Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny nie mialam jeszcze czasu na zaleglosci, jutro w pracy je nadrobie:) wpadlam sie podzielic moimi malymi sukcesami,

Kilogramowy spadek do 50kg:) zostaly do konca 2 kg:)))!!!! Mysle, ze spadek zawdzieczam temu, ze odpuscilam sobie ''polgrzeszki'' i bialka zrobilam jak uderzeniowke.Czyli wyeliminowalam jogurty slodkie i serki homogenizowane, ograniczylam tez dodawanie przypraw, pilam wiecej zielonej herbaty.

Nasz WOSPOWY koncercik rewelacyjnie nam poszedl, spotkalismy sie z niesamowicie cieplym przyjeciem ze strony publiki, mielismy bis na co w zyciu nie liczylam, maly wywiadzik do itv, do ktorego zaraz wkleje link i tez zaproszenie do radia:))) wiec jestem pozyyyytywnie tym wszystkim nakrecona:)

Teraz spadam robic obiad i buziaki

http://bit.ly/4FrUNR (maly wywiadzik z naszym zespolem)

Super też mi się bardzo podobało. Tylko kochana nie wiem z czego Ty się odchudzasz wyglądasz świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu,ja również przyłaczam się do życzeń.Duuuuużo miłości,zdrowia i szczęścia.

Rzadko piszę na forum,ale staram sie czytać.Myślałam że sporo wiem o tej diecie,ale Wasze wskazówki i uwagi powiedziały mi ,że dużo muszę się uczyć.

Jedno jest pewne,czytając Was ma się ochotę walczyć dalej,mimo że waga jak na razie stoi w miejscu.

Wczoraj zrobiłam test Dukana i wyszło,że 16/03/2010 powinnam osiągnąć swoją wagę,chyba zawalczę i postaram się to osiągnąć.

Życzę Wszystkim coraz mniej grzeszków i dużo wytrwałości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super też mi się bardzo podobało. Tylko kochana nie wiem z czego Ty się odchudzasz wyglądasz świetnie.

Saga bo ja juz schudlam!!!! zostaly mi 2 kg:)))nie wiele...jak zaczynalam bylam pulpecik:)jestem przy 1047 str,jutro dokoncze teraz nie dam rady i ide z tesciowa na skypie pogadac bo mam super tesciowa, w koncu narzeczony pierwszorzedny cechy swietnosci odziedziczyl po tesciowej:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam Wam dziś sprzedać rodzinną wiadomość:)

Otóż byłam dziś z Sagą na babskich zakupach (ciuchowych) wiecie jak jej fajnie bez tych prawie 30kg!!

Wszystko co przymierzała to na nią pasowało, mówię Wam jaki miała fajny uśmieszek miała na  twarzy, taka zadowolona z tego co osiągnęła:)widzę że było to też dla niej motywacją więc lekko się nie podda i będzie jeszcze przez jakiś czas z nami !!!!

Brawo siostra!!! Tak trzymaj!!! jestem z Ciebie dumna !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Sandra33 ja pierwszy raz slyszalam jak spiewasz i jestem pod wielkim wrazeniem, piekny mocny glos...super...podobno gdzies podawalas linki gdzie mozna was posluchac, powtorz prosze bo warto...

podpisuję się pod słowami kasias dwoma rękami!!!! jesteś SuPER !!! Dieta też Ci służy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu 100 lat! 100 lat! Wszystkiego najlepszejszego z okazji urodzinek, samych sukcesów we wszystkich kwestiach :)

Sandra głosu już gratulowałam, to teraz gratuluję wywiadu i sukcesu na scenie. Fajnie, że jesteś zadowolona bo to najważniejsze w końcu ;) Samych takich pozytywów życzę...

Anulkas dla Sagi jak dla Sagi motywacja, ale jaka dla Ciebie :grin: Miło widzieć jak można wyglądać będąc na dietce :grin: i po niej zresztą też. A tak przy okazji Sago, gratuluję uśmiechu na twarzy w przymierzalni - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewuszki!!

Kurcze nie miałam czasu wcześniej się odezwać. Po balu jeszcze odchorowuje moje balety, zakwasy w udach jeszcze są. dziękuje za wszystkie cieple słowa co do mojego zdjęcia. Musze ponadrabiać zaległości w czytaniu.

Pozdrawiam i ściskam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz przez to powiedzieć? :) ?

http://bit.ly/4FrUNR (maly wywiadzik z naszym zespolem)

Wglądasz świetnie dziewczyno ;) i w dodatku masz super głos :) repertuar też w moim guście :) :D

Chciałam Wam dziś sprzedać rodzinną wiadomość :-D

Otóż byłam dziś z Sagą na babskich zakupach (ciuchowych) wiecie jak jej fajnie bez tych prawie 30kg!!

Wszystko co przymierzała to na nią pasowało, mówię Wam jaki miała fajny uśmieszek miała na twarzy, taka zadowolona z tego co osiągnęła:)widzę że było to też dla niej motywacją więc lekko się nie podda i będzie jeszcze przez jakiś czas z nami !!!!

Brawo siostra!!! Tak trzymaj!!! jestem z Ciebie dumna !!!!

To jest dopiero motywacja siostrzana :) :grin: :grin:

Teraz ja - wczoraj zakończyłam fazę uderzeniową z wynikiem -4,3 kg :-D :D :D

Dziś nie było spadku, więc jednak zdecydowałam się na warzywka. Ugotowałam chyba najgorszą zupę jarzynową w swoim życiu, a smakowała mi jak co najmniej cudowny eliksir. Chłopaków, tzn. moich dwóch synów, trzęsło jak jedli ale z grzeczności, albo z głodu pozjadali prawie wszystko, resztę z ochotą oddali psu, a ja byłam tak zajęta delektowaniem się smakiem warzywek, że nic do mnie nie docierało ... jak to można człowieka zmanipulować - naprawdę mi smakowało, choć wieczorem stwierdziłam, że ta zupka nie jest dobra oj nie, powiedziałabym okropna bleee... za to smakowała psu :-D :-D :-D :-D :razz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo wytrwałości.

Dzięki dziewczyny za gratulacje, ale chyba się rozpędziłam, bo waga znów pokazała dziś 60.1. Małpa zielona jedna!!!

Anulkas, Gochna... i pozostałe dziewczyny gratuluję utraconych tłuszczykow.

Dziś się zakopałam po raz drugi, ale znalazł się jakiś uczynny facet i mnie odkopał na szczęście. NIE cierpię takiej zimy., ale do wiosny już niedaleko i do moich wyczekiwanych ferii też. Snieg przyda mi się w przyszły czwartek, bo wybieram się z dzieciakami na kulig, fajnie będzie na sankach pojeździć.

Trzymajmy się ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugotowałam chyba najgorszą zupę jarzynową w swoim życiu, a smakowała mi jak co najmniej cudowny eliksir. Chłopaków, tzn. moich dwóch synów, trzęsło jak jedli ale z grzeczności, albo z głodu pozjadali prawie wszystko, resztę z ochotą oddali psu, a ja byłam tak zajęta delektowaniem się smakiem warzywek, że nic do mnie nie docierało ... jak to można człowieka zmanipulować - naprawdę mi smakowało, choć wieczorem stwierdziłam, że ta zupka nie jest dobra oj nie, powiedziałabym okropna bleee... za to smakowała psu :) ;) :) :grin: :grin: :-D

haha Mama dobrze, że mnie nie było u Ciebie na obiedzie :-D hihi biedny Maksiu.. Nie no żartuje napewno była dobra tylko Ty Mamusia jak zawsze przesadzasz :-D Gratuluje ubytych 4 kilosków ;] Buziaki Mamcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór a może powinnam powiedzieć juz dzien dobry bo jest już po pólnocy i zaczął sie nowy dzień !!!

Sandro- juz wcześniej słuchałam twoich nagrań i teraz tez z przyjemnościa wskoczyłam na załąvczony przez ciebie link. Super głos, super piosenka, a przede wszystkim ty wyglądasz super ! Gratuluję i zycze sukcesów w dziedzinie muzyki takich samych albo większych jakie masz w diecie ! ;)

Martwię sie gdzie sie podziała nasza Nutka Cynamonu, zawsze taka aktywna na foruma tu od kilku dni ani widu ani słychu, może ja ta ginekologia, na której ostatnio była tak wciągnęła....., bo chyba nie porzuciła naszej diety i nas sierotek nie zostawiła bez swoich rad i wiedzy medycznej..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago, Anulkas - mnie tez nic tak nie poprawia humoru jak możliwość założenia jakiegoś kolejnego fajnego ciucha, który wcześnie był poza moim zasięgiem. W końcu listopada kupowałam sobie taki dłuższy sweter-tunike w jednym z sieciowych sklepów, tak jak zawsze sięgnęłam po XL, przymierzyłam i jakie było moje zdźiwienie - była za wielki, poleciałam po L, było ok a teraz żałuje że nie wzięlam M bo ta L juz troche za duża, albo sie tak powyciągał, chociaz ja pewnie tak generalnie to będe musiała zostać przy rozmiarze L bo jestem wysoka i mam długie ręce. Ale tak sie ucieszyłam w tym sklepie, normalnie jakby mi ktoś w głowie takie jasne, radosne światełko zapalił...... :) ;)

Wam wszystkim życze drogie Protalki jak najczęściej takich światełek i poprawy humoru skutkiem dietowania...

Uciekam do łóżka. Spokojnej nocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.