Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Balbinko, cieszę się, że się odezwałaś, widzę Cię na dole strony :)

Campari, piszesz o puszce z makrelą? Wato sprawdzić jakie m parametry białko>tłuszcz+węglowodany , a tłuszcz<5%. Jeśli sięzgadza lub nieznacznie tylko odbiega możesz jeść na zdrowie :mrgreen:

Sandro,bardzo Ci współczuję, w trakcie diety miałam kilk wyjazdów, gdzie nie bardzo mogłam trzymać się diety i po wyjazdach zawsze miałam problem z powrotem do Protala. Powodzenia Ci życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campari, piszesz o puszce z makrelą? Wato sprawdzić jakie m parametry białko>tłuszcz+węglowodany , a tłuszcz<5%. Jeśli sięzgadza lub nieznacznie tylko odbiega możesz jeść na zdrowie :)

mam strach isc przeczytac te parametry, bo za mocno mam na nia ochote :D

Magda, Anullkas, dzieki dziewczeta, a pewno, ze fajnie, tym bardziej, ze nie waze sie juz od tygodnia, bo strach wejsc na wage mialam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam strach isc przeczytac te parametry, bo za mocno mam na nia ochote :mrgreen:

Magda, Anullkas, dzieki dziewczeta, a pewno, ze fajnie, tym bardziej, ze nie waze sie juz od tygodnia, bo strach wejsc na wage mialam :lol:

W końcu ryba :) tyle że w pomidorach :D

Gratuluję tych spadających spodni Campari :mrgreen: Oby tak dalej :mrgreen:

A co do poszukiwania pracy...Urząd Pracy = zło -> w moim przypadku to ostateczność kiedy się tam zjawie, zawsze wynajdą najgorsze z możliwych zajęcie i za najmniejsze możliwe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze wynajdą najgorsze z możliwych zajęcie i za najmniejsze możliwe pieniądze.

motylek, teraz to i trzeba miec szczescie, aby dostac od nich jakakolwiek prace, nawet za psi grosz...

nie jestem zarejestrowana, bo to bez senscu... juz to kiedys przerabialam, strata mojego czasu i pieniedzy na dojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motylek, teraz to i trzeba miec szczescie, aby dostac od nich jakakolwiek prace, nawet za psi grosz...

nie jestem zarejestrowana, bo to bez senscu... juz to kiedys przerabialam, strata mojego czasu i pieniedzy na dojazdy.

No dlatego, że też to przerobiłam to sobie odpuściłam UP :) bo to masakra...i te urzędniczki z dooopy, co to wszystko wiedzą lepiej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto, to, dobrze napisalas motylku

Saga, pracowalam w ZUSie na stanowisku referenta.

Potem przerwa na dzieci i niestety dluga przerwa, bo z roznych przyczyn musialam siedziec w domu.

Potem jako, ze znajomosci brak, Urzad Pracy=szkoda gadac, podlapalam prace w sklepie i pracowalam jako sprzedawca.

Wysylam aplikacje juz gdzie sie da i nie wiem co ze mna jest nie tak?

Bo i wyksztalcenie jakies tam, dzieci odchowane... moze kurde za stara jestem, no ale ja mam 36 lat, wiec bez przesdyzmu.

Wolalabym w biurze, ale i sklepem nie pogardze, byleby to nie byl market, calodobowy, ani tez jakies CH, gdzie pracuje sie na okraglo, a o wolnym mimo wszystko mozna pomarzyc.

A tak w temacie, kupilam dzisiaj sobie makrele w sosie pomidorowym, mam na nia ogromna ochote, ale waham sie czy moge ja jesc?

Pojechalam jednak na zakupy z mezem, i nawet dobrze, bo ubralam spodnie, ktorych nie nosilam tylko 2 tygodnie i... z dooopy mi leca :)

Nie pisz ze jesteś za stara, bo ja mam 41 i mam nadzieję że nie jestem za stara. Może to jakis taki przestuj i wszystko hibernuje przez tą zimę. Trzeba mieć nadzieję. A z tymi spodniami to widzisz niby kilogramy nie lecą, ale coś tam z figurką się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

a ja znowu się pochwalę!!!0.5 mniej!!!!!!!!!ruszyła się ta moja waga!!!!!

Jeszcze 1\3 drogi przede mną...no troszkę mniej...

pozdrowionka :) :D :mrgreen: :mrgreen:

pomyślałam sobie,że w sumie może by tak do 55kg??????

Super wielkie gratukacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ryba :) tyle że w pomidorach :D

Gratuluję tych spadających spodni Campari :mrgreen: Oby tak dalej :mrgreen:

A co do poszukiwania pracy...Urząd Pracy = zło -> w moim przypadku to ostateczność kiedy się tam zjawie, zawsze wynajdą najgorsze z możliwych zajęcie i za najmniejsze możliwe pieniądze.

Do konca miesiaca jestem na urlopie, nie wiem może jednak zajrze do urzedu pracy choc troche mnie zniechecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz ze jesteś za stara, bo ja mam 41 i mam nadzieję że nie jestem za stara.

Wiesz, ja juz szukam wielu powodow, stad i ten pomysl, ale bez obrazy oczywiscie :)

Rybke zostawilam sobie na jutro, teraz wcinam Lekki Serek z Piatnicy w towarzystwie 4 malutkich korniszonkow, jem to choc w sumie bardziej mialam ochote na cos cieplego, no ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja juz szukam wielu powodow, stad i ten pomysl, ale bez obrazy oczywiscie :)

Rybke zostawilam sobie na jutro, teraz wcinam Lekki Serek z Piatnicy w towarzystwie 4 malutkich korniszonkow, jem to choc w sumie bardziej mialam ochote na cos cieplego, no ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma o!

ot i święte słowa!!!!ja ostatnio mam lenia i nic sobie nie gotuję-tylko wsuwam serki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.