Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek wszystkim!!!

Ale macie spanko dziewczyny!!!

Ja dziś idę na """"Sąd ostateczny"""-albo mnie przyjmą albo nie...

Ale podchodzę do tego na luzie-jak nie ta praca to inna...

Tak się niedawno pochwaliłam,że mnie zastoje nie dopadają-a tu masz...stanęło i stoi...mam nadzieję,że nie za długo tak będzie.

Myślę, że spowodowane jest to tym, że nie jadłam prawie nic przez ostatnie 3 dni-nerwy jednak robią swoje...

Przyjemnego dnia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was z zamrozonego Szczecina :D U mnie jest -16, ale swieci słoneczko.

Niestety nadmiar pracy w pracy wyklucza naskrobanie nawet jednego słówka na forum, ale czytam was regularnie. Waga stoi jak zaczarowana,ale pocieszam sie, ze dobrze ze stoi, a nie wzrasta, bo niestety grzeszki sie zdarzaja. Do wiosny jeszcze kawałek, a patrzac za oknem mozna nawet powiedziec ze dalej niz bliżej, jest wiec troszke czasu na wziecie sie w garśc i realizacje załozeń.

Anulllka- trzymam kciuki. Musi sie udać!!

Co do kosmetyków naszej poczciwej Ziaji to dziewczyny nie wiem czy wiecie, ale wiekszośc gabinetów kosmetycznych serwujac nam maseczki za gruba kase, stosuje własnie Ziaje, w wersji profesjonalnej. Mam znajoma, ktora twierdzi, ze to najlepsze kosmetyki salonowe i powoduja najmniej uczuleń. Osobiscie stosuje kilka preparatów, hitem jest dla mnie krem do rak z kozim mlekiem.

No coz, zjadam swoja otrebianke i zasuwam odgruzowywac mieszkanie.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was przy kubku mleka i kurczaku- czyli śniadanku

Zacznę od życzeń dla Joggin. hm... wagę osiągęłas taką jaką chciałaś więc mogę Ci tylko życzyć: zdrówka, pociechy z rodzinki oraz utrzymania tej super sylweki, bo wyglądasz naprawdę świetnie.

Ja narazie obraziłam sie na wagę więc napiszę, ze u mnie bez zmian:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu piękna pogoda, zdecydowanie wolę taką wersję zimy niż zawieje, zamiecie i ciemnica. Może być mroźno, byle słonecznie :D

Moja waga już prawie pokazuje pół kilo mniej, ale jeszcze ją muszę poobserwować czy mi nie wywinie jakiegoś numeru. W tym tempie reszrę swoich spdków będę osiągał przez rok.

Sndro, ja też ostatnio chudnę ok. kg na miesiąc, ale nie przejmujmy się, bo właśnie taką szybkość chudnięcia wielu dietetyków uważa za optymalną. Ja i tak Ci zazdroszczę, bo już prawie masz swoją zakładaną wagę i wyglądasz naprawdę świetnie

Anuuulllka, będę trzymać kciuki, mam nadzieję, że przyjdziesz dziś z pracy z dobrymi wiadomościami :)

Dołączam się do dobrej opinii o kosmetykach Ziaja, a tę czarną serię też sobie kupię i wypróbuję.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :) chciałam się pochwalić - dziś rano moja waga odpuściła i pokazałam mi dokładnie co do zera moją wymarzoną wagę :grin: Tylko, ze jak miałam 77 kg to wydawało mi się, ze 64 nawet mnie zadowoli a teraz widzę że trochę mnie za dużo i tu i tam .. no i ten pierdzielony brzuch, ale go muszę chyba po prostu wyćwiczyć. Jakby nie było cel osiągnięty. Chodzę w spodniach w których chodziłam 6 lat temu i jestem przeszczęśliwa - dziś pierwszy dzień warzywek zdecydowaliśmy z mężem pociągnąć jeszcze jedno serie 5/5 i zobaczymy co dalej. Suwaczka nie zmieniam na niższą wagę gdyż nie chcę już czuć tej presji.

Żałuję, ze się dokładnie nie zmierzyłam wcześniej, przed dietą, zróbcie to dziewczyny - to super zabawa :D

ale bilans mniej więcej wygląda tak :

Ja Mąż

Waga wyjsciowa 77 (rok wcześniej 82 ) teraz 62 Waga wyjściowa 92 teraz 74

Wzrost - 168 - bez zmian :-D Wzrost : 170 cm

Pas - około 108 teraz około 80 Pas około 110 teraz 90

Rozmiar ; 42 - teraz 38 Rozmiar : XL teraz na L/M

Dieta trwa 3 miesiące i 23 dni Jego dieta trwa o 21 dni krócej niż moja.

Zrzuciłam 15 kg Zrzucił 18 kg

Wspólnie 33 kg w wyniku czego zaraziliśmy całe tabuny znajomych :D Co chwile ktoś zdzwoni z zapytaniami typu : a otręby to moge ? a wołowinę ? itd.. ale to miłe, cieszę się, że mogę pomóc.

Dość tych przechwałek! Chcę jeszcze tylko dodać, zwłaszcza dziewczynom na początku drogi - nie dajcie się, na pewno osiągniecie swój cel bardzo szybko, tylko błagam nie grzeszcie za dużo to nie będziecie długo czekać. Ja prócz wina nie zjadłam nic a nic czego nie ma zapisane w diecie i uważam, że jest to mega cudowny przepis na powodzenie w tej diecie. Życzę Wam tego z całych sił !!!!!! Trzymam kciuki.

A jednak się udało i serdecznie gratuluję. Wierzę że pozostałym też się to uda.

Co do kości...to mnie wkurza tylko jedna rzecz, obojczyki i łokcie...to są u mnie miejsca strategiczne gdzie pierwsze zaczynają mi sterczeć gnoty...

Ale mimo wszystko fajne uczucie gdy kolejna kostka pojawia się na wierzchu :D aczkowliek mój luby nie za to goni i ciagle wyzywa że mu znikać zaczynam (bądź co bądź do zniknięcia to mi jeszcze dużo brakuje ale niech mu będzie) :-D

Dziekuję ty też do tego dojdziesz :D

hejjjjj protaliny:) Cale popoludnie filmy ogladam wiec trzeba chwike odsapnac.Poszlam dzis na to solarium, mialam okazje obejrzec sie w duzym lustrze jak mnie Pan Bog stworzyl (W domu nie mam) i jak juz o tych celulitach to moje nogi to jeden wielki celulit.Zawsze mialam grube i jak to Motylek powiedziala ''debowe'' nogi a teraz jeszcze ten celulit.Taka juz chyba moja uroda i nigdy nawet jak schudne do 30 kg nog pokazac nie bede mogla:(

Tak do serniczka tak samo tylko mniej mleka zeby gestsze bylo.Tyle juz tolerowaych wykluczylam ale co do mleka w proszku to sama sobie wmawiam, ze to zadne tolerowane tylko ok bo ma tylko 0,1 g tluszczu.Bialka ma 3,8 a cukrow 4,5.Chyba jednak przestane oklamywac siebie i mleko tez z menu pozegam:( Ktos napisal, ze zdrowo chudnac 3kg/m-c...A 1kg:)?

Trzymamy kciuki:)))

Spadam dalej filmy ogladac:)

Jesli chodzi o cellulit to mojej koleżance ładnie zanikł na tej diecie, jesli chodzi o mnie to nie mogę nic powiedzieć, bo moje ciało to jeden wielki rozstęp, więc nie moge w tym gąszczu rozstepów nawet odszukać cellulitu :D ale za to blizna po opercaji zrobiła się ładniejsza i mam mniej trądziku różowatego. Kiedyś się mocno czerwieniłam, teraz tylko po gorącej kapieli. Mleko w proszku jadłam przez około miesiąc codziennie, czasem nawet pół szklanki, mój mąż się od niego uzaleznił i je go do dziś - wiem co czujesz bo też mialam wyrzuty... ale jakoś tak drastycznie nie wpłynał na spadek wagi.

Dzień doberek wszystkim!!!

Ale macie spanko dziewczyny!!!

Ja dziś idę na """"Sąd ostateczny"""-albo mnie przyjmą albo nie...

Ale podchodzę do tego na luzie-jak nie ta praca to inna...

Tak się niedawno pochwaliłam,że mnie zastoje nie dopadają-a tu masz...stanęło i stoi...mam nadzieję,że nie za długo tak będzie.

Myślę, że spowodowane jest to tym, że nie jadłam prawie nic przez ostatnie 3 dni-nerwy jednak robią swoje...

Przyjemnego dnia!!!!

Powodzenia!!!

Buźka - dziękuję za wsparcie - jesteście cudowne. Ogolnopolski zjazd protalek... hm to by bylo coś :D Każda musiałaby mieć identyfikator z nickiem heheh.

Jugin - wszystkiego najpiękniejszego i obys nigdy nie musiała poraz kolejny czytać Dukana :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio.

Mróz na wieeeeelkim minusie,-25 stopni...Ale zima mrozem trzyma :D

Anuuullllko ja tez trzymam kciuki.

Co do Ziaji to ja również chwale sobie kosmetyki tej firmy.Mając wielkie cielsko nie łatwo pozbyć się cellulitu,a teraz kiedy jestem na diecie stosuje ziaję i cellulit się zmniejszył i to znacznie.Co jakiś czas robię sobie peeling kawowy,który tez świetnie wygładza skórę i niszczy cellulit.Już kiedyś była mowa na forum o tym peelingu,ja go stosuję i jest świetny,choć brudzący łazienkę :) Ale ruch nam dobrze zrobi ,więc po peelingu ruszam się ze szmatą :grin:

Miłego dnia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno słówko do Sagi - sprawdzasz ogłoszenia na trójmieście.pl ? Wpisalam sobie haslo "księgowa" i sporo tam jest ogłoszeń, ale nie znam się na tej dziedzinie, więc nie wiem na ile one są dla Ciebie atrakcyjne. Powodzenia Tobie i pozostałym dziewczynom szukającym godziwego zarobku. Link do trojmiasta : http://ogloszenia.trojmiasto.pl/ogloszenia...&id_kat=151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Kochane jesteście :)

Wszystkim bardzo serdecznie dziekuję za życzenia, cudownie Was czytac i patrzeć na to jak osiagacie swoje cele

Przesyłam Wam gorace całuski, tortem nie czestuje, bo na nie wolno :grin:

I chociaz jestem o rok starsza :D to nieskromnie powiem Wam, ze wygladam lepiej niż 10 lat temu i to mnie mega cieszy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!

Niby biometeo dziś OK ale nie dla mnie. Głowa mnie boli i @ się rozbujała :grin:

W dodatku w dalszym ciągu waga strajkuje ... po prostu dupa :D

Ale mimo wszystkich moich dzisiejszych fochów serdecznie Was wszystkie pozdrawiam ze Słonecznego acz mroźnego Szczecina :-D :-D :-D :-D

A tam nie ma się co martwić Motylku widzocznie ta praca nie była dla nas. Pewnie coś leszego już niebawem nam się trafi. Głowa do góry. Pozdrawiam

I to się nazywa dystans i zdrowe podejście. Super dziewczyny :)

Gochna , Martucha, mnie też rozregulował się cykl, najpierw dostałam @ chyba z tydzień wcześniej, a potem mi się sporo spóźniła, więc to chyba norma, jak się nie pojawi ze 2 miesiące, albo zbyt często, to będziecie się martwić.

Komunikuję, że żyję po wczorajszym kuligu, moje dzieciaki dotarły do szkoły posiniaczone, a jednej chcieli włożyć nogę w gips, ale mówią, że było super i po feriach chcą jeszcze raz.

Dzięki za pocieszenie i zazdroszczę wrażeń, oprócz tych związanych z gipsem, oczywiście :D

Dzień doberek :D chciałam się pochwalić - dziś rano moja waga odpuściła i pokazałam mi dokładnie co do zera moją wymarzoną wagę :D Tylko, ze jak miałam 77 kg to wydawało mi się, ze 64 nawet mnie zadowoli a teraz widzę że trochę mnie za dużo i tu i tam .. no i ten pierdzielony brzuch, ale go muszę chyba po prostu wyćwiczyć. Jakby nie było cel osiągnięty. Chodzę w spodniach w których chodziłam 6 lat temu i jestem przeszczęśliwa - dziś pierwszy dzień warzywek zdecydowaliśmy z mężem pociągnąć jeszcze jedno serie 5/5 i zobaczymy co dalej. Suwaczka nie zmieniam na niższą wagę gdyż nie chcę już czuć tej presji.

Żałuję, ze się dokładnie nie zmierzyłam wcześniej, przed dietą, zróbcie to dziewczyny - to super zabawa :D

ale bilans mniej więcej wygląda tak :

Ja Mąż

Waga wyjsciowa 77 (rok wcześniej 82 ) teraz 62 Waga wyjściowa 92 teraz 74

Wzrost - 168 - bez zmian :-D Wzrost : 170 cm

Pas - około 108 teraz około 80 Pas około 110 teraz 90

Rozmiar ; 42 - teraz 38 Rozmiar : XL teraz na L/M

Dieta trwa 3 miesiące i 23 dni Jego dieta trwa o 21 dni krócej niż moja.

Zrzuciłam 15 kg Zrzucił 18 kg

Wspólnie 33 kg w wyniku czego zaraziliśmy całe tabuny znajomych :D Co chwile ktoś zdzwoni z zapytaniami typu : a otręby to moge ? a wołowinę ? itd.. ale to miłe, cieszę się, że mogę pomóc.

Dość tych przechwałek! Chcę jeszcze tylko dodać, zwłaszcza dziewczynom na początku drogi - nie dajcie się, na pewno osiągniecie swój cel bardzo szybko, tylko błagam nie grzeszcie za dużo to nie będziecie długo czekać. Ja prócz wina nie zjadłam nic a nic czego nie ma zapisane w diecie i uważam, że jest to mega cudowny przepis na powodzenie w tej diecie. Życzę Wam tego z całych sił !!!!!! Trzymam kciuki.

No kochana brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.