Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Anuuuulllko - gratulacje!!! Na pewno zrobiłaś wrażenie na facecie ;)

Tak sobie myślę po cichu może mnie też się uda, mam umówione 2 rozmowy jedna na czwartek jedna na piątek...zobaczymy jak to będzie.

Kurczę leże i trzymam się za brzuch...nawtrążalałam się mleka sojowego, drobiowej krakowskiej i jogurt...umieram...:D

Mam nadzieję że nie zaliczę jakiś wzrostów...aczkolwiek i tak jestem obrażona na wagę :-D więc poczekam jeszcze. Może waga jakoś mnie zniechęca ale cm pociesza...bo jakoś mnie tak ubywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najkochańsze trzymaczki kciuków!!!!!!!!!!!

Jutro facet ma zadzwonić i powiedzieć na którą godzinę w piątek mam się stawić !!!!!!!!

W prawdzie to jest na próbę, ale w duchu sobie myślę,że teraz to ja muszę dać radę!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIĘKI WIELGAŚNE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo się cieszę razem z Tobą. Świetny początek, rozkręcisz się. Teraz tak zatrudniają najpierw na miesiąc lub 3 miesiące a dopiero potem na stałe. Takjie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuuuulllko - gratulacje!!! Na pewno zrobiłaś wrażenie na facecie ;)

Tak sobie myślę po cichu może mnie też się uda, mam umówione 2 rozmowy jedna na czwartek jedna na piątek...zobaczymy jak to będzie.

To teraz za Ciebie będziemy trzymać kciuki. Powodzenia

Oj też bym chciała żeby i u mnie cośię zadziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz za Ciebie będziemy trzymać kciuki. Powodzenia

Oj też bym chciała żeby i u mnie cośię zadziało.

Nie-Dziękuje ;)...w sumie długo nie siedzę bo umowę miałam do 31.12 a o tym że mi jej nie przedłuża powiedzieli mi 22.12...tak więc miałam lekko przygaszone święta...

Trudno...wzięłam się do szukania nowej...Campari też wie jak to u nas w Poznaniu z poszukiwaniem pracy...też nie jest łatwo. Aczkolwiek te całe rozmowy kwalifikacyjne też nie zawsze wróżą sukces...

Na Ciebie Sago też w końcu coś się znajdzie...Wierzę w to!!! I również trzymam kciuki aby Ci się udało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie babeczki!!

Kurcze chyba od soboty nie zaglądałam i masakra 20 stron do czytania. Oj produkujecie. A u mnie zastój. Choć dobrze, że nie zwyżki po tym jak ja ostatnio grzeszę. Weźcie jakąś pałę i mi przywalcie

Zaraz walić pałą...każdemu grzeszki się zdarzają...mniejsze i te większe :D najważniejsze że się to na Twojej wadze nie odbija :-D widocznie Twoja waga Cię lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla Maliszki za wagę i cierpliwość - mnie jej zawsze brakuje i dla Anulki za pracę, przydały sie te nasze kciuki, no a teraz trzymamy za Motylka i Sagę.

Tryolciu ja też dziś nie wytrzymałam i zrobiłam ptasie mleczko - przepis zamieściłam, a na dodatek pojechałam do Lidla i kupiłam ser żółty light, wiem że te 12 i 15% to dużo, ale w 3 fazie zjem, a jak nie to komuś sprezentuję. I ketchupik też kupiłam, a co.

Do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ivonka35 ;)

te Twoje ptasie mleczko to mi raz życie uratowało...jak mi po imprezie wyżarli wszystko z lodówki łącznie z margaryną...jedyne co było to jajka i mleko :-D przy tym mrozie to tylko wymieszać, rozlać do miseczek i na dwór...chwila moment i gotowe :D

a wyszło bardzo smaczne...tak sobie myślę że musiałabym powtórzyć tę przyjemność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w pracy...byle do rana.

Właśnie mi wcięło długiego posta, ale jestem zła, bo się napisałam do każdej z Was i nie mam siły wracac

Ciekawe, jestem pewna, że dobrze będzie, albo inaczej, że jeżeli to dobre, to ją nie ominie.

Czemu nie kaloryfer??? Wylaszczymy się na pewno, jak mawia Maragrete.

Mam plany na różne ciuchy do których nie miałam dostępu ze względów estetycznych :D

I mam w dupie, za przeproszeniem szanownego grona, że już skończyłam 20 lat (20 lat temu) ;) :D :-D

Maliszka i to jest prawidlowe podejscie:) nie wazne ile kobieta ma lat, wazne na ile sie czuje i zawsze powinna czuc sie pewnie ze swoja kobiecoscia i sexappealem:)a co!!! kobiety gora i kropka koniec.

Moje najkochańsze trzymaczki kciuków!!!!!!!!!!!

Jutro facet ma zadzwonić i powiedzieć na którą godzinę w piątek mam się stawić !!!!!!!!

W prawdzie to jest na próbę, ale w duchu sobie myślę,że teraz to ja muszę dać radę!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIĘKI WIELGAŚNE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to gratulejszony wielkie, oby sie udalo:)

Ja tymczasem spadam na przerwe, trzymajcie sie babeczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Kochane Babeczki Proteinowe

Gochna dziekuję, wariat jestem, ale nie na tyle, żeby nie zauważyc, jaką ciepłą babeczką jesteś. Twoje posty są takie fajniutkie, że można się do nich przytulac.

Tak naprawdę niczego bym nie zrobiła bez Was. Codziennie, a kiedy nie mam czasu raz na kilka dni czytam Was i wzruszam się, jak stary siennik, bo takich wspaniałych Babów, jak tutaj nie ma nigdzie na świecie.

Trzymam kciuki za Was wszystkie i Każdą z osobna.

To forum tak działa :D

Moje najkochańsze trzymaczki kciuków!!!!!!!!!!!

Jutro facet ma zadzwonić i powiedzieć na którą godzinę w piątek mam się stawić !!!!!!!!

W prawdzie to jest na próbę, ale w duchu sobie myślę,że teraz to ja muszę dać radę!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIĘKI WIELGAŚNE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączam do gratulacji!!! Opłaciło się niedokrwienie kciuka na jakiś czas ;)

No więc moje drogie od jutra start do dziś ograniczałam jedzenie i już są malutkie efekty.Od jutra protal 5 dni.Muszę jutro zaopatrzyć się w wodę mineralną, jaja, piersi drobiowe oraz jogobelle light na której były moje bratowe mają mało tłuszczu i ok. 100 kcal, jak również mleko 0,5%.Dajecie wszystkim dużo wiary, wsparcia i sił. Śledzę Was na bieżąco - będę pisała jak efekty i samopoczucie.Dzięki, że jesteście.

100.gif

81254b560c1fe5c59.png

No to do boju!!! Protalianki ze wszystkich zakątków łączcie się!!!

Tak sobie myślę po cichu może mnie też się uda, mam umówione 2 rozmowy jedna na czwartek jedna na piątek...zobaczymy jak to będzie.

Oczywiście nie zawiedziemy w dopingowaniu!!! Kciuki zdążą odpocząć. Daj z siebie tyle, aby się opłaciło, a przede wszystkim dużo spokoju i dystansu życzę już na spotkaniu. Bedzie git...

Witajcie babeczki!!

Kurcze chyba od soboty nie zaglądałam i masakra 20 stron do czytania. Oj produkujecie. A u mnie zastój. Choć dobrze, że nie zwyżki po tym jak ja ostatnio grzeszę. Weźcie jakąś pałę i mi przywalcie

Chciałam Ci przywalić, ale nie mogę :-D :D :)

Sandra, przyjemnej pracy i oby czas płynął Ci szybciutko do rana :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum tak działa ;)

Oczywiście nie zawiedziemy w dopingowaniu!!! Kciuki zdążą odpocząć. Daj z siebie tyle, aby się opłaciło, a przede wszystkim dużo spokoju i dystansu życzę już na spotkaniu. Bedzie git...

Dziękuje Gochna za miłe słowa :D

Mam nadzieję że się uda w końcu trzeba skądś pieniążki brać żeby na wesele odkładać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam plany na różne ciuchy do których nie miałam dostępu ze względów estetycznych :-D

I mam w dupie, za przeproszeniem szanownego grona, że już skończyłam 20 lat (20 lat temu) :-D :D :)

I takie podejście mi sie podoba ;)!!!

A tak z innej beczki Gratuluje przetrwania, wytrwania do  kolejnych straconych kg !! SZACUN za cierpliwość

Moje najkochańsze trzymaczki kciuków!!!!!!!!!!!

Jutro facet ma zadzwonić i powiedzieć na którą godzinę w piątek mam się stawić !!!!!!!!

W prawdzie to jest na próbę, ale w duchu sobie myślę,że teraz to ja muszę dać radę!!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIĘKI WIELGAŚNE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No takie wiadomości to aż sie miło czyta !! Super!!

Teraz kolej na Sagę i Motylka, za Was też będziemy gniotły kciuki jak przyjdzie czas!!

No to czytanie mam nadrobione,:D,

Jutro synuś ma w szkole występy z okazji Dnia Babci. Mam nadzieję że nie zapomni wierszyka

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.