Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gochna- jesteś przebaba!!!

Śnieżynko!!-trzymam kciuki z całej siły-na 100% Ci sie uda pozdawać te egzaminy!!!!!! ;)

A ja moje drogie dostałam dziś telefon, że jutro o 9.45 mam sie stawić w pracy...chyba narobię do gaci... :D :-D :D jest ze mnie panikara, co?

Gratki Anuuulllllko.Wiedziałam że ci się uda powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczynki

Ja dzis zauwazylam drobne wahniecie wagi na moja korzyść, ale niestety dziś moje urodzinki i mama torcika kupiła żal bylo nie skosztować przy takim świecie (dobry pretekst nie jest zły :-D )

pozdrawiam wasz wszystkie

Wsztstkiego naj naj Tryolciu.Wyrtwałości i spadeczków ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety, kobietki jestescie niesamowite:) Tak mnie rozczulilo czytanie dzisiejszych zwierzen, ze nie wiem.Nigdy nie widzialam takiego fajnego zywego i szczerego forum:) Najpiekniejsze jest to, ze jestesmy tu tak rozne i w roznych sytuacjach i wieku a laczy nas cos jednego, nie tylko dukan ;) ))

swięte słowa jesteście niesamowite...pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę proszę, mamy Jubilatkę! Jeszcze zdążę,Tryolciu Wszystkiego co najlepsze Ci życzę, przede wszystkim spełnienia marzeń, no i oczywiście upragnionej wagi i figurki ;) Sto lat!!! 

Tak w ogóle to dobry wieczór dziewczęta. Poczytałam troszki Wasze posty. Twarde jesteście Kobitki, obyśmy wszystkie takie się stały, jeszcze trochę czasu każda ma :D Złe chwile w życiu też są potrzebne, chociażby po to by pokazać sobie jakim się jest Twardziochem. Tak więc głowy do góry, piersi do przodu, podbijamy świat!!! 

Chyba pora spać hehe... 

Dobrej nocki Wszystkim :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pol godziny czasu irlandzkiego zeby zlozyc niespoznione zyczenia Tryolci :

A wiec kochana Tryolciu zycze Ci osiagniecia wszystkich wyznaczonych celow, milosci nieustajacej, wagi spadajacej a potem pieciu pekatych szaf pelnych ciuszkow w rozmiarze 34:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D To już czasowo z życzeniami się nie zmieszczę.. Ale i ja Tyrolciu

Życzę Ci wszystkiego co najlepsze!!!

Tylko pamiętaj, że wczorajsze grzeszki wybaczone, jakby ich nie było

- ale dzisiaj już nie będzie tak łatwo z wybaczaniem :D

Największa forumowa grzesznica się odezwała.. :-D :-D

Witajcie babeczki!!

Weszłam dzisiaj na wagę i niechcący zaliczyłam spadek :D :) :-D

Niby jadłam protalowo, ale udało mi się wkońcu do tego lidla dojechać.

MMmmmmm... no i nakupiłam sobie troszku smakołyków dietetycznych

choć nie koniecznie odchudzających!!! I coś tam pysznego, ale strasznie

niezdrowego.. spałaszowałam MNIAM... Chyba w życiu nie odmrożę mojej

lodówki.. Mam nadzieje (strasznie to brzmi, ale..), że w sobotę też bedzie

mrozik to wykorzystam aurę, żeby móc trochę odświerzyć mój stary sprzęcik.

(czyt. lodówę).

Nutko moja droga ja z kiecuszką dalej w lesie.. To znaczy w domu już mam dwie

awaryjne.. Ale zdecydować się nie umiem.. I wybrać się do salonu też nie..

Od koleżanki się dowiedziała gdzie u mnie w mieście szyją.. To moze skoczę się

zapytac ile by kosztowała ta która mi się podoba :evil: Ech nie wiedziałam, że

to taki trudny wybór może być.. Ale to raczej tylko z powodu ogranicznonych

finansów..

Sandro ale słodziuśkie to zdjęcie z Twoim 'synusiem' ;)

Ten kotem z Tobą śpi??!!?? Fajnie masz.. Moje zwierzątka jak tylko są

'na wolności' to tylko bawić się chcę, biegać, zaglądac w każdy kąt mieszkania..

Ale o spaniu nie ma mowy..

Dzisiaj na trasę do pracy zamiast kubka izotermicznego (który trzyma mi ciepło

tylko pół godziny.. a ja jadę 1,5 z przeciadkami..) wzięłam termosik. Nawet jak

już dotarłam do pracy to nadal miałam ciepłą kawę :) Rano jakoś tak fajnie

się jedzie do tej pracy - wszystko pasuje i nie ma korków.. Ale po południu

to masakra.. Dużo ludzi w autobusie i na drodze..

Oooo.. zaczynam narzekać, chyba czas kończyć posta..

To miłego dzionka. Jak dobrze, że dziś już czwartek!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda zebys wiedziala, ze jak dobrze, ze juz czwartek, mam teraz 4 dni wolnego.Juz dzis wysiedziec w tej robocie nie moge czekam na koniec jak na zbawienie, jeszcze godzinka...

Wlasnie gdzie widac zdjecie z moim ''synusiem''? wstawialam ale nie widze zmiany.Ale tak, on tak wlasnie spi ze mna, wlazi pod koldre, przytula sie do mnie jak ''ludz'' i tak spi:) jest przeslodki a ja wtedy nie mam serca sie ruszyc zeby go nie sploszyc:)))

Ale juz kiedys pisalam , ze przed era kocia w moim zyciu byla tez era szczurza i ostatnia moja ukochana szczurzyczka byla przesmieszna.Kiedys zrobila cos takiego:

mialam cukierki w papierkach czerwonych i inne srebrnych i tak zajadalam i kladlam papierki obok a moja Myszka wykombinowala sobie jakis swoj szczurzy plan i zaczela papierki znosic do klatki.I wiecie co zrobila? uzbierala kupke warstwowo na gorze czerwone papierki, pod ta warstwa srebrne a pod nimi jeden cukierek.To bylo niesamowite.W ogole byla rozkoszna ale dosc szybko odeszla do szczurzego nieba:(

Dziewczyny tak jak wczesniej nie jadlam zadnych ryb to ostatnio w kolko jem lososia.Dorwalam w tesco takie mrozone filety w paczkach juz doprawione i jak nie mam czasu na gotowanie-szczegolnie kiedy chodze na 12 godzinne zmiany to tylko wrzucam na pol godz do piekarnika i juz gotowe.I tak dzisiaj zjadlam 3 posilki lososiowe:) To jest dopiero jednostajnosc..Ale bardzo dawno nie jadlam udek kurzych i mam ochote jutro (w sumie to juz dzis) na takie z folii lub rekawa.

No nic spadam juz chyba definitywnie, pozdrawiam na nowy dzien:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

Od rana już tłok na forum, bardzo fajnie :D

Tryolciu, spóźnone życzenia wszystkiego najpiękniejszego i żeby Ci się wszystko tak pięknie udawało jak zrzucenie zbędnych kilogramów, bo jesteś naszą forumową lux-torpedą :-D

Gochna i Maragrete, Dziewczyny, wiecie, że zawsze po deszczu przychodzi slońce i tego wam życzę w Waszym życiu, które trwa i jeszcze piękne chwile przed Wami :D

Migotko, współczuję Ci, ale spróbuj to co złego dzieje się w Twoim życiu przerobić na doświadczenie, które później pomoże Ci dostrzec wiele pięknych rzeczy, które na pewno się jeszcze wydarzą. Gratuluję Ci, że nie uciekszw łakomstwo, ale walczysz, tylko podziwiać :)

Wszystkim, którzy szukają pracy i zdają egzaminy życzę powodzenia. Mój mąż będzie pierwszy raz z drugiej strony barykady, będzie miał pierwsze egzaminy jako wykładowca na uczelni, dla niego to też jest stres, więc też potrzebuje wsparcia.

U mnie waga krąży wokół suwaczkowej, ale ostatnio mam problemy z jedzeniem regularnym, bo mam dużo pracy. Mam nadzieje, że niedługo ruszy w dół. Pozdrawiam serdecznie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!

Witam przy porannej kawie ;) ciężką miałam tą noc,w dodatku obejrzenie filmu wojna polsko-ruska nie poprawilo mi humoru. Dziś obejrzę jakieś romansidło dla odmiany.

Cieszę się warzywami, ale trzymam się ściśle zasad. Mam nadzieję, że spadające kg poprawią mi nastrój, bo dotyczące mnie obecne wydarzenia ciągna w dół jak 500 kg!!

Na szczęście z wami jest mi dużo lepiej kochane!!

miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczynki

Ja dzis zauwazylam drobne wahniecie wagi na moja korzyść, ale niestety dziś moje urodzinki i mama torcika kupiła żal bylo nie skosztować przy takim świecie (dobry pretekst nie jest zły ;) )

pozdrawiam wasz wszystkie

Choć dziś już po fakcie, ale szczerze życzę Ci aby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia i obyś umiała czerpać z nich tyle radości i szczęscia ile sobie wymarzysz!!!

Witam czwartkowo, waga znów w miejscu, mimo białek, a od jutra warzywka. Przeczekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!

Witam przy porannej kawie ;) ciężką miałam tą noc,w dodatku obejrzenie filmu wojna polsko-ruska nie poprawilo mi humoru. Dziś obejrzę jakieś romansidło dla odmiany.

Cieszę się warzywami, ale trzymam się ściśle zasad. Mam nadzieję, że spadające kg poprawią mi nastrój, bo dotyczące mnie obecne wydarzenia ciągna w dół jak 500 kg!!

Na szczęście z wami jest mi dużo lepiej kochane!!

miłego dnia :)

Jesteśmy z Tobą Migotko!!! Nie zapominaj o tym :D :-D :D i jak Ci będzie bardzo ciężko, nie uciekaj, choć wtedy często wszystko traci sens ...

Kostka20 - na P+W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.