Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Szpuleczko, Campari - na pewno macie racje z ta robota przy kominku ale ja bym bardzo chciała. Miejsce na drewno mam bo pól domu jest podpiwniczone i na zewnątrz mam dach z boku domu taki trochę wysunięty od nasłonecznionej południowej strony więc można tam tez układać. Nie zrobiliśmy z mężem od początku kominka z rozprowadzeniem ciepła bo brakło nam kasy, ale teraz by sie przydał, to było zawsze jego marzenie i moje tez żeby posiedzieć przy żywym ogniu w domu. On całą swoja młodość aja wczesne dzieciństwo spędziliśmy w mieszkaniach z kaflowymi piecami i oboje mieliśmy sentyment do trzaskających drew w ogniu....

Pewnie kiedyś uda mi sie zrealizować to moje marzenie... bo marzenia trzeba mieć ... one nadają smaku naszemu życiu...

Rozprowadzenie to raczej na poczatku budowy (spore spustoszenie przy przekuciach przez stropy i maskowaniach ) . Ja tez mam sentyment do kaflowych piecow (wspomnienie wspanialego miodowego

pieca u babci). Zrealizowalam to marzenie robiac ciepla obudowe z kafli na kominku-dzieki czemu mozna cieszyc sie widokiem ognia, ale rowniez ogrzac

zimne lapki czy plecki po prostu przytulajac sie do kominka :) .

Marzenia sa sila napedowa i jezeli sie o nich pamieta zawsze sie spelniaja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny u mnie po pierwszym bialkowym niewielki spadek po tym co dobralam szalejac na imprezie pracowniczej.W zwiazku z ta sytuacja nie rozumiem jak przy utrwalaniu mamy nie zaczac tyc skoro jeden wieczor szalenstw w tak znaczny sposob odbija sie na wadze(ok 2 kg) a jeden bialkowy dzien dal spadek niecalego kilograma.Boje sie w ogole wychodzic z diety, zaczynam chyba znowu miec dietowy kryzys.Chudne kilogram na miesiac , raz zaszalalam i waga az tak podskoczyla, nie wiem czy to jest normalne znajac siebie jak zaczne utrwalac to pewne o razu przybeda mi ze 3 kg:/JESTEM ZLAAAAA!!!!!

Sandra33 ta moja koleżanka to zawistna baba wiem. Od naszego ostatniego spotkania będę ją omijać szerokim kręgiem. Co do Twoich grzechów co opisałaś ja też sie muszę przyznać. Ty sie odważyłaś pierwsza więcja też się wyspowiadam.

SWIETA - były i minęły a u mnie waga podskoczyła o 4 kg. Szok. Zrobiłam protalowe jedzenie ale wszyscy je próbowali i poszło w pierwszej kolejności. Więc ja zostałam bez jedzenia. Powiedziałam sobie no przecież nic takiego się nie stanie jak zjem kawałek sernika cywilnego (moj juz zjedzony) czy też 1 lub 2 plasterki karkówki, jakiś drink. Ale niestety efekt był opłakany. Kosztowało mnię to 1 miesiąc aby wrócić do wagi z przed Świat. Było bardzo ciężko, ale przyznaję się bez bicia. Warto było. Ale jednocześnie już nie powtórze takiego błędu. Przekonałam się, że efekt jest tylko z protalem. Jak już któraś z Was napisała wszystko albo nic. Protal albo dodtakowe kg.

Pozdrawiam

No wlasnie Alicja i to jest to o czym pisalam wyzej...Jak te 2 uczty w tyg na utrwalaniu maja nie wplynac na wage????

Mam jeszcze pytanie do Nutki. Załatwiam sie prawie codziennie ewentualnie co drugi dzień. Od 3 dni oddaje kał z krwią. Nigdy dotąd mi się to nie zdarzało, czy moze byc to skutkiem zmiany diety???

Mam sie tym martić ??

Anulkas ja tez to zauwazylam, nie moge powiedziec ze to krew ale czasem minimalna odrobinka, mam wrazenie, ze to od otrebow..

No nic spadam, dzis na nocke do roboty:(

pozdrawiam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny u mnie po pierwszym bialkowym niewielki spadek po tym co dobralam szalejac na imprezie pracowniczej.W zwiazku z ta sytuacja nie rozumiem jak przy utrwalaniu mamy nie zaczac tyc skoro jeden wieczor szalenstw w tak znaczny sposob odbija sie na wadze(ok 2 kg) a jeden bialkowy dzien dal spadek niecalego kilograma.Boje sie w ogole wychodzic z diety, zaczynam chyba znowu miec dietowy kryzys.Chudne kilogram na miesiac , raz zaszalalam i waga az tak podskoczyla, nie wiem czy to jest normalne znajac siebie jak zaczne utrwalac to pewne o razu przybeda mi ze 3 kg:/JESTEM ZLAAAAA!!!!!

No wlasnie Alicja i to jest to o czym pisalam wyzej...Jak te 2 uczty w tyg na utrwalaniu maja nie wplynac na wage???

pozdrawiam!!!!!

Sandro, Dukan nie pozwlał nam objadać się bez pamięci w trakcie uczt na utrwalaniu

-przystawka

-danie główne

-deser

-1 kieliszek alkoholu

Podkreślał, że nie wolno dokładek i na tym uczta ma się zakończyć. Z tego co pisałaś, Twoja "uczta" wyglądała nieco inaczej :) dlatego przytyłaś tak dużo. Rozumiem Ciebie doskonale, bo nie muszę w ogóle się starać, żeby zobaczyć następnego dnia na wadze +3kg, ale tego nie robię, bo się boję, że stracę co do tej pory uzyskałam. Jeśli ktoś mi mówi, że za dużo schudłam(zdarzają się tacy) zawsze im mówię, że w drugą stronę mogę w każdej chwili i jeśli rzeczywiście nastanie moda na pulchniejsze ciałka nie będę miał problemu z przytyciem. Życzę Ci, żeby Cię opuściły wątpliwości, bo to już niedaleko do efektu jo-jo. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bozeno za odp, masz racje:)

Sandra - widze cie na dole strony a juz dawno miałam zapytac jak tam tatarek ? robiłaś ? próbowałaś ? i co zasmakował ?

Nie, nie robilam tatara jakos w koncuwypadl mi z glowy ale pewnie kiedys sprobuje:)

Nie warto szalec, bo zapomniane wrazenia smakowe wracaja i teraz o niczym innym nie mysle jak o tym, zeby nawet nie najesc tylko nazrec sie czegos pysznego i zakazanego:((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczęta :)

Witam

Balbinko dawno Cię nie było tym bardziej to miłe czytać Twoje posty.

Czyli ja mam farta, ciepło (w miarę), internet działa bez zakłóceń (oby tak dalej), od dzisiaj białeczka i mam nadzieję spadek, bo akurta jestem po @.

Tylko żeby jeszcze tą robotę znależć - co nie Motylku.

Ja to jestem taki typ mieszany troche mieska a wieczorem czesto serek wiejski light (Piątnicy) ostatnio bardzo lubie ze szczypiorkiem (choć niestety ma wiecej tłuszczu bo 5%) i z nabiało to chyba wszystko tylko ten serek.

Gratuluję spadkowiczom - wiem ze przesuwanie suwaczka to bardzo mile zajecie.

Pozdrawiam, oby do wiosny.

Taaak,z tą pracą to ja nie wiem...wysyłam te aplikacje i cisza...może coś się w końcu ruszy. U mnie też bezproblemowo - wszystko działa całe szczęście.

A co do typów, raczej jestem typem nabiałowym o ile nie jest to serek wiejski z piątnicy bo ten to mi w gardle staje i na sam widok mam odruch wymiotny - chyba mi się przejadł tuż po uderzeniówce :mrgreen:

Olinko problemy skórne możesz też mieć ze względu na porę roku i tą aurę rzeczywiście trzeba obserwować...A jaki masz typ skóry jeśli mogę wiedzieć?

Ja też mam problemy skórne tzn choruję na łuszczycę czy któraś z WAS ma jakieś doświadczenia z tą chorobą a wpływem nań tej diety???

Obecnie na ciele nie mam prakrycznie śladu, cierpię tylko i walczę z łuszczycą na skórze głowy

PS CUDA SIĘ DZIEJĄ DZIŚ JUŻ 2 RAZY ZNIKNĄŁ MI TEKST

Ja mam łuszczycę...i zauważyłam sporą poprawę bo nawet poznikało mi z łokci gdzie się trzymała twardo nawet po tych wszystkich specyfikach od dermatologa. Skutki są takie że mam bardzo suchą skórę, ale używam balsamu "emolium" polecam! drogie ale pomaga szczególnie na mocno wysuszoną skórę.

Ale wiadomo przy łuszczycy jak się ją zaleczy to nigdy nie wiadomo kiedy znowu uderzy. Ale odkąd jestem na Dukanie nie zauważyłam nowych ognisk choroby.

Więc gra i buczy :D

Szpuleczko, Campari - na pewno macie racje z ta robota przy kominku ale ja bym bardzo chciała. Miejsce na drewno mam bo pól domu jest podpiwniczone i na zewnątrz mam dach z boku domu taki trochę wysunięty od nasłonecznionej południowej strony więc można tam tez układać. Nie zrobiliśmy z mężem od początku kominka z rozprowadzeniem ciepła bo brakło nam kasy, ale teraz by sie przydał, to było zawsze jego marzenie i moje tez żeby posiedzieć przy żywym ogniu w domu. On całą swoja młodość aja wczesne dzieciństwo spędziliśmy w mieszkaniach z kaflowymi piecami i oboje mieliśmy sentyment do trzaskających drew w ogniu....

Pewnie kiedyś uda mi sie zrealizować to moje marzenie... bo marzenia trzeba mieć ... one nadają smaku naszemu życiu...

Dzięki kominkowi sporo oszczędzamy na gazie. Fakt faktem trzeba co dzień ten popiół wybrać, szybę wyczyścić ale w domku mam stale 23 stopnie a rachunki za gaz niziutkie. Co do rozprowadzenia ciepła, robiliśmy je od razu podczas budowy, bo tak nam doradzono, żeby później nie kuć ścian, no i to siedzenie wieczorami przy kominku gdy za oknem śnieg super!

A tak w ogóle to ta zima mogła by się już skończyć!!! Nie cierpię jej! A tu znowu śniegu do kolan prawie, wyjechać nigdzie nie idzie bo wszędzie zaspy, lód i barany które myślą że zimowe opony im nieśmiertelność zapewnią...bez komentarza.

Pozdrawiam cieplutko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(marzeniaw @ 28.01.2010, 13:15) post_snapback.gifOlinko problemy skórne możesz też mieć ze względu na porę roku i tą aurę rzeczywiście trzeba obserwować...A jaki masz typ skóry jeśli mogę wiedzieć?

Ja też mam problemy skórne tzn choruję na łuszczycę czy któraś z WAS ma jakieś doświadczenia z tą chorobą a wpływem nań tej diety???

Obecnie na ciele nie mam prakrycznie śladu, cierpię tylko i walczę z łuszczycą na skórze głowy

PS CUDA SIĘ DZIEJĄ DZIŚ JUŻ 2 RAZY ZNIKNĄŁ MI TEKST

Ja mam łuszczycę...i zauważyłam sporą poprawę bo nawet poznikało mi z łokci gdzie się trzymała twardo nawet po tych wszystkich specyfikach od dermatologa. Skutki są takie że mam bardzo suchą skórę, ale używam balsamu "emolium" polecam! drogie ale pomaga szczególnie na mocno wysuszoną skórę.

Ale wiadomo przy łuszczycy jak się ją zaleczy to nigdy nie wiadomo kiedy znowu uderzy. Ale odkąd jestem na Dukanie nie zauważyłam nowych ognisk choroby.

Więc gra i buczy :)

JA również choruję na łuszczycę i też zauważyłam lekką poprawę i brak nowych ognisk!!!huuuura!!!

Motylku co stosujesz do smarowania łuszczycy???

może masz jakiś dobry lek??? bo u nas tylko novate-moja pani doktor potrafi zapisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b]

JA [/b]również choruję na łuszczycę i też zauważyłam lekką poprawę i brak nowych ognisk!!!huuuura!!!


[b]Motylku[/b] co stosujesz do smarowania łuszczycy???

może masz jakiś dobry lek??? bo u nas tylko novate-moja pani doktor potrafi zapisać...

Nam (bo razem z bratem cierpimy na to tyle że brat ma gorzej i już przechodził 2x leczenie szpitalne) zazwyczaj zapisuje maści robione na receptę w aptece (głównie na bazie salicylanów i kwasu bornego chyba), elocom, Betnovate C te dwa ostatnie doraźnie bo te maści robione są lepsze. No i do kąpieli i do smarowania po kąpieli zapobiegawczo emolium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej branży szukacie Motylku i Campari bo ja jako księgowa, też kilka wysłałam ale na razie nic.

Coś biurowego najlepiej bo kończę za rok studia - adinistrację...ale 2 lata ponad pracowałam na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i teraz mam problem nawet żeby się gdzieś w jakimś butiku zahaczyć...bo specjalistę mam...masakra...

W sumie to już mi teraz obojętne...byleby cokolwiek i za normalne pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już mi teraz obojętne...byleby cokolwiek i za normalne pieniądze :)

Oto, to, dobrze napisalas motylku

Saga, pracowalam w ZUSie na stanowisku referenta.

Potem przerwa na dzieci i niestety dluga przerwa, bo z roznych przyczyn musialam siedziec w domu.

Potem jako, ze znajomosci brak, Urzad Pracy=szkoda gadac, podlapalam prace w sklepie i pracowalam jako sprzedawca.

Wysylam aplikacje juz gdzie sie da i nie wiem co ze mna jest nie tak?

Bo i wyksztalcenie jakies tam, dzieci odchowane... moze kurde za stara jestem, no ale ja mam 36 lat, wiec bez przesdyzmu.

Wolalabym w biurze, ale i sklepem nie pogardze, byleby to nie byl market, calodobowy, ani tez jakies CH, gdzie pracuje sie na okraglo, a o wolnym mimo wszystko mozna pomarzyc.

A tak w temacie, kupilam dzisiaj sobie makrele w sosie pomidorowym, mam na nia ogromna ochote, ale waham sie czy moge ja jesc?

Pojechalam jednak na zakupy z mezem, i nawet dobrze, bo ubralam spodnie, ktorych nie nosilam tylko 2 tygodnie i... z dooopy mi leca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pojechalam jednak na zakupy z mezem, i nawet dobrze, bo ubralam spodnie, ktorych nie nosilam tylko 2 tygodnie i... z dooopy mi leca :D

To gratuluję miłego zaskoczenia, a makrelę w sosie raczej napewno mozesz. Skoro można nam zwykla to i z sosem pomidorowym. Smacznego i na zdrowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.