Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kobity, no szlag mnie trafia, to już trzecia noc z rzędu, jak nie mogę spać :/ wszystko jest cacy, tylko bezsenność nie do zniesienia.. Wypiłam już pół litra ciepłego mleka, aviomariny łyknęłam już o 22, a tu nic... co zrobić z tym fantem?

cierpliwie przeczekac ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Anulkas zmarwiłaś mnie tym złym samopoczuciem. Może to tatar którego razem kupiłyśmy, boję się jeść moją porcję.

Tataru zjadłam wczoraj druga porcję i żyje i wszystko jest ok.

Teraz za to nie mam apetytu wrecz zmuszam sie do jedzenia, wczoraj zjadłam 200g tatara, duży jog nat, cała pieczona pierś wypiłam ponad 2l płynów i tyle w sumie odnoszę wrażenie że mogłabym nic nie jesć i nie czułabym się głodna...miałyścia tak? dziś za to 0.5kg na plusie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie ;)

Paciejko, przykro mi, że nie śpisz. Nic Ci mądrego nie poradzę, bo sama nie mam takich problemów i nie wiem co można robić. Życzę Ci szybkich, bzproblemowych nocy :D

Anuullllka, będę trzymać kciuki we wtorek i życzę Ci powodzenia :-D

Mnie trochę waga drgnęła w dobrą stronę, ale nie na tyle, żeby to umieszczać na suwaczku.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę jak najmniej grzeszków, bo w weekend to zawsze jest najtrudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!!u mnie dziś waga pokazała 68.6 to o 0.6 kg mniej!!!!

Fajnie tak zacząć niedzielę!!!

Paciejko!! z tego co pisałaś wcześniej-podejrzewam ,że to Twoje niespanie może być spowodowane stresem...

Niedawno i ja miałam bardzo zszargane nerwy i nie spałam po nocach. Mnie pomógł Persen - 3 tabletki przed snem i noc była przespana...Spróbuj może i Tobie pomoże, to jest ziołowe to jak nie pomoże to i pewnie nie zaszkodzi.

anulkas-dziękuję-na pewno Wasze kciukowe trzymanie mi pomoże!!! przynajmniej psychicznie ;) :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobity, no szlag mnie trafia, to już trzecia noc z rzędu, jak nie mogę spać :/ wszystko jest cacy, tylko bezsenność nie do zniesienia.. Wypiłam już pół litra ciepłego mleka, aviomariny łyknęłam już o 22, a tu nic... co zrobić z tym fantem?

Może spróbuj Benosen, suplement diety ziołowy, może nie od razu ale po 2-3 dniach będzie Ci się dobrze zasypiać, nie będziesz się budzić w ciągu nocy i będziesz się budzić naprawdę wypoczęta.

Wypróbowałam na sobie a też miewam problemy więc ze szczerym sercem polecam.

Czyli Śliweczko mogę wciągnąć na obiadek kotlecika sojowego albo jeszcze lepiej flaczki sojowe ;) tęsknie za jakąś zupką :D

I jeszcze jedno pytanie, tę soję mogę jeść na P czy tylko na P+W?

Tak w ogóle to witam niedzielnie i życzę miłego słonecznego dnia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach podają, że to było pytanie zadane Dukanowi:

Q : Le TOFU est-il autorisé à volonté (en PP? en PL ?) Czy tofu jest dozwolone do woli (w cyklu czystych protein i w cyklu proteinowo-warzywnym?)

R : OUI, EN PP COMME EN PL Tak. W obu cyklach.

__________________

To świetna wiadomość co prawda niegdy nie jadlam tofu ale zawsze to zwieksza mozliwości menu. Ciekawa jestem co z soją. Wiesz może coś w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tataru zjadłam wczoraj druga porcję i żyje i wszystko jest ok.

Teraz za to nie mam apetytu wrecz zmuszam sie do jedzenia, wczoraj zjadłam 200g tatara, duży jog nat, cała pieczona pierś wypiłam ponad 2l płynów i tyle w sumie odnoszę wrażenie że mogłabym nic nie jesć i nie czułabym się głodna...miałyścia tak? dziś za to 0.5kg na plusie:(

BUU to lipa, może zjadłaś ciasto wczoraj na impezce, albo coś innego chwytałaś Albo najwyklej Twój organizm uznał że to porcja głodowa i szykuje się do głodówki (czyli robi zapasy). Jak na cał dzień to zdecydowanie za mało ja tyle jem przez pół dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!!u mnie dziś waga pokazała 68.6 to o 0.6 kg mniej!!!!

Fajnie tak zacząć niedzielę!!!

Paciejko!! z tego co pisałaś wcześniej-podejrzewam ,że to Twoje niespanie może być spowodowane stresem...

Niedawno i ja miałam bardzo zszargane nerwy i nie spałam po nocach. Mnie pomógł Persen - 3 tabletki przed snem i noc była przespana...Spróbuj może i Tobie pomoże, to jest ziołowe to jak nie pomoże to i pewnie nie zaszkodzi.

anulkas-dziękuję-na pewno Wasze kciukowe trzymanie mi pomoże!!! przynajmniej psychicznie ;) :D :-D

To gratulacje - każy spadek mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.