Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Boże Baby aleście naskrobały od mojej obecności.

Serdeczne pozdrowienia i uściski i gratki i kopy i pocieszki wszystkim potrzebującym!!!

Ja na chwilkę pochwalic się, że to 65 to juz na zawsze i że waga po

DWÓCH MIESIĄCACH I JEDNYM TYGODNIU RUSZYŁA W DÓŁ!!!!!!

Więc niech mi tu żadna nie jęczy, ze jej dwa dni stoi, czy dwa tygodnie, bo bedę bić!!!!

W sobotę obejrzałam Scherlocka Holmesa- polecam

W niedzielę otworzyłam sezon narciarski Maliszki - też polecam!!!!

Buziole i spadam.

Wpadła raz na jakiś czas, a ile hałasu narobiła!?! Wyrazy uznania za cierpliwość !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i guzik z rozmowy...zadzwoniłam do gościa -bo tak się umawialiśmy i powiedział ,że wypadł mu pilny wyjazd i że zaprasza na 17....

wykończę się nerwowo...

Pedał, zboczeniec, zbój, traktor ... i czego tam jeszcze sobie życzy!!!!

A mi mało kciuk nie odpadł od rana ... o 17-tej też będę trzymać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i guzik z rozmowy...zadzwoniłam do gościa -bo tak się umawialiśmy i powiedział ,że wypadł mu pilny wyjazd i że zaprasza na 17....

wykończę się nerwowo...

A już chciałam pytać...

To poczekamy do 17...

Maliszko to niewiarygodne ze miałas tak dugi przestuj i dałaś rade!!

Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia wszystkim i Tobie Bożenko - jak fajnie mieć takiego

porannego kompana!!! Gdzieś pewno zaraz i Ostatnia Szansa się

będzie czaić :D Oby dniówka szybko przeleciała!!!

Oj czaję się codziennie :D czytam wszystko  :-D

Jestem Waszą cichą wielbicielką  ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona odchudzaczek. Zachęcona waszymi efektami jak również osób z mojej rodziny bratowa 12 kg, kuzynka 22 kg w ciągu 3 miesięcy, druga bratowa też sporo kg.Ja w/g swego mniemania chciałabym pozbyć się 8.Pomierzyłam się, zważyłam i od środy chce zacząć.Jutro kupuje książkę w mpiku i zaczynam z Wami.

33534b54a30a0f1ea.png

Witaj Aneczko - z nami Protalkami na pewno ci sie uda! Życze ci wytrwałości... bo mnie samej czasem tego właśnie brakuje...

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie...

Z czym jecie pomidorówkę na Dukanie?

Bo mam dzisiaj na nią taką ochotę - w końcu od dzisiaj warzywa...ale tak samą zupę? bez niczego?

Motylku - ja robie sobie do czystych zup takich jak rosół czy czysta pomidorowa takie lane kluski z jajka i maki kukurydzianej... i smakuje mi nawet.. ;)

Campari - gratulki ! :D

Maliszko - no wreszcie ruszyło w dół.... hurra, hurra, hurra :-D Ciesze sie z tobą razem... :D

Bożenko - chyba sie nie "przelaszczysz" tak mysle, lustro masz w domu i sama wiesz najlepiej ile i gdzie jeszcze masz do zgubienia, jestem o ciebie spokojna :)

Maglonek - gratulki ! Podziwiam cie ze mimo okresu karmienia udaje ci sie zdrowo i racjonalnie wracac do formy

Byłam wczoraj w moim Lidlu - rewelacji nie było, jak był ser żóllty typu light to miał tylko.... 16-20 % tłuszczu wiec nie brałam, słodycze czy chipsy typu light chetnie bym kupiła ale raz że były drogie a dwa ze jednak miały duzo wegli wiec nie brałam. Miałam ochote na szynke taka typu schwarwaldzka (surowa, wędzona) light ale cena prawie 7 zł za 100g. Jedyne co kupiłam to konfitura truskawkowa (bez cukru) droga ale marza mi sie placuszki czy nalesniki z taka konfitura oraz kupiłam ketchup i dwa rodzaje sosów do sałatek (bez oleju). Były nie drogie po 3,99 zł. Sery homo i jogurty były, ale te są tam zawsze niezależnie od tego czy jest oferta specjalna czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuuuulllko - ja tez trzymam, wszystkie 4 kciuki....... a ty ....głowa do przodu, usmiech na twarz, pewnośc w oczach i do przodu ! Pamiętaj nigdy nie bedziesz miała drugiej okazji na wywarcie dobrego pierwszego wrażenia ! Od poczatku swoja postawą musisz pokazać temu facetowi że znasz swoja wartość i to on ma szczęście jak cie zatrudni... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandro- rzeczywiście jesli do tej pory nie jadłaś tatara to może ci nie smakować... Ja lubie bardzo...Oczywiscie jak nie chcesz to nie dodawaj oliwki, zamiast tego dodaj pół łyżeczki przegotowanej wody, chociaz z oliwka tatar ma taki jedwabisty połysk i jest taki bardziej "smarowny". Blender na pewno da rade, nawet moze za bardzo rozdrobnic ( tak sie dzieje u mojej teściowej- ona tez tatara robi w blenderze) . Dodaj dużo przypraw i powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.