Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie z zaśnieżonego Mazowsza !

Winkachce- dziekuje za troske i za pamięc. tak u mnie juz wszystko ok, tzn. zasadniczo w życiu nic mi sie nie zmieniło, problemy jak były tak sa, radości od czasu do czsu tez... a;le móje nastawienie sie zmieniło, dołujacy nastrój poszedł sobie precz... i dobrze.. :)

Iwonka 35- gratki z powodu spadku !

Kropelko - tobie tez gratuluje spadku ! Co do parówek, to chociaz sa na naszej liście produktów polecanych na Protal to jemy je na własna odpowiedzialność. Ja sobie znalazłam takie paczkowane z firmy Indykpol o w miare niskiej zawartosci tłuszczu i je jem od czasu do czasu, mam je jako "dyżurne" w lodówce i jak wpadam głodna po pracy do domu to zanim sobie coś portalowego przygotuje to zjadam jedną. lepsze to niz rzucenie sie na cos bardziej nieprotalowego....

Co do mikroelementów wypłukiwanych przy dużej ilości picia to Kasias ma racje, ja tez w trakcie diety miałam dodatkowe skurcze w sercu, byłam u internisty i on kazał brac magnez i potas. Zadziałało i jest ok

Bożenko - super, super, super !! Ciesze sie i zazdroszcze!!! Juz za toba staram sie nadążyć.....ale nie wiem kiedy mi sie uda....póki co wczoraj było + 1 kg w porównaniu do suwaka a dzis rano waga pokazała jeszcze z pól kilo więcej.. nie lubie jej tej mojej wagi.... ;)

Karofelko - czy ty nie przesadzasz...? juz ci sie znudziło 59... patrzcie ja..jak to sie rozpędziła....Saga jest tylko jedna i ona ma abonament na tempo torpedy, ty nie... :)

Martucha - cierpliwości...czytałas ksiązke ? To co ci teraz pokazuje waga to niestety tylko woda, ale ma cie motywowac do dalszej walki, na tłuszczyk przyjdzie czas....Zmierz sobie teraz na poczatku diety obwody i po jakims czasie jak na wadze stanie to sie zmierzysz powtórnie i zobaczysz rózniće. Cierpliwości ! :grin:

Jusiu - na pewno wyglądasz bosko .. nowa fryzurka to tez pocieszenie dla siebie samej. Trzymaj sie i nie daj sie,

Walcz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki mam male pytanko czy paróweczki drobiowe mozna jeśc.Ja dzisiaj odnotowalam kolejny spadek w sumie mam juz -1kg.Poszlam za radą i zaczęlam więcej pic.Wczoraj wypilam ze 4 litry plynów-mam nadzieje nie przesadziłam.Gratuluje spadkow,a szczegolnie 6 z przodu dla anuuulllllki och... jakie to musi byc przyjemne uczucie.No dosyc marzen do roboty :) .Pozdrawiam cieplutko.

Dziękuję!!!super przyjemne... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem, ale nie dam się, u teścia po prostu odmowie sobie ciasteczek i wypije herbatkie, kawke i co tam jeszcze :) a u mamuśki bedzie prosciej bo po porstu porobie jakies smakołyki sama! Tylko przede mną pieczenie ciasta dla mamy /:

A zdjęcie do avatarka zrobione przez dobrego kumpla, on lubi b/w...i to ja na zdjeciu!

Muzycznie to tak średnio jestem uzdolniona, choć na gitarce zagram jak się zdarzy być gdzieś na ognisku ... :)

Ale mam sporo znajomych grajków! Tylko takie imprezowanie zwieksza ryzyko pokus alko ;)

Póki co jakoś daje rade!!!!

Olinko,

na imprezki jest jedna protalowa rada: idziemy najedzone po uszy naszym protalowym jadełkiem i nie mamy ochoty grzeszyć :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, absolutnie NIE MOŻNA ALKOHOLU!!! Nie miałam wyjścia ale nie zamierzam po raz drugi grzeszyć. Już nauczłam się smacznie gotować i niczego mi nie brakuje oprócz regularnych wypróżnień :) ;)

Niby nie można, ale od czasu do czasu wypijam trochę alkoholu i może nie uwierzycie-waga na drugi dzień zawsze pokazuje mniej, a zastojów też raczej nie miewam...

to nie wiem jak to naprawdę jest.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można- ja również podpisuję się pod życzeniami dla Oli

I ja równiez :) Wszystkiego najlepszego :)

U mnie dzisiaj znowu waga stoi. ale jak to mój mąż zauważył Uwaga cytuje :grin: "Kochanie kopyto Ci spadło" hahaha czyli, że nóżka mi się smuklejsza zrobiła haha ;) Jestem strasznie szczęśliwa bo akurat z kopytami mam najwięćej problemu.

Buziaki Dziewczynki :* Oby Wam "kopyta pospadały" :grin: haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja równiez :) Wszystkiego najlepszego :grin:

U mnie dzisiaj znowu waga stoi. ale jak to mój mąż zauważył Uwaga cytuje :grin: "Kochanie kopyto Ci spadło" hahaha czyli, że nóżka mi się smuklejsza zrobiła haha ;) Jestem strasznie szczęśliwa bo akurat z kopytami mam najwięćej problemu.

Buziaki Dziewczynki :* Oby Wam "kopyta pospadały" :-D haha

Gratuluję w takim razie spadku "kopytka":)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Olu, dzisiaj rano byłam zaspana i nie zdążyłam Ci złożyć życzeń urodzinowych.

Spełnienia wszystkich marzen i utrzymania Twojej wspaniałej wagi i pięknej figury. Wszystkiego najpiękniejszego!!!

250s.jpg

Kasias, jakie śliczne, nowe zdjęcie. Gratuluję nowej, pięknej figury :)

Maragrete to wrzywka i ta wstrętna woda. Jeszcze wczoraj miałam 1,5kg ponad suwaczek, wczoraj bardzo częst nawiadzałam kibelek i dzisiaj rano miałam bardzo miłą niespodziankę, Ty też się doczekasz, przecież wiesz, że spadki na naszej diecie są nieuchronne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkas  to ja pisalam o ksylitolu, tylko musisz uwazac by nie kupic ksylitolu z kukurydzy

bo zaczeli taki produkowac i podobno to jest zafalszowanie, wiec musz patrzec czy pisze ze jest orginalny cukier brzozowy z finlandii, a ten zafalaszowany jest w opakowaniu bialoniebieskim.

u mnie niestety zwyzka wrrrrr... ale braklo mi cukru brzozowego i slodzilam zwyklym niestety, ale dzis mam zamiar trzymac sie rygorystycznie zasad i pilam kawe bez cukru...oj oj jak nie smakuje...

Popatrz na allegro jest tańszy nż w sklepach.I oryginalny brzozowy z Finlandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj od rana czuję się świetnie :) Motywacjamnie rozpiera.Mam dzisiaj wolne,więc troszeczkę się polenię wypiję kawkę z chudym mleczkiem i polecę na zakupki.Całe szczęście,że nie pada :) ;) .Dziękuję Maliszka za komplemencik pozdrawiam, jeszcze się odezwę.

Dziękuję za informacje dot. parowek będę się ich wystrzegac.A co sądzicie na temat płynów czy nie za dużo piję (do 4 litrów dziennie)

Picia niegdy nie za dużo. Ja czasem pozwalam sobie na drobiowe kabanosy choć wiem że one tak do końca to nie są tylko drobiowe ale z wieprzowiną. dlatego jem je rzadko i waga mnie nie karze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.