Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

DZiewczyny.............................................................. DZIĘKUJE!!!! UDAŁO SIĘ!!! :D Chyba ten Wykładowca mnie lubi, bo wszyscy siedzieli po 10-15 minut a ja dostałam jedno pytanie i zalka :) Wszyscy byli w szoku, że tak szybko ..No cóż ma się ten wdzięk... hahaha :-D Zartuje... No ale nic

Jeden zaliczony jeszcze tylko 6 haha :D damy rade.. Jutro następny ale ten już trudniejszy bo z Poradnictwa małżeńsko-rodzinnego ;) zmykam zakuwać :-D Buziaki i jeszcze raz dziękuje za kciukasy :*

Gratulacje Śnieżynko!!!!!

Ucz się pilnie szczególnie poradnictwa małżeńsko-rodzinnego, to będziesz nam Kochana doradzać!!!!! :-D

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandro ja widzę Twoje zdjęcie już w avatarku przy Twoim poście!!

Ale to tak jakoś jest z tymi zdjeciami, że niektórzy je widzą wcześniej,

a inni później. Nie wiem do czego to zależy..

U mnie małolaty chomikują póki co tylko jedzenie.. A właściwie to jest

sposób mojego chłopaka na wsadzenie ich do klatki. Daje im jakiegoś

serka lub szyneczkę, a one lecą na dół klatki, rzucają jedzonko w kąt

i spowrotem do góry, żeby je wypóścić.. Bo jak je wsadza pojedyńczo,

to zanim wsadzi drugą - pierwsza już wychodzi z klatki.. Śmiesznie to wygląda.

Ja na szczęście umiem je naraz wsadzić..

Mój pierwszy szczurek tylko spał ze mną.. ale to był chłop leniuszek.

No a maluchy teraz już chyba się powoli przestawiają na nocne spanie..

więc w dzień wolą wariować.

Nie no jest jedna rzecz mądra, którą ja tak odczytuję. Dostają ziarenka..

i jak kupię jakieś nowe co im nie smakują to wywalają miseczkę do góry nogami.

Ale jak kupię takie z tescko - jakoś sobie upodobały - to miseszka wyjedzona

lub troszkę na dnie zostaje ale stoi na swoim miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana przy kawie!

Miał być piękny dzień, ale niestety z samego rana jeszcze nie przebudzona dowiedzialam sie  ze zmarł mój wójek ;) na początku miesiąca babcia... Tyle że w ich przypadku już nie cierpią... 

Ostatnio tylko po pogrzebach chodzę...

Waga jeszcze nie wiem jak, ale wiem że mam cholerne zakwasy po tych moich ćwiczeniach, zaraz z resztą się za nie biorę.

Miłego dzionka Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pol godziny czasu irlandzkiego zeby zlozyc niespoznione zyczenia Tryolci :

A wiec kochana Tryolciu zycze Ci osiagniecia wszystkich wyznaczonych celow, milosci nieustajacej, wagi spadajacej a potem pieciu pekatych szaf pelnych ciuszkow w rozmiarze 34:)

Kochana Tryolciu!!!!!!!!!!!ja również dołączam się do życzeń-troszkę spóźnione, ale szczere!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryolciu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!

Motylku powodzenia ;) bedzie dobrze!

Anulko życzę zadowolenia z nowej pracy!

Co do romansidła to polecam Holliday z Diaz i Winsted :D Miła komedia romantyczna w zimowej scenerii :-D

A teraz niespodzianka !

Wlazałam z rana w moje stare jeansy!! Juz je spisałam na straty a tu proszę :D:D:D pękam z radości!

Życzę wszystkim tak radosnych poranków!

Mua...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, już po kawce,

Witam wieczornie :D

Maliszko, gratuluję, wiem doskonale jak cudownie zobaczyć mniejszą wagę po dłuuuugim przestoju i dziękuję za napisanie, że coś takiego jak dwudniowy zastój nie istnieje, bo to jest po prostu normalne, że przez kilka dni się nie chudnie. Twoje słowa o forum wzruszyły mnie do łez, pięknie to napisałaś i podpisuję się wszystkimi kończynami pod Twoim postem. I też mam gdzieś, że skończyłam 20 lat dokładnie 23 lata temu. Już teraz zakładam np. bluzki z dekoltem, czego nie robiłam w młodości. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i będę podziwiać jak się wylaszczasz :grin:

Dziękuję Bożenko. Żeby sobie zrobić dobry początek poszłam wczoraj do fryzjera i ostrzygłam na krótko, bo mi juz owal twarzy pozwala :D Pani fryzjerka zwykle oszczędna w pochwałach powiedziała, że wyglądam, jak Kasia Figura- więc myślę, że to dobry początek hehehe

No więc moje drogie od jutra start do dziś ograniczałam jedzenie i już są malutkie efekty.Od jutra protal 5 dni.Muszę jutro zaopatrzyć się w wodę mineralną, jaja, piersi drobiowe oraz jogobelle light na której były moje bratowe mają mało tłuszczu i ok. 100 kcal, jak również mleko 0,5%.Dajecie wszystkim dużo wiary, wsparcia i sił. Śledzę Was na bieżąco - będę pisała jak efekty i samopoczucie.Dzięki, że jesteście.

Witam na forum i życze osiągnięcia wszystkiego, co założone.

Witajcie babeczki!!

Kurcze chyba od soboty nie zaglądałam i masakra 20 stron do czytania. Oj produkujecie. A u mnie zastój. Choć dobrze, że nie zwyżki po tym jak ja ostatnio grzeszę. Weźcie jakąś pałę i mi przywalcie

Chciałaś to masz PAŁA!!!!!

Wielkie gratulacje dla Maliszki za wagę i cierpliwość - mnie jej zawsze brakuje i dla Anulki za pracę, przydały sie te nasze kciuki, no a teraz trzymamy za Motylka i Sagę.

Za Annuullllkę tez trzymałam kciuki i okazuje się, że słusznie te nasze zaciśniete łapki się przydały!!!

Za gratulki dzięki.

Maliszka i to jest prawidlowe podejscie:) nie wazne ile kobieta ma lat, wazne na ile sie czuje i zawsze powinna czuc sie pewnie ze swoja kobiecoscia i sexappealem:)a co!!! kobiety gora i kropka koniec.

Sandra masz rację kobiecość to dar, trzeba korzystać,a nie psioczyć, że latka lecą:)

Gochna czas w pracy nigdy nie mija zbyt szybko za to w domciu pedzi jak szalony:)

Dziewczyny czemu to ten swiat tak dziala, nie mogli tego jakos inaczej wymyslec?A nie ciagle jakies zmagania, walka o prace, itp itd...ale i tak warto zyc:)Ja bede sie stresowac w maju na koniec kontraktu...na razie o tym nie mysle bo po co.Prawda taka, ze nie dopuszczam mysli, ze nie mielibysmy sobie poradzic bo za duzo wspanialych planow przed nami no i przede wszystkim jak tylko sie ogarniemy ze stala praca to i my bedziemy szykowac sie do urzedu stanu cywilnego:)Jak czytam wasze przygotowania-Marudy i Olinki to zazdraszczam bo tez chce juz byc Pania zona:)Co prawda nie planuje wesela,chcialabym jak najskromniej ale chcialabym juz nie byc dziewczyna, narzeczona tylko wiedziec, ze zdecydowalam sie na ten najwazniejszy w zyciu krok, dla jednych to tylko papier a dla mnie jest w tym jakas magia i zyczcie nam bysmy jeszcze w tym roku mogli sie pobrac:)

Wszystkim przyszłym pannom młodym zazdroszczę i gratuluję. A Ty Sandra też zaplanuj to swoje skromne wesele, jak najszybciej. Trzymam kciuki za Białe Damy : )

Moja kolezanka w parcy pożyczyła dzisiaj ksiązkę Dukana, bo chce wysmukleć przed włożeniem białej sukienki :D

Witam serdecznie przy porannej kawce. O rany byle do wiosny.

Na poprawienie chumoru moja waga pokazała dzisiaj 0,5 kg mniej - ale fajnie.

Pozdrawiam Kartofelkę któą widzę na dole strony. Taka nie ludzka godzina do wstawania.

Sandra33 nie zazdroszczę pracy nocnej ja bym chyba nie dała rady.

Brawoooo!!! Jak Ty to robisz?? Jeteś mistrzynią w dukaniu :D :D :D

Dzięki Motylku i Ivonko też mam nadzieję, że doczekam się i ja pracy.

Marudka kiedyś pisała o serze w biedronce 6% tł (zawsze to mniej). Była w Biedonce dwa dni temu i faktycznie taki ser jest mlekowity i to ze 3 rodzaje tyle tylko że opakowanie zawiera 0,5 kg (ale można go sobie podzielić na porcje i zamrozić) wygląda jak normalny ser, ale nie wiem jak w smaku bo nie kupowałam.

Pozdrawiam Marudkę - widzę że jesteś na dole strony to znaczy że dotarłaś już do pracy. Miłego dnia

To oczywiste, że niedługo!!! Wszystkim poszukującym życze, jak najlepszej. Trzymamy dalej zaciśnięte piąstki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczyny.............................................................. DZIĘKUJE!!!! UDAŁO SIĘ!!! :D Chyba ten Wykładowca mnie lubi, bo wszyscy siedzieli po 10-15 minut a ja dostałam jedno pytanie i zalka :D Wszyscy byli w szoku, że tak szybko ..No cóż ma się ten wdzięk... hahaha :D Zartuje... No ale nic

Jeden zaliczony jeszcze tylko 6 haha :) damy rade.. Jutro następny ale ten już trudniejszy bo z Poradnictwa małżeńsko-rodzinnego :D zmykam zakuwać :grin: Buziaki i jeszcze raz dziękuje za kciukasy :*

Brawo Mądra dziewczynka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

witam wszystkie odchudzające się.

Dziś ostatni, siódmy, dzień fazy uderzeniowej. Na razie udało mi się zrzucić 4 kilo [z zakładanych 12], ale nie wiem, jak bardzo okres zafałszowuje wyniki.

Ponieważ mam słabość do słodyczy, potrzebuję motywacji :D mam nadzieję, że pomożecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.