Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej diecie używamy octu - a co z octem winnym, mozna do marynaty?

Pozdrawiam :)

Ja używam octu winnego nawet do galaretki z kurczaka...ocet winny jest zdrowszy od spirytusowego, wiec myślę, ze to nie grzech...

Odnośnie jogurtu naturalnego-ja używam zawsze jogurtu greckiego light-ma 1,5% tłuszczu i jest pychotny!!

Próbowałam naturalnego 0% z Sanoka ,ale jest obrzydliwy...ale Was tu więcej z "górnej' Polski to pewnie nie macie dostępu do osmSanok... ;)

Witam Ginnę-razem damy radę!!!powodzenia!!!

Dziękuję wszystkim za miłe słowa co do mojego maluśkiego spadeczku... :) :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja z 0,6 na minusie ;)

Ponarzekalam wczoraj na zaparcia, a tuz przed spaniem jednak mnie cos ruszylo... niewiele tego bylo jak na tydzien zastoju, ale zawsze cos.

Wywiozlam dzieciaki do szkoly, wrocilam zmarznieta, teraz popijam herbate i zastanawiam sie, czy aby nie polozyc sie jeszcze na 2 godzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko! właśnie weszłam na Twój profil i to co zobaczyłam o mało mnie nie zwaliło z krzesła!!!!!!!!Kobieto dokonałaś cudu!!!!!!!!!!!!!!NAPRAWDĘ CHYLĘ CZOŁA!!!!

Mam przyjaciółkę z piekielną nadwagą -wzrost 160cm a waga 135kg...i nie mogę jej namówić na naszą cudowną dietkę...czy nie będziesz mi miała za złe jak pokażę jej Twoje zdjęcie ipodam Cię za przykład???Może w końcu coś ze sobą zrobi....

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora.Poczytalam was troszeczke i widzę,że tematem wiadącym sa zaparcia.Ja tez miałam z tym problemy jednak od kiedy jestem na Protalu nie narzekam.

Gochna jasto sowalam senes w saszetkach jest dosyc silnym srodkiem więc ostrożnie.Takze jakby co to sprubuj(kupowałam w sklepach zielarskich).

Sniezynko co ja słyszę no..no..no..!!nie ma żadnego załamywania się DAMY RADĘ bo jak nie my to kto.Całuski

Dzki Kropelko wiem że senes jest silny więc staram się na razie go unikać :)

Dzięki za wsparcie :) :grin: :grin:

Moja mama, która jest niewysoka mówi że kobiety dzielą sie na te do roboty (ja) i te do noszenia na rekach.

"Małe do pieszczoty, duże do roboty" - tak też mówi moja mama. Ależ czy wyjątek nie potwierdza reguły ;)

Na tej diecie używamy octu - a co z octem winnym, mozna do marynaty?

Dukan pisze o occie balsamicznym, ale porządnym, nie jakąś podróbą przesłodzoną. A jeśli chodzi o ocet winny, to wydaje mi się, że też jest dopuszczalny, chyba też gdzieś czytałam, ale wiecie ... ten alzheimer ...

Aha! Co lepiej mieć - parkinsona czy alzheimera? Jak sądzicie? Odpowiedź: Parkinsona, bo lepiej trochę rozlać niż zapomnieć wypić :-D :razz: :)

No witam w końcu, w wyśmienitym humorze!!!

Dziś pomimo wczorajszego obżarstwa, które mnie dopadło - 0,4 kg mniej!!!

Całe popołudnie gotowałam i dla siebie i dla chłopaków. Wypichciłam dukanowy bigosik ... mniam ... (i znów mi ślinka cieknie) - pochłonęłam 2 porcje i poprawiłam serniczkiem dukanowym polanym słodzikowanym jogurcikiem ........... i myślałam, że mnie rozerwie a o obawach o dzisiejszą wagę nie wspomnę, a tu z rana taka niespodzianka!!!!

I jak tu nie być radosnym!!!!

W dodatku dziś chyba wybiorę się na koncert reaktywowanej grupy rockowej, z mojej klasy w ogólniaku. Będzie okazja spotkać się ze starymi znajomymi i powspominać przy szklaneczce ... wody mineralnej :) :) :-D

Jutro też imprezka rodzinna się szykuje, mój najmłodszy synuś kończy 20 lat. O kurczę ale stara jestem ... chyba ... ? Dobra nie psuję już sobie humoru, grunt to kolejny spadek :-D :-D :-D .

Zyczę miłego dnia i buziaki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja z 0,6 na minusie ;)

Ponarzekalam wczoraj na zaparcia, a tuz przed spaniem jednak mnie cos ruszylo... niewiele tego bylo jak na tydzien zastoju, ale zawsze cos.

Wywiozlam dzieciaki do szkoly, wrocilam zmarznieta, teraz popijam herbate i zastanawiam sie, czy aby nie polozyc sie jeszcze na 2 godzinki :)

Widzisz?narzekanie czasem daje dobre efekty!!! :)

Gratuluję spadku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja z 0,6 na minusie ;)

Gratki z powodu spadku kochana! Super tak trzymaj!!! :)

Wywiozlam dzieciaki do szkoly, wrocilam zmarznieta, teraz popijam herbate i zastanawiam sie, czy aby nie polozyc sie jeszcze na 2 godzinki :)

Tobie to dobrze! Ja też bym sie walnęła jeszcze chętnie spać, ale niestety musze poginać na uczelnie bo dzisiaj seminarium mgr :/ ehh

NIE CHCE MI SIĘ!!!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro też imprezka rodzinna się szykuje, mój najmłodszy synuś kończy 20 lat. O kurczę ale stara jestem ... chyba ... ? Dobra nie psuję już sobie humoru, grunt to kolejny spadek :) ;) :) .

Zyczę miłego dnia i buziaki :grin:

Jaka stara?????????wyglądasz kwitnąco!!!niejedna nastolatka może Ci pozazdrościć!!!!

buziaki!!! i miłych imprezek!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) :) :grin: Ale mnie połechtało :grin: :-D :-D

Mamuśka a Ty jak zawsze przesadzasz z Ta starością :-D Pamiętasz co mój teściu powiedział " Gosia ma nie więcej niż 35 lat" :razz: Coś w tym jest :)

A tak na marginesie kiedy mogę przyjechać na serniczek :-D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anuuulllllka, dzieki, hmmm zadowolona jestem, ale nie chcialabym tutaj tak ciagle narzekac i narzekac :)

Gratki z powodu spadku kochana! Super tak trzymaj!!! ;)

Tobie to dobrze! Ja też bym sie walnęła jeszcze chętnie spać, ale niestety musze poginać na uczelnie bo dzisiaj seminarium mgr :/ ehh

NIE CHCE MI SIĘ!!!!! :)

sniezynkaa1869, dzieki kochana... wiesz w sumie wolalabym isc do pracy, ktora bezskutecznie od miesiaca szukam, ale jak to sie mowi szukajcie, a znajdziecie... tak wiec cierpliwie szukam, a nuz sie cos znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czesto skracam spodnie, bo są za długie. Dogodź tu kobietom. Chyba że kupowałam z Bon-prixu z oznaczeniem K czyli dla niskich to były super. Czemu w naszych sklepach nie może być takiego podziału oprócz rozmiaru jeszcze dla niskich i wysokich, czy to aż takie trudne.

W C&A są spodnie z oznaczeniem na metce literka "K" i one są dla niskich Pań, czasem w Tesco też uda mi sie trafić dobre nogawki

U mnie dzis lipa od 2-4.30 wymiotowałam. Umęczyłam się strasznie, przez ostatnie 2 dni właśnie tak jakos żle sie czuję :) Waga bezlitosna mimo że kibelek przyjoł całą zawartośc mojego żołądka to ona nie drgnęła:(

Dziś u mnie kolęda trzeba chałupkę ogarnąć ;) Mykam bo dziecia do szkoły trzeba zaprowadzić.....czuję się okropnie, ledwo zyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!

Waga nadal strajkuje...Oj,mogłaby ruszyć...Ale nic to,kiedyś ruszy ;)

Śliweczko! właśnie weszłam na Twój profil i to co zobaczyłam o mało mnie nie zwaliło z krzesła!!!!!!!!Kobieto dokonałaś cudu!!!!!!!!!!!!!!NAPRAWDĘ CHYLĘ CZOŁA!!!!

Mam przyjaciółkę z piekielną nadwagą -wzrost 160cm a waga 135kg...i nie mogę jej namówić na naszą cudowną dietkę...czy nie będziesz mi miała za złe jak pokażę jej Twoje zdjęcie ipodam Cię za przykład???Może w końcu coś ze sobą zrobi....

Pozdrawiam!!!

Dziękuję Anuuulllllka :) Żadnego cudu nie dokonałam,poprostu z wieloryba zrobił się mały słonik,do motylka jeszcze trochę daleko... :) Trzeba trochę silnej woli i wszystko jest możliwe.

Pokaż moje zdjęcie przyjaciółce,mam nadzieję że weźmie się za siebie,bo szkoda zdrowia...

Gratuluję spadków,witam nowe,chętne do walki z kilogramami.

Życzę miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.