Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczęta!

Witam migrenowo i współczuję Ci Sago z powodu złego samopoczucia.

W kwestii szynki wieprzowej, to rzeczywiście jest dozwolona, ale ja jakoś nie miałam odwagi do tej pory. Może z czasem się skuszę. Mam obie książki Dukana i faktycznie nowa wprowadza trochę zmian. Myślę, że można polegać na zmianach, które są wprowadzone i poszerzyć nieznacznie swoje dotychczasowe menu. A co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Już trochę mnie tu nie było i jak zwykle zaległości nie do nadrobienia. Widzę, że forum tętni życiem. U mnie same stresy i nerwy. Wczoraj nie dojechałam do pracy bo się zakopałam w zaspie, mało tego to samochodu nie mogłam odpalić bo śnieg się gdzieś dostał - bardzo dużo było go pod maską. Gdzieś się coś pewnie "zalało" albo uszkodziło i byłam holowana. W zimnie siedziałam od 6.30 do 10.30 i trochę zmarzłam. Ale jestem zdrowa. Mało tego dowiedziałam się że zwalniają u mnie w pracy. Co sie dzieje w tej naszej Polsce? Tyle osób jest zwolnionych - dużo z Was tak pisało i szuka......rany.........trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Nie mogę spać, nie mogę jeść....a nerwy mnie zjadają od środka. Nie mam ochoty na nic. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Już trochę mnie tu nie było i jak zwykle zaległości nie do nadrobienia. Widzę, że forum tętni życiem. U mnie same stresy i nerwy. Wczoraj nie dojechałam do pracy bo się zakopałam w zaspie, mało tego to samochodu nie mogłam odpalić bo śnieg się gdzieś dostał - bardzo dużo było go pod maską. Gdzieś się coś pewnie "zalało" albo uszkodziło i byłam holowana. W zimnie siedziałam od 6.30 do 10.30 i trochę zmarzłam. Ale jestem zdrowa. Mało tego dowiedziałam się że zwalniają u mnie w pracy. Co sie dzieje w tej naszej Polsce? Tyle osób jest zwolnionych - dużo z Was tak pisało i szuka......rany.........trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Nie mogę spać, nie mogę jeść....a nerwy mnie zjadają od środka. Nie mam ochoty na nic. Pozdrawiam.

Widzę, że dzień się wczoraj zaczął pięknie, nie ma co. Nie martw się pewnie Ciebie zostawią. Meliske wypij :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Balbinko, to w takim razie od 21.02 rozglądam się za Tobą po całej Woli :) My mówimy czasami Harpagany na naszych Synów, mam nadzieję, że oni nie bedą dzisiaj czekać przed Twoim biurem, bo bym Ci współczuła :D

Ja nie mam nic przeciwko zmianom, które wprowdził Dukan w nowej książce, w końcu to jego dieta, ale przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka i nawet mam opory z pomidorami w fazie białkowej, ale uważam, że jak njbardziej można jeśli tylko Doktorek pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie u nas totalnie biaaało, jak dobrze, że nie muszę dziś nigdzie wyjeżdżać, z resztą i tak bym pewnie nie odpaliła hi hi A jak bym odpaliła to i tak bym nie wyjechała z tego śniegu na parkingu hihi

Kobiety poszukujące pracy - łączmy się w bólu :) jestem na bezrobociu od 1 listopada wczoraj miałam pierwszy termin żeby się stawić idąc tam nie żebym liczyła na COŚ ale może, może myślałam - może coś zaproponują może na kurs chociaż jakiś się załapię...

Dobra, zejdźmy na ziemię - kazali podpisać jakieś papierki w 15 miejscach i "to wszystko, do widzenia" BEZ KOMENTARZA...

Jestem zarejestrowana tylko dlatego że mam zasiłek, ale nie chcę myśleć co byłoby gdybym musiała się z niego sama utrzymać...

Ja szukam również biurowej ale na to nie liczę już więc jako sprzedawca bym chciała mam 5 lat doświadczenia w sektorze budowlanym ale co z tego...I jeszcze alimenty w tym miesiącu nie przyszły...Całe szczęście, że mój Ukochany ma dobrą pracę i jakoś "ciągniemy" :D Koniec marudzenia

Anulka, Motylku u mnie na łuszczycę również pomagała tylko maść robiona na receptę, ale składu nie pamiętam a na skórę głowy pomaga mi tylko płyn Dermovate + szampon z cynkiem i dziekciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was porannie,

co by się dziś nie działo to jest piątek więc wesoło mi na duszy :mrgreen:

Wiem coś na temat szukania pracy bo w rodzinie brat i bratowa usilnie szukają pracy (oboje po studiach) i nie ma nic, poki co jakoś sobie radzą ale co dalej?? Małe dziecko, mieszkanko na kredyt ... życie jest okrutne.

Któraś z was pisała że była spec. ds sprzedazy ... a w jakiej branży ? Ciekawe czy tak jak ja? :)

Mam mega problem z toaletą, myślałam ze po odrobinie ruchu na tej sali coś się uda z siebie wycisnąć, ale niestety, dlatego podajcie mi prosze ten specyfik na zaparcia bo nie wiem czy odnajde w tej górze postów . Z góry dzięki.

Dziś mój luby powiedział że mi doopka znika :D

Ale mnie rozbawił z rana!!

Dziewczyny milego dnia, bez niespodzianek ze śniegiem, bez chorób, bóli brzucha. z telefonami od pracodawców i wogóle uśmiechu na buźce...aha i samych spadków wagowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja przy... cepłym napoju :) Nie róbmy naszej Sagusi przykrości ze my kawkę możemy a ona się morduje z bólami brzucha. ;)Wracaj szybciutko do zdrowia, może miętę? Czy to nie ten brzuch?

To ten brzuch bo skończyła mi się @. Wczoraj mało jadłam, może ryba smazona nie była swieża. Diabli wiedzą. Siedzenie na wc przez 40 min o 3 rano to mało przyjemne, jeszcze jakoś mi słabo się robiło, ale nie zemdlalam i wziętej no-spy nie "oddałam". Zjadłam 2 jajka na miękko i 2 kubki herbaty bez cytryny jeszcze no-spa i narazie chyba lepiej. Ale kawka by się przydała oj tak, bardzo lubię, i robicie mi smaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Saguś - to wszystko chyba przez ciśnienie. Dużo ludzi się ostatnio

źle czuje.. Ale mam nadzieje, że szybko Ci przejdzie!! Połóż się i odpocznij.

Ja dzisiaj wcześniej - bo od rodziców sobie przydreptałam. Po wczorajszej

imrezie nie jechałam już do domu tylko do nich. Jeden kolega nie pił i wszystkich

nas porozwoził. Ale w taką pogodę to masakra.. Sama nie wiem co dziś zrobić -

czy jechać do domu samochodem czy go już tu pod pracą zostawić.. Ech - zobaczę

jak będzie z tymi drogami popołudniu!!! Nie mam dzisiaj kaca :D Bo na malutko sobie

pozwoliłam.

Za to coś czuję, że reszta załogi będzie dziś nie bardzo. Już mi koleżanka dzwonila

że jedzie - ale całą noc wymiotywała - i myslała o L4 - ale jednak jedzie.

Ale jej pomysłem było urwanie się z imprezy do knajpy.. No i po wodce

doprawiła się piwem.. Za to wczoraj 'wysępiła' od kierownika obietnicę na

mikrofalówkę!!! :mrgreen:

Te nasze imprezy - odkąd Kora pracuje są bardzo opłacalne (może z dietą jej nie

poszło, ale z facetami to ona sobie umie radzić ;-P) - dla naszego działu :)

Po ostatniej była lodówka, teraz mikrowella.. Co prawda dyrektor się nie ucieszył

i powiedział, że zwiększy naszemu działowi rachunki za prąd... Ech ... życie.

Tylko co ja będę mogła sobie z niej zrobić - oprócz otrąbianki.. Hmmmm... ooo..

rosłek będzie można przygrzać też SUPER MNIAM!!!

Miłego dnia dziewczynki - PIĄTEK!!!

Moje spotkanko to az takie wesole nie bedzie, ale na pewno miłe. U ciebie to i miło i od razu z korzyścią. Choć fakt miktofala na niewiele Ci się zda, ale lodówka a szczgólnie w lecie to bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalinki!!!

Fajnie jest was podgladać i cieszyć się że waga spada- jakby tak podliczyć ile schudłysmy wspólnie noooooooooooo.....

Saguś jeśli to nie sprawy kobiece sprawiają Ci ból to pragnę cie pocieszyć ze przedwczoraj ni stąd ni z owąd dopadł mnie ból brzucha wskazujący w kierunku wymiotnym- trwało to dzien- masakra, na drugi dzień biegunka i koniec -dzis rewelka jak gdyby nigdy nic.... dasz radę /ale wspołczuje/-polóż się pod kocyk i przespij -pomaga

Dziewczyny z praca to jest tak- że jak ktos ma ją na stale to marudzi, że ciężko, wymagają , czepiają się . Ja przez 5 lat byłam orbitą która co roku w czerwcu szukała pracy -tu 3 miesiące ,tam poł roku- od wrzesnia mam pracę na stałe i jestem szczęśliwa na maxa, nie martwię się ,że mi braknie i, że dzieci będą musialy mieć dofinansowanie dla biednych. Jest czasami ciężko ale mam stały dochód. Wam też się uda ,mi zajęło to 5 lat wam napewno krócej!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Już trochę mnie tu nie było i jak zwykle zaległości nie do nadrobienia. Widzę, że forum tętni życiem. U mnie same stresy i nerwy. Wczoraj nie dojechałam do pracy bo się zakopałam w zaspie, mało tego to samochodu nie mogłam odpalić bo śnieg się gdzieś dostał - bardzo dużo było go pod maską. Gdzieś się coś pewnie "zalało" albo uszkodziło i byłam holowana. W zimnie siedziałam od 6.30 do 10.30 i trochę zmarzłam. Ale jestem zdrowa. Mało tego dowiedziałam się że zwalniają u mnie w pracy. Co sie dzieje w tej naszej Polsce? Tyle osób jest zwolnionych - dużo z Was tak pisało i szuka......rany.........trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Nie mogę spać, nie mogę jeść....a nerwy mnie zjadają od środka. Nie mam ochoty na nic. Pozdrawiam.

Współczuję szczerze porannych przygód w dniu wczorajszym. Nie cierpię sytuacji, z którymi nie mogę dać sobie rady sama i w pełni rozumiem Twoje nerwy. Na takie negatywne emocje pomaga mi czasem głębsze zastanowienie się, czy moje zdenerwowanie ma jakiś wpływ na poprawę sytuacji. Jeśli nie, to szkoda mojego zdrowia... Nie zawsze to działa, ale czasem troszkę łagodzi skutki. :D

Kobiety poszukujące pracy - łączmy się w bólu :) jestem na bezrobociu od 1 listopada wczoraj miałam pierwszy termin żeby się stawić idąc tam nie żebym liczyła na COŚ ale może, może myślałam - może coś zaproponują może na kurs chociaż jakiś się załapię...

Dobra, zejdźmy na ziemię - kazali podpisać jakieś papierki w 15 miejscach i "to wszystko, do widzenia" BEZ KOMENTARZA...

Jestem zarejestrowana tylko dlatego że mam zasiłek, ale nie chcę myśleć co byłoby gdybym musiała się z niego sama utrzymać...

Ja szukam również biurowej ale na to nie liczę już więc jako sprzedawca bym chciała mam 5 lat doświadczenia w sektorze budowlanym ale co z tego...I jeszcze alimenty w tym miesiącu nie przyszły...Całe szczęście, że mój Ukochany ma dobrą pracę i jakoś "ciągniemy" :mrgreen: Koniec marudzenia

Wiecie, jak czytam Wasze posty na temat pracy i jej braku, to cieszę się, że ją mam. Chociaż często narzekam i marudzę, że mało zarabiam, że podnoszę kwalifikacje i nic we zamian ... że starcza mi tylko na opłaty i to nawet nie zawsze, że szef nie docenia, bo stary dobry pracownik, to nigdzie się nie ruszy ... i chyba ma rację, bo jak widzę z pracą bardzo ciężko, a latka lecą ... cholera wkurzyłam się ... w każdym razie szczerze życzę wszystkim poszukującym pracy, aby znaleźli taką, jaka będzie im odpowiadała i to za kaskę, która ich w pełni zadowoli!!!

Pozdrawiam piątkowo!!! W końcu weekend :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ponownie Ja

dzisiaj mogłam zmienić swój suwaczek i mogę się pochwalić, że od początku diety (6 stycznia) ubyło mnie 6 kg.

Co prawda do kańca jeszcze daleko, przestały mi smakować biusty i białe sereczki, ale myślę, że to przejściowe.

Śliweczko możesz napisać, którego używasz keczupu jaki jest producent, czy to jest ten z Lidla czy inny?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ponownie Ja

dzisiaj mogłam zmienić swój suwaczek i mogę się pochwalić, że od początku diety (6 stycznia) ubyło mnie 6 kg.

Co prawda do kańca jeszcze daleko, przestały mi smakować biusty i białe sereczki, ale myślę, że to przejściowe.

Śliweczko możesz napisać, którego używasz keczupu jaki jest producent, czy to jest ten z Lidla czy inny?

pozdrawiam

No to możemy sobie podać ręce. Pomimo różnych wag wyjściowych, mamy taką samą ilość do zrzucenia i nawet tego samego dnia zaczęłyśmy :) :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.