Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z rana :)

Jeden dzień bez internetu i do nadrobienia 4 strony forum :) haha fajnie , ale juz wszystko rzetelnie przeczytałam. ;) Dzisiaj 7 dzien I fazy i --- UWAGA!! - 4,5 kg mniej :grin: Cud.. Jutro na warzywka troszke sie boje jak to będzie wyglądać, bo powiem szczerze, że już sie przyzwyczaiłam do tych samych proteinek :/

Powiedzcie dziewczynki macie jakieś ciekawe propozycje na obiadki w Fazie z warzywkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :)

Jeden dzień bez internetu i do nadrobienia 4 strony forum :) haha fajnie , ale juz wszystko rzetelnie przeczytałam. ;) Dzisiaj 7 dzien I fazy i --- UWAGA!! - 4,5 kg mniej :grin: Cud.. Jutro na warzywka troszke sie boje jak to będzie wyglądać, bo powiem szczerze, że już sie przyzwyczaiłam do tych samych proteinek :/

Powiedzcie dziewczynki macie jakieś ciekawe propozycje na obiadki w Fazie z warzywkami ?

na stronie z przepisami jest mnostwo propozycji, tylko trzeba wybrac hihi a to z tylu pysznosci trudne....

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...7437&st=270

a tu jeszcze z innego forum

http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/protein...cie-dukana.html

ja mam dzis bigosik...mniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kostka, zgadzam się z Saga w prawie mąki kukurydzanej. Jeśli koniecznie musisz używać mąki(ja Ci polecam skrobie, bo nie jest gorzkawa) to dopiero w II Fazie.

Witaj Czakinko, pozdrawiam i gratuluje, bardzo dobry wynik. Życzę dalszych spadków i sukcesów ;)

Anulkas, świetnie, że się oparłaś smakołykom, myślę, że jadłospis swietny jak na wesele :)

Śnieżynko gratulacje, brdzo dobrze Ci idzie :)

Ostatnia Szanso, wracaj na łono Dukana i częściej się odzywaj, bo nawet Ci nawet przywalić pałą porządnie nie można :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Widzę,że Kartofelka zmieniła avatar:) fajny taki puchatkowy :-D

Avatarek puchatkowy, bo jestem "puchata"... jeszcze :-D

Witam wszystkich!

chę się pochwalić!!!moje świąteczne kg-obrzydliwe 2kg-dziś mnie pożegnały(mam nadzieję, że na zawsze)

i okropnie się

:D :-D :-D cieszę!

Wielkie gratki!!! Jasne, że na zawsze cię pożegnały :-D

U mnie dziś piękna pogoda świeci słoneczko mrozek niewielki,wiec na zakupy wybralam się pieszo.Nie był to jednak dobry pomysl bo wracalam objuczona jak wielbląd.Po wczorajszym aerobiku jestem cala obolała dobrze,że następny we wtorek.

Dzis mam drugi dzien diety i mialam nadzieję,że moja waga trochę drgnie- ale nic :grin: .Trochę mnie to przygnębiło bo odżywiam się naprawdę prawidlowo.No ale coż pewnie muszę jeszcze poczekac.Pozdrowionka

Może za mało jesz albo zapominasz o min. 1,5l wody? Nie poddawaj się!

Witam i pozdrawiam wszystkie protalowiczki. Po cichutku jestem z Wami od 6.01 :D

Witam :-D Dobry wybór. Z nami szybciej spadają kilogramy ;)

Witam drogie Panie :razz:

mam takie nurtujące mnie pytanie...ile średnio gramów białka zjadacie w ciągu dnia?

Tak się zaczęłam teraz nad tym zastanawiać...bo może jem za mało białka...albo w ogóle za mało...ma to jakiś wpływ? :)

Ostatnimi czasy jakoś ciężko przychodzi mi jedzenie...jak już mam na coś ochotę np na biały serek z jogurtem, jak już go zrobię to już nie jestem głodna. Z mięsem to samo...jajek i wędlin prawie w ogóle nie tykam bo mam odruch wymiotny...

Może dlatego te zastoje ostatnio...chciałabym by znowu się ruszyło...

Idzie to jakoś przezwyciężyć? Też tak macie?

Pozdrawiam ciepło

Na początku miałam zupełnie tak samo. Po 2 tygodniach mi przeszło i zapominam, że jestem na jakiejkolwiek diecie :) Zajrzyj sobie do działu z przepisami. Zawsze można sobie jakoś urozmaicić menu :)

hej wszystkie Słoneczka!

motylku mam dzis to samo co Ty... odruch wymiotny na wszystko i kompletny brak chęci do jedzenia..dzis pierwszy dzien z warzywami a ja tak okropnie sie czuje..mam nadzieje ze to minie..

pomocy!!!

pozdrwiam gorąćooooo

Jasne, że minie. Głowa do góry. Za miesiąc zapomnisz, że jesteś na diecie tak wejdzie ci w krew to protalowe jedzenie :)

Czesc dziewczyny:))) A mnie przeziebienie bierze, wszystko przez to, ze w pracy zimno na przewrach.Mamy takie pokoiki, w ktorych sie siedzi na przerwie i tam jest strasznie zimno.A jeszcze dzis nocka...a w nd gramy na WOSP i jak sie rozchoruje to sie zastrzele:(

Mam nadzieję, że wydobrzałaś... Miłego koncertowania... chociaż może już jesteś po... :D

Kartofelka fajny aviatorek.

Saguś, chciałam wstawić jakiś bardziej motywujący, np. ze spasionym klaunem z fast fooda ale ten jest milszy dla oka :)

Trochę o sobie: jestem Kaśka, mieszkam w Szczecinie (a raczej pod), mam 40 lat i wieeele diet za sobą. Ważyłam ponad 102 kg ale udało mi się zrzucić ponad 40 w bardzo krótkim okresie czasu co było masakrą dla mojego ciała; wisząca skóra nigdy się nie wstąpiła więc możecie sobie wyobrazić mój brzuch, pośladki i uda. Grunt, że ubiór to maskował. Tak było po pierwszym dziecku - potem urodziłam jeszcze dwoje i znów przybrałam na wadze. Obecnie ważę 66 kg (waga wyjściowa 68). Marzy mi się 57-58 kg ale i 60 będzie ok. Więcej nie chcę :D

Chylę czoła i gratuluję samozaparcia. Z pewnością uda ci się zdobyć cel... z nami na pewno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki i te stare i te nowe.

Kurcze nie miałam czasu sie nawet słowem odezwac bo ciagle ostatnio zabiegana, jutro ide na bal :-D bede sie bawic do bialego rańca. Po swietach bylo co zrzucac ale jakos poszlo i dalej idzie. Przekonalam do diety moja mame i kuzynke, ona zaś swoją kolezanke. Także teraz w domu jest nas 2.

To na dole to ja i moje spodnie przed dieta

Pozdrawiam

Respect!!! Zmieści ci się w spodniach sporych rozmiarów wór cukru :) Wyglądasz fantastycznie :grin:

takie rzeczy cieszą...też się pochwalę że obecnego sylwestra spędziłam w sukience w której przetańczyłam studniówkę :grin: to było dopiero zaskoczenie bo myślałam, że już zawsze będę na nią patrzeć kiedy wisi w szafie

Nie daj Boziu żebym ja musiała zakładać moją studniówkową kieckę... ważyłam wtedy 72kg :-D

Juuuuuuuuuuupiiiiiiii skończyłam i więcej się nie podejmę witania każdej z osobna po Nowym Roku - teraz sobie policzcie i zobaczcie o ile osób urosło nasze forum tylko przez jeden tydzień.

Ostatnich 2-3 dni juz nie przeczytałam, bo zaraz laptop mi wybuchnie z gorąca. Widziałam tylko, że ktoś tu tęsknił za bacikiem Kartofelko słodka... a po cóż Ci bacik ? Jak na razie za zająca robie to chyba Ci wystarczy ?Zresztą ładnie Ci idzie. Ja tez się zastanawiam czy 62 z prawej nie zamienić na 60 hihih nie chce mi się już kończyć.

Zając już dawno zniknął mi z pola widzenia :D i jak dobrze widzę za chwilę wskoczy w 3 fazę :-D sama widzisz, że teraz już tylko bacik może mi pomóc :D

u mnie dziś ostatni dzień P+W i zwyżka prawie 50dak (:

od jutra proteinki, więc liczę na istotne spadki :-D

choć i tak uważam, że nie jest źle ....po fazie uderzeniowej -3 kg i na mieszanej -1

jak na 10 dni, to pokażcie mi równie efektywną dietę :-D

dziś zadanie bojowe to wyjeść warzywka z lodówki : pewnie je pogrilluję do udźca indyczego :-D

pozdrawiam ciepło w ten niedzielny poranek :razz:

Nie przejmuj się zwyżką. Na białkach stracisz zwyżkę i jeszcze parę dodatkowych dag, które zdobywałaś przez tyle czasu :)

Zaczynam szczerze wierzyć, że się uda! Dziś rano waga pokazała -3kg. Ślubny wrócił z pracy i ostudził mój zapał: "to tylko woda z Ciebie zeszła" - sam z figurą rozpasanego hipopotana będzie mnie tu w doły wciągał!!! "To nie woda - wrzasnęłam - to MOTYWACJA!!"

Masz babo placek. Tym bardziej się będę starać by mu udowodnić, że jak zrzucę 10kg WODY to będzie przy mnie wyglądał jak beczka piwa :D

Żałuję tylko, że nie zmierzyłam swoich odwodów.

Trzymajcie się dziewczyny! Miego dnia!

Zazdrośnik jeden :D

witam serdecznie wszystkich !!Jestem tu nowa i chciałabymndołączyć do waszego grona od jakiegoś czasu podglądałam was na forum ale czynnie zastosowałam dietę i korzystałam z waszych przepisów po 2 miesiącach mam już 8 kilo do tyłu ....uf,ciężko idzie ale z waszą pomoca myślę że sie nie poddam.mam za soba 10 lat różnego dietewoania i jak u każdego były wzloty i upadki ale teraz powoli osiągam swój cel i myśle że sie nie poddam a wy mi pewnie pomozecie swoim wsparciem.Dzieki że tu jesteście.Pozdrawiam wszystkich z mrożnych Mazur.Ania

Cześć Aniu, z nami na pewno ci się uda. Jak zachodzi potrzeba możemy cię potrzymać za rękę, innym razem nakopać do tyłka... ale tylko kiedy zachodzi taka potrzeba :)

Dzisiaj 7 dzien I fazy i --- UWAGA!! - 4,5 kg mniej :D Cud.. Jutro na warzywka troszke sie boje jak to będzie wyglądać, bo powiem szczerze, że już sie przyzwyczaiłam do tych samych proteinek :/

Powiedzcie dziewczynki macie jakieś ciekawe propozycje na obiadki w Fazie z warzywkami ?

Wielkie gratulacje! Fantastyczny spadek :) Propozycje obiadków znajdziesz w dziale "menu".

Uff, skończyłam nadrabiać :) U mnie żadnych "njusów". Na PW waga stoi. Odliczam dni do białek ;) Miłego wieczoru!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki, a w szczegolnosci najmlodsze!

Wczoraj zakonczylam pierwszy etap z wynikiem -3kg (+@ ).

Dzisiaj nareszcie warzywka i watpliwosci jak to bedzie.

Okutnie chodzi za mna chec podjedzenia jabluszka, ale dzielnie sie opieram.

Trzymajcie kciuki zeby nie polegla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie w niedzielny wieczór u mnie też oczywiście sypie.Saga,Szpuleczka,Czakinka,Sniezynkaa wielkie gratulacje spadku.Ja też się muszę pochwalic-waga drgnęła niewiele (-0,6kg) ale i tak mi się gęba śmieje.Dziewuszki dziękuję za dodawanie otuchy.Pozdrawiam serdecznie.PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich !!Jestem tu nowa i chciałabymndołączyć do waszego grona od jakiegoś czasu podglądałam was na forum ale czynnie zastosowałam dietę i korzystałam z waszych przepisów po 2 miesiącach mam już 8 kilo do tyłu ....uf,ciężko idzie ale z waszą pomoca myślę że sie nie poddam.mam za soba 10 lat różnego dietewoania i jak u każdego były wzloty i upadki ale teraz powoli osiągam swój cel i myśle że sie nie poddam a wy mi pewnie pomozecie swoim wsparciem.Dzieki że tu jesteście.Pozdrawiam wszystkich z mrożnych Mazur.Ania

Cześć Aniu, masz już niezłe doświadczenie w dukaniu i spory spadek, też bym tak chciała i mam nadzieję, że tak właśnie będzie, jutro ostatni dzień I fazy i 4 kg mniej :-D .

Buziaki ze Szczecina :-D

Witam z rana :-D

Jeden dzień bez internetu i do nadrobienia 4 strony forum :) haha fajnie , ale juz wszystko rzetelnie przeczytałam. ;) Dzisiaj 7 dzien I fazy i --- UWAGA!! - 4,5 kg mniej :-D Cud.. Jutro na warzywka troszke sie boje jak to będzie wyglądać, bo powiem szczerze, że już sie przyzwyczaiłam do tych samych proteinek :/

Powiedzcie dziewczynki macie jakieś ciekawe propozycje na obiadki w Fazie z warzywkami ?

Dziecko, jakie to rano??? :) :grin: :grin:

Witam wszystkie Protalki, a w szczegolnosci najmlodsze!

Wczoraj zakonczylam pierwszy etap z wynikiem -3kg (+@ ).

Dzisiaj nareszcie warzywka i watpliwosci jak to bedzie.

Okutnie chodzi za mna chec podjedzenia jabluszka, ale dzielnie sie opieram.

Trzymajcie kciuki zeby nie polegla.

Za mną też chodzi całe stado owocowych przysmaków, a najbardziej depcze mi po piętach soczysta pomarańcza mniam!!!

Trzymam kciuki i damy radę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie w niedzielny wieczór u mnie też oczywiście sypie.Saga,Szpuleczka,Czakinka,Sniezynkaa wielkie gratulacje spadku.Ja też się muszę pochwalic-waga drgnęła niewiele (-0,6kg) ale i tak mi się gęba śmieje.Dziewuszki dziękuję za dodawanie otuchy.Pozdrawiam serdecznie.PA

Dla ciebie też gratulacje - każy spadek jest cenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tym razem wieczorkiem :) !

Jutro czeka mnie WYPRAWA. Jak wcześniej pisałm autko mam pięknie

oblodzone.. i w ogóle się nie zabierałam za jego odskrobywanie..

Więc rano wsiadam napierw w tramwaj, a potem jeszcze autobus.

Brrrrr... Mam nadzieje, że do 8 dojadę - choc moja podróż zacznie się

i tak już od 6!! ;)

Witaj kasik13 spróbuj się cofnąc o stronę lub dwie to Twoja imienniczka

KasiaS wstawiła istotne dla nas i naszego forum linki! Przydadzą Ci się

w formowaniu menu na dany dzień, tydzień, czy na całą dietę.

Ja na przykład na jutro mam jogurt naturalny + słodzik - bo inaczej by mi

nie smakował. Usmażyłam sobie też na suchej patelni mielone z indyka

z cebulką i chlebek dukanowy + jakaś chuda wędlinka. A na obiad mam już

gotowe roladki z piersi kurczaka nadziane ogórkiem konserwowym i parówką

drobiową - ale nie za dużo (ala devolaj Jusi). Jedna starczyła mi na dwie roladki.

A do tego jeszcze twarożek, który pewno też na słodko pochłonę.. Wiem - trochę

dużo tego..

Ale ja kilka dni znowu muszę przezimowac u rodziców - więc w pracy

muszę byc dobrze zaopatrzona w jedzonko! Bo w domu u mamy jakieś

'piersi' napewno się znajdą. :)

No i do tego kawusia z chudym mlekiem i słodzikiem, i herbatka zielona,

bez słodzika - za to w duuużej ilości!!

Życzę powodzenia wszyskim w dietowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tym razem wieczorkiem :) !

Jutro czeka mnie WYPRAWA. Jak wcześniej pisałm autko mam pięknie

oblodzone.. i w ogóle się nie zabierałam za jego odskrobywanie..

Więc rano wsiadam napierw w tramwaj, a potem jeszcze autobus.

Brrrrr... Mam nadzieje, że do 8 dojadę - choc moja podróż zacznie się

i tak już od 6!! ;)

Witaj kasik13 spróbuj się cofnąc o stronę lub dwie to Twoja imienniczka

KasiaS wstawiła istotne dla nas i naszego forum linki! Przydadzą Ci się

w formowaniu menu na dany dzień, tydzień, czy na całą dietę.

Ja na przykład na jutro mam jogurt naturalny + słodzik - bo inaczej by mi

nie smakował. Usmażyłam sobie też na suchej patelni mielone z indyka

z cebulką i chlebek dukanowy + jakaś chuda wędlinka. A na obiad mam już

gotowe roladki z piersi kurczaka nadziane ogórkiem konserwowym i parówką

drobiową - ale nie za dużo (ala devolaj Jusi). Jedna starczyła mi na dwie roladki.

A do tego jeszcze twarożek, który pewno też na słodko pochłonę.. Wiem - trochę

dużo tego..

Ale ja kilka dni znowu muszę przezimowac u rodziców - więc w pracy

muszę byc dobrze zaopatrzona w jedzonko! Bo w domu u mamy jakieś

'piersi' napewno się znajdą. :)

No i do tego kawusia z chudym mlekiem i słodzikiem, i herbatka zielona,

bez słodzika - za to w duuużej ilości!!

Życzę powodzenia wszyskim w dietowaniu.

Dzieki Maruda musze sie w takimrazie cofnac do tylu i poczytac dokladnie,zycze jutro szczesliwej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.