Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Marta i jestem ze Szczecina. Od dzisiaj zaczelam protala. :) czyli jestem z wami!!! Musze powiedziec ze pierwszy dzien dla mnie byl nieciekawy, bo ciagle mi sie jesc chcialo, ale mam nadzieje ze nastepne beda juz lepsze. Kobitki damy rade!!!!

No moja Martusia się ujawniła ;) :) :grin:

Nie ma innej opcji :grin:

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim!

Zostawić was na niecały wekend a juz nasmarowąłyście 7 stron, czytam i czytam...... i ciesze sie bo widze same dobre wiadomości :

po pierwsze - przybyło nas znów kilka osób - ciesze sie że grono protalek rośnie....witam wszystkie nowe kolezanki i życze powodzenia w diecie. :grin:

po drugie - objawiły nam sie tu na forum dawno nie oglądane Sliweczka, Benek, Dam Rade i Ostatnia szansa - fajnie że jesteście z nami znów :grin:

po trzecie - dziewczyny znów odnotowuja spadki wiec jest czego gratulowac tobie Sago, Anulkas, Kasiube, Kropelko,

po czwarte nawet jak nie ma spadków olbrzymich to udaje sie wam trzymac diete i oprzec pokusom a to juz wiele - podziwiam was za to Anulkas, Olinko

Podczytuję Was od jakiegoś czasu, a wcześniej zauważyłam wątek o Protalu na Wielkim Żarciu - tam też są super dziewczyny. Dziś kończy się czwarty dzień mojego protalowania i muszę przyznać, że całkiem bezproblemowo mi idzie.

Witam cie Kasiube ! Z nami na pewno ci sie uda !

Tyrolcia - super wyglądasz, jak różnica pomiędzy twoja obecna sylwetka a spodniami !!!!

Tylko sie cieszyc !

Ja dziś od rana się ciesze, że mam za soba 7 dni I fazy i 4 kg mniej!! Suuuuuuper!! :)

Miłej niedzieli życze wszystkim!!

Migota - to [podobnie jak ja , tez w uderzeniówce straciłam 4 kilo. Trzymaj sie , oby tak dalej !

pozdrawiam a zarazem mam pytanko

kiedy nowicjuszka może spróbować mąki kukurydzianej/ (bo wiem, że są rozbieżności między wydanymi książkami)

i czy nasz doktorek dopuścił do obrotu flaki wołowe, bądź żołądki kurze? :-D

Tak Kostko - można wszystkie podroby drobiowe i wołowe. Flaki wołowe u mnie często goszczą na stole, robie je na wywarze z wołowiny albo kurczaKa albo na kostce bulionowej, zawsze w fazie B+W. Dziewczyny robia jeszce gulasz z żołądków, mnie nie bardzo smakuje albo nie umiałam zrobic.... :-D, ale często robie sobie wątróbke drobiowa. Jest pyszna.

witam serdecznie wszystkich !!Jestem tu nowa i chciałabymndołączyć do waszego grona od jakiegoś czasu podglądałam was na forum ale czynnie zastosowałam dietę i korzystałam z waszych przepisów po 2 miesiącach mam już 8 kilo do tyłu ....uf,ciężko idzie ale z waszą pomoca myślę że sie nie poddam.mam za soba 10 lat różnego dietewoania i jak u każdego były wzloty i upadki ale teraz powoli osiągam swój cel i myśle że sie nie poddam a wy mi pewnie pomozecie swoim wsparciem.Dzieki że tu jesteście.Pozdrawiam wszystkich z mrożnych Mazur.Ania

Witaj z nami Czakinko ! Trzymaj sie razem z forumowiczkami, pytaj o wszystko a na pewno uda sie walka z kilogramami, powodzenia !

Jeden dzień bez internetu i do nadrobienia 4 strony forum ;) haha fajnie , ale juz wszystko rzetelnie przeczytałam. :) Dzisiaj 7 dzien I fazy i --- UWAGA!! - 4,5 kg mniej :-D Cud.. Jutro na warzywka troszke sie boje jak to będzie wyglądać, b

Hej Snieżynko - no widzisz jak ładnie schodzą kiloski... super, a na warzywkach nie bedzie spadać tak ale cm beda ubywac. Trzymaj sie, gratuluje !

Kartofelko, Bożenko, Jusiu - trzymajcie sie, na was tak jak i na mnie uparła sie waga i stoi ale ruszy...musi ruszyc w dól....na pewno.... U mnie teraz B+W wiec cudów sie nie spodziewam z 2 nadrobionych przez swięta kilogramów ostał sie jeden więc nie jest źle.... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM wszystkie nowe i stare protalanki.gratuluje spadkow.

Od piątku jakas przeziębiona jestem...i stąd brak chęci do wszystkiego..ale diety się trzymam rzecz jasna..może troche mało jem ale przepisowo.

WSZYSTKIE jestescie dużym wsparciem od samego czytania tak jakos miło mi się zawsze robi..dziekuję dziewczyny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

jeśli chodzi o tę skrobię to co to za produkt "jakaś mąka ziemniaczana"

Kostko - żadnej mąki ziemniaczanej, bron Boże..!!!! Skrobia kukurydziana czyli maizena- do kupienia w sklepach ze zdrowa żywnościa albo przez internet, to nie to samo co maka. Ja z braku maizeny od czsu do czsu stosuje makę ale tobie może uda sie kupic. Zajrzyj na nasza strone z produktami polecanymi na protal, tamznajdziesz wiecej informacji : http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry85523

Witam

Mam na imię Marta i jestem ze Szczecina. Od dzisiaj zaczelam protala. :) czyli jestem z wami!!! Musze powiedziec ze pierwszy dzien dla mnie byl nieciekawy, bo ciagle mi sie jesc chcialo, ale mam nadzieje ze nastepne beda juz lepsze. Kobitki damy rade!!!!

Witaj Martucha ! na pewno uda ci sie zgubic zbedne kiloski tylko musisz wykrzesac z siebie troche wytrwałości ale wierz mi w naszym gronie to pikus ! Powodzenia ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

a co może zastąpić słodzik, mój żołądek bardzo!!!! nie lubi słodzików czy mogę spróbować z cukrem trzcinowym

Absolutnie nie !!!! - Kostko - cukier trzcinowy to prawie to samo co nasz zwykły, bieły...

Jeśli nie wchodzi ci słodzik na bazie aspartamu to spróbuj ten na bazie cyklaminianu sodu - taki jest w tabletkach w Lidlu (sprawdz na naszej stronie z produktyami, on tam jest sfotografowany, biało-czerowne pudełko

Jeśli mimo tego nie azakceptujesz słodzika to musisz droga internetowa zakupic taka rosline o nazwie stewia, ona zastępuje cukier ale jest nie dopuszczona do obrotu w Polsce albo możesz szukac tzw.cukru brzozowego o nazwie Xylolit czy jakos tak......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM wszystkie nowe i stare protalanki.gratuluje spadkow.

Od piątku jakas przeziębiona jestem...i stąd brak chęci do wszystkiego..ale diety się trzymam rzecz jasna..może troche mało jem ale przepisowo.

WSZYSTKIE jestescie dużym wsparciem od samego czytania tak jakos miło mi się zawsze robi..dziekuję dziewczyny!!

:) ;) :) :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

a co może zastąpić słodzik, mój żołądek bardzo!!!! nie lubi słodzików czy mogę spróbować z cukrem trzcinowym

sprobuj z ksylitolem to inaczej cukier brzozowy, ja tez nie tolerowalam slodzikow i kupuje ksylitol, jest drogi bo 1kg kosztuje okolo 60 zl, ale stosuje oszczednie bo inaczej nie umiem...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za gratulacje

Sama gratuluje spadkowiczom ... to takie fajne uczucie :)

Tym co stoją życzę powodzenia.

Ja tez nie moge jakos uzywać tego słodzika, mecze sie z gorzką herbata feee ale jakos wchodzi, pije duzo mięty,musiałam zrezygnować z kawy bo bez cuku nie umiem jej wypić.

Kostka daj znac jak cos innego sobie dopasujesz wtedy i ja spróbuje "to" cudo sobie zakupić ;)

Mykam bo jutro do pracy, a potem tydzień urlopu:)

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;)

Ostatnia szanso, Ciebie też witam, chociaż jesteś córka marnotrawną, która nie chce wrócić do diety :)

Witaj Martucho -Marto, duży klan rodzinny nam tutaj zawitał. Życzę ci powodzenia i konsekwencji na naszej wspaniałej diecie :grin:

Biedna Maruda pewnie jeszcze w drodze, więc rano czuję się nieco opuszczona ma forum. Mam nadzieję, że jakoś przeżyłaś tę wyprawę :grin: Jestem przerażona ilością śniegu, nie ma gdzie go odrzucać, a wciąż pada. Chyba nas zasypie :)

Życzę wszystkim miłego dnia i żeby wreszcie wyszło słoneczko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.