Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w piątek!

Sago,strasznie Ci współczuję...Ja też niedawno miałam takie problemy,i okazało się że to była grypa żołądkowa...

To ponownie Ja

dzisiaj mogłam zmienić swój suwaczek i mogę się pochwalić, że od początku diety (6 stycznia) ubyło mnie 6 kg.

Co prawda do kańca jeszcze daleko, przestały mi smakować biusty i białe sereczki, ale myślę, że to przejściowe.

Śliweczko możesz napisać, którego używasz keczupu jaki jest producent, czy to jest ten z Lidla czy inny?

pozdrawiam

Ja używam keczupu firmy Kotlin bez cukru.Ale robiłam równiez swój keczup (chociaż wiem dokładnie co w nim siedzi :) )Tego z Llidla nie miałam.

Wszystkim spadkowiczom gratuluję.

Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago kurj się bo spotkanie z koleżankami rzadko się zaża i szkoda je ominąć.

Ja od wczoraj mam goraczkę, o 23 wzięlam pierwsza dawkę antybiotyku, kurde syn mnie zaraził, choć sam od pon wraca do szkoły. zwolnnienie kończy mi się dziś (weekend pracuje) a ja ledwo sie ruszam, bolą mnie wszytskie mięśnie...eh... już drui raz tak jest że Młody zdrowieje a mnie powala z nóg, niestety na dłuższe zwolnienie nie mogę sobie pozwolić :)

Campari co jadłaś jak byłaś chora? u mnie zero apetytu, do tego gardłomnie boli tak że ledwo ślinę łykam. Dzś wpiłam tylko herbatkę i zjadłam otrębiankę. Mam zero pomysłów na jakieś pół płynne jedzenie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piatkowo... bez glosu, doslownie stracilam glos, hmmm dzieciaki sie smieja, a za razem szarancza cieszy, bo krzyczec na nich nie moge jak broja eh

Spadkowiczom gratuluje spadkow.

Sago, widze, ze mialysmy o tej samej godzinie posiedzenie eh :)

anulkas na mnie sie nie wzoruj, ale w wielkiej przewadze pilam, pilam, pilam... i to nie tylko herbate, ale potrafilam wypic 0,5 litra prawie goracego mleka, bazowalam jednak na szynce drobiowej...i nie powiem, ze prowadzilam przykladna diete, stwierdzilam, ze skoro i tak malo jem, a biore leki, nie bede sie wykanczac z glodu, wiec i bylo tez troche zakazanych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piatkowo... bez glosu, doslownie stracilam glos, hmmm dzieciaki sie smieja, a za razem szarancza cieszy, bo krzyczec na nich nie moge jak broja eh

Spadkowiczom gratuluje spadkow.

Sago, widze, ze mialysmy o tej samej godzinie posiedzenie eh :)

anulkas na mnie sie nie wzoruj, ale w wielkiej przewadze pilam, pilam, pilam... i to nie tylko herbate, ale potrafilam wypic 0,5 litra prawie goracego mleka, bazowalam jednak na szynce drobiowej...i nie powiem, ze prowadzilam przykladna diete, stwierdzilam, ze skoro i tak malo jem, a biore leki, nie bede sie wykanczac z glodu, wiec i bylo tez troche zakazanych rzeczy.

To wcale nie fajnie masz. Tyle czasu się męczysz i jeszcze w nocy. Szkoda mi Ciebie. Pamięam jak moje dziewczyny były małe i traciam głos to szalały jak wściekłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesuwam suwak [jestem na półmetku!] i twórczo wykorzystuję resztkę wolnego [manekin, szpilki, maszyna do szycia]

Gratulacje połowinkowe!!!

Trochę pospałam i teraz czuję się lepiej, może to faktycznie grypa żołądkowa, trochę jeszcze boli. Na spotkanie pójdę a co tam najwyżej będę krócej. Dzięki za dobre słowa, może dlatego mi się polepszyło. Pozdrawiam

Miłej zabawy Sago :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim,

musze troszkę odreagować bo miałam intensywne przedpoludnie w pracy a z wami to relaxik.

Cieszę sie Saga że już ci lepiej,

Lolawao gratuluję wyniku, masz piorunujące tempo...z jakiego pułapu startowałaś ?

ah i zapominam zapytać zawsze :Kostka20 czy ty już jesteś w szpitalu, jak to z tobą??

Campari jak słyszę o twojej chrypce to zaraz przypomina mi się harcerstwo i ferie zimowe -zawsze wracałam z zimowki bez głosu :)

A jak twój torcik??

Chcę już 16.

pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jem pozne sniadanie.

Campari jak słyszę o twojej chrypce to zaraz przypomina mi się harcerstwo i ferie zimowe -zawsze wracałam z zimowki bez głosu :)

A jak twój torcik??

Chcę już 16.

moj torcik jeszcze nie do konca zrobiony, wczoraj popieklam biszkopty, dzisiaj bede robic reszte... do jutra wieczora mam czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, jo joj.. tak się naczytałam o tych bólach głowy - no i na mnie przeszło. :D

Koleżanka poratowała mnie tabletką.. Jeszcze pół godziny do wyjścia.. może

zacznie działać. Postanowiłam jednak wrócić do domu samochodem.

Choć denerwuje i stresuje mnie ten padający co chwilę śnieg.. Ale dam

radę :mrgreen: Choć przydałoby mi się obciążyć czymś mój bagaznik - bo na śliskim

to jeżdzę we wszystkich kierunkach - tylko nie prosto!!! :)

Dziś obiadek u teściowej - narzeczony miał wczoraj pomyć.. więc jak się

lepiej nie poczuję to dzisiaj sobie robię wolne z porządkami.

Poza tym to mój - za to, że ja wczoraj balowałam (choć mi się to

przytrafia raz na ruski rok i to wtedy jak mnie zmuszą.. z pracy nie wypadało

nie przyjść..) to on dzisiaj z kolegami na piwko (mu to się zdarza średnio raz na

tydzień :mrgreen: ).

Zaraz będę się zbierać do domciu - Pa, pa, pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim,

musze troszkę odreagować bo miałam intensywne przedpoludnie w pracy a z wami to relaxik.

Cieszę sie Saga że już ci lepiej,

Lolawao gratuluję wyniku, masz piorunujące tempo...z jakiego pułapu startowałaś ?

ah i zapominam zapytać zawsze :Kostka20 czy ty już jesteś w szpitalu, jak to z tobą??

Campari jak słyszę o twojej chrypce to zaraz przypomina mi się harcerstwo i ferie zimowe -zawsze wracałam z zimowki bez głosu :)

A jak twój torcik??

Chcę już 16.

pozdrowionka!

Jeszcze nie jestem

dostać się do Konstancina to nie taka prosta sprawa. Termin przyjęcia jest do końca marca czyli nie znam dnia a godziny. Zadzwonią i zaproszą

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.