Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny,

Niestety moja aktualna waga nieco odbiega od rzeczywistości ponieważ stara waga u rodziców zbzikowała i wskazywała na moją uciechę mniej niż powinna...

Dziś dorwałam wagę od przyszłej teściowej i niestety zeszłam na ziemię ... póki co nie zmieniam liczb, po prostu poczekam na taki stan rzeczy jaki wskazuje w tej chwili, ale czuje po sobie że jest lepiej, twarz wyszczuplała, woda schodzi, wypijam morze wody i herbatek , popijam zieloną, w różnych postaciach, kawkę i wodę niegazowaną...

Dziś zrobiłam na obiad kurczaka w piekarniku...dałam za dużą temperaturę i mieliśmy przymusowe wietrzenie mieszkanka... kurczak był pycha ale mój chłopak stwierdził w żartach ze od jutra koniec diety skoro omal nie spaliłam domu :mrgreen:

Buziaki dla wszystkich, do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj znowu z nami Joggin, fajnie że jesteś, jednocześnie szkoda że masz coś znowu do zrzucenia :mrgreen:

Kochana. a co by człowiek robił, gdyby wszystkie swoje życiowe cele osiągnał? :grin:

Z Wami zawsze sie udaje, tak tez bedzie tym razem :grin: Odchudzanie na Dukanie jest tak lekkie, ze aż przyjemne...hehehe..w usprawiedliwianiu samej siebie mam Mistrza Świata :grin:

A tak z pozytywnych obserwacji: to uwierzcie, ze przy tonie jedzenia, ktore zeżarłam( bo "zjadłam" to niestety zbyt delikatne nazwanie tego co wyczyniałam od Wigilii do Nowego Roku) 2 kg do przodu to cud po prostu :grin: Jednak Dukanowy trening pozostawia slady w "psychice" komórek tłuszczowych i chyba nie chłoną juz jak dawniej :-D

Entera- bedzie dobrze, wszystko sie uda.

A teraz pokazuję jak to wygladam aktualnie ( sukienka maskuje niedoskonalosci) :grin:

post-14712-1262726861_thumb.jpg

Pozdrawiam Was goraco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko na chwilkę bo mam jeszcze co nie co do zrobienia....

chciałam tylko zwrócić się do Juggin (którą ściskam serdecznie po długeij nieobecnosci!! :grin:) - Ty chyba Kochana wstawiłas to zdjęcia tak specjalnie na poprawę własnego humoru :grin: Wyglądasz fantastycznie, zgrabniutka młoda kobitka! Nie wiem gdzie są te 2 kg, ale na pewno nie w żadnym istotnym miejscu! :grin:)

Niemniej rozumiem psychikę "wiecznego pączka" :mrgreen: i trzymam kciuki by te 2 kg szybko poszło precz! i tzrymaj się dzielnie w tej IV fazie!

dobranoc Kochane! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :mrgreen:

Za oknem szaro i ponuro, waga nie chce drgnąć, same przeciwności losu. Ale Protale się nie poddają i trzymają fason(czytaj dietę) daalej :grin:

Juggin, witaj córko marnotrawna, zszkodziło Ci odseparowanie się od forum, ale wiesz, że teraz będzie z górki :grin:

Witam nowe Dziewczyny, życzę Wam powodzenia i wwytrwałości :grin:

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, mimo ponuractwa za oknem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć proto-maniaczki! U mnie dzisiaj ważny dzień. Waga pokazała 59,5g, czyli jest mnie dokładnie 10kg mniej :grin:

Co do przypraw to równiez stosuję ich dużo, nie umiem zjęść czegoś bez soli i innych dodatków. Zobaczymy jaki bedzie miało to wpływ na móje spadki w II fazie...

Polecam sól o niskiej zawartości sodu. 1kg kosztuje ok. 5zł a plus jest taki, że ta sól nie zatrzymuje wody w organizmie. Ja po 3 dniach korzystania ze zwykłej soli stoję na wadze przez tydzień :grin:

witam wszystkie osoby odchudzające się :-D jestem nowa :D od 5 dni na diecie i na pokładzie -3 kg.

a do zrzucenia mega dużo kg (: niestety od dawna mam kłopoty z utrzymaniem wagi; pewnie to trochę sprawa wieku, braku tarczycy i HTZ ....

teraz jeszcze rzuciłam palenie i .........poległam na całego (:

ale wzięłam się za siebie, mam juz pierwsze wyniki.... i liczę na wasze wsparcie :D

Będziemy trzymać kciuki :) Protal to miła dieta :mrgreen:

A teraz pokazuję jak to wygladam aktualnie ( sukienka maskuje niedoskonalosci) :grin:

post-14712-1262726861_thumb.jpg

Pozdrawiam Was goraco :)

wyglądasz świetnie, gdzie są te 2kg? chyba pod choinką :grin:

Bożenko, u nas też szaro i ponuro... wystaw wagę na balkon to może się opamięta :grin:

Młoda, masz świetne efekty jak na miesiąc diety... tylko pozazdrościć :) Witam w naszym gronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Miałam zamiar zamilknąć na jakiś czas - bo o czym tu pisać warzywka to zastój. Ale jak zobaczyłam Juggin to muszę się odezwać. Bardzo się cieszę, że się odezwałaś (z przybranych kg to się nie cieszę). Ja tak jak inni nie widzę u Ciebie nadwagi, ale 2 kg to bardzo mało i trudno dostrzec takie przybranie, które się jednak czuje. Także łatwiej zgubić 2 niż więcej np 22. Jak dla mnie wyglądasz super chciałabym tak wyglądać, ale w tym wieku to już raczej nie możliwe.

Ten nadmiar stracisz pewnie w ciągu kilku dni - ale nie opuszczaj nas - lubię czytać Twoje posty - może masz jakieś nowe przepisy dla nas. Ja czasem robię pizzę i jest świetna.

Witam też nowe koleżnki - początki nie są łatwe. Łatwe to jest tycie - niestety. Wspónie dacie radę wiem to z własnego doświadczenia.

Ja też się bardzo cieszę że Śiweczko się odezwałaś. Pozdrawiam i wciąż podziwiam.

Benek po zmianie rytmu pracy to już wcale nas nie potrzebuje.

Balbinki nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Protalki z rana. Kawka już zaliczona i teraz biorę się już za pracę.

Witaj Juggin - również się cieszę z Twojego "przybycia" do nas. Ty ze swoim zapędem na pewno szybko stracisz to co zyskałaś. Ale i tak wyglądasz świetnie i tych kilosków nie widać bo jesteś wysoka....no i masz fajną talię.

Ja muszę się też pochwalić, że dziś moja waga wróciła na swoje miejsce i pokazała 57,0 kg a przez jeden raz 56,9.....eh może jutro jeszcze mniej...... Ale i tak czystych białek nie mogę zrobić bo skubnę coś słodkiego....albo białego chlebka....ale od dziś robię sobie ZAKAZ!

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie :grin:

Jestem pod ogromnym wrażeniem tych z Was, które już zgubiły ponad 20 kg...to bardzo imponujące...ja osobiście założyłam sobie bezpieczne dla osiągnięcia minimum czyli około 10 kg, ale może zmienię zdanie :grin:

Poza tym czy nie zauważyłyście, że od tej diety można się uzależnić???? :grin: Zaczynam to traktować jak "nowy styl życia" i coś super pozytywnego......a pieczywa w ogóle mi nie brakuje... a z mniej pozytywnych rzeczy: tęsknię za czekoladą :mrgreen:

papa

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za wsparcie, dziewczyny :grin:

Szczególne podziękowania dla Margarete, Nutki Cynamonu i dla Sagi, i dla Maliszki :-D :D :D :)

Dzięki Wam jakoś przetrzymałam dni zastoju, choć już miałam ochotę przerwać dietę i spróbować czegoś innego...

Ale dałam radę i dziś wstałam z 0,5kg mniej!! :)

Rzeczywiście jestem przed @, więc pewnie dopiero po zobaczę wagowe efekty :grin:

Póki co bardzo Wam dziękuję :grin:

Dodam, że jestem na diecie od 27 grudnia - 29 grudnia etap I przerwany na Sylwestra :grin:

i później znów etap I od 2 stycznia w sumie straciłam 2kg w ciągu 11 dni.

Przyjęłam system 5/5, więc od jutra wchodzą warzywka :grin:

Chcę jeszcze zrzucić 8,5kg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny proteiny :mrgreen:

Saga> masz racje tyc bylo latwo..w druga strone jest duzo gorzej.

Wczoraj mialam trzeci dzien I fazy i czulam sie okropnie. Glodna nie bylam, ale ogolnie czulam sie totalnie przytloczona. Rozpoczynajac ta wojne wiedzialam ze szykuje sie rewolucja, ale nie sadzilam ze moj organizm tak bedzie znosil to co sie dzieje w srodku. Ból głowy, znużenie, i ten odkurzacz w brzuchu... Też tak miałyscie?

Dukan pisal o tym ciezkim momencie przelomowym, ogranizm sie odtruwa i to toksyny ze mnie wylaza. Mam nadzieje ze to szybko minie i za pare dni i kg mniej bede fruwac :grin:

milego popoludnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie witajcie drogie Protalki!

Rzeczywiście gromadka nasza rozrasta sie w szalonym tempie - ale to fajnie, zapraszam wszystkich do konwersacji na forum o waszych wątpliwościach, spostrzeżeniach i osiągnięciach. Witam kolejne "nowe" Protalki grupowo bo jeszcze nie nauczyłam sie Waszych niców, ale wszystko przyjdzie z czasem. Powodzenia i wytrwałości Wam życzę !!

Juginko- jak sie ciesze że wróciłaś na łono Dukana, nie żebym ci życzyła przyrostów wagi..., waż sobie malutko, ile chcesz ale zaglądaj tu do nas... ja tez lubię czytać twoje posty, a poza tym nie wiem czy pamiętasz ale prawie rok temu obiecałaś że mnie zaprosisz na proto-tortillę, że nad nia pracujesz a ja ruszam pieszo z Łodzi do Szczecina.....idę i idę, teraz zima to jeszcze mi zejdzie... a twoja tortilla juz gotowa ? :grin: :grin: Ostatnio Andzia 1 podała na stronce przepisów takie coś tortillopodobne o nazwie "moje burito" - może to można by uznać za proto-tortille..?

Co do zdjęcia to figurkę masz na nim boską....... ja podobnie jak Saga mam małe szanse żeby tak wyglądać, choć o ile pamiętam wzrostu mamy tyle samo, ale.........

Gratuluje dziewczynom które pokonały kolejny próg wagowy : Kasi i[/b] Kartofelce.

Migota - ja tez 3 i 4 dnia uderzeniówki czułam sie jakos tak nie tak... ale przeszło i jest ok.

Bożenko - u mnie nie jest dzis wcale szaro, jest biało, bielusieńko i sypie od rana... aż sie boje ile bedzie odsnieżania, ale synus wrócił po sylwestrowych wojażach więc zagonie go ...do łopaty.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie :grin:

Jestem pod ogromnym wrażeniem tych z Was, które już zgubiły ponad 20 kg...to bardzo imponujące...ja osobiście założyłam sobie bezpieczne dla osiągnięcia minimum czyli około 10 kg, ale może zmienię zdanie :grin:

Poza tym czy nie zauważyłyście, że od tej diety można się uzależnić???? :grin: Zaczynam to traktować jak "nowy styl życia" i coś super pozytywnego......a pieczywa w ogóle mi nie brakuje... a z mniej pozytywnych rzeczy: tęsknię za czekoladą :mrgreen:

papa

weight.png

Czuję, że to do mnie (te ponad 20) jestem dumna że mi się udało schudnąć. Walczę jednak dalej (przysłowie nie na miejscu hihih: głód rośnie w miarę jedzenia)

Fakt ta dieta to zmiana trybu odchudzania i coraz częściej dochodzę do wniosku że o to Dukanowi chodziło. Mi słodyczy tak bardzo nie brakuje za to marzy mi się kabab albo drożdżóweczka z czymś tam tak świeżutka pachnąca, albo pączek zawsze uwielbiałam pączki+ kubek zimnego mleka mmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny proteiny :mrgreen:

Saga> masz racje tyc bylo latwo..w druga strone jest duzo gorzej.

Wczoraj mialam trzeci dzien I fazy i czulam sie okropnie. Glodna nie bylam, ale ogolnie czulam sie totalnie przytloczona. Rozpoczynajac ta wojne wiedzialam ze szykuje sie rewolucja, ale nie sadzilam ze moj organizm tak bedzie znosil to co sie dzieje w srodku. Ból głowy, znużenie, i ten odkurzacz w brzuchu... Też tak miałyscie?

Dukan pisal o tym ciezkim momencie przelomowym, ogranizm sie odtruwa i to toksyny ze mnie wylaza. Mam nadzieje ze to szybko minie i za pare dni i kg mniej bede fruwac :grin:

milego popoludnia :grin:

Ja na początku diety cierpiałam przez 5 dni na ból głowy nie odpuszczał nawet po tabletkach po 5 dniach miała dosyć białek, ale była zdesperowana swoją wagą i czytając forum stiwerdziłam że się nie poddam i co i opłacio się, zmianę odczułam jak wprowadziłam warzywka a wśród nich pomidory (do tej pory uwielbiałam inne rzeczy a teraz pomidor jest najsmaczniejszy w całej diecie). Także II faza dla mnie była zbawienna. Badź dobrej myśli.

Bardzo mi też pomagało wprowadzanie ziół to zdecydowana zmiana smaku potraw (bądź co bądź monotonnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.