Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie niedzielnie!

Sekta..hehe...Na mnie też ludzie dziwnie patrzą,zastanawiają się jaka to ciężka choroba mnie dopadła :) Dziwią się jak wytrzymuję bez chleba i ziemniaków,zastanawiają się dlaczego nie piję alkoholu,bo jak mówią :"alkohol szkodzi zdrowiu ,ale tylko kiedy się go nadużywa".A mi niestety szkodzi każdy kieliszek,każdy drink i każda lampka wina...Tylko że to dla innych nie zrozumiałe...A szkoda że tak wielu otyłych ludzi nie dba o zdrowie.Woli żyć smacznie i niezdrowo.A można przecież żyć smacznie i zdrowo,bez tłuszczu,cukru i alkoholu...

Widziałam ostatnio w telewizji program o otyłych dzieciach i mamuśka bardzo gruba, karmiła swojego 3-letniego synka hamburgerem i frytkami mówiąc że nie chce żeby się z jej syna śmiali i wytykali go palcami...Ale to 3-letnie "maleństwo" ważyło prawie 35 kg!!!!!Szok!!!

Dziękuję za guru Migotko :grin:

Saga goni mnie... :D :D :D Masz tempo kobietko!!!!! Masz prawo być z siebie dumna,chyba każda z nas jest dumna ze swoich sukcesów dietowych,a w takim tempie jak Ty chyba żadna z nas nie chudła.Ja zgubiłam najwięcej ,a Ty najszybciej więc mamy powody do dumy!Ja chodzę teraz z wysoko podniesiona głową,nie tak jak kiedyś...

Życzę miłej niedzieli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry w ta mrozna niedziele...

Niestety dopadlo mnie chorobsko i nie odpuszcza...

Dieta lezy i kwiczy... nie mam sily stac przy garach, a na zimne zarcie nie moge patrzec, a co najgorsze wogle je przelykac...

Staram sie nie jesc chociaz duzo i nie wszystko, ale niestety nie przypomina to diety czysto protalowej...

Oby tylo nie przytyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry w ta mrozna niedziele...

Niestety dopadlo mnie chorobsko i nie odpuszcza...

Dieta lezy i kwiczy... nie mam sily stac przy garach, a na zimne zarcie nie moge patrzec, a co najgorsze wogle je przelykac...

Staram sie nie jesc chociaz duzo i nie wszystko, ale niestety nie przypomina to diety czysto protalowej...

Oby tylo nie przytyc.

Campari zdrowiej kochana i wracaj na łono Dukana! :D :) :grin:

Nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje...

Choroba na pewno nie pozwoli Ci przytyć, tak więc kuruj się i poć a do dietki powrócisz jak nabierzesz sił do pichcenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kochane... ja jak to kazda matka, nie mam czasu na chorobe, wiec szybko musze dojsc do siebie, tym bardziej, ze przede mna w tym tygodniu duze wyzwanie, obiecalam ze upieke tort niespodzianke na 40 urodziny mojej przyjaciolki... no i nie ma, ze nie zrobie tego, w prawdzie po nocach spac nie moge, bo mam 1000 pomyslow, a do zadnego nie jestem przekonana... tort ma byc na 30 osob i ma zrobic wrazenie, przynajmniej na solenizantce... ja chyba zwariuje, moj maz sie smieje, ze to przez ten tort sie pochorowalam hehe moze ma racje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kochane... ja jak to kazda matka, nie mam czasu na chorobe, wiec szybko musze dojsc do siebie, tym bardziej, ze przede mna w tym tygodniu duze wyzwanie, obiecalam ze upieke tort niespodzianke na 40 urodziny mojej przyjaciolki... no i nie ma, ze nie zrobie tego, w prawdzie po nocach spac nie moge, bo mam 1000 pomyslow, a do zadnego nie jestem przekonana... tort ma byc na 30 osob i ma zrobic wrazenie, przynajmniej na solenizantce... ja chyba zwariuje, moj maz sie smieje, ze to przez ten tort sie pochorowalam hehe moze ma racje :D

O matko kochana!!! Tort na 30 osób??? Toż to dopiero torcisko... Powodzenia w wyborze najlepszego pomysłu, to dobrze, że masz ich wiele, gorzej by było gdybyś nie miała żadnego. Tylko wyzdrowiej, abyś nie poczęstowała tych 30 osób jakimś wirusem.

Jeszcze raz zdrówka , zdrówka, zdrówka życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie Sektę Czcicieli Twarogu :D

Na mnie też się dziwnie patrzą, bo wychodzą z założenia, że to dieta taka jak innych tysiące. Mój entuzjazm jest odbierny jak totalny bzik. Ostatnio moja koleżanka z pracy dosyć agresywnie mnie pytała jak mogę jeść ciągle to samo. W ogóle nie reagowała na moje zapewnienia, że można z naszych ulubionych składników przyrządzić mnóstwo różnych potraw i inwencja kulinrna moich forumowych koleżanek jest ogromna. Wyszło na to, że muszę się tłumaczyć, że się odchudzam. Całe szczęście, że jest dużo osób, które są ze mną i nieustannie dopingują i komplementują :)

Campari, zdrowiej jak najszybciej, dobrze, że możesz troszkę teraz odpocząć przez weekend, mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy i jeśli już zrobisz ten tort, wstw zdjęcie na forum, proszę. Jestem bardzo ciekawa efektu.

Pozdrwiam Was i życzę wielu spadków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej Campari. Z doświadczenia wiem że matki nie bardzo mogą sobie pozwolić na chorowanie, ale czasem trzeba wyleżeć. Taki wielki tort to prawdziwe wyzwanie. Zrób zdjęcie i pochwal się jak już stworzysz dzieło.

Śliweczko to prawda co piszesz, a najważniejsze że łatwiej i zgrabniej możemy się poruszać. Wcześniej o podbiegnięciu do tramwaju nie było nawet mowy, a teraz to żaden problem dla mnie. Wszystkie którym udaje się wytwać mogąć dumne, bo jest z czego. Pamiętam że jak zaczynałam byłam załmana - myślałam że tylko operacja, nic innego mi nie pomoże. Dr Dukan dał ludziom nadzieje na nowe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam niedzielnie.Nadrobiłam zaleglości w czytaniu a nie było to łatwe więc coś napisze.Dziękuje za słowa otuchy Maliszko,Sago,Anulkas,Monik,Winkachce jest to dla mnie bardzo ważne.będe dalaj dietowac i z waszym wsparciem trzymac pion. :D :)

Juggin ja również składam Ci najserdeczniejsze życzenia''to o czym marzysz by sie spelniło,a to co kochasz by twoje było''

Campari tobie życze zdrowka,zdrówka i jeszce raz zdrówka.

Sago,Motylku wytrwałości w poszukiwaniu pracy.Anuuulllllka ja tez po cichu mam nadziejęże to dobry znak.Tego ci życzę.

Wszystkim gratuluje spadków i zyczę wytrwałości tym którym jest najbardziej potrzebna.

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.