Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

PS. Dziewczyny kochane - moja Śnieżynka mi się łamie ;) :) :grin: :grin: Dajcie jej kopa, please :)

Co to znaczy, ze Śnieżynka się łamie?! Kobieto Ty dopiero zaczynasz i to z super skutkiem, nie możesz sobie teraz odpuścić!!!Słyszysz?! Nie możesz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff, Śnieżynko, mimo że nie miałam jeszcze za bardzo przyjemności Cię poznać, stanowczo protestuję przeciw łamaniu się!!! Jak Ty odpuścisz, to wszystkim nam motywacja padnie, rzucimy to w diabły i będziemy tyć aż pękniemy!!!

Chcesz mieć tyle dusz na sumieniu? Matek, córek, żon, ojców, synów i mężów?

Czy uniesiesz taki emocjonalny balast? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dziewczyny kochane - moja Śnieżynka mi się łamie ;) :) :grin: :grin: Dajcie jej kopa, please :)

Co to znaczy, ze Śnieżynka się łamie?! Kobieto Ty dopiero zaczynasz i to z super skutkiem, nie możesz sobie teraz odpuścić!!!Słyszysz?! Nie możesz!!!

Popieram w stu procentach Anulkas! Śnieżynko...Dopiero zaczęłaś,zgubiłas kilka kilogramów i już masz dosyć? Ja jestem na diecie rok i 14 dni i żyję...Były różne chwile ,gorsze i lepsze...Kilka razy waga skakała do góry o kilka kilogramów z mojej winy,winy łakomczucha,ale nie można się poddawać i to na poczatku drogi!!!

Kopa to ja moge dać i to solidnego kopa!!!! Śnieżynko tyłeczek dawaj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rano nie zajrzałam na forum i teraz mnóstwo do nadrobienia. Świetnie że forum żyje.

NUTKO CYNAMONU może za bardzo wyśrubowane jest to twoje marzenie o wadze. Jednak nie wiem czy pamiętasz jak pisała o 2 fazie MAHO zajęło jej to 10 miesięcy, a też nie miała zbyt wiele do zbycia. Ponadto nie umie wstawiać kijów samobijów, ale jak białeczka to białeczka, i warzywem nie dokładamy. Nie ma tak dobrze. Jak dokładamy to waga stoi. Tak to już niestety jest, więc co się dziwisz. Poza tym nie pamiętam jak ciągle pisałaś o serniczku o śnieżnej owcy. Ja tylko raz zrobiłam sobie i zjadłam 5 mufinków. Mniej słodkiego, więcej rygoru to mniej będziesz narzekać. Pozdrawiam.

ŚNIEŻYNKO od 4 stycznia schudłaś 4 kg. To sporo bo minęło dopiero 10 dni. Nie można chudnąć za szybko bo nabawisz się chorób, zresztą to wcale nie jest wolno. Daj organizmowi odpocząć. 1 faza jest najbardziej efektywna. A ile ty byś chciała spadać codziennie 0,5kg daj spokój który organizm dałby radę.

ŚLIWECZKO bardzo dziękuję za miłe słowa. Ale dla mnie Ty jesteś „guru” i koniec.

PACIEJKO witam serdecznie. Z nami się uda, ale trzeba przestrzegać zasad, bez tego każdy polegnie. Powodzenia.

Anulkas, Olinka, Campari, Jusiu, Anuulllka - gratulacje – taka zmiana poprawia humor na cały dzień.

MALISZKO – fajnie jest tak spadać, ale cały czas boję się czy wnet to mi się nie skończy i zatrzymam się na miesiąc z jedną cyferką. 3 pierwsze miesiące miałam średnią 6kg/m-c listopad i grudzień zaniżyły tą średnią na 5kg/miesięcznie. Oby nie tak dalej.

BALBINKO – czemu tak długo kazałaś nam na siebie czekać. Tęskniłyśmy. Wracaj i odzywaj się regularniej, no i dietkuj kochana bo widzę że na suwaczku masz trochę do zrzucenia.

BENEK kochana zaniedbujesz nas.

Kuskus – to tak naprawdę pewien rodzaj makaronu – nazywa się to kaszą. Dlatego myślę, że chyba nie bardzo można to jeść w 2 fazie.

PACIEJKA – zepsuty piec to lipa, oby szybko dało się go naprawić i najlepiej małym kosztem.

MARAGRETE – masz świetne zdjęcie na NK. Zawsze jak czytam Twoje posty to w myślach wklejam sobie obok nich właśnie tamto zdjęcie.

MOTYLEK8787 – ja mam 160 cm i wcale nie nażekam na wzrost. Chyba tylko w tym nie miałam kompleksów. Także pomyślcie 160 cm i 106 kg – wyglądałam jak wieloryb. Łatwiej przeskoczyć, niż obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ja się nie chce poddać.. to jakieś nieporozumienie..! Chyba mamusia mnie nie zrozumiała ;) hihi ale dziekuje Kobitki za wsparcie i ciepłe słowa.. Nie poddam się, bo widze efekty :) Oj mamusia mamusia..

A już się szykowałyśmy, pałki spod łóżek wyciągałyśmy...]:->

No trudno! Pilnuj się Maleńka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ja się nie chce poddać.. to jakieś nieporozumienie..! Chyba mamusia mnie nie zrozumiała :) hihi ale dziekuje Kobitki za wsparcie i ciepłe słowa.. Nie poddam się, bo widze efekty ;) Oj mamusia mamusia..

Córcia uwierz, że wiem co robię :-D znam Cię lepiej niż Ty sama :) , a może nie?... Lepiej trzymaj się tego forum, bo pały się grzeją :grin: :grin: :-D

Dzięki dziewczyny za wsparcie (powiem Wam w tajemnicy, że podziałało :-D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poczytuje Was, mam zamiar od poniedziałku wejść na te drogę. Do zrzucenia mam jakieś 15 kg - tak było by idealnie, a co wyjdzie zobaczymy, wszystko za małe, spodni nie dopinam, to nie może tak trwać.

Czytam zapoznaje się z tą dietą, jak na razie słownictwo jest dla mnie niezrozumiałe - pomimo posiadanej książki - pewnie czasu mi trzeba :)

Widzę, że macie przepisy i to jest fajne - takie gotowce ;), bo kobieta pracująca jestem i z czasem krucho :)

Pozdrawiam Forumki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko może ktoś będzie wiedział, bo strasznie mnie to nurtuje :) Mam jogurt naturalny firmy Zott. W 100g znajduje się: 4,7g białka, 4,7 węglowodanów, 3,0g tłuszczu, czyli razem jest to 12,4 g. Moje pytanie co jest z resztą składników z pozostałymi 87,6 g co tam się znajduje.

Dobre pytanie ;)

Co tam się znajduje, tego nie wie nikt :grin:

Dobranoc!!! Do jutra i niech nam się przyśni odpowiedź, byle nie był to koszmar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.