Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Przede mna okres wiec znowu snia sie po nocach slodycze, dzis w nocy we snie wsuwalam wiselki i potem snily mi sie wyrzuty sumienia.Dziewczyny czytam Juggin, Mallinke i moje nadzieje, ze ta dieta cudownie zniweluje jo-jo umieraja...Chyba jednak tak jak zdaje sie mowila to Saga, z otyloscia jak z alkocholizmem...cale zycie trzeba bedzie juz uwazac na to co sie je...Ja iluzorycznie wierzylam w to, ze po przejsciu 3 fazy bede mogla sobie uzywac do woli:)

Ale sie rozpisalam:)koncze, spijcie smacznie.

Kochana z tym jo-jo to nie do końca tak źle. Nabrałam bo brzydko mówiąć" olałam" proteinowe czwartki, codzienne otreby (a to musisz na 100 % robić , aby nie nabrać znów ciałka). Ja po prostu poszłam na całość :mrgreen:. Poczułam się wolna od wagi i straciłam głowę. I tak cały grudzień. Żarłam jak opętana, w środku nocy też, pizzę też, kebab też, majonez też...Nie ma co się dziwić. Ale spójrz na Polę- ona cały czas w IV fazie trzyma sie tych 2 punktów, niezbednych i nie ma żadnego jo-jo. Trzyma dzielnie wagę, a nawet straciła jeszcze. Więc nosek do góry, jesli w IV fazie bedziesz w czwartki jadła tylko białka i codziennie wcinała otreby to nie bedzie żadnego JOJO.

Witam Was Kochane. Dzis na wadze 68 kg, wiec wróciłam do siebie :grin: Ale... postanowiłam walnąc w łeb jeszcze te 3 kg ktore przybrałam na prośbe rodziny. Teraz zimno jest, ciuszków wiele sie na siebie nakłada więc te moje tzw" kosci" nie beda tak straszyć, a ja bedę mieć troszkę "ciszej" w głowie :grin: Od jutra warzywka, musze przypomnieć sobie przepisiki na pyszności protalowe.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Protalki :grin:

Dzisiaj obudziłam się z potwornym bólem głowy, zatoki mi się odezwały, a potem wykipiało mi mleko, więc nie jestem dzisiaj pełnią szczęścia :mrgreen:

Witam Dziewczyny, które doszły od mojego ostatniego wpisu. Życzę Wam powodzenia z naszą wspaniałą dietą i wytrwałości zarówno w chudnięciu jak i w udzialaniu się na forum :grin:

Nutko i Maliszko tak cichutko i skromniutko gratuluję :grin:

Juggin, a nie lepiej trzymać te Twoje 68kg, w których wygldasz świetnie i je porządnie utrwalić i utrzymać, a nie jeździc z Tą wagą w obie strony i się stresować?

Życzę Paniom (bo Pan chyba stchórzył) miłego dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam piątkowo i radośnie, że to już koniec tygodnia pracy :grin: :grin: :-D

Dzisiaj niecały kilogram w dół :D , ale mój suwak nie odejmunje dziesiętnych :grin:

Po wczorajszym zmęczeniu i przygnębieniu nie ma śladu, dzisiaj mogę góry przenosić - tylko ciekawe jak długo :mrgreen:

Sandra33 - nie odbieraj nam nadziei, proszę, że efekt jo-jo nas nie dotyczy. Obniżasz motywację :grin: Żarcik.

Dobrze, że piszecie dziewczyny jakie pułapki nas mogą dopaść. Lepiej być świadomym zagrożeń niż później płakać nad rozlanym mlekiem :grin:

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Dziewczynki :mrgreen:)

Naprawde tyle nastukałyście postów, że cięzko nadążyć z czytaniem :grin: ale to fajnie, że forum rozkwita i jest nasz taka duża gromadka. Zawsze to raźniej. Dzisiaj mam 5 dzień Ataku. Niestety waga pokazuje tyle co wczoraj , nie drgnęła nawet o 100g :/ hmm nie wiem czy to dlatego ,że poprostu wczoraj sobie więcej pozwoliłam czy co. Myślałam, że przynajmniej przez pierwszą fazę waga będzie spadać błyskawicznie. ZObaczymy jutro może coś się ruszy. Pozdrawiam Was i miłego dnia życzę :grin:

Aha a powiedzcie mi tą nutelkę z naleśnikami to można w I fazie czy najlepiej przeczekać do II fazy? Narobiłyśćie mi smaka tymi naleśniczkami i placuszkami z nutelką :grin: mniam mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Dziewczynki :mrgreen:)

Aha a powiedzcie mi tą nutelkę z naleśnikami to można w I fazie czy najlepiej przeczekać do II fazy? Narobiłyśćie mi smaka tymi naleśniczkami i placuszkami z nutelką :grin: mniam mniam

Hehehe...no niestety , aż takiego raju to nie ma :grin: W tym zestawieniu są produkty "tolerowane", wiec w I fazie odpada. Ja proponowałabym zjeśc to w II fazie, ale tylko od czasu do czasu i tylko na P+W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra33- troche tu lipa z tymi skladnikami, ale trza sobie poradzic :mrgreen: po otreby wyruszam dzis do sklepow ze zdrowa zywnoscia-jesli nie znajde to powiem mamie zeby mi wyslala. I znalazlam hit- bialy ser 0.0% tłuszczu :grin: to jest litewski ser,ale chyba nie kłamią :grin:

Pozdrawiam Was wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki Nowe i Nowsze: ))))

Przeczytałam wszystko, ale nie mam czasu nic napisać wię do wieczora.

Chciałam tylko szepnąć wzorem Nutki, że coś drgneło w naturze :grin: :grin: :grin:

Miło cię widzieć w starej czapce :mrgreen: Ciche gratki dla przychylnej natury :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

Gochna

ja dziś też się czuję o niebo lepiej niż wczoraj,

od rana same pozytywne zdarzenia, w pracy spokojnie, wieczorem jak się uda, to ta impreza więc mam plany potańczyć :mrgreen:

Jutro II faza, nawet nie sądziłam ze tak zatęsknię za warzywami,

mam w planach zrobić rybę po grecku - taką protalową...

mam pewnien pomysł ale chciałam zapytać Was, bo być może któraś robiła i ma sprawdzony przepis??

Oczywiście rybe będę dusić lub na parze zrobie a nie smarzona :grin:

Ale co z farszem??

No i szaszłyczki :grin: mniam:)

Dobra koniec marzeń...dziś jeszcze piatek !!

Czy u Was też tak spie śnieg???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda :)Mam do zrzucenia 33 kg ;/, wiec chyba musze tyle ;/ A z platkami to nie pomylka- znalazlam dzis tylko platki-otrebow napewno nigdzie nie znajde, wiec kupilam.No i dlatego wlasnie pytam czy to jest jakas roznica

Witam wszystkich serdecznie.

Paula ja I fazę miałam przez 5 dni i wystarczyło. Też miałam dużo na starcie. Uwierz mi że już po 4 dniach zamarzysz o warzywkach. II faza jest docelowa pierwsza to tylko wstęp. I jak koleżnka pisała wcześniej PŁATKOM MOWIMY NIE otręby owsiane i pszenne, nieraz trudno je dostać, ale trzeba poszukać na zdrowej żywności są np w BOMI Tesco, ostatnio dostałam w Auchan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj 1,3 w dół -w sumie 2,8kg od 4.01.10. Mam ochotę przedłuzyc P o kilka dni (chcę spaść -15kg).

Czy ktoś przedlużył P w pierszej fazie ??? Myslicie, że tak można? Służbę zdrowia doceniam i owszem,

ale jak tylko mogę omijam szerokim łukiem, więc na konsultacje nie pójde.

Musze lecieć, ale postaram się jeszcze dzisiaj zajrzeć może coś podpowiecie.

Po co przedłużać, po warzywkach wrócisz na białka - nie obrzydzaj ich sobie. Twój orgranizm pozwoli sobie na utratę tłuszczyku stopniowo. Nie chudniemy codziennie. Czasem musi odpocząć.

Gdyby tak codziennie 0,5 kg w dół to niekogo by tu nie było. I jakie to by było niezdrowe dla innych organów. Stopniowo, cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Protalki :grin:

Dzisiaj obudziłam się z potwornym bólem głowy, zatoki mi się odezwały, a potem wykipiało mi mleko, więc nie jestem dzisiaj pełnią szczęścia :mrgreen:

Witam Dziewczyny, które doszły od mojego ostatniego wpisu. Życzę Wam powodzenia z naszą wspaniałą dietą i wytrwałości zarówno w chudnięciu jak i w udzialaniu się na forum :grin:

Nutko i Maliszko tak cichutko i skromniutko gratuluję :grin:

Juggin, a nie lepiej trzymać te Twoje 68kg, w których wygldasz świetnie i je porządnie utrwalić i utrzymać, a nie jeździc z Tą wagą w obie strony i się stresować?

Życzę Paniom (bo Pan chyba stchórzył) miłego dnia :grin:

Gratulacje takie ciuchutkie dla Nutki i Maliszki.

Bożenko Twoja waga chyba też ruszyła nic nie piszesz ale tak mi się zdaje, że suwaczek przesunięty - gratulacje.

Juggin a pisałam ze uporasz sie szybciutko no nie. - cieszę się razem z Tobą.

A ja dzisiaj pierwszy dzień białeczka i zapomniałam się zważyć, ale czuję że nadchodzi mój czas (tak przynajmniej bym chciała).

Trzymam kciuki za nowe koleżanki. Za "stare" (oczywiście tylko stażem) też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!!!

Zapomniałabym tez o Panach, przepraszam.

Ja oczywiście przeczytałam wasze posty i siesze się że jesteście takie zadowolone z diety. Najważniejsze że można sobie pojeść i niechodzić głodnym, prawda?! 

No a co do mnie to nadal stoje, staram sie nie grzeszyć, może tylko woda mi tak nie wchodzi, no ale wole wode niz zieloną herbate, no cóż. Może i do tego sie przekonam?!

Saguś kochana jak otrzymasz przesyłke ode mnie to napisz mi co i jak. Tzn. czy cała doszła i czy Ci się podoba, a może nie wygladają tak jak myślałaś???!

A powiedzcie mi jeszcze (STARE PROTALKI) czy jak mam taki zastój to zrezygnować z chlebka z otrab? Myslicie że to przeszkadza, lepsze sa same otręby? Ostatnio na śniadanie jem tylko otrębianke (z polecenia Śliweczki) powiem że mi smakuje,he he....Dzięki Śliweczko kochana!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.