Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorowa pora.Poczytalam was troszeczke i widzę,że tematem wiadącym sa zaparcia.Ja tez miałam z tym problemy jednak od kiedy jestem na Protalu nie narzekam.

Gochna jasto sowalam senes w saszetkach jest dosyc silnym srodkiem więc ostrożnie.Takze jakby co to sprubuj(kupowałam w sklepach zielarskich).

Sniezynko co ja słyszę no..no..no..!!nie ma żadnego załamywania się DAMY RADĘ bo jak nie my to kto.Całuski

Witam serdecznie nowe Protalinki Paciejkę i Ginnę :) ;) - no to dziewczynki do boju powodzenia.

A ja mam jeszcze uderzeniówkę 8 dzien ale od soboty P+W.

Jeszcze raz pozdrawia gratuluje spadków i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!u mnie maluśki spadziunio...ale cieszę się i z tego!!! :grin:

Anuuuulllka - to maluskie gratulki ode mnie...... :-D

Mam jogurt naturalny firmy Zott. W 100g znajduje się: 4,7g białka, 4,7 węglowodanów, 3,0g tłuszczu, czyli razem jest to 12,4 g. Moje pytanie co jest z resztą składników z pozostałymi 87,6 g co tam się znajduje.

Poza tym tak patrząc na ten skład jogurtu naturalnego to chyba nie był najlepszy wybór: dużo tłuszczu, dużo węglowodanów :)

Łukasz nie znajdziesz tak łatwo jogurtu naturalnego który by miał mało tłuszczu i mało węgli, ja taki znalazłaam w Lidlu ale nie opłca mie sie i nie mam czasu przepycha ć sie przez pól miasta po jogurt, kiedy np. serek kupić moge w Carefourze w jeszcze innym końcu miasta. ja wyszłam z założenia ,że w naturalnych (nie owocowych) jogurtach najważniejszy jest mały udział tluszczu przy wysokim udziale białka i wybieram ze stojących na pólce właśnie taki, bez wzgledu w jakim sklepie jestem. I chudne.....

Witam poczytuje Was, mam zamiar od poniedziałku wejść na te drogę. Do zrzucenia mam jakieś 15 kg - tak było by idealnie, a co wyjdzie zobaczymy, wszystko za małe, spodni nie dopinam, to nie może tak trwać.

Czytam zapoznaje się z tą dietą, jak na razie słownictwo jest dla mnie niezrozumiałe - pomimo posiadanej książki - pewnie czasu mi trzeba ;)

Widzę, że macie przepisy i to jest fajne - takie gotowce :), bo kobieta pracująca jestem i z czasem krucho :grin:

Cześć Gina - "forumki" jeszcze nikt nas tak nie nazwał.... :-D Witaj z nami Protalkami ! Powodzenia w diecie ci życze i cierpliwości..... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłybyście napisac przykładowy jadłospis dnia? Jak wygląda wasz? Byłabym wdzieczna;) [chodzi mi o 1 faze]

Naomi i Ginna - podaje raz jeszcze linki do innych pomocnych wątków, które stworzyłysmy na tym forum aby sobie ułatwic i urozmaicic dietke :

- produkty polecane na dietę protal - http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry85523

- przykładowe menu dzienne w I i II fazie - http://www.smaczny.pl/forum/Protal-Menu-t8240.html

- przepisy na potrawy dla I i II fazy - http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago - dzięki za komplement dotyczący NK......to miłe co piszesz......... :) :)

A co do wzrostu Sagus to ciesz sie z tych twoich 160 cm , ja mam 176 cm i podobnie jak Gochna nie moge swobodnie kupowac spodni ze względu na długość nogawek, sa na ogół za krótkie, z rajstopami podobnie....

Moja mama, która jest niewysoka mówi że kobiety dzielą sie na te do roboty (ja) i te do noszenia na rekach. Widocznie ty należysz dotych drugich... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poczytuje Was, mam zamiar od poniedziałku wejść na te drogę. Do zrzucenia mam jakieś 15 kg - tak było by idealnie, a co wyjdzie zobaczymy, wszystko za małe, spodni nie dopinam, to nie może tak trwać.

Czytam zapoznaje się z tą dietą, jak na razie słownictwo jest dla mnie niezrozumiałe - pomimo posiadanej książki - pewnie czasu mi trzeba :)

Widzę, że macie przepisy i to jest fajne - takie gotowce ;), bo kobieta pracująca jestem i z czasem krucho :)

Pozdrawiam Forumki :grin:

Witam na forum. Zapraszam do wspólnego dietowania. 15kg żebym ja tyle miała to już bym dawno była w 3 fazie. Pytaj jak nie wiesz o co chodzi. Pomożemy, wesprzemy, jak trzeba to nakrzyczymy, tak dla wspólnej walki do osiągnięcia cele. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago - dzięki za komplement dotyczący NK......to miłe co piszesz......... :) :)

A co do wzrostu Sagus to ciesz sie z tych twoich 160 cm , ja mam 176 cm i podobnie jak Gochna nie moge swobodnie kupowac spodni ze względu na długość nogawek, sa na ogół za krótkie, z rajstopami podobnie....

Moja mama, która jest niewysoka mówi że kobiety dzielą sie na te do roboty (ja) i te do noszenia na rekach. Widocznie ty należysz dotych drugich... ;)

Szkoda że nie bardzo są chęni do noszenia na rękach. hihih

Ja czesto skracam spodnie, bo są za długie. Dogodź tu kobietom. Chyba że kupowałam z Bon-prixu z oznaczeniem K czyli dla niskich to były super. Czemu w naszych sklepach nie może być takiego podziału oprócz rozmiaru jeszcze dla niskich i wysokich, czy to aż takie trudne.

A może wstawisz tamto zdjęcie do aviatorka tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie :grin:

Sago, od rana na posterunku :)

Jeśli chodzi o zdjęcie Maragrete na NK to też je bardzo lubię. Już to kiedyś Małgosi pisałam ;)

Witaj Ginna, życzę Ci powodzenia w naszej wspaniałej diecie.

Niestety jogurty naturalne to trudna sprawa. Te o obniżonych wartościach tłuszczu i węgli są trudno dostępne. Firma Zott ma jogurt Jogo Vita 1%, zdjęcie jest dostepne na wątku z produktami dozwolonymi. Maragrete podała linki kilk postów temu. Ten jogurt ma jedne z njlepszych parametrów na naszym rynku.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłego i słonecznego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś Ty wyprawiasz w trase jakąś latorośl, że tak wcześnie

na nogach.. ;)

Ja dzisiaj pewno pospałabym dłużej gdybym tylko mogła, bo

w nocy jakoś tak budziłam się co godzinę.. Jeszcze nie łapie

mnie zmęczenie.. Ale na pewno lada chwila.

Witajcie dziewczynki!!

Ja dzisiaj w pracy tylko do 9:30 :) Ale to dlatego, że muszę

jechać na delegację.. Mimo wszystko nie bardzo mi się chce.

Ale co zrobić jak trzeba!!!

Za to po wszystkim zakupy. Szukam czapy na narty lub kasku.

To znaczy jeszcze się zastanawiam.. Czapa tańsza..

Ech - mimo chronicznego braku kasy.. koleżanka namówiła

mnie na jednodniowy wypad.. I w sobotę będę śmigać sobie.

Co prawda stok na który jedziemy mi się nie podoba.. Bo za

ostry - jak tam wolę się nie przemęczać.. Ale już jak się zgodziłam

to pojadę.. Kurczę, nie cieszę się aż tak bardzo.. Bo jadę bez mojego

lubego.. Trochę tak głupio, bo tam same parki jadą.. Ech.. Ale póki co

tylko ja mam 'sprzęt'. Obiecuje, że pojedzie następnym razem..

Zobaczymy..

Miłego dnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.