Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć protalki,

Ja zaliczyłam dzisiaj zakupy "spodniowe". W końcu mogłam szukać ciuchów w rozmiarze 38 :oops: Nie mogę się już doczekać rozmiaru 36... Dożyję takich czasów? ;)

Kartofelko!!! - dziś jak przeglądałam posty zwróciłam uwagę na Twój suwaczek.... toć to jakaś rewelacja..... kiedyś te te 10 kg zgubiła! skąd masz takiego powera? może masz radę jak Cię dogonic? :-D Wkrótce zaczniesz III... :-D Super, gratuluję!

Nutko, będę trzymać kciuki za wyniki egzaminu :evil:

Dziękuję za komplementy. Niesamowicie mnie motywują takie słowa :) A do 3 fazy mam jeszcze kawałek, bo na 55kg nie poprzestanę... za dużo mnie jeszcze jest :)

:D :-D hmm, gdzies w ktoryms watku przedstawiajacym produkty dozwolone widzialam parowki drobiowe... wiec jak to jest? przyznam, ze sama dzisiaj kupilam sobie parowki drobiowe, ale na szczescie jeszcze ich nie jadlam...

campari, im bardziej będziesz się trzymać zasad, tym szybsze spadki będziesz miała :) Warto zacisnąć pasa i skończyć dietę po 2 miesiącach niż "skubać" produkty tolerowane i dietkować 3 miesiące :) Dasz radę!

Mam wrażenie, że doktor Dukan to najbardziej ukochany przez kobiety lekarz świata...

Rywalizować z nim może tylko dr House :D

Nieeee, to z dr Housem może konkurować tylko dr Ducan :-D

Kartofelko, gonię Cię nadal , a różnica była większa bo waga poszła w górę do 61, ale już się przestraszyła mrozu na śmietniku i dziś pokazała 5 z przodu - 59.6.

W pracy gadają mi żebym porzucuiła dietę , bo żle wyglądam i jest to demotywujące, ale ja się nie poddaję.

Ivonka, cieszę się, że mnie gonisz, bo kiedy czuję Twój oddech na plecach, to spinam się i nie grzeszę już tak jak kiedyś :)

Nie słuchaj tych zazdrośników ze swojej pracy... Skutki uboczne minął a figurka zostanie, no chyba że im chodzi o to, że już jesteś wystarczająco szczupła... Jakie masz BMI?

Witam

Ja dzis mam strasznie dużo na głowie więc cgce tylko zameldować, że wczoraj czułam sie już lepiej, myslę i mam nadzieję, że było to jednoraowe zatrucie:P

Dziś kolejne 0,5kg mniej także humorek mi dopisuje :)

Anulkas, świetnie ci idzie :) Masz rewelacyjne tempo... gonisz nas - stare ducanki :D

Z doświadczenia koleżanek dostrzegłam, że ostatnie 3-5 kg do zrzucenia to prawdziwa męka. Organizm walczy o to niesamowicie. Trzymaj się kochana i nie poddawaj.

Saguś, nie strasz... Zostało mi dokładnie 3kg do pierwotnie założonej wagi. Zastanawiam się jednak nad wyznaczeniem nowego celu, bo do idealnych wymiarów brakuje mi jeszcze sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio, w niezbyt dobrym humorze... dojrzewam do tego by w koncu zadwonic i umowic sie z lekarzem.

Nie jestem nowicjuszka jezeli chodzi o diety, bo juz raz udalo mi sie schudnac 48 kg... wiec niejako znam swoje mozliwosci i swoj organizm, teraz smiem twierdzic, ze jednak jest cos nie tak ;)

Poobserwuje sie jeszcze kilka dni... i jak nic sie nie zmieni, uderzam do rodzinnego, a potem... okaze sie.

campari, im bardziej będziesz się trzymać zasad, tym szybsze spadki będziesz miała :D Warto zacisnąć pasa i skończyć dietę po 2 miesiącach niż "skubać" produkty tolerowane i dietkować 3 miesiące :-D Dasz radę!

Oj kochana, ja zaciskam pasa i to baaaaaaaaaardzo, bo jem naprawde niewiele, ale po co mam wciskac w siebie jedzenie skoro mi sie jesc nie chce?

Nie jem duzo, przestrzegam zasad, do tego stopnia, ze oprocz gotowanych cyckow kurzych, jaj, makreli, i serow bialych ogorkow, pomidorow, kapusty nie jem nic wiecej... o zadnych panierkach, makach kukurydzianych, sernikach, muffinkach czy coli nie chce slyszec narazie... a jednak...

Jednak przyjdzie zbadac mi ta moja tarczyce, dopoki tego nie zrobie, nie zaznam spokoju.

Tymczasem na dole w kuchni pyrkoli sie bigos protalowy... mam nadzieje, ze po nim cos sie ruszy chociazby w jelitach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,ja jestem znów na białkach i rewelka w 2 dni 2,5 kg,a przez tydzień był zastój.Na dodatek wczoraj obżerałam się Dukanowskimi racuchami i chlebem otrębowym.

Strasznie brakowało mi slodyczy,wreszcie przekonałam się do Waszych robię je bez slodzika i dodaku innego cukru i mimo wszystko mi smakują.

Założyłam sobie zeszyt z przepisami Dukana i jak jestem głodna,to sobie pichcę.

Na dodatek mój mąż powiedział rano,że jestem coraz ładniejsza(a zawsze powtarzał,żebym nie ochudzała się,bo jestem już po 40-ce"ryczące czterdzieski).

Ale cóż świat jest piękny.

Pozdrawiam wszystkich .Zawsze Was czytam chodź tak rzdko piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w sobotę.

Ale dziś pospałam, a mimo to jestem bardzo senna i kręci mi się w głowie, a jak Wasze samopoczucie? Czasem mam wrażenie że zaraz upadnę. I kawka nie pomaga.

Gochna gratulacje! Czy Twój syn miał studniówkę w piątek? Najlepsze życzenia dla niego.

Za Anuuullllkę też trzymam kciuki.

Kartofelko, moje BMI to 23.9, bo jestem kurduplem 157cm i w rozmiar 38 jeszcze się nie mieszczę. Poza tym mam duży biust i to daje wrażenie że jestem grubsza. Szkoda że on nie chce mi schudnąc , tylko trochę zwiotczał.

Campari chyba zrobię tak jak Ty i pójdę do lekarza, bo to jednak te hormonki. Tylko p. doktor w przychodni zapyta: po co tu pani przyszła skoro jest pani zdrowa?

Do poklikania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Silna Grupo Wsparcia!

Dzisiaj niestety żadnych spadków, mały zastój bo pozwoliłam sobie zgrzeszyć i wypiłam kilka kieliszków białego wina :-D , co i tak ciężko odchorowałam, jak każdy gram alkoholu który przyjmę. Niestety jakoś mi nie służy, ale nie widziałam się dawno z moją kumpelą najlepszą i tak jakoś wyszło że nam wchodziło świetnie przy rozmowie ;)

Mam pytanie.

Czy możemy jeść produkty sojowe? W stylu kotlety, mleko sojowe, tofu? Są w sumie bardzo wysokobiałkowe ale tak się zastanawiam czy to przejdzie.

A co do parówek...udało mi się w Tesco znaleźć takie dla małych dzieci drobiowe. Są naprawdę pyszne i mają całkiem znośny bilans :D

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartofelko, moje BMI to 23.9, bo jestem kurduplem 157cm i w rozmiar 38 jeszcze się nie mieszczę. Poza tym mam duży biust i to daje wrażenie że jestem grubsza. Szkoda że on nie chce mi schudnąc , tylko trochę zwiotczał.

U mnie z biustu zjechało już 5cm ale nie ubolewam nad tym, bo teraz mieszczę się w miseczkę C ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy możemy jeść produkty sojowe? W stylu kotlety, mleko sojowe, tofu? Są w sumie bardzo wysokobiałkowe ale tak się zastanawiam czy to przejdzie.

W nowej książce Dukana soja figuruje jako dozwolona,więc można je jeść,ja najbardziej cieszę się na myśl o budyniu sojowym,bo budyń uwielbiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna gratulacje! Czy Twój syn miał studniówkę w piątek? Najlepsze życzenia dla niego.

Dokładnie tak ;) i zaraz po północy obchodził urodziny :D Podobno było super!!!!

Dzięki za życzenia :-D :D :)

Tak po cichu się pochwalę,że umówiłam się na rozmowę z pracodawcą na wtorek... ale mam cykora... :-D

Będę trzymać kciuki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.