Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Otrząśnij się kobieto !! :D Jak już mgr przed Tobą, to masz i tak większość z głowy :D Życzę Ci również powodzenia. :D

Zrob sobie słodką otrebianke i się uspokój :D

O mniam mniam otrebianka... tak dlaczego ja na to nie wpadłam :D Dziekujeeee :* :D A do magistra jeszcze 1,5 roku :grin: Jak dobrze pójdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUGGIN - najlepszego! Niech spełniają się marzenia! :k

U mnie równo 63kg - zaraz zmieniam suwak, stare spodnie weszły na dupsko, cellulitu połowę mniej czyli ... same dobre wiadomości. Trzęsiemsiem tylko z wiecznego zimna! Lecę zaraz pod prysznic i masować jakimś żelem antycellulitowym (pierwszy raz!) - szkoda, że nie wiedziałam o tej serii Ziaji... ale nic to - następnym razem zakupię.

Brrr... jutro będzie jeszcze zimniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach dziewczyny nic nie piszecie:( Goscie poszli, papryki smakowaly ale tyle ich narobilam, ze jeszcze przez koejne 2 dni bede je jesc:)

No kobitki!!!sadu ostatecznego nie było, ponieważ mój szef dziś się nie stawił...ale zostawił grafik, w którym jestem ujętą do końca miesiąca!!!

Tak,że mam cichutka nadzieję,że to dobry znak...

Zobaczymy...

:D :) :grin:

No anulka to jest dobry znak:) A zdradzisz co to za praca??? Tak z ciekawosci...:D

Ehh... dzisiaj z tej całej chandry i zmęczenia mam MEGA ochotę na słodkie a nie mam jajec w domu a sklepy już zamknięte koło mnie a dalej za zimno iść... brr :D zrobiła bym sobie koktajl ale nie mam blendera :D los jest okrutny!!!! Muszę się zadowolić kefirem ze słodzikiem.. a mi się chce CZEKOLADY!!!!!!!!!!!!!! :D RATUJCIE!!!! DAJCIE MI PAŁĄ NA OTRZĄŚNIĘCIE SIĘ!!! :D

Kochana ja sie juz tak wprawilam, ze przed chwila jak goscie byli wystawilam caly talerz slodkosci, ciastek, moich najulubienszych WISELEK i nic!!!! A uwierz wiekszego lakomczucha niz ja nie ma, moj rekord to zjedzenie 20 czekolad w jeden dzien i nie przesadzam...Moglabym samym slodkim zyc nie jedzac w ogole nic innego, czasem moze kanapke albo pizze ale ogolnie czekolada dla mnie rzadzi:)A teraz patrz!!!!Troche sie pomecze a potem na IV fazie bede juz mogla jesc:)Dasz rade, tymczasem zaopatrz sie w blender:)Te koktajle(im slodsze i gestsze jak dla mnie tym lepsze)ratuja zycie w takich chwilach:)))

No nic spadywam do napisania jutro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach dziewczyny nic nie piszecie:( Goscie poszli, papryki smakowaly ale tyle ich narobilam, ze jeszcze przez koejne 2 dni bede je jesc:)

No anulka to jest dobry znak:) A zdradzisz co to za praca??? Tak z ciekawosci... :D

Sandro, daj przepis na te papryczki, bo trzymałam kciuki za to aby Ci sie udało bo sama tez chce takie zrbic według Twojego przepisu :)

co do anulki, włąsnie napisz coś wiecej o tej pracy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :D

Życzę przemilej niedzieli, ja dziś robię sobie wolne od pracy i jadę na .... no właśnie nie wiem na co jeszcze :) Albo łyżwy albo narty, patrzcie, mieszkam na pomorzu a tyle możliwości :D

Opowiem Wam jeszcze jak się wczoraj "namęczyłam" spotkałam się z dawno niewidzianymi znajomymi, którzy twierdzili, ze owszem ładnie wyglądam, ale ta dieta to jakaś UWAGA UWAGA : Sekta :grin: łahahaha najgorsze i nie zrozumiałe było to, że nie chcemy pić drinków a było co oblewać. Zauważyłam, że częściej ludzie dookoła mają problem z tym, że jesteśmy na diecie niż my sami i czasem męczą mnie już te "głupio - mądre" opinie na jej temat osób, które nie miały nigdy problemów z tyciem. Walczyłam o nas dzielnie!! A drinka, którego mi zrobili wylałam (zostawiłam troszkę na dnie) i szybko co chwile dolewałam sobie pepsi light, żeby się nie zorientowali. Heh czułam się jak przestępca :D

Pozdrawiam cieplutko w ten ziąb na dworzu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i sekta :D śliweczka i saga to nasze guru hahaha

Protalowa dieta tak mi się spodobała ze nie zamierzam się z nią rozstawać póki nie osiagnę swojego celu, czyli póki się nie "wylaszcze" :) :grin: :D

No i muszę przyznać że czuję się uzależniona od tego forum, polubiłam was wszystkie i jest mi z tym bardzo dobrze :D :D

pozdrawiam

i lecę na spacerek z córcią

miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :D

Życzę przemilej niedzieli, ja dziś robię sobie wolne od pracy i jadę na .... no właśnie nie wiem na co jeszcze :D Albo łyżwy albo narty, patrzcie, mieszkam na pomorzu a tyle możliwości :-D

Opowiem Wam jeszcze jak się wczoraj "namęczyłam" spotkałam się z dawno niewidzianymi znajomymi, którzy twierdzili, ze owszem ładnie wyglądam, ale ta dieta to jakaś UWAGA UWAGA : Sekta :D łahahaha najgorsze i nie zrozumiałe było to, że nie chcemy pić drinków a było co oblewać. Zauważyłam, że częściej ludzie dookoła mają problem z tym, że jesteśmy na diecie niż my sami i czasem męczą mnie już te "głupio - mądre" opinie na jej temat osób, które nie miały nigdy problemów z tyciem. Walczyłam o nas dzielnie!! A drinka, którego mi zrobili wylałam (zostawiłam troszkę na dnie) i szybko co chwile dolewałam sobie pepsi light, żeby się nie zorientowali. Heh czułam się jak przestępca :D

Pozdrawiam cieplutko w ten ziąb na dworzu!!

Cześć dziewczęta mroźno-niedzielnie!!!

Żeby nie było zbyt szczęśliwie i słodziutko, u mnie kolejny dzień zastoju :-D . To już chyba ósmy z rzędu :) :grin: :D . Ale chociaż nie idzie w górę :D .

Z tą sektą Winkachce, to jest coś na rzeczy. Ostatnio jak byłam z wizytą u dawno nie widzianych znajomych, którym się też znacznie przytyło, nie potrafiłam krótko odpowiedzieć na pytanie odnośnie mojej diety tylko włączył mi się jakiś mówca, który niemalże zrobił im pranie mózgu ... cholera musiałam się powstrzymywać, bo naprawdę sprawiałam wrażenie jakbym należała do jakiejś sekty, z takim przekonaniem i wiarą w rezultaty opowiadałam :-D

Niech Dukan będzie z Wami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie.

Mi się podoba to z tą sektą. Uwielbiam forum. Dziękuję za potraktowanie mnie jak guru. I tak sobie myślę, że chyba nigdy Was nie opuszczę, choć Was nigdy nie spotkałam tak na w "realu" to jesteście dla mnie prawdziwymi przyjaciółmi. Mogę sobie popłakać, pomarudzić, cieszyć się i wiem że mnie zauważcie i pomożcie, dacie kopa jak trzeba, albo dobrą radę, czy duchowe wsparcie.

Sandro 20 czekolad to prawdziwy rekord. Ja to bardziej jestem zwolennikiem ptasiego mleczka czy rafaello lub princepolo, torcikiem węgierskim czy "w-z" też chętnie się objadałam. Ale to już historia (mam nadzieję nie do powtórzenia).

Zapomniałam się zważyć, ale na warzywkach cudów nie ma.

Gratuluję spadkowiczom. Miłej niedzieli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie,

Oj faktycznie, ludzie patrzą dziwnie na mnie też, zwłaszcza w knajpach i podczas rodzinnych imprez. Wczoraj jeden facet powiedział że mi odbiło skoro nie pije.

Większość myśli że jestem w ciąży - tylko coś i im nie pasuje -bo zamiast grubnąć to ja chudnę :)

Spotkałam się wczoraj ze znajomymi - poszliśmy do pizzeri. Nawet nie cierpiałam bo byłam po kolacji. Dziwi mnie tylko podejście moich koleżanek - ciągle narzekały na swój wygląd (obie po ciąży) ale zajadały aż się uszy trzęsły i na 100% kapnęły się że jestem na diecie ale nawet słowem nie spytały co to i jak mi idzie... Widocznie muszą dojrzeć do tego. W sumie ja też długo się nad sobą użalałam nic nie robiąc :D

Pozdrawiam wszystkie dietkowiczki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.