Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kochani!!!

Kto z Was próbował w 2 fazie (proteiny naprzemiennie z warzywami) tryb 1/1 ? Dla mnie 5/5 to zdecydowanie zbyt monotonny, dlatego zmieniłam sobie i nie wiem czy nie zaszkodzę sobie tym podejściem...tzn spowolnię utratę kg czy może martwię się niepotrzebnie?

Przy okazji mój mąż niechcący schudł 3 kg, bo je moje protalowe wynalazki na obiad:))))

Pozdrawiam cieplutko i dalszej wytrwałości życzę!!! wszystkim!!!

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sie zastanawiam dziewczyny nad tymi zaparciami. Bo teraz też mnie to dotknęło. Może spróbować sobie ugotować jakąs zupkę? I pojeść troszkę? Ja za bardzo nie przepadam za zupkami jeżeli to nie rosół albo pomidorówka haha ale o tym najlepiej wie moja mamcia :grin: jak była w domku zupka to była bee.. Ale teraz jestem duża dziewczynką, mądrzejszą i posłucham rad mamusi, która zawsze mi powtarzała "Kto nie jada zupki ten nie robi kupki" ;) Może to jest ten złoty środek?! :) Buziaki Mamcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii zaparć jeszcze: żeby nie zaburzać uderzeniówki polecam przyprawy: curry, kminek, koper, cynamon ;) nie robią co prawda czystki, ale pomagają znacznie. No i dla wielbicieli niekonwencjonalnych metod przypominam o mp3 :)

Paciejko ja uwielbiam curry i dodaje ją do kurczaka, pieknie pachnie i smakuje,

mam wątpliwość co do gyrosa (przyprawy) czy można sobie nim tak szafować? Ma sporo soli, ale jest dobrą przyprawą i nadaje niezły smak...

Powiedzcie jeszcze mi na temat tego "Pomysłu na" ... kurzczakowe udka (to co się do woreczka wsypuje przyprawe i robi w piekarniku), jak zagladałam wczoraj na skład tego "pomysłu", to nie był zbyt ciekawy, sporo soli, cukru i nawet tłuszcz!!

Co kochane dodajecie do takich udek ??

Wogóle prosze na jakis pomysł obiadku z piersi z indyka :) Same protale dziś mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Protalki !

Pociejka - witam cie w naszym gronie . Zycze sukcesów !

Jusiu - jak ja sie ciesze... cciiiii..... wiesz z czego, nie mówmy głosno... :)

Młoda 77 - układ dni naprzemienny 2/2 albo 1/1 polecany jest przez Dukana do niedużej nadwagi, przy checi utraty 5-8 kg w pozostałych przypadkach wskazany jest układ 5/5 jako najbardziej skuteczny, z tym że jeśli monotonia białek miałaby spowodować podjadanie "cywilnego" jedzenia to pewnie że trzeba przejść mimo wszystko na krótsze fazy naprzemienne, mając świadomość, że efekty przyjdą wolniej..... coś za coś... jak w życiu...łatwiej ale za to dłużej ;)

Zapomniałam pogratulować innym spadkowiczom co niniejszym czynię... :)

U mnie nie wiem jak z waga bo ja podobnie jak Marudka zapomniałam sie dzis zwazyć.

Nutko - nareszcie... ciesze sie ze jestes dalej na protalu.... ucz sie pilnie i chuuuudnij .... i zaglądaj do nas chioc na chwilke

Balbinko- no nareszcie, tak sie ciesze że sie odezwałaś... :grin: . Mam nadzieje że chociaz nie piszesz często to czytasz nas troszke... Przykro mi ze znów poległaś ty grzesznico jedna, brakuje ma tu jednak pały do walenia w łeb, mnie tez od czasu do czasu by sie przydało.... ale do tego potrzebny byłby jakiś "żandarm" taki jak Juggin albo Sliweczka. Życzę ci sukcesów w ponownym starcie w uderzeniówce, ściskam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz białka, to polecam roladkę indyczo-łososiową ;) cyce rozbij na kotlety, obsmaruj przyprawami (baaardzo ostrożnie z solą, bo indyk i tak "wchłonie" nam sól z łososia), na każdy połóż plaster wędzonego łososia, zwiń w ruloniki, zapnij wykałaczkami. To do brytfanki, zalej szklanką chudego rosołku i do piekarnika rozgrzanego na 180 stopni na jakieś 20-30 min. Od czasu do czasu polej rosołkiem z brytfanki, żeby nie wyschło. Do przepisu może być też pierś z kurczaka, ale z indykiem lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lasencje :)

A może za mało pijecie? w sensie spróbujcie zwiększyć ilość wypijanych płynów. Przyznam się że też zawsze miałam problemy i nic nie pomagało, do momentu aż zaczęłam więcej pić bo na tej diecie to pić się chce niemiłosiernie ;) szczególnie jak się jest na białkach.

a dynamitu raczej nie polecam :grin: po takim rozerwaniu kto Was w całość pozbiera?

Poprostu nie możecie i już bo musicie być tu z nami :)

Pije duzo, bardzo duzo...

Ciagle mam na stole herbate, a to miete z guarana, a z butelka mineralnej sie nie rozstaje...

Biegam do kiblelka jak nawiedzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz białka, to polecam roladkę indyczo-łososiową ;) cyce rozbij na kotlety, obsmaruj przyprawami (baaardzo ostrożnie z solą, bo indyk i tak "wchłonie" nam sól z łososia), na każdy połóż plaster wędzonego łososia, zwiń w ruloniki, zapnij wykałaczkami. To do brytfanki, zalej szklanką chudego rosołku i do piekarnika rozgrzanego na 180 stopni na jakieś 20-30 min. Od czasu do czasu polej rosołkiem z brytfanki, żeby nie wyschło. Do przepisu może być też pierś z kurczaka, ale z indykiem lepsze :)

O przepis brzmi pycha!!

Dzięki

Tylko dziś nie mam lososia!!

Ale wypróbuje na 100%

Witam wszystkie osóbki z dołu :)

Miłego dzionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.