Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z zaśnieżonego Podlasia.

Ja też miałam problemy ze smacznym dzisiaj,cały dzień nie mogłam sie zalogowac...

Waga nareszcie ruszyła w dół,do suwaczkowej brakuje mi 0,5 kg.Teraz mam warzywka więc dużych spadków nie bedzie...

Witam wszystkie Protalki w ten jakze sniezny dzien.U mnie sypie od rana,takie juz z

aspy,cale szczescie ze tak blisko mam do pracy

Grazzio - piersi Śliweczki w azjatyckim sosie- juz je widze oczami wyobraźni........ :) :D .........nie wiem jak walory smakowe ale estetyczne to chyba całkiem całkiem.......... :mrgreen: :mrgreen:

robilam dzisiaj piers SLIWECZKI sa rewelacyjne,balam sie ze w tak krotkim czasie beda surowe ,wiec trzymalam dluzej na patelni i pod przykryciem.Sliweczko nie wiem czy posypujesz je jakimis przyprawami bo w przepisie nic nie zauwazylam,wiec posypalam troszeczke przyprawa do kurczaka ,super wyszly.

Campari - jezeli rybka ma dobre parametry to mozna ale z tego co pamietam to tylko na B+W

Cieszę się Grazzia że Ci smakowało.Ja też posypałam piersi przyprawą do kurczaka i troszkę curry,choc w przepisie tego nie ma,ale postanowiłam troszkę dosmaczyć :mrgreen:

Campari,możesz śmiało rybę w pomidorach w fazie białkowej.Zawsze trzeba szukać jak najchudszej rybki,a do 5% to ma mieć nasz nabiał,a ryby są tłuściejsze...Ale lepiej żeby miała niewiele tłuszczu i wiecej białka niż węgli...

U mnie zamarzła rura z wodą która doprowadzała wode do pralki,ale na szczęście dzisiaj mróz lżejszy więc odpuściło...

Gratuluję spadków.

Miłego wieczorka życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki!!!w niedzielę muszę zrobić imprezę dla mojej rodziny-prawie wszyscy są dukanowi!!

Macie jakieś pomysły na taką okoliczność???

Prośkam o linki lub pomysły lub cokolwiek...

-----------

Anuuulllko!

Gdy wszyscy znaja diete i jej wymogi to nie powinno byc problemow.

Gorzej gdy gospodarze sa na diecie, a goscie maja w pamiecie stare smaki i oczekiwania (mocno zakorzenione) i co wtedy ? Dwa stoly? Mnie wlasnie czeka wkrotce taka sytuacja i od kilku dni sie nad tym zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Od 3 w nocy nie mogę spać strsznie boli mnie brzuch. Teraz wzięłam drugą no-spę i zamiast kawy piję cherbatę. Jak tylko dzieci wyprawię do szkoł do idę do łózia. Dobrze że choć migrena mnie nie dopadła. Wczoraj jakoś mało jadłam i waga dzisiaj bez zmian. Nie dałam paliwa - jazdy nie ma. Aha udało mi się odpalić samochód, choć dwa dni temu milczał jak zaklęty. Tym razem za pierwszym ruchem kluczyka zaskoczył, ale ma humory. Jak mi ten ból nie przejdzei to będę musiała zrezygnować ze spotkania z koleżnkami, a bardzo bym chciała iść.

Miłego dnia.

Widzę na dole Marudkę. Pozdrawiam - dotarłaś już do pracy - szybko dzisiaj. Ale i tak byłam pierwsza hihih.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Saguś - to wszystko chyba przez ciśnienie. Dużo ludzi się ostatnio

źle czuje.. Ale mam nadzieje, że szybko Ci przejdzie!! Połóż się i odpocznij.

Ja dzisiaj wcześniej - bo od rodziców sobie przydreptałam. Po wczorajszej

imrezie nie jechałam już do domu tylko do nich. Jeden kolega nie pił i wszystkich

nas porozwoził. Ale w taką pogodę to masakra.. Sama nie wiem co dziś zrobić -

czy jechać do domu samochodem czy go już tu pod pracą zostawić.. Ech - zobaczę

jak będzie z tymi drogami popołudniu!!! Nie mam dzisiaj kaca :D Bo na malutko sobie

pozwoliłam.

Za to coś czuję, że reszta załogi będzie dziś nie bardzo. Już mi koleżanka dzwonila

że jedzie - ale całą noc wymiotywała - i myslała o L4 - ale jednak jedzie.

Ale jej pomysłem było urwanie się z imprezy do knajpy.. No i po wodce

doprawiła się piwem.. Za to wczoraj 'wysępiła' od kierownika obietnicę na

mikrofalówkę!!! :mrgreen:

Te nasze imprezy - odkąd Kora pracuje są bardzo opłacalne (może z dietą jej nie

poszło, ale z facetami to ona sobie umie radzić ;-P) - dla naszego działu :)

Po ostatniej była lodówka, teraz mikrowella.. Co prawda dyrektor się nie ucieszył

i powiedział, że zwiększy naszemu działowi rachunki za prąd... Ech ... życie.

Tylko co ja będę mogła sobie z niej zrobić - oprócz otrąbianki.. Hmmmm... ooo..

rosłek będzie można przygrzać też SUPER MNIAM!!!

Miłego dnia dziewczynki - PIĄTEK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen:

Dzisiaj ponuro na dworze, mam nadzieję, że przynajmniej ciśnienie trochę wzrośnie, bo można zwariować, ziewajc bez przerwy :mrgreen:

Saguś, ale Cię dopadło, może Ci coś zaszkodziło? Mam nadzieję, że Ci szybko przxejdzie i będziesz mogła spotkać się z koleżankami. Pozdrowienia :mrgreen:

Czekam na @, nawet się nie ważę, bo się niczego dobrego nie spodziewam.

Jeszcze życzę wszystkim szukającym pracy znalzienia fajnego zajęcia z dobrymi pieniędzmi :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Maruda i Bożena66. Widzę że jesteście obecne

Pożyczyłam swoją książkę córce i bedąc w Tesco kupiłam nowe wydanie Dukana. Po przeczytaniu jestem troche zaskoczona. Wg mnie w pierwszym wydaniu wieprzowina jest zakazana. Nie jadłamzadnych produktów z tej grupy. Natomiast w drugim Dukan dopuszcza szynkę wieprzowa - jest w produktach dozwolonych. Cytuje str 34 " chude wędliny bez skórki. Mozna jeść odtłuszczone wędliny. Najlepiej wybrać szynkę wieprzową lub z indyka,zawierają bowiem tylko 2-4 % tłuszczu"

i dalej str, 38 co jeść w I fazie "Dozwolone: szynka wieprzowa. Co protalki na to. Czy ja żle przeczytałam pierwsze wydanie i Wy jecie normalnie szynkę wieprzową ? Bo jezeli mozna szynkę to może i polędwicę sopocką ? Zawsze to jakieś urozmaicenie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie umiem wkleić cytatu.

Annuuulllka napisałaś że może zmienić swój cel dot. wagi do której chciałaś dojść. Ja też o tym pomyslam. Chciałam 70 kg na ten moment idzie mi dobrze więc może do 67 na utrwalaniu może waga podskoczyc do góry i bedzie wtedy 70. W książce Dukan nam to odradza. Jak dojdziemy do wytycznego celu mamy się cieszyc,utrwalić i dopiero po jakimś czasie przystapić ponownie do batalii o dalsze kg. Więc teraz sama niewiem co robic dalej. Stosować się w tej kwesti do Dukana czy nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki z rana.Ja za 45 min koncze, strasznie jestem zmeczona.

Co do szynki wieprzowej w starej ksiazce(wczoraj to przeczytalam) na II fazie jest dozwolona ale w wersji light.Ale prosze jeszcze sprawdzic dla pewnosci.No nic pozdrawiam wszystkie protalki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja przy kawce :)

jeszcze sie nie wazylam ale mysle ze nie jest najgorzej :D

Sago kuruj sie kochana, idz sie poloz i moze taki podgrzewany kocyk na brzuch sobie poloz? mi to zawsze pomaga :mrgreen:)

Sandro ty tez do lozeczka wskakuj i odpoczywaj co w naszej diecie jest tez wazne :mrgreen:

Bozenko i Marudko was tez witam bardzo goraco oj te imprezki.......juz nie pamietam kiedy bylam na jakiejs??

21.02 przylatuje do kraju to moze, moze.........jakas impreze skrece :mrgreen::):lol: szkoda tylko, ze na 4 dni ale zawsze cos :twisted:

Maliszka tez widze juz na posterunku czuwa i bardzo fajnie :lol:

no kochane ide biuro otworzyc , harpagany juz beda czekac :-D

Milego dnia wszystkim i do napisania :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki.

AICIA nie zmieniaj postanowień co do wagi. Dukan dokładnie tłumaczy dlaczego takie zmiany są nie błędem, tylko grzechem. Popatrz na mój przykład. Załozyłam sobie 53kg, a w III fazie osiągnęłam o około 1,5 kg mniej, zupełnie niechcący. Stosowałam tylko rygorystycznie jego zalecenia i organizm sam ustanowił nową wagę. Ta waga pięknie utrzymuje się w IV fazie. W III fazie też się trochę jeszcze chudnie.

Pozdrawiam wszystkie dzielnie walczące dziewczyny i znikam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.