Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi jeszcze (STARE PROTALKI) czy jak mam taki zastój to zrezygnować z chlebka z otrab? Myslicie że to przeszkadza, lepsze sa same otręby? Ostatnio na śniadanie jem tylko otrębianke (z polecenia Śliweczki) powiem że mi smakuje,he he....Dzięki Śliweczko kochana!!!

Jusiu, ktoś wspominał po lekturze nowej książki Ducana, że przy zastojach doktorek poleca godzinne spacery przez trzy dni. Spróbuj, może pomoże...

Winkachce, gdzie się podziewasz kochana??? Potrzebuję bata nad sobą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko za Wami wyrobić jak się nie ma dostępu do kompa wieczorem..

Dzisiaj wracam do domu - więc może nie będę miała weekendowych

zaległości! :grin:

Witajcie!

Zaliczyłam maleńki wzrościk o 100 dkg. Dzisiaj zbombardowałam swój

organizm sałatką jajeczną.. Więc nie liczę jutro na cuda.. :grin: Ale wlewam

w siebie na chama herbatkę - i się nie poddaję. Choć znowu jakaś chandra

mnie złapała. Oczywiście, żeby nie było za miło - zaliczyłam kłótnię z rodzicami,

a było już tak cukierkowo.. :grin:

Jeszcze ta pogoda - choć uwielbiam zimę.. to jazda do domu w 'śnieżycy' nie

nastraja mnie optymistycznie!

Za fajnie tu u nas na forum było.. :mrgreen: - to musiałam ponarzekać!!

Ale na koniec najważniejsze że dziś PIĄTEK!!! - to jedyna pocieszająca myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Widzę,że Kartofelka zmieniła avatar:) fajny taki puchatkowy :mrgreen:

Ja dziś bylam na zakupach w Tesco pojechałam po same ryby. Kupiłam ich trochę ale stwierdzam że ta dieta jest droga bo wydałam ok 100zł i nie pisze tu o innych produktach tylko na same ryby. Mieszkam nad morzem a te paskudy takie drogie :grin:

U mnie waga dziś bez zmian. Drugi dzień P+W trzymam za siebie kciuki dalej heehhe za Was oczywiście też.

Zajrze tu jeszcze póżniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś piękna pogoda świeci słoneczko mrozek niewielki,wiec na zakupy wybralam się pieszo.Nie był to jednak dobry pomysl bo wracalam objuczona jak wielbląd.Po wczorajszym aerobiku jestem cala obolała dobrze,że następny we wtorek.

Dzis mam drugi dzien diety i mialam nadzieję,że moja waga trochę drgnie- ale nic :mrgreen: .Trochę mnie to przygnębiło bo odżywiam się naprawdę prawidlowo.No ale coż pewnie muszę jeszcze poczekac.Pozdrowionka

Gratulacje anuuulllllka cieszę się razem z Tobą :grin: :grin: :grin: -dobrze że chociaz wam waga spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZień dobry !

Witam wszystkich!

chę się pochwalić!!!moje świąteczne kg-obrzydliwe 2kg-dziś mnie pożegnały(mam nadzieję, że na zawsze)

i okropnie się

:grin: :grin: :grin: cieszę!

Anuuulko - gratuluje, u mnie tylko jeden kilosik świateczny spadł, jeden jeszcze wisi............ :grin:

Dzis mam drugi dzien diety i mialam nadzieję,że moja waga trochę drgnie- ale nic :mrgreen: .Trochę mnie to przygnębiło bo odżywiam się naprawdę prawidlowo.No ale coż pewnie muszę jeszcze poczekac.Pozdrowionka

Kropelko - cierpliwości , może ty jestes tak typ jak nasza Nutka - i nie tak łatwo ci jest wygrac z własnym organizmem i z wagą. To jest walka... na przetrzymanie, kto-kogo...nie daj sie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogie Panie :grin:

mam takie nurtujące mnie pytanie...ile średnio gramów białka zjadacie w ciągu dnia?

Tak się zaczęłam teraz nad tym zastanawiać...bo może jem za mało białka...albo w ogóle za mało...ma to jakiś wpływ? :mrgreen:

Ostatnimi czasy jakoś ciężko przychodzi mi jedzenie...jak już mam na coś ochotę np na biały serek z jogurtem, jak już go zrobię to już nie jestem głodna. Z mięsem to samo...jajek i wędlin prawie w ogóle nie tykam bo mam odruch wymiotny...

Może dlatego te zastoje ostatnio...chciałabym by znowu się ruszyło...

Idzie to jakoś przezwyciężyć? Też tak macie?

Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry!

zbędnymi kg. Pomimo, ze spozywam białko i jestem syta brakuje mi energii. Wczoraj skusilam sie na troszeczke mieska wieprzowego z zupy i kawalek kielbaski. Natomiast dzisiaj zjadłam makrele z puszki w sosie pomidorowym (z sosu zrezygnowałam), węgli bylo niewiele tylko tłuszcz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.