Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

sorry!

zbędnymi kg. Pomimo, ze spozywam białko i jestem syta brakuje mi energii. Wczoraj skusilam sie na troszeczke mieska wieprzowego z zupy i kawalek kielbaski. Natomiast dzisiaj zjadłam makrele z puszki w sosie pomidorowym (z sosu zrezygnowałam), węgli bylo niewiele tylko tłuszcz :mrgreen:

Nie wiem czy czytałaś założenia naszej diety...tu chodzi o to by jeść jak najwięcej białka przy relatywnie niskim spożywaniu węgli i tłuszczy. Mięsko wieprzowe odłóż skarbie na kiedy indziej tak samo kiełbasę...to nasz główny wróg - tłuszcz.

Przy tym sposobie żywienia kiepskie samopoczucie przechodzi po 2-3 dniach. Twoje kiepskie jest albo sprawą nadmiaru węgli albo tego złośliwego goryla tłuszcza :grin:

Poniżej zamieszczam pomocny link po zapoznaniu się z nimi nie powinnaś mieć problemu z wyborem odpowiedniego pożywienia :grin:

http://diety.pozmu.net/znane-diety-lekarzy...rre-dukana.html

Polecam też książkę dr Dukana - kupisz ją w każdej księgarni.

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkie protalowiczki. Po cichutku jestem z Wami od 6.01 :grin:

Dzien dobry, poszukujac diet w necie trafilam na wasz blog. Dolącze sie do was, takze zmagam sie ze zbędnymi

Witam kolejne nowe Protalki Kostkę i Sylwię ! Powodzenia w diecie!

Sylwio masz taki sam avatrek jak nasz Bożenka - "stara" Protalka, w pierwszej chwili myslałam że to ona pojawiła sie na forum.... :mrgreen:

Musisz zacząco d ksiazki... wiem że dziewczyny na forum miały ja w wersji elektronicznej, popytaj na forum i daj adres e-mailowy to ci wysla skan i bedziesz szybbciej wiedziała co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew! Taka zielona to ja nie jestem :mrgreen: troche juz zmądrzalam po kilkudniowym serfowaniu w necie. Po prostu nie wytrzymalam i musialam cos skubnąc. Obecnie jestem na urlopie maciezynskim i dzieciaki podnoszą mi czasami adrenalinę, poza tym gotuję rodzince obiady i nie zawsze potrafię się oprzec pokusom... Pozdrawiam wszystkie silne Protalki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie z zakupów...no i MAM:):)Znalazłam i otręby owsiane i pszenne;) Się cieszę jak głupia;)Kupiłam też krewety, mięso krabowe, paluszki krabowe, tuńczyka w puszce, kurczaka, piersi z kurczaka i jogurt :mrgreen: Mialam kupićjeszcze wedzona makrele i wedzonego łososia,ale nie jestem pewna czy w Iszej fazie mozna?? Pomożecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, wpadłam na chwilę , i odpowiem tylko Pauli, że ryby można jeść w każdej fazie byle nie smażone. Mam chyba z 10 stron do nadrobienia. Znowu się przechwaliłam i stoję w miejscu już z 5 dni na 60.5 kg i ta waga wstręciucha ani drgnie.

Muszę się pochwalić, że wreszcie po półtora roku zdjęli mi aparat z ząbków na górze i cieszę się niezmiernie choć do końcowego efektu jeszcze trochę. Jutro idę na studniówkę, więć do poklikania w niedzielę jak się wyśpię.

Witam "nówki" i "starowinki" Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonaka ma racje Paulo - kazda rybe bez panierki i bez smazenia mozna od I do IV fazy, nawet tłustego łosossia czy makrele. To sa te "dobre tłuszcze" których potrzebujemy. Uwazaj na ryby w puszkach ! Czytaj etykiety bo one maja czesto dodatki weglowodanowe, jak tuńczyk czy inna rybka z puszki to w sosie własnym, jak sledzik ze słoiczka to w occie, bez oleju...itd... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie z zakupów...no i MAM:):)Znalazłam i otręby owsiane i pszenne;) Się cieszę jak głupia;)Kupiłam też krewety, mięso krabowe, paluszki krabowe, tuńczyka w puszce, kurczaka, piersi z kurczaka i jogurt :mrgreen: Mialam kupićjeszcze wedzona makrele i wedzonego łososia,ale nie jestem pewna czy w Iszej fazie mozna?? Pomożecie??

Paula35 -czesc!

Mozna wszystkie ryby i inne morskie skorupiaki -o ile ktos lubi. Ja niestety mam z rybami pewien problem

i najlepsza dla mnie ryba to ta z sera .

Czesc dziewczyny!

U mnie dzisiaj zastoj :grin: . Moze jutro bedzie lepiej? Trzymam kciuki za wasze spadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny:))) A mnie przeziebienie bierze, wszystko przez to, ze w pracy zimno na przewrach.Mamy takie pokoiki, w ktorych sie siedzi na przerwie i tam jest strasznie zimno.A jeszcze dzis nocka...a w nd gramy na WOSP i jak sie rozchoruje to sie zastrzele:(

Wróciłam właśnie z zakupów...no i MAM:):)Znalazłam i otręby owsiane i pszenne;) Się cieszę jak głupia;)Kupiłam też krewety, mięso krabowe, paluszki krabowe, tuńczyka w puszce, kurczaka, piersi z kurczaka i jogurt :mrgreen: Mialam kupićjeszcze wedzona makrele i wedzonego łososia,ale nie jestem pewna czy w Iszej fazie mozna?? Pomożecie??

Paula gdzie dostalas otreby owsiane?w pl czy irl sklepie?i jak sie w ogole nazywaja otreby owsiane po angielsku?

No i ten ser, to masz na mysli normalny zolty czy po prostu twarog? Zreszta tu od dluzszego czasu szukam chudego twraogu i wszedzie w pl sklepach jest tylko poltlusty, raz tylko przed swietami dostalam chudy.

CZesc dziewczynki

Boziu jaka jestem dzisiaj zaspana i jakaś taka bez sił. To chyba wynik spadku cukru we krwi. Słuchajcie czy w I fazie moge sobie upiec protalowy Serniczek?? Bo tak strasznie mam ochote na slodkie ciacho :grin:

Unikaj slodkosci w I fazie, szczegolnie sernika...Wiem co czujesz ale jak sie poddasz bedziesz chudnac jak ja kilogram na miesiac:) Teraz odpuscilam sobie serniczki ale tez jestem uzalezniona od slodyczy i jak nie moge wytrzymac robie sobie oto taki koktajl:

mleko chude + twarozek wiejski z piatnicy+ slodzik+ smak np kokosowy+ mleko w proszku odtluszczone.Wychodzi pyszny shake:)

Wczesniej dodawalam jeszcze serek homogenizowany waniliowy i rozrobiona zelatyne i jajko i po zastygnieciu byl pyszny zimny sernik ale teraz sobie odpuszczam bo za dlugo juz zrzucam te kilogramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie z zakupów...no i MAM:):)Znalazłam i otręby owsiane i pszenne;) Się cieszę jak głupia;)Kupiłam też krewety, mięso krabowe, paluszki krabowe, tuńczyka w puszce, kurczaka, piersi z kurczaka i jogurt :mrgreen: Mialam kupićjeszcze wedzona makrele i wedzonego łososia,ale nie jestem pewna czy w Iszej fazie mozna?? Pomożecie??

Można wszystkie ryby jakie tylko są na świecie!!!!!tylko bez oleju, panierki itd... :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra33- :mrgreen: owsiane kupiłam poprostu w Tesco;) a pszenne w sklepie ze zdrowa zywnoscia. Owsiane to bran oats na dziale cereals w Tesco szukaj(byly nawet 2 rodzaje;tescowe i firmy odlums), a pszenne to wheat bran. Na pewno to otreby, bo porownalam wartosci odzywcze z tymi Polskimi w internecie zamieszczonymi. A ser?? :grin: Twaróg 0% :grin: Ta firma ma 3 rodzaje 15% 7%no i 0% wiec chyba to nie oszustwo. Moze herbate malinowa sobie wypij na przeziebienie ;)A nie dziwie sie, bo zmrozilo Irlandie jak zadnego roku ;/

Niektore gumy maja aspartam ale i kilka innych rodzajow slodzikow, jakie wy kupujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra33- :mrgreen: owsiane kupiłam poprostu w Tesco;) a pszenne w sklepie ze zdrowa zywnoscia. Owsiane to bran oats na dziale cereals w Tesco szukaj, a pszenne to wheat bran. Na pewno to otreby, bo porownalam wartosci odzywcze z tymi Polskimi w internecie zamieszczonymi. A ser?? :grin: Twaróg 0% :grin: Ta firma ma 3 rodzaje 15% 7%no i 0% wiec chyba to nie oszustwo.

Niektore gumy maja aspartam ale i kilka innych rodzajow slodzikow, jakie wy kupujecie??

Heh:)dzieki, bede szukac w tesco:)))

Ja uzywam tego polecanego przez dukana: hermesetas, jest najlepszy z wyprobowanych przeze mnie bo mala ilosc wystarczy zeby mocno poslodzic cokolwiek.Jest w sloikach z niebieska platikowa zakretka, 45g, kupuje w super value po chyba 1,25 czy jakos tak...Ma 55% maltodextryny i jakies tam inne jeszcze chemie.Ale probowalam np slodzika z lidla i musialam go sypac 2 razy wiecej i strasznie szybko mi schodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.