Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam porannie (?) :)

U nas to samo zimno jak diabli ale przynajmniej słońce świeci - zobaczymy jak długo bo wczoraj już zapowiadali ocieplenie i śnieg...Bleee jak ja nie cierpię zimy!!!

Wszystkim dziewczynom gratuluję spadków, też wpadłam przesunąć suwaczek (0.5 kg mniej) i lecę sprzątać :D

Pozdrawiam

Gratki zawsze to miłe takie przesuwanie suwaczka. Ale tak patrzę na Twój to ty szybka dziewczyna jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

mowią że to słonko to tylko taka zapowiedź ocieplenia ale i nadeścia śniegu ...znów.

Także Kamyla szybciutko uruchamiaj autko bo potem znów śnieg ci je zasypie :D

Śliweczko masz rację z otrębami w książce nie ma słowem nic o otrębach zytnich ale szczerze sie przyznam że początkowo też nie znalazłam innych i jadłam (poki co nie działo się nic złego) a teraz mam te dukanowe ale żytnie będe odrobinkę dodawać bo nie mam w zwyczaju marnować jedzenia.

Powiedzcie mi kochane czy ja dobrze zrobilam kupujac kasze kukurydzianą ?? Nawet jej nie ruszyłam poki co ze strachu ... ale myslałam o dodaniu odrobinki jako zageszczacza do sosów ??

A co do ogórków kiszonych to na pewno nie w fazie P ...

Ale może w P+W odrobinka nie zaszkodzić skoro jemy kapustę kiszoną ?? Ale bez przesady bo to słone jest!

Tak sobie myślę, że zytnie otręby chyba są tak samo dobre jak każde inne, w końcu otręby to otręby... Spotkałam też orkiszowe, dodaje je do chlebka Dukanowego - jest smaczniejszy i zawsze to jakieś urozmaicenie.

Kasza kukurydziana do zagęszczania, moze nie zdac egzaminu - do zagęszczania dobra jest mąka kukurydziana lub maizena (skrobia kukurydziana).Też mam kaszke kukurydzianą i nie bardzo wiem do czego moznaby ja użyć, może dzisiaj poeksperymentuję, to dam Wam znać co wyszło. Może dodam jej odrobinke do mięsa do gołąbków protalowych?

Pozdrawiam i cieszę się bardzo Waszymi sukcesami,

Wysyłam też troszke wiosny...

post-17357-1264590309_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zawsze to miłe takie przesuwanie suwaczka. Ale tak patrzę na Twój to ty szybka dziewczyna jesteś.

Sago no nie wiem czy szybko...mi się strasznie ta waga waha...raz w górę raz w dół...od poniedziałku odstawiłam otręby i jakoś szybciej poleciało (od niedzieli mam białka) nie wiem może się wreszcie coś ruszyło i oby w dobrą stronę :)

Dziewczyny nie mam pomysłu na obiad...mam rosół z chudej wołowiny zrobiony...i pierś z kurczaka z której nie wiem co zrobić bo jestem na białkach, a roladka, grillowana czy też kotlecik już mi się przejadło...macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że zytnie otręby chyba są tak samo dobre jak każde inne, w końcu otręby to otręby... Spotkałam też orkiszowe, dodaje je do chlebka Dukanowego - jest smaczniejszy i zawsze to jakieś urozmaicenie.

Kasza kukurydziana do zagęszczania, moze nie zdac egzaminu - do zagęszczania dobra jest mąka kukurydziana lub maizena (skrobia kukurydziana).Też mam kaszke kukurydzianą i nie bardzo wiem do czego moznaby ja użyć, może dzisiaj poeksperymentuję, to dam Wam znać co wyszło. Może dodam jej odrobinke do mięsa do gołąbków protalowych?

Pozdrawiam i cieszę się bardzo Waszymi sukcesami,

Wysyłam też troszke wiosny...

post-17357-1264590309_thumb.jpg

Niestety,każde otręby działają w inny sposób w naszym organiźmie.Skoro Dukan zaleca owsiane to robi to z jakiegoś konkretnego powodu,a otręby żytnie to nie potrzebne węglowodany które dodatkowo dostarczamy swojemu brzuszkowi.

Żeby urozmaicić dietę nie trzeba dodawać do jedzenia niepotrzebnych śmieci,z tych produktów które mamy można wyczarować cuda...A potem płaczecie że waga nie spada...

Kaszka kukurydziana jest ZABRONIONA!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja... niestety choroba nie odpuszcza, ale wracam do diety.

Bidulka....Wracaj do zdrowia szybciutko.

Sago no nie wiem czy szybko...mi się strasznie ta waga waha...raz w górę raz w dół...od poniedziałku odstawiłam otręby i jakoś szybciej poleciało (od niedzieli mam białka) nie wiem może się wreszcie coś ruszyło i oby w dobrą stronę :)

Dziewczyny nie mam pomysłu na obiad...mam rosół z chudej wołowiny zrobiony...i pierś z kurczaka z której nie wiem co zrobić bo jestem na białkach, a roladka, grillowana czy też kotlecik już mi się przejadło...macie jakiś pomysł?

Polecam pierś z kurczaka w sosie azjatyckim,kurcze jaka pycha :D Właśnie się tym daniem zajadam.Potem wrzucę w przepisy zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragne sie przywitac po kilkudniowej nieobecnosci.

Zaleglosci w czytaniu pracowicie nadrobilam (ponad 15 stron) i jestem z Wami na biezaco.

Dzisiaj nareszcie po dlugim zastoju lekko w dol.

Piotr trzyma diete i zszedl juz ponizej 90kg -pojawila sie wymarzona 8...

Mialam w niedziele okazje obejrzec Avatar w wersji 3D - jestem jeszcze pelna wrazen i polecam

goraco ten film -jesli macie wybor to koniecznie w wersji trojwymiarowej.

Dzisiaj nieco cieplej, ale za to zaczyna padac snieg i wroca problemy z odniezaniem :) .

Lece gotowac obiadek -dzisjaj B -pieke udka bez skory +jogurt z odrobina bialego chrzanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam w niedziele okazje obejrzec Avatar w wersji 3D - jestem jeszcze pelna wrazen i polecam

goraco ten film -jesli macie wybor to koniecznie w wersji trojwymiarowej.

Ja widziałam wczoraj, jak już wcześniej wspominałam i również gorąco polecam. Efekty 3d - rewelacja, a w dodatku jestem bardzo uwrażliwiona na podobne tematy.

Olinko kasza kukurydziana jest be! Toż to same węglowodany...

Campari zdrówka życzę!

Pozdrawiam wszystkich obecnych teraz i później też!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja po przerwie. Czytałam prawie na bieżąco, znów nam się grono powieksza zauważyłam i WITAM!

Jakieś małe załamanie nam się także pojawiło... Łatwo mówić, żeby się nie przejmować, jak się nie słyszy tego typu zdań w swoją stronę przez większość życia. Taka prawda, że najlepiej aby każdy wyglądał jak z katalogu - tego oczekują wszyscy(Ci mniej inteligentni). Ale tak jak było wspomniane, najważniejsze jest aby podobać się samemu sobie. A program "Jak dobrze wyglądać nago" rzeczywiście podnosi na duchu. Tak więc Wszystkie głowy w górę, pierś do przodu... 

A propos wyglądu i komentarzy. Ludzie są naprawdę okrutni, mam znajomą która ma całkiem spore niedoskonałości skóry na twarzy i często spotyka się z komentarzami obcych ludzi, że jest paskudna, obleśna, okropna, jak można z taką twarzą chodzić, też się czesto podłamuje, ale niektórych rzeczy nie mozemy zmienic. Brnie jakoś dalej. Dziewczyna za to jest inteligentna :) A te "piękne" nie zawsze są mądre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popoludniowo!u mnie troche cieplej,jak narazie nic nie pada od rana piekne slonce swiecilo,a teraz juz troche sie zachmarza wiec pewnie spadnie zapowiadany snieg,ja tez mam juz dosc zimy,chociaz moja droga do pracy, na szczescie to tylko 5min.

-Jusia wczoraj czytalam Twoj post szkoda troche tego co juz utracilas .Sama wiem po sobie jak trudno wrocic ponownie na droge naszego doktorka.Bedac w iV fazie przybylo mi 3kg,postanowilam na nowo zaczac aby je utracic ,nawet jezeli sie uda to z 6kg ,a nie 3,ale to jest roznie,Jak sprobowalo sie cywilnego jedzonka to trudno sie przelamac na nowo choc tak wiele jest wspanialych potraw w naszych przepisach,ale sie nie chce oddzielnie robic dla siebie.Teraz twardo trzymam sie bialek i widze juz maly postep.Dobrze ze chcesz zrobic tylko krotka przerwe,moze to akurat Ci pomoze zeby te kilogramy ruszyly ,tego Ci zycze.

-Sniezynko Kobietki na naszym forum maja 100% racje zawsze znajda sie tacy ludzie ,ze widza tylko swoj koniec nosa i pomiataja innymi,ale glowa do gory Pamietaj ,ze jestes piekna i masz piekne serce ,Ja jestem z tych niskich wzrostem i tez odczuwam czasami jak ludzie podchodza do mnie ,ale grunt sie tym nie przemowac,a jak schudniesz to zobaczysz jak im galy wyjda na wierzch.

-Sliweczko jutro robie Twoje piersi,haha,(ale zabrzmialo) w sosie Azjatyckim wygladaja wysmienicie.jak juz pisalam pizza z Twego przepisu jest super wiec i piersi napewno smakuja super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Sliweczko jutro robie Twoje piersi,haha,(ale zabrzmialo) w sosie Azjatyckim wygladaja wysmienicie.jak juz pisalam pizza z Twego przepisu jest super wiec i piersi napewno smakuja super.

:) A ja Ci moich piersi nie oddam o!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane kobietki wlasnie przeczytalam Wasze posciki, przejelam sie postem Sniezynki ale widze, ze juz dostala konkretne wsparcie:)Ja tylko zazdroszcze Ci jednego, ze masz taki cudowny kontakt z mama Sniezynko.

A swoja droga jak to jest, ze jest tylu ludzi, ktorym ponizanie innych przynosi ukojenie???I wiecie co, nie chce mowic, ze Polska to dziwny kraj ale jak sie wyjedzie, to widac jak polskie spoleczenswto jest jeszcze strasznie sflustrowane, nerwowe, nieprzyjemne, nieprzyjazne.Nie wiem czy tak bardzo zniszczeni jestesmy komunizmem czy ta ciagla bieda w naszym kraju ale np tu w Irlandii ludzie sa o wiele bardziej wyluzowani, przyjaznie do siebie nastawieni a innosc jest tolerowana.Fakt-tym ludziom latwiej sie zyje ale bardzo dlugo byli nekani przez anglikow wiec tez swoje oberwali i tez jeszcze do niedawna bylo tu bardzo biednie.Ale chocby to, ze jest tu tyle innych narodowosci, kolorow skory wyksztalcilo tolerancje.U as w pl jeszcze dzis sie zobaczy murzyna i afera na pol miasta(przynajmniej w malym miescie).Tu jest bardzo duzo ludzi chorych z zespolem downa-Ci ludzie normalnie pracuja, nie sa marginesem.Podobnie jest tez z otyloscia, jest bardzo duzo ludzi otylych, duzych kobiet i jest to normalnie postrzegane.Nie chce tego spoleczenstwa w zaden sposob wywyzszac bo wiadomo, sa tez tu wady ale chodzi mi o to, ze w naszym kraju jest straszna nietolerancja i zawisc.Smutne...Sniezynko wiem, ze ciezko znosic takie komentarze, ale jestesmy z Toba i wszystkie damy razem rade:)A ludzie, ktorym sprawia przyjemnosc sprawianie innym przykrosci sa po prostu bardzo nieszczesliwi , zakompleksieni i glupi.

Alicjo Twoja znajoma to zawistna baba, przepraszam jesli obrazam znajoma, moze ja lubisz ale znam ten typ, wszystkie znamy...

Ja teraz z innej beczki wczoraj wieczorem POLEGLAM.

Poszlismy po pracy na popijawe ''pracownicza'',wiadomo drinki, zarcie za free:)Stwierdzilam, ze to pierwsza okazja zeby sie zblizyc z tymi ludzmi i jak troche wypije nie zaszkodzi:)Tymbardziej, ze jestem kompletnie nie alkocholowym typem, rzadko pije i nigdy ta rzadkosc nie wplywala na moja wage.No wiec jak juz zaczelam pic likierki, kawki po irl z whisky i kolorowe przepyszne slodziutkie drinki to hamulce kompletie mi puscily i jak wjechalo pyszne tluste jedzonko(kurczaczki ociekajace olejem, kielbaski i frytki)to jak sie na nie rzucilam to chyba wszystko wyjadlam.Potem poszlismy jeszcze do kolezanki i poszly w ruch chipsy i delicje a w domku musialam dokonczyc zjedzeniem kilku moich ulubionych wiselek:)Kobiety ja tego w ogole nie planowalam, nawet ostatnio juz przyzwyczailam sie do jedzenia dukanowych trocinek ale wczoraj to bylo jakies szalenstwo.Nawet nie mam dzis specjalnych wyrzutow sumienia bo bylam najszczesliwsza na swiecie zajadajac te zakazane tuczace pysznosci.Oczywiscie na wadze odbilo sie wzrostem o prawie 2 kg od wczoraj rana a od suwaczkowej-prawie o 3kg.Nie wierze, ze przytylam tyle przez noc.Raczej mysle, ze to ta ''masa...'' w jelitach.Za to skrocilam o ostatni warzywkowy dzien i dzis zaczynam bialka uderzeniowe i wydluze tez je do 6 dni zeby to zgubic:)

No nic spadam sie troszke ogarnac:)Pozdrawiam Was wszystkie mocno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.