Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

szukam ratunku

muszą mnie zamknąć na 1 m-c w szpitalu co z moją dietą?? Jak macie jakieś pomysły lub któraś była w takiej sytuacji to proszę o poradę, nie chciałabym teraz przerywać

pozdrawiam

Bez obaw myślę,że na szpitalnym jedzeniu Ci nie przybędzie,a tak na serio to mam nadzieję że to nic poważnego.Pamiętaj,że najważniejsze jest zdrowie. Jeżeli będziesz musiała przerwac diete to trudno zaczniesz od nowa-my będziemy tu na Ciebie czekac

Zyczę wszystkiego dobrego i wracaj do nas jak najszybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ale mi się dzisiaj miło jechało.. bo wszystkie przesiadki mi idealnie spasowały.

Ubrałam się na cebulkę, żeby nic sobie nie odmrozić :D i szczęśliwie dotarłam

do pracy. Wczoraj w ogóle nie odważyłam się wejść na forum - bo bałam się

tych weekendowych zaległości. Dzisiaj już nie było wyjścia, ale dałam radę

i oto jestem.

Po sobotnich narciarskich wojarzach ;) lekkie zakwasy się mnie jeszcze trzymają.

Nie zapomniałam od zeszłego roku "jak to się robi" i nie zaliczyłam ani jednego

upadku. A zapowiadało się już źle, bo w czasie czekania w dłuugiej kolejce

do wyciągu - zabrakło prądu.. Ale chyba gorzej i tak mieli Ci co już siedzieli na

krzesełkach. Załączyli jakieś awaryjne zasilanie, żeby ludzi pościągać z wyciagu.

Jakby nie było - wszytsko się dobrze skończyło i prąd też odzyskali..

A juz się bałam, że tylko przejechałam do Wisły skończy się mój pierwszy w tym

sezonie narciarski wyjazd. Ale na szczęście udało się trochę pozjeżdzać.

Miłego dnia i tygodnia rozpoczętego pracy!! Byle do piątku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

szukam ratunku

muszą mnie zamknąć na 1 m-c w szpitalu co z moją dietą?? Jak macie jakieś pomysły lub któraś była w takiej sytuacji to proszę o poradę, nie chciałabym teraz przerywać

pozdrawiam

-----------

Kostko20!

Zdrowie jest najwazniejsze . Mysle , ze na szpitalnej diecie trudno przytyc, ale tez mozna ja zlagodzic stosujac nasze zasady (obiady: mieso+ surowka (bez ziemnikow), bez pieczywa + lekkie wsparcie rodzinki przy dostarczeniu chudego nabialu.

Ale podstawowa sprawa nie stresuj sie. Po wyjsciu tydzien P i powrot do zasad. Bedzie dobrze.

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

szukam ratunku

muszą mnie zamknąć na 1 m-c w szpitalu co z moją dietą?? Jak macie jakieś pomysły lub któraś była w takiej sytuacji to proszę o poradę, nie chciałabym teraz przerywać

pozdrawiam

A może przymierz się do utrwalania, tak jak radzi Dukan, gdy musisz przerwać dietę z jakichkolwiek powodów. Zawsze możesz wrócić do diety a jak dziewczyny pisały "zdrowie to podstawa" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem,

matko od osmej z małymi przerwami was czytam żeby być w temacie.

W weekend nie mialam netu więc musiałam nadrobić!

U mnie pozytywnie, weekend mimo ciąglych pokus minał spokojnie, nawet te dwie imprezy (imieniny) dalo się przeżyc. Nie obylo się bez dyskusji na temat diety... i uszczypliwości n/t mojego wygladu, ale to mnie tylko motywuje zeby trwac z Dukanem ;)

Kostka20 trzymaj się dzielnie i jak dziewczyny mowią : zdrowie najważniejsze!!

Paciejko głowa do góry, uwierz że przez to ze mamy 10 kg za dużo czy 30 można się paskudnie czuć ale można się wziać w garść i coś zrobić aby ten stan zmienić :D

U mnie dziś i wczoraj rano waga ukazała 63,7 ... nieźle, sama siebie musze pochwalić :-D

Dzis ostatni dzien P a jutro jakieś warzywka...

mam tak jak ktoras z was pisala jednak wole te same P bo wtedy to waga spada...ale bez W bylo by nudno!!

Całuje i mam nadzieje ze Net w chacie od dzis zadziała!!

milego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj wolny dzień, gdyż mam zapowiedzianą wizytę duszpasterską, więc mogłam nadrobić trochę forum. Waga niestety tak jak sie spodziewałam utknęła póki co na 59,5 zaraz na takową suwaczek poprawię... Właśnie zakupiłam komplet ciężarków i piłkę z LIDLa :D Trzeba się teraz wziąć za kształtowanie sylwetki pomalu. Ale i jakaś rózga czy bat nad głową by się przydał... Coś za często grzeszę ostatnio, fakt że waga tego nie odczówa, ale... żle się z tym czuję - ale głupi człowiek mimo to dalej powtarza błędy... Ale zacznę ćwiczenia, ociepla sie to i pobiegam po lesie,  i zacisnę pasa - oby tak było... 

Odziwo jakoś w weekend mało pisałyście.... ;> Spodziewałam się ponad 10 stron do nadrobienia ;)

Idę na kawusię...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki,dzisiaj zaszalałam w lidlu,było bardzo dużo produktów ,, linessa o niższej zawartości tłuszczów no i trochę kupiłam ;) .Mam na jakiś czas,a szczerze powiem było w czym wybierać.Waga trochę spadła,ale myślę,że dam radę i za jakiś czas będzie jk wyjściowa z III fazy :D .Serdecznie pozdrawiam,życzę dużo zdrowia kostka.

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki,dzisiaj zaszalałam w lidlu,było bardzo dużo produktów ,, linessa o niższej zawartości tłuszczów no i trochę kupiłam :D .Mam na jakiś czas,a szczerze powiem było w czym wybierać.Waga trochę spadła,ale myślę,że dam radę i za jakiś czas będzie jk wyjściowa z III fazy :-D .Serdecznie pozdrawiam,życzę dużo zdrowia Kartofelko.

Miłego dnia

Własnie dzis sie smialam ze Lidl to sie chyba dowiedzial o diecie dr Dukana i wporwadzil protalowe jedzonko ;) Niezbyt lubilam ten sklep, jakos Marsche bardziej przypadlo mi do gustu, ale dzis bedzie nalot na ten Markecik...bo produkty fajne i w jednym miejscu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

(...) jakaś rózga czy bat nad głową by się przydał... Coś za często grzeszę ostatnio, fakt że waga tego nie odczówa, ale... żle się z tym czuję - ale głupi człowiek mimo to dalej powtarza błędy... Ale zacznę ćwiczenia, ociepla sie to i pobiegam po lesie, i zacisnę pasa - oby tak było...

Rózga albo pała to od czasu do czasu każdej z nas by się przydała :) Powodzenia w postanowieniu ;) Ja mam zawsze słomiany zapał jeśli chodzi o ćwiczenia :D :-D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

jak mnie zapomnialyscie to sie przrypomne..jeść protalowo zaczełam drugiego stycznia..znalazłam Was słonka kochane...i po kilku dniach rozchorowałam się na dobre..paskudne przeziebienie ..do tego z czasem doczepiła sie rwa kulszowa.. ale diety nie przerwałam(bo to moja pierwsza dieta taka poważna) fakt mało jadłam i prawie wcale się nie ruszałam..ale mimo to czuje się lzejsza..

Nadrabiania w czytaniu było duzo(aktywne jestescie)...zmagamy sie wszystkie z podobnymi problemami..rozumiem nie spiacych po nocach(bo sama nie spie) ..marznących bo sama jestem "lodowcem"..razem damy radę...czuc się lepiej z własnym ciałem.

pozdrawiam gorąco gratuluje spadkow i kolejnych życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.