Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny!!dziękuję za pamieć!!!ale mam stresa!!!!!nie wiem jak mam rozmawiać z tym facetem...jak mu się zareklamować???JEZU!!!chyba zemrę!!!!muszę zjes jakąś tabletkę na uspokojenie, bo chyba lekko przesadzam z tymi nerwami...no przecież mnie nie zje ten chłop...

aneczka313-witam serdecznie!!!! ;)

motylku-jak możesz tak pisać!!!!!!!!!bierz się do kupy i bez takich tam jakiś głupot proszę!!!!!!! :D

dobrze ,że trafiłam na to forum i że mogę tu trochę uspokoić nerwy-a dziś mam naprawdę okropne....

Sandro-dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ogarnij sie dziewczyno:) wesele przed Toba a Ty chcesz tyc zamiast chudnac??? :D

... - ja podobnie jak Ty zamiast na dół albo stać w miejscu to podskoczyłam do góry o cały kilogram. Ale prawda jest taka, że jadłam cywilne jedzonko no i racuchy....mniam. Stale sobie mówię, że już koniec ale naprawdę muszę się wziąć ostro za siebie. Czemu te wagi są aż takie czułe na to nieprotalowe jedzenie?

Pozdrawiam wszystkich aktywnych protalowiczów he he he. :-D

Kurcze.. nie umiem się ogarnąć - głupia baba ze mnie.. ;)

Anulka - też oderwać mnie od cywilnego koryta się nie da.. :-D

Łudzę się, że w czasie przesiadek mam lekki ruch - to może

nie będzie tak tragicznie.. Ale to nie prawda.. Miałam nie marudzić.

Więc nie marudzę.. Bo to co się dzieje to moja świadoma wina..

Nie potrafię zrozumieć jak to jest, że niektróym, ze mną na czele :D

tak ciężko zrobić ten cały białkowy dzień..

A ruszać się człowiekowi to za bardzo nie chce.

Jak napisał mój kolega "Kobieta: słaba, bezbronna istota,

przed którą nie ma ratunku..." - sama się na to złapałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

witam Anię,

spokojnie zaczynaj dietkę, tylko nastaw sie na dozwolone jedzonko i będzie dobrze, po sobie widzę ze jak jest dobra motywacja to można przetrwać nawet kilka imprez rodzinnych.

Tak wczoraj robilam tego kurczaka ze zjadlam go dopiero o 20.00.

U mnie za oknem okropna mgła, wogóle tak ponuro, za to dzis mam plan na wieczór i ide do siostry oglądac mecz pilki ręcznej bo gra Polska - Niemcy :-D czy ktos z Was jest kibicem?? Ja lubie sport (zwłaczsza oglądać ;))

Bo wogole to nie mam w domku u siebie TV ... no da się żyć! Mamy kompiuter i Internet (choc chwilowo awaria) i jakoś dajemy rade!!

Pozdrawiam cieplutko, też wyczekuję wiosny bo również okropnie obawiam się rachunków za ogrzewanie -mamy na gaz- i wyrownanie przyjdzie jakoś w kwietniu,,, wiec wiosna mile wyczekiwana ale moze byc niewesolo jak zobacze te fakturki!

Ah,,,samo zycie!

Wczoraj po calym miescie szukałam sojowych kotletow bo dzis P+W i chciałam bigosik upichcic...ale chyba wszyscy wegetarianie wykupili :D no nic...jeszcze je dorwe :<

Milego dzionka!

ps Marudko przyznam ci się skrycie ze wlasnie niedawno sie zareczylam i moja dieta jest w duzej mierze podyktowana checia schudniecia, bo planu dokladnego nie ma, ale slub tuz tuz!! Wiec nie daj sie i dzialaj...5 dni na bialkach to nie kara !!! Dasz rade!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie kochane kobietki.Pol nocy za mna, byle do 7...i do domciu.Ta praca naprawde nie jest ciezka, mam totalny luz i internet caly czas ale jestem takim potwornym domatorem, najlepiej lubie siedziec z ukochanym w domku, cieple kapcie, kotek na kolanach, filmek i jak dla mnie zyc nie umkierac:)

Margarette czy ta oliwa jest konieczna? mimo wszystko ani razu na diecie nie uzylam oliwy i wolalabym nie odstepowac od tej zasady...Poza tym nie mam maszynki do mielenia miesa wiec jak myslisz czyu blender da rade??? lub czy mozna wziac mielone ze steka???hmmm tak naprawde nigdy w zyciu nie jadlam tatara i jak to jest jesc surowe mieso?troche sie boje..

02.23...jeszcze 5 godz:( ja chce do mojego lozeczkaaaa :)

Rozumiem Cię doskonale, z tą pracą nocną ;) Dziewczyny my sobie smacznie śpimy a tu dziewczyna tyra po nocach, bidulka!!! :D :-D :D

Jeśli chodzi o tatara, to ja również nie odważyłam się nigdy dodać oliwy, daję po prostu samo jajko, a nawet żółtko, Muszę spróbować parafiny kapnąć... Myślę, że blender da radę. ale jak nie jadłaś nigdy surowego mięsa, to nie wiem czy Ci będzie samkowało. Mój mąż, na przykład, mówi, że jestem drapieżcą i nie tknie tatara, chociaż metkę zajada ... ???

Dzień dobry laseczki!

A ja znowu zamiast w dół to do góry ciagnę te moje kiloski.

Cholibka - nie wiem co by się musiało stać żebym była grzeczna..

A pałą to by chciała??? Może deczko by się zdało??? Uwierz, nie darujesz sobie jeśli nie wbijesz się w kieckę, która Cię oczaruje ... a tak chyba może się zdarzyć?

Marudo - ja podobnie jak Ty zamiast na dół albo stać w miejscu to podskoczyłam do góry o cały kilogram. Ale prawda jest taka, że jadłam cywilne jedzonko no i racuchy....mniam. Stale sobie mówię, że już koniec ale naprawdę muszę się wziąć ostro za siebie. Czemu te wagi są aż takie czułe na to nieprotalowe jedzenie?

Pozdrawiam wszystkich aktywnych protalowiczów he he he. :-D

A feee, brrr racuchy? - takie ociekające tłuszczem? Ochyda, aż niedobrze mi się zrobiło, ble...

Siła autosugestii jest mocarna. Ja sobie radzę ze wszelkimi pokusami kulinarnymi właśnie w ten sposób. Wiele lat temu znielubiłam słodycze. To naprawdę działa, tylko trzeba często sobie wmawiać, to co chcemy uzyskać :-D :-D :evil:

Dziewczyny!!dziękuję za pamieć!!!ale mam stresa!!!!!nie wiem jak mam rozmawiać z tym facetem...jak mu się zareklamować???JEZU!!!chyba zemrę!!!!muszę zjes jakąś tabletkę na uspokojenie, bo chyba lekko przesadzam z tymi nerwami...no przecież mnie nie zje ten chłop...

Kciuk trzymany!!! Tak jak obiecałam. Dasz radę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

ps ...przyznam ci się skrycie ze wlasnie niedawno sie zareczylam i moja dieta jest w duzej mierze podyktowana checia schudniecia, bo planu dokladnego nie ma, ale slub tuz tuz!! Wiec nie daj sie i dzialaj...5 dni na bialkach to nie kara !!! Dasz rade!!

Więc tak cichutko gratuluję, ale nie zazdroszczę czasu szukania sukienki.

Bo ja tez ślub już tuż tuż.. A kiecki nie mam :-D To znaczy w domu leżą już dwie..

Ale żadna mi się na tyle nie podoba.. I tak szukam dalej.. A raczej troszkę

i z tym osiadłam na laurach.. bo tak te dwie mnie napawają spokojem. Jak

nie znajdę nic innego - to pewno którąś z nich sobie wybiorę.

A ja próbuję dietować tak nie do końca z powodu ślubu, a raczej tego co

będzie później.. ;) Jak najszybciej chcę mieć dzidzię, więc chcę być chuda,

żeby potem nie mieć za dużo do tracenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pałą to by chciała??? Może deczko by się zdało??? Uwierz, nie darujesz sobie jeśli nie wbijesz się w kieckę, która Cię oczaruje ... a tak chyba może się zdarzyć?

NO, CHCĘ!!! Może się opamiętam. Kurcze, staram się - ale jakoś na tym się kończy.

I codziennie mówię sobie - jutro zacznę.. ;)

Na razie tylko piję przepisowo!!! Choć tyle dobrego mi zostało po Dukanie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak cichutko gratuluję, ale nie zazdroszczę czasu szukania sukienki.

Bo ja tez ślub już tuż tuż.. A kiecki nie mam :-D To znaczy w domu leżą już dwie..

Ale żadna mi się na tyle nie podoba.. I tak szukam dalej.. A raczej troszkę

i z tym osiadłam na laurach.. bo tak te dwie mnie napawają spokojem. Jak

nie znajdę nic innego - to pewno którąś z nich sobie wybiorę.

A ja próbuję dietować tak nie do końca z powodu ślubu, a raczej tego co

będzie później.. ;) Jak najszybciej chcę mieć dzidzię, więc chcę być chuda,

żeby potem nie mieć za dużo do tracenia :D

Ah Marudko, zdaję sobie sprawę, ze to nie bedzie łatwe zadanie...zwłaszcza ze mój wybranek wybredny ale co mu nie moge odmowic to tego iz faktycznie ma gust ... ale pocieszam sie ze sukni nie powinien widziec przed slubem wiec wybor do mnie nalezy :D

A z okazji planowanego potomstwa gratuluję i zycze powodzenia!

ps Anuuuullllka wyluzuj sie i idz na rozmowe z usmiechem , polowa sukcesu to dobre pierwsze wrazenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!!dziękuję za pamieć!!!ale mam stresa!!!!!nie wiem jak mam rozmawiać z tym facetem...jak mu się zareklamować???JEZU!!!chyba zemrę!!!!muszę zjes jakąś tabletkę na uspokojenie, bo chyba lekko przesadzam z tymi nerwami...no przecież mnie nie zje ten chłop...

Będzie dobrze anuulllka, trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą, napewno się denewujesz bo to normalne, jak wrócisz to zamelduj jak Ci poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko!!chyba podziałało!!!byłam wczoraj u tej mojej przyjaciółki-pokazałam jej Toje jakże motywujące fotki i suwaczek(nadal chylę czoła) i obiecała ,że jutro zrobi potrzebne zakupy i ZACZYNA!!!!!!!!!

Bardzo się cieszę ;) :D :-D

To kolejna osoba zarażona Dukanem...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Pozdrawiam cieplutko, też wyczekuję wiosny bo również okropnie obawiam się rachunków za ogrzewanie -mamy na gaz- i wyrownanie przyjdzie jakoś w kwietniu,,, wiec wiosna mile wyczekiwana ale moze byc niewesolo jak zobacze te fakturki!

Ah,,,samo zycie!

Też się już boję :D

NO, CHCĘ!!! Może się opamiętam. Kurcze, staram się - ale jakoś na tym się kończy.

I codziennie mówię sobie - jutro zacznę.. ;)

Na razie tylko piję przepisowo!!! Choć tyle dobrego mi zostało po Dukanie!!

Mówisz i masz:

chlopakdziewczyna.gifchlopakdziewczyna.gif tylko nie oddawaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze anuulllka, trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą, napewno się denewujesz bo to normalne, jak wrócisz to zamelduj jak Ci poszło

Zamelduję na pewno!

Tak sobie tłumaczę, że jak nie tu dziś-to przecież złożyłam papiery jeszcze w trzech firmach-cholera!!!gdzieś mnie muszą przyjąć!!!!prawda?

Olinko-wiem, będę się starać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamelduję na pewno!

Tak sobie tłumaczę, że jak nie tu dziś-to przecież złożyłam papiery jeszcze w trzech firmach-cholera!!!gdzieś mnie muszą przyjąć!!!!prawda?

Powodzenia napewno się uda ;)

Witam wszystkich!!

Ja już po kawce, po ćwiczeniach i po śniadanku, teraz się umyc i do pracy :-D Witam Nową Twarz! Życzę samych spadków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Anulka ja też trzymam kcciuki :-D Kurcze ja mam jutro i po jutrze egzmin :-D i nic jeszcze nie umiem. A moje dziecko mi w tym wcale nie pomaga :D Nie dosc, że poszła spać po północy to jeszcze od 7 się kręci ;) Już zdąrzyła mi nawet kawę wylać, bo jak mówi "mniam mniam" :D Dobrze, że dzisiaj babcia ją weźmie na troszkę to może jeszcze coś mi w głowie zostanie. Nienawidzę sesji!!!!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.