Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

To fajnie ze możemy zjadać więcej produktów. Powiem szczerze ze nigdy nie jadłam tofu, jakoś nie było okazji. Co do soji to nie przepadam,chociaż mam kotlety sojowe w szafce, więc moze się skusze.

A tak apropo to ma któraś skan tej nowej książki Dukana? Ciekawa jestem jej ale nie chce kupowac bo moja dieta to jeden wielki pytajnik! Bo jak to nazwac? Tyle jestem na diecie i co? albo mój organizm sie przyzwyczaił albo mam cos ze zdrowiem albo pieron wie. Zastanawiałam sie tez nad tymi otrebami. Któraś z Was pisała że jak je jadła to waga stała. A ja przez ostatni tydzień jadłam otrębianke dzień w dzień. Sama juz nie wiem. Póki co to jeszcze jestem z Wami. I mam nadzieje ze będzie tylko coraz lepiej bo nie chce Was opuszczać! Ani tego jedzenia(prawie),he he he.....

Widze że Kamyla dalej sie nie odzywa! Polu,a Ty gdzie się podziewasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

To fajnie ze możemy zjadać więcej produktów. Powiem szczerze ze nigdy nie jadłam tofu, jakoś nie było okazji. Co do soji to nie przepadam,chociaż mam kotlety sojowe w szafce, więc moze się skusze.

A tak apropo to ma któraś skan tej nowej książki Dukana? Ciekawa jestem jej ale nie chce kupowac bo moja dieta to jeden wielki pytajnik! Bo jak to nazwac? Tyle jestem na diecie i co? albo mój organizm sie przyzwyczaił albo mam cos ze zdrowiem albo pieron wie. Zastanawiałam sie tez nad tymi otrebami. Któraś z Was pisała że jak je jadła to waga stała. A ja przez ostatni tydzień jadłam otrębianke dzień w dzień. Sama juz nie wiem. Póki co to jeszcze jestem z Wami. I mam nadzieje ze będzie tylko coraz lepiej bo nie chce Was opuszczać! Ani tego jedzenia(prawie),he he he.....

Widze że Kamyla dalej sie nie odzywa! Polu,a Ty gdzie się podziewasz?

Jusiu!a co to za zniechęcenie!!!dziewczyny wydaje mi sie ,że kogoś tu trzeba lekko ochrzanić!!!

Piszesz o otrębach-to podaruj je sobie przez jakiś czas!!!ja już pisałam , że ich nie jadam wcale i żyję i dobrze się mam!!!!

Proszę mi tu takich o nie pisać i nawet nie myśleć w ten sposób- to demotywacyjne, zwłaszcza dla naszego"narybku"- chcesz mieć go na sumieniu???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jusiu!a co to za zniechęcenie!!!dziewczyny wydaje mi sie ,że kogoś tu trzeba lekko ochrzanić!!!

Piszesz o otrębach-to podaruj je sobie przez jakiś czas!!!ja już pisałam , że ich nie jadam wcale i żyję i dobrze się mam!!!!

Proszę mi tu takich o nie pisać i nawet nie myśleć w ten sposób- to demotywacyjne, zwłaszcza dla naszego"narybku"- chcesz mieć go na sumieniu???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;)

Wpadłam na chwilkę życyć miłej Niedzielki :D

Kartofelko czy Ty aby na pewno nie chcesz za dużo zrzucić ? tak coś parę dni temu czytałam, że masz zamiar przesunąć suwaczek ... hm , nie mogę znaleźć żadnych zdjęć z tamtego okresu, jak coś wyszukam to wstawię :-D

Dziękuję za odzew w sprawie moich problemów z jelitem, już jest jakby lepiej, ale wczoraj wypiłam trochę winka i zobaczymy co z tego wyniknie :D Wybieram się dziś śladem Marudki na łyżwy ! A co! będzie fajnie zwłaszcza, że nie mam pojęcia jak to się robi :) hehe

Zapomniałam wspomnieć o wyczynie, męża - ten chłopak schudł już 18 kg przebywając na diecie 21 dni krócej niż ja!! Razem zrzuciliśmy już 33 kg, czyli wagę mojego syna :-D

Na sen polecam apap noc - chyba Paciejka miała problem dobrze pamiętam ? Wydaje mi się, ze powinno minać po jakimś czasie, jesteś lżejsza, masz więcej energii :-D Ja teraz chodzę spać o godzinę poźniej niż kiedyś i czuję się ok. hmm ciekawe. Żałuję, ze nie piszę tej mojej pracy na temat osób odchudzających się .. ale miałabym materiału przy Was hehe i ile ciekawych rzeczy można się dowiedzieć

Tataru zjadłam wczoraj druga porcję i żyje i wszystko jest ok.

Dziewczyny, a jaki Wy tatar jecie ? Gdzie kupujecie ? i z czym ? Bardzo lubie tatar, ale nigdy nie wiem jak się do niego zabrać.

Pozdrawiam cieplutko !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatar z łososia! ;)

męczyłam się do 4tej znów, dopiero się obudziłam... Apapu ani innych przeciwbólowych nie mogę brać bo mi wchodzą w interakcje z moimi lekami, ale Persenu może spróbuję..

Soję można? W fazie P? Jakoś nie wydaje mnie się... Soja ma dużo węgli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartofelka - zawsze zapomnę Cię zapytać, czy Ty dygasz jeszcze na ta siłownie ? Jestem ciekawa, czy na tych białkach szybciej widać mięśnie ? Powoli się przymierzam do kupna jakiegoś karnetu jak skończę pisać pracę.

ps. Dr. House is the best ;) a teraz w wyborczej wychodzi drugi sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartofelka - zawsze zapomnę Cię zapytać, czy Ty dygasz jeszcze na ta siłownie ? Jestem ciekawa, czy na tych białkach szybciej widać mięśnie ? Powoli się przymierzam do kupna jakiegoś karnetu jak skończę pisać pracę.

ps. Dr. House is the best ;) a teraz w wyborczej wychodzi drugi sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUU to lipa, może zjadłaś ciasto wczoraj na impezce, albo coś innego chwytałaś Albo najwyklej Twój organizm uznał że to porcja głodowa i szykuje się do głodówki (czyli robi zapasy). Jak na cał dzień to zdecydowanie za mało ja tyle jem przez pół dnia.

jem w 100% protalowo, mój jedyny grzech wczoraj to oblizanie noża po krojeniu ciasta, juz nie mogłam wytrzymać ;)

Bardziej mnie martwi brak aperytu, mało paliwa = cienkie trawienie....eh..ledwo zaczęlam diete a wciąż marudzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dziewczyny, a jaki Wy tatar jecie ? Gdzie kupujecie ? i z czym ? Bardzo lubie tatar, ale nigdy nie wiem jak się do niego zabrać. 

Kupuję Tatarową np Sokołów o tego dodaję, żółtko, korniszon, cebulkę, pieprz i trochę magi w płynie dobrze mieszam i zjadam, zarówno na P jak i P+W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niedzielnie!

Czyli jak to jest z ta soja? można ją jeśc czy jest tylko dozwolonym produktem?

Soja jest dozwolona,a nie tolerowana czyli można ją jeść.

Czyli Śliweczko mogę wciągnąć na obiadek kotlecika sojowego albo jeszcze lepiej flaczki sojowe :D tęsknie za jakąś zupką :-D

I jeszcze jedno pytanie, tę soję mogę jeść na P czy tylko na P+W?

Tak w ogóle to witam niedzielnie i życzę miłego słonecznego dnia :D

Ja pożyczyłam książkę,nie mam jej przy sobie i nie mogę sprawdzić ,ale myślę że raczej można jeść soję w fazie P+W,bo jakby nie było to roślinka :-D Flaczki sojowe ja jem od dawna,kiedyś na forum już była dyskusja o soi i doszłyśmy z dziewczynami do wniosku że taka soja przetworzona jest dozwolona,bo mało tłuszczu ma i duzo białka.

Przychylam się do pytania Anulkas bo żeby nie zrobić skuchy. Wiadomo jak tolerowane to mniej użwać. Śiweczko pomocy

Jedz na zdrowie,byle nie za często :) Ja kupuje budyń sojowy i tofu,czasem kotlety sojowe.Są też parówki sojowe i pasztety,ale pasztetu nie próbowałam (nie wiem co ma w składzie)a parówki są niesmaczne ;)

Pozdrawiam i życze miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.