Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Paciejko,pozwól że jeszcze ja się wypowiem...Ja jestem trochę starsza,ale nie znaczy to że nie chciałabym wyglądac ładnie ,dla siebie,dla męża i dzieci...Dopuściłam do takiego stanu swoje ciało że nie tylko waga była obrzydliwa (140 kg) ale i reszta:cellulit,rozstępy wszędzie,dosłownie wszędzie...Brzuch straszny,ramiona jak Pudzian,uda obcierające się jedno o drugie aż do krwi...Zaniedbałam się strasznie...Od kiedy schudłam zmieniło się moje życie,zaczęłam o siebie dbać,używam balsamów,pilingów (czy jak to sie tam pisze)Cellulit się zmniejszył,rozstępy nie są już krwistoczerwone,uda sie nie obcierają,dzieci nie wstydzą się jak wchodze do szkoły,mąż jest zachwycony,chociaz ciągle mi powtarza że zawsze mnie kochał i nie ma różnicy czy ważę 90 czy 140.Myślę że Twój partner też tak samo myśli,tylko Ty masz w sobie blokadę.Musi Ci się udać schudnąć,nie ma innej opcji.Skoro ja potrafiłam schudnąc (wcześniej były różne diety z marnym skutkiem i efektem jojo).Dukan naprwadę jest super,nie znam lepszej diety,diety która pozwala na tak wiele.Będe trzymała kciuki za Ciebie,wiem co czujesz...Ja nie raz płakałam i nie pozwalałam dotykać sie mężowi...Ale wierz mi to siedzi tylko w naszych głowach,facet jak kocha to kocha nas całe,nie ważne z jaką wagą.DASZ RADĘ!!!

Śliweczko! Ty to umiesz uchwycić samo sedno ;) :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago, Ślwieczko - jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach ?? Pomóżcie, bo chciałabym jeszcze zrzucić ciut więcej a sie boje, że przedobrzę i się zaprawię na dobre. No bo ile można sie tak czuć ? Łykam enterol i nawet zjadłam owsiankę (taką prawdziwą najprawdziwszą ) zeby coś dać od siebie tym jelitom, ale pojęcia nie mam czy dobrze robię

HEPL :D

Miewałam problemy "kibelkowe",ale raczej krótkotrwałe i przeszły same.Obrzydzenia do białek nie mam,staram się urozmaicać jedzenie.Wolę dni białkoweniż dni z warzywami bo na białkach chudne ;) Nie wiem co Ci doradzić,nie miałam tak ekstremalnych sytuacji...

a z natury jestem zmarzluch, ale to co przechodze teraz to jest poprostu masakra.

cisnienie zawsze mialam dobre, ale zmierze sobie jeszcze.

Oj, zimno na Dukanie to super sprawa!!!!Dukan opisuje to w książce,zimno jest naszym sprzymierzeńcem.To znaczy że kiedy jest nam zimno to chudniemy!Dukan nawet zaleca cieńsze ubieranie się żeby nie przegrzewac organizmu bo zimno sprzyja chudnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzałam to często mojej córci, ale nie bardzo potrafiłam do niej dotrzeć. Zawsze ktoś postronny, obcy był dla niej większym autorytetem niż własna mama. Co z tego, że rozmawiałyśmy jeśli nic z tych rozmów nie wynikało. Zapędziło to moją córcię w objęcia wrednej anoreksji ;) :D :-D . Udało się ją wyrwać, ale bardzo łatwo wpada w dołki i bardzo często potrzebuje wsparcia.

:D:sad::) Ale wyszłam z tego dzięki Tobie mama, więc chyba juz wtedy zaczęło do mnie cos dochodzić. Ale nie zaprzeczam, że bardzo szybko wpadam w dołki :-D Ciesze się, że tu jestem, bo mam nadzieję, że z Waszą pomocą będę silniejsza!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cholera, znów mi łezka pociekła... Ale teraz już dlatego, że widzę, że nie jestem sama i że można sobie z tym poradzić ;) Chyba, na dobry początek, dam się wytulać Lubemu... I się tym pocieszyć :D

oj dziewczyno nie jestes sama, nawet nie chce pisac o swoich problemach i lekach bo nie  o to chodzi, lepiej jest miec szklanke do polowy pelna niz pusta, chociaz czasami jeszcze bywa pusta, ale staram sie dostrzegac male malenkie plusiki by bylo latwiej pokonac przeciwnosci....i doczekac sie wiosny nie moge no!!!!!! bo juz mam nadzieje na 3 faze, a ta zima wszystko spowalnia nawet chudniecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko - może źle się wyraziłam.. ja nie mam obrzydzenia do białek, tylko ogólnie naszedł mnie jakiś dziwny kryzys dla całej tej diety. Lubie dalej te produkty, ale nie mogę ich za dużo zjeśc bo mi zwyczajnie stoją w gardle. Mam taką ochotę na coś normalnego, że ledwo sobie z tym radzę. Ale radzę oczywiście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że doktor Dukan to najbardziej ukochany przez kobiety lekarz świata...

Rywalizować z nim może tylko dr House ;)

oooo ja kocham ich obu....ale dr. House moglby mnie badac oj moglby,  haha maz zazdrosny o tego aktora, bo nawet go mialam jako tapete w tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że doktor Dukan to najbardziej ukochany przez kobiety lekarz świata...

Rywalizować z nim może tylko dr House ;)

O tak !To dwóch super doktorków!!!!

Śliweczko - może źle się wyraziłam.. ja nie mam obrzydzenia do białek, tylko ogólnie naszedł mnie jakiś dziwny kryzys dla całej tej diety. Lubie dalej te produkty, ale nie mogę ich za dużo zjeśc bo mi zwyczajnie stoją w gardle. Mam taką ochotę na coś normalnego, że ledwo sobie z tym radzę. Ale radzę oczywiście. :D

A ja czasem sobie nie radzę... :-D Dziwny kryzys mówisz...Nie wiem co to jest kyzys,bo jeszcze mnie nic takiego nie spotkało,ot kilka wpadek czasem...Dlatego nie poradze Ci nic mądrego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie skończyłam czytać, co byłam już blisko to mi się liczba stron o jedną zwiększała, szalejecie dziewczęta ;)

Tak w ogóle to witam nowe twarze. Jestem ze dwa albo i trzy dni do tyłu, ale z pisaniem, bo czytam regularnie :D Więc dopiero teraz mam okazję powitać. Więc witam :-D i powodzenia życzę... 

Slicznie dziekuje.

Kurka wodana, Wam tez jest tak zimno na tej diecie jak mi?

Dzis rano tak mnie telepalo, ze musialam ubrac rajstopy brrrrrrrrrrrr nienawidze, i skarpety, bo nogi mialam lodowate.

U mnie marznięcie powoduje ten mróz okrutny :-D

Cześć kobitki!!mam zamiar zabrać się do pisania cv i podania o pracę...o moja matko!!!kto to wymyślił...

przez ostatnie 11 lat prowadziłam swój mały interesik,który właśnie padł...

A teraz szukam pracy i muszę temu biurokratycznemu wymaganiu podołać...

Pewnie pójdę po pomoc do młodszego pokolenia.

Życzcie mi szczęścia juz nie tyle w pisaniu co w poztywnym przyjęciu moich wypocin...

11 lat to kawał czasu. Ja na koniec stycznia też zwijam swój roczny interesik, bo wiem że dalej nie ma sensu no i trzeba sie na państwowa robótkę wprosić :D Oby była. 

Witam wszystkie Kobitki i Copoków też!!

Ja dziś z rana się do wagi uśmiechnęłam bo ona uśmiechnęła się do mnie pokazała mi piękne dawno niewidziane 59 :) Zobaczymy czy jutro też pokaże :evil: 

Gratuluję spadków, tym którzy je osiągnęli, a tym którzy stoją życzę wytrwałości. 

Paciejka Tobie szczególnie, bo się coś niepotrzebnie dołujesz nam dzisiaj :) Głowa do góry! Lubemu daj się popieścić i uprzedź, że niebawem będzie Cię mniej :-D Śmiechem żartem i będzie miło :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego więcej niż pewna, codzienne pomiary wagi mają ten minus, że mogą czasem zdemotywować :) . Mnie jak na razie tylko motywują i wiem, że czasem musi pójść w górę ;)

Nie wręcz przeciwnie, jakby cieplej mi bywało teraz.

Może zbyt ograniczyłaś spożycie soli, a to u niektórych może spowodować obniżenie ciśnienia?

Gratulacje z okazji urodzenia córeczki :D :-D :D

Jeśli chodzi o suwaczek to po prostu wklej jego code w edycję sygnatury w swoim profilu

Cześć córcia!!! No i uciekła...

Nie mogę znaleźć tej edycji podpisu....sierota ze mnie, na którejś stronie sama uczyłam dziewczyny jak to się robi, pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.