Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny POMOCY!!!moja bratowa również dietuje i u niej dzieje się rzecz nienormalna...

Otóż po 3 m-cach spadło jej tylko 4 kg...gdzie mi prawie 18, mojej bratanicy 11 i mojemu bratu 8kg.O co to chodzi???

Bratowa w czerwcu rzuciła palenie (w przeciwieństwie do mnie, niestety.. ;) ) ,no i wchodzi w menopauzę...

napiszcie proszę, jeżeli któraś z Was lub znajomych ma podobny problem!!

Co ona ma robić???bo najgorszym wyjściem jest zaprzestanie diety, a ona jest już tak zrezygnowana, że jak nie znajdę jej "antidotum" to tak się stanie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny POMOCY!!!moja bratowa również dietuje i u niej dzieje się rzecz nienormalna...

Otóż po 3 m-cach spadło jej tylko 4 kg...gdzie mi prawie 18, mojej bratanicy 11 i mojemu bratu 8kg.O co to chodzi???

Bratowa w czerwcu rzuciła palenie (w przeciwieństwie do mnie, niestety.. :D ) ,no i wchodzi w menopauzę...

napiszcie proszę, jeżeli któraś z Was lub znajomych ma podobny problem!!

Co ona ma robić???bo najgorszym wyjściem jest zaprzestanie diety, a ona jest już tak zrezygnowana, że jak nie znajdę jej "antidotum" to tak się stanie!!!!!!

Anuuullllka tak szczerze to nie mam pojęcia dlaczego. Możliwe,że jest to związane z zatrzymywaniem wody w organizmie. Podczas menopauzy niestety bardzo dużo wody się gromadzi w tkankach. Może trzeba by było wykluczyć sól. W nowej książce dr. Dukan pisze, że dwa proteinowe posty na 15 dni powinny wystarczyć, ale by zachować wagę prawidłową. Hmmm może trzeba by było właśnie ograniczyć sól i nie pić tak dużo ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuuullllka tak szczerze to nie mam pojęcia dlaczego. Możliwe,że jest to związane z zatrzymywaniem wody w organizmie. Podczas menopauzy niestety bardzo dużo wody się gromadzi w tkankach. Może trzeba by było wykluczyć sól. W nowej książce dr. Dukan pisze, że dwa proteinowe posty na 15 dni powinny wystarczyć, ale by zachować wagę prawidłową. Hmmm może trzeba by było właśnie ograniczyć sól i nie pić tak dużo ?? ;)

Hmmm no ale też każdy organizm reaguje inaczej. Patrząc tak z boku to 4kg w 3 miechy to tak zdrowo. Bo kilogram na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety nie nie jestem ekspertem w dziedzinie menopauzy bowiem mam dopiero 23 lata ;) Także chyba nie potrafię pomóc :D

Masz Anuuullllka tutaj link do nurtującej Cię sprawy Tam dziewczyny dzielą się doświadczeniami diety w menopauzie http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/xxl-20-...menopauzie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona odchudzaczek. Zachęcona waszymi efektami jak również osób z mojej rodziny bratowa 12 kg, kuzynka 22 kg w ciągu 3 miesięcy, druga bratowa też sporo kg.Ja w/g swego mniemania chciałabym pozbyć się 8.Pomierzyłam się, zważyłam i od środy chce zacząć.Jutro kupuje książkę w mpiku i zaczynam z Wami.

33534b54a30a0f1ea.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona odchudzaczek. Zachęcona waszymi efektami jak również osób z mojej rodziny bratowa 12 kg, kuzynka 22 kg w ciągu 3 miesięcy, druga bratowa też sporo kg.Ja w/g swego mniemania chciałabym pozbyć się 8.Pomierzyłam się, zważyłam i od środy chce zacząć.Jutro kupuje książkę w mpiku i zaczynam z Wami.

33534b54a30a0f1ea.png

Witam w naszym gronie, każda duszyczka mile widziana. W grupie raźniej. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek :D

Winkachce gratuluję faktycznie zaraz mykasz na III fazę i wtedy zaczniemy Cię obserwować jak Ci idzie a wierzę że bedzie dobrze!!

Dziękuję, na pewno będę zdawać relacje

Winkachce, w styczniu odpuściłam sobie siłownię (po 3 miesiącach chodzenia) ale od lutego wracam jak córka marnotrawna... Nie wiem czy mięśnie szybciej się wykształciły bo wcześniej nie chodziłam na siłownię ale... ramion tak umięśnionych też nigdy jeszcze nie miałam i gdyby nie wałek na dole brzucha, to miałabym ładny kaloryfer, bo 4 górne "żeberka" widać. Niestety dolnych partii brzucha nie mogę ćwiczyć, bo kręgosłup odmawia posłuszeństwa ;) Musisz się też liczyć z tym, że mięśnie ważą trochę więcej niż tłuszczyk i jak zaczniesz ćwiczyć, to waga może to odczuć. Ogólny bilans jednak wychodzi na "warto" :-D Twoja jutrzejsza waga z pewnością powie ci, że cel został osiągnięty. Czekam na relację i będziemy świętować :D

Nie wiem jak dziś waga, bo w sobotę, trochę poszalałam z winkiem... (już zaczynam sobie pozwalać to co będzie potem) a wczoraj dużo jadłam z racji ostatniego dnia warzyw machnęłam sobie poźnym wieczorem pierś z kurczaka ze szpinakiem upieczonego w piekarniku mhhmhmhh pycha :) jutro sprawdzę, ale i tak do konca białek na pewno dociągnę. Potem zobaczę.

Witam wszystkich

szukam ratunku

muszą mnie zamknąć na 1 m-c w szpitalu co z moją dietą?? Jak macie jakieś pomysły lub któraś była w takiej sytuacji to proszę o poradę, nie chciałabym teraz przerywać

pozdrawiam

Jak leżalam w szpitalu po operacji kolana, to schudlam w tydzień więcej niż na dukanie w pierwszej fazie :) - nie martw się, Dukan nie zając nie ucieknie :-D

Winkachce - super, super za momencik w III fazie i chyba nie ma sie czego bac, dziewczyny potwierdzaja swoim przykładem....póki co gratuluje i zazdroszcze takich rezultatów !!

Jeszcze słówko co do wołowego tatara - zawsze jadłam go chetnie a teraz ze wzgledu na małe urozmaicenie w diecie jem często, właśnie na fazie samych białek z niewielka ilościa cebulki i korniszonka. Staram sie tylko go mocno nie solić. Pycha !

OOOh dziękuję za dobre slowo, przemiła Maragrete - Ty na pewno też się doczekasz :-D

To jeszcze dorzucę swoje 2 grosze. Najlepiej smakuje mi tatat MORLINY jako drugi SOKOLOW, nie kupujcie nigdy tatara firmy BMC (czy jakoś tak podobnie) jest ochydny, ten producent nie wie co to tatar i z czego się go robi.

Ja dodaję jeszcze pieprz, żółko i tzw magi, mniam

Ale mi narobiłyśmy smaka tym tatarem, jutro nie spocznę póki nie kupię :-D

Dziewczyny, wczoraj uderzylismy na łyżwy, na początku w ogóle nie wiedziałam jak sie poruszać, ale potem jak zatrybiłam o co chodzi to zejść mi było szkoda... super sprawa a ile kalorii można zgubić :evil: POLECAM.

PAPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi narobiłyśmy smaka tym tatarem, jutro nie spocznę póki nie kupię :D

Dziewczyny, wczoraj uderzylismy na łyżwy, na początku w ogóle nie wiedziałam jak sie poruszać, ale potem jak zatrybiłam o co chodzi to zejść mi było szkoda... super sprawa a ile kalorii można zgubić :-D POLECAM.

PAPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winkachce - super, super za momencik w III fazie i chyba nie ma sie czego bac, dziewczyny potwierdzaja swoim przykładem....póki co gratuluje i zazdroszcze takich rezultatów !!

Jeszcze słówko co do wołowego tatara - zawsze jadłam go chetnie a teraz ze wzgledu na małe urozmaicenie w diecie jem często, właśnie na fazie samych białek z niewielka ilościa cebulki i korniszonka. Staram sie tylko go mocno nie solić. Pycha !

mniam! ja też!!!

A ta zima to mi się już naprawdę znudziła.....nie dość że śnieg trzeba odgarniać, nosić te grube buciory, ciuchy, czapy to jeszcze nie ma gdzie zaparkować bo wszędzie albo zwały śniegu albo strach wjechać, bo sie nie wyjedzie. Nawet atrakcje zimowe takie jak łyżwy nie sa w stanie mnie przekonac do tej pory roku. Szyby w aucie do skrobania, ręce marzną i jakopś tak nigdzie mi sie nie chce wychodzić z domu jak juz dotre po pracy. Może lepiej by mi było zapaśc w sen zimowy..... ?? Do tego przyszedł mi rachunek za ogrzewanie domu taki że strach sie bać i nie wiem kiedy go zapłacę, a tu prognozy mówią o dalszych mrozach...brrr......byle do wiosny !

Może oprotestujemy zbiorowo???

Nic prostszego : tak ze 300 ml mleka 1,5 % ( troche wiecje niz szklanka) podgrzewam w rondelku, jak sie robi ciepłe to wsypuje 2 łyzki otrąb owsianych + 1 łyżke pszennych. Chwile mieszam i wyłączam palnik a na ciepłej płycie samo dojdzie... jak masz gazowy palnik to z minutke jeszcze podgrzej mieszając. trzeba tego momentu żeny sie otreby "rozkleiły" .... ja jem takie ale niektóre dporawiaja słodzikiem lub solą.... Smacznego!

Ja gotuję trochę inaczej: w niecałej szklance wody gotuję 2 łyżki otrębów owsianych i 1 pszennych aż się zagęści później dolewam niecałą szklankę mleka 0,5% i jeszcze trochę gotuję i już.

Dziewiczyny pojawiają się po malutku ogłoszenia o pracę - może wreszcze coś się ruszy. Mam już dosyć urlopowania. Annuuullka trzymam kciuki kciuki jutro za Twoją rozmowę w sprawie pracy.

Witajcie.Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona odchudzaczek. Zachęcona waszymi efektami jak również osób z mojej rodziny bratowa 12 kg, kuzynka 22 kg w ciągu 3 miesięcy, druga bratowa też sporo kg.Ja w/g swego mniemania chciałabym pozbyć się 8.Pomierzyłam się, zważyłam i od środy chce zacząć.Jutro kupuje książkę w mpiku i zaczynam z Wami.

33534b54a30a0f1ea.png

Witamy kochana, witamy!

Ja dziś też zareklamowałam dietkę u swoich znajomych i jutro kupują książkę, chyba też moje rezultaty początkowe ich zachęciły ;) :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monik mam nadzieje,że czujesz się już dobrze,a to wstrętne choróbsko opuściło cię na dobre.

Dużo zdrowia.

Aneczka313 witam kazdy kto chce cos zgubic jest tu mile widziany.

Zaczynaj dietke i pamiętaj że zawsze znajdziesz tu wsparcie i cenne informacje.nasze stare protalki(oczywiście stażem)są bardzo pomocne oświecą cie w każdej kwestii.POWODZENIA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Aneczko - świetny suwaczek, taki optymistyczny. Jak chcesz to dziewczyny przesłały mi książkę w wersji elektronicznej, jak podasz e-mail, to prześlę Ci chętnie.

Anulkas zaczęłam dietę 20.11.2009 , ale przecież wiesz że każda z nas chudnie w różnym tempie, mnie Dukan wyliczył, że 55 będę ważyć 01.03.2010. Zobaczymy.

Kostko, trzymaj się tam dzielnie w tym szpitalu, a czas spędzony z nami na pewno umili Ci te chwile.

Śnieżynko, dla urozmaicenia diety właśnie upiekłam paszteczik. 4 udka kurze i 0,5 kg wołowinki, ugotowałam, zmieliłam 3 x dodałam 4 jajka , sól, pieprz i gałkę muszkatołową,. Wyszedł pyszny tylko troszkę suchy mimo to polecam.

Sandro wrzucę przepis na to ptasie mleczko w przepisy.

Maragrete, czy my możemy w końcu pić herbatki z dodatkiem owocow, ależ by to było dla mnie szczęście?

Szpuleczko, czy ty pytałaś o tę otrębiankę? nie wiem czy coś nie pomyliłam znowu. My z Kartofelką dodajemy cynamon.

A tak w ogóle to ten dzień to koszmar. Najpierw w pracy dostałam ochrzan, potem na parkingu mnie ktoś zastawił i nie mogłam wyjechać, a na koniec na gimnastyce była mała wymiana zdań z paniami woźnymi, które nie chciały mi otworzyc bramy wjazdowej, z powodu tego, że chcą wcześniej wyjśc do domu, o zgrozo. Ciśnienie mi sie podniosło. Mam tylko nadzieję, że pozostałe dni tygodnia nie bedą takie jak poniedziałek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.