Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bożenko i Marudko ja tak rano bo moje dziecię chodzące do gimnazjum ma problemy z budzikiem, więc ja wstaję i ją obudzę. Taka dobra mama jestem. Potem robię śniedanko na rano i do szkoły, razem wypijamy pierwszą kawkę, a ona się szykuje. Teraz młdzież nie ma wstępu do szkoły bez makijaża. Pamętam jak nas za tościgali, a teraz to tolerują. Wstaje o 6.00 bo od dwóch dni egzaminy w 3 klasach i stą tak szybko jestem na forum. Dłuższy dzień jak się rano wstanie, choć nie wiem po co bo i tak do pracy nie idę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie kiedy mogę przyjechać na serniczek :-D ?

Zawsze...

sniezynkaa1869, dzieki kochana... wiesz w sumie wolalabym isc do pracy, ktora bezskutecznie od miesiaca szukam, ale jak to sie mowi szukajcie, a znajdziecie... tak wiec cierpliwie szukam, a nuz sie cos znajdzie.

Powodzenia życzę :) W ubiegłym roku mój syn szukał ... u nas w Szczecinie masakra po prostu, ale się udało, więc i Tobie się uda. Jeszcze raz powodzenia ;)

A ma więcej?????????????????? :grin:

No dzięki, dzięki. Pewnie, że więcej! Ale nie zawsze to czuję, bo w tamtym roku dopiero, skończyłam studia magisterskie :razz: Wcześniej jakoś nie było sposobności :) Ale jak to mówią: lepiej późno, niż później, he, he, he

Teraz właśnie takie uroczystości przypominają mi, żeby zachowywać się stosownie do wieku, no i moja śliczna wnusia :-D :-D :-D

U mnie dzis lipa od 2-4.30 wymiotowałam. Umęczyłam się strasznie, przez ostatnie 2 dni właśnie tak jakos żle sie czuję :) Waga bezlitosna mimo że kibelek przyjoł całą zawartośc mojego żołądka to ona nie drgnęła:(

Boże! kochana serdecznie współczuję!!! A cóż było tego powodem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś Ty wyprawiasz w trase jakąś latorośl, że tak wcześnie

na nogach.. ;)

Ja dzisiaj pewno pospałabym dłużej gdybym tylko mogła, bo

w nocy jakoś tak budziłam się co godzinę.. Jeszcze nie łapie

mnie zmęczenie.. Ale na pewno lada chwila.

Witajcie dziewczynki!!

Ja dzisiaj w pracy tylko do 9:30 :) Ale to dlatego, że muszę

jechać na delegację.. Mimo wszystko nie bardzo mi się chce.

Ale co zrobić jak trzeba!!!

Za to po wszystkim zakupy. Szukam czapy na narty lub kasku.

To znaczy jeszcze się zastanawiam.. Czapa tańsza..

Ech - mimo chronicznego braku kasy.. koleżanka namówiła

mnie na jednodniowy wypad.. I w sobotę będę śmigać sobie.

Co prawda stok na który jedziemy mi się nie podoba.. Bo za

ostry - jak tam wolę się nie przemęczać.. Ale już jak się zgodziłam

to pojadę.. Kurczę, nie cieszę się aż tak bardzo.. Bo jadę bez mojego

lubego.. Trochę tak głupio, bo tam same parki jadą.. Ech.. Ale póki co

tylko ja mam 'sprzęt'. Obiecuje, że pojedzie następnym razem..

Zobaczymy..

Miłego dnia..

To faktycznie trochę lipa lubego zostawić w domu, ale może go to zmobilizuje do zakupu sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!

Waga nadal strajkuje...Oj,mogłaby ruszyć...Ale nic to,kiedyś ruszy ;)

Dziękuję Anuuulllllka :) Żadnego cudu nie dokonałam,poprostu z wieloryba zrobił się mały słonik,do motylka jeszcze trochę daleko... :) Trzeba trochę silnej woli i wszystko jest możliwe.

Pokaż moje zdjęcie przyjaciółce,mam nadzieję że weźmie się za siebie,bo szkoda zdrowia...

Gratuluję spadków,witam nowe,chętne do walki z kilogramami.

Życzę miłego dnia!

Dokonałaś i to jakiego!!!dzięki za pozwoleństwo!!

trzymam kciuki żeby waga się ruszyła oczywiście w dół!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis lipa od 2-4.30 wymiotowałam. Umęczyłam się strasznie, przez ostatnie 2 dni właśnie tak jakos żle sie czuję :) Waga bezlitosna mimo że kibelek przyjoł całą zawartośc mojego żołądka to ona nie drgnęła:(

To lipa, sama nie wiem od czego to możesz mieć może za dużo palenia i organizm tego nie chce. Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!!

Co do tego orderu za forum to sie zgadzam,he he!!!! Nasze jest najlepsze!

Do tego jogurtu z Sanoka tez sie zgadzam.Anuuulllllkkkaa mieszkamy w sumie nie daleko z tego co widać,he he. I z jogurtem masz racje, chociaz można w nim spotkać normalne owoce a nie sztuczne. Ale ogółem jest za płynny.

Saguś, Śliweczko Wam tez się należą ordery za takie osiagnięcia! I zapomniałam jeszcze o Tyrolci!!!!

Tylko Ty Sagus nie wstawiłaś zdjęcia porównawczego, dlaczego? Przecież to widac róznice. Dawaj nam tu ale juz!!!!!!

Gochna a Ty pamietaj ze każda kobieta ma 18 lat i w h.. miesiecy,he he he. Czyli wszystkie jesteśmy młode!!!!!!!

Anulkas a może Ty się tak zle czyjesz bo z tego co widziałam na Nk to ty marzysz o córeczce!!! Moze Ty no wiesz...... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!!

Co do tego orderu za forum to sie zgadzam,he he!!!! Nasze jest najlepsze!

Do tego jogurtu z Sanoka tez sie zgadzam.Anuuulllllkkkaa mieszkamy w sumie nie daleko z tego co widać,he he. I z jogurtem masz racje, chociaz można w nim spotkać normalne owoce a nie sztuczne. Ale ogółem jest za płynny.

Jusiu a skąd jesteś ,jeżeli mogę zapytać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!! Witam z rana :)

Dzis wracam na 5 dni do białek i odważyłam sie zważyć po warzywkach, iiii -300 g! Jest dobrze. Moja motywacja ma się świetnie, czego i wam życze, jak również miłego dnia ;)

Suwaka nie zmianiam, ale jest 97,9. Przez zaspany, zamazany wzrok pomyslałam o cyfrze 79,9 i dziś uwierzyłam jeszcze mocniej, że jest to możliwe. Pracuje nad cierpliwościa i marze o 7 z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!! Witam z rana :)

Dzis wracam na 5 dni do białek i odważyłam sie zważyć po warzywkach, iiii -300 g! Jest dobrze. Moja motywacja ma się świetnie, czego i wam życze, jak również miłego dnia ;)

Suwaka nie zmianiam, ale jest 97,9. Przez zaspany, zamazany wzrok pomyslałam o cyfrze 79,9 i dziś uwierzyłam jeszcze mocniej, że jest to możliwe. Pracuje nad cierpliwościa i marze o 7 z przodu :)

no trzymam kciuki!!!!!!!!!

uda Ci się na 100%!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!! Witam z rana :)

Dzis wracam na 5 dni do białek i odważyłam sie zważyć po warzywkach, iiii -300 g! Jest dobrze. Moja motywacja ma się świetnie, czego i wam życze, jak również miłego dnia ;)

Suwaka nie zmianiam, ale jest 97,9. Przez zaspany, zamazany wzrok pomyslałam o cyfrze 79,9 i dziś uwierzyłam jeszcze mocniej, że jest to możliwe. Pracuje nad cierpliwościa i marze o 7 z przodu :)

Gratuluję.

7 z przodu...Jest to możliwe! Jest to równiez moje marzenie :grin: Najpierw marzyłam o 9 z przodu,teraz jestem blisko 8,a 7 marzy i śni mi sie po nocach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!! Witam z rana :)

Dzis wracam na 5 dni do białek i odważyłam sie zważyć po warzywkach, iiii -300 g! Jest dobrze. Moja motywacja ma się świetnie, czego i wam życze, jak również miłego dnia ;)

Suwaka nie zmianiam, ale jest 97,9. Przez zaspany, zamazany wzrok pomyslałam o cyfrze 79,9 i dziś uwierzyłam jeszcze mocniej, że jest to możliwe. Pracuje nad cierpliwościa i marze o 7 z przodu :)

Gratuluję.

7 z przodu...Jest to możliwe! Jest to równiez moje marzenie :grin: Najpierw marzyłam o 9 z przodu,teraz jestem blisko 8,a 7 marzy i śni mi sie po nocach...

Damy radę dziewczyny!!!

Kto jak nie my!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki !!

dziekuje wszystkim kochanym dziewczynka za mile przywitanie po tak dlugiej przerwie :)

kawka juz wypita :grin: a teraz do pracy rodacy brrr nie chce mi sie, szaro i buro na dworze :grin: najchetniej poszlabym spac :-D

dziewczynki cos mi sie stalo ze strona i nie wyswietlaja mi sie zadne emitikonki :) i tak samo nie moge cytowac zadnych wypowiedzi ;)

nie wiem co jest grane...........

pozdrawiam wszystkie protalinki i zycze milego dnia :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.