymentrowo, to Ty kobitko bardzo wysmuklałas, zwłaszcza ten brzuszek to Ci się wessał :mrgreen:

Endofme dziewczyny juz pisały, a ja dodam, że długa uderzeniówka powoduje czasem spowolnienie spadania w drugiej fazie i na pewno nie jest Ci potrzebna, przy Twoich zamierzeniach.

Bożenko masz przemiłą siostrę męża, obyśmy częściej spotykały kobiety które potrafią szczerze zachwycic się zmianami na lepsze u innych kobiet. To forum, to prawdziwy dar Boaży, bo same tu miłe i lojalne kobietki.

Tina10 kobietko wyrazy współczucia, czy ja dobrze widzę, że Ty masz dwa razy więcej niż poprzednio do zrzucenia??? Trzymam kciuki, teraz musi się udac!!! :grin:

Hej Łukaszu nie będę powtarzac, co napisały już inne babki, zwłaszcza wykład Nutki jest wzorcowym przykładem, jak przekonyjąco odpowiedziec na pytania, na pewno dasz radę bez owoców i koniecznie pisz do nas na Ty, bo nie lubimy się tu traktowac bardzo po wersalsku, żeby było wszystkim miło :grin: :grin:

Ivonka super obwody, bardzo ładnie sie wysmukliłaś, ale i spadek masz ok w takim krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sylwestra to przedstawienie było ok , potem pojeżdzilismy po mieście, żeby zobaczyc, jak ładnie jest oświetlone, bo nie mamy okazji wychodzic bardzo często wieczorami i ładnie to wszystko wygląda przy śnieżnej pierzynce, która ku mej radości utrzymuje się tym razem dłużej. Potem był mały toaścik w domu - pozwoliłam sobie na drinka z naparstka koniaku z colą ZERO.

Wczoraj byliśmy całą czwórką na AVATARZE ale w wersji analogowej. Film faktycznie robi wrażenie jeżeli ktos lubi fantasy i science fiction, a moja rodzina TAK! Jednak nei przewidziałam, właściwie nie sprawdziłam ile trwa film i oczywiście zabrałam ze sobą butelkę wody zgodnie z wymogami diety : ))))))) Filma ma 160 minut plus 10 minut reklam. HAHAHAHAHAHAHAHa W 120 minucie juz oczy mnie "piekły " z powodu " przepełnienia" i miałam kłopot ze skupieniem uwagi. Zalecam dlatego miejsca przy przejściu niedaleko toalety i latarkę ze sobą, bo w tym Multipleksie na naszej sali nie były oświetlone numery rzędów więc miałam poważne obawy czy po wyjściu ze światła w ciemnośc znajdę cho w przybliżeniu miejsce mojego siedzenia. Koniec końców wytrwałam - żywy rekord Guinessa :grin: :grin: :grin:

Mam zamiar coś zrobic ze swoim brakiem spadku, ale nie wiem co więc prosze o rady.

Jeden pomysł to przeniesc się na nabiał, ale nie wiem, jak to wytrzymam, bo plusem tej diety dla mnie osobiście, jest to, co podobało się pierwszemu pacjentowi Dukana - MIĘSSSSKO wszystko jedno z płetwami, skrzydłami czy na nóżkach.

Ważne, że miało byc podstawą diety.

Tymczasem moje kurzęco- rybne harce nie przynoszą rezultatów. Słyszałam, że w kurach jest coraz mniej kury, a wiecej hormonów i innych takich, ale widzę, że kurczaki są podstawa diety Sagi, która jest mistrzynia spadku i MAłysz przy niej to amator, więc to nie może byc to. Jem nie tylko kury, ale one najczęściej pod ręką.

Nie jem niczego z otrębów smażonego czy pieczonego, żeby ograniczyc COH - y do minimum i już nawet odstawiłam czyste otręby w formie owsianki, co mnie boli. Nie piekę serników, które bardzo mi smakowały i nie mam już pomysłu, co by tu jeszcze odstawic. Ponieważ nie robiłam notatek, nie pamiętam dokładnie ile ta waga stoi, ale już drugi miesiąc mija.

Help :mrgreen:

Proszę o pomoc, napiszcie, co tu uruchomic w celu kopnięcia mojego organizmu w tyłek, aby się ruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suwaczek jest?

a0ebb1584d.png

Trzymam kciuki. Mój na starcie był gorszy. Uda się trzeba wytrwałości. Powodzenia

Anulkas ma we mnie przykład ale Maliszko nie mieszkamy razem więc to nie jest takie proste jak by się zdawało.

Dziękuję Ci za miłe słowa. Chyba robi się ze mnie snobka - ale strasznie mi się podobają komplementy - to bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen:

Pragnę dołączyć do grona odchudzających się protalem, nie wiem ile dni poinnam prowadzić fazę uderzeniową, chcę schudnąć 8kg, możecie doradzić?

Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości w Nowym R. :grin:

Witam w naszym gronie.

Ja myślę że 3 do 5 dni to w zupełności wystarczy, więcej nie ma co. Po trzech dniach człowiek marzy o warzywkach.

Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliszko nie wiedziałam ze Twój zastój jest tak długo - przykro mi może z tego powodu. Może to jakiś krutyczny punkt czyli waga którą długo miałaś. (sama boję się strasznie takich zastojów). Ktoś mi powiedział zeby kurczaki zastąpić indykiem, ale ja tego nie robię. Oprócz tego jem dużo serka wiejskiego z Piąnicy (powinnam dostać nagrodę od firmy) czasem mąż kupuje mi całe zgrzewki (tych mniejszych nie 0,5 kg) i starcza mi to na 3-4 dni. Nie wiem jak ci pomóc, ale pamiętaj co pisała Maho - też nie było łatwo ale dotrwała.

Trzymam mocno kciuki.

(Czasem to mi głupio pisać o spadkach jak wiem że u niktórych zastój) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkas, możesz sobie robić placki od poczatku. Dukan w nowej książki zaleca od początku diety 2 łyżki otrąb owsianych dziennie. Twój jadłospis jest ok, tak trzymj i powodzenia "    

Dziękuję, bo w sumie one mi nawet smakują :grin:

Maliszka" Anulkas brawo za początek, trzymam kciuki - żyw sie dobrze masz w domu świetlany przykład, ale koniecznie zmuś się by pic więcej, z czasem przywykniesz. Latem łatwiej pic wodę zimą robię sobie dzbanek herbaty zielonej i dolewam cały wieczór, a w pracy biegam co chwile robic nową, dzięki czemu zyskuję chwilę wytchnienia i do zebrania myśli."

Masz rację przykład mam wzorowy, nie mieszakmy razem ale często się widzimy.Pozatym przez tel  Saga zawsze też sluzy dobrą radą :grin:

Dziękuję za wsparcie fanie że we mnie wierzycie, bo po pierwszym dniu jedengo jestem pewna. Napewno nie pociągnę tak długo jak Saga w kółko jedząc to samo, dla mnie Wasze przepisy są błogosławieństwem. Chociaż wydaje mi sie że w ciągu dnia zjadam baaardzo dużo- ciekawe czy tyle można jeść?! pewnie mam tak rozciągnięty żołądek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.