Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Panie i Panow(jezeli tacy jeszcze sa) w piatkowe popoludnie zasypane sniegiem.U mnie waga stoi chociaz dzien bialkowy.

-gratuluje spadkow wagi

-lolawao gratuluje polmetku ,teraz juz z gorki,oby z taka sama predkoscia.

-kobietki czy widzialyscie zdjecia wstawione na nk przez Sliweczke,kurcze jaka zmiana.Sliweczko jeszcze raz gratulacje jaka wielka roznica w wygladzie ,a to tylko rok,a moze az rok?jak mozna pieknie wygladac bedac upartym i dazac do wyznaczonego celu,super.uciekam robic obiadek bo corki wracaja z pracy ,a razem z mama sa na diecie.Dzisiaj u mnie kotleciki sojowe z ogoreczkiem konserwowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie i Panow(jezeli tacy jeszcze sa) w piatkowe popoludnie zasypane sniegiem.U mnie waga stoi chociaz dzien bialkowy.

-gratuluje spadkow wagi

-lolawao gratuluje polmetku ,teraz juz z gorki,oby z taka sama predkoscia.

-kobietki czy widzialyscie zdjecia wstawione na nk przez Sliweczke,kurcze jaka zmiana.Sliweczko jeszcze raz gratulacje jaka wielka roznica w wygladzie ,a to tylko rok,a moze az rok?jak mozna pieknie wygladac bedac upartym i dazac do wyznaczonego celu,super.uciekam robic obiadek bo corki wracaja z pracy ,a razem z mama sa na diecie.Dzisiaj u mnie kotleciki sojowe z ogoreczkiem konserwowym.

Dziękuję Grażynko :)

Lalawao,gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kobietki czy widzialyscie zdjecia wstawione na nk przez Sliweczke,kurcze jaka zmiana.Sliweczko jeszcze raz gratulacje jaka wielka roznica w wygladzie ,a to tylko rok,a moze az rok?jak mozna pieknie wygladac bedac upartym i dazac do wyznaczonego celu,super.

Grazziu no ja chętnie podglądne Śliweczkę żeby się zmotywować i zarazem podziwiać te spektakularne zmiany ale nie moge odnaleźć na n-k klasę Dukanową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za wsparcie w trudnych chwilach :) Macie racje mam wiele ważniejszych spraw do zamartwiania się a nie opinia jakiejś pseudo koleżanki w dodatku istnej zozły chcącej dowartościowac się kosztem drugiego! Niech spada na drzewo! :D Dziękuje Wam za te wszystkie ciepłe słowa.. przyznam się szczerze, że jak czytałam Wasze odpowiedzi to nie mogłam przestać ryczeć- taka za mnie ryczka! Jeszcze raz dziękuje Wam :*

Usprawiedliwiam się nieobecnością na forum tym , że moje kochane maleństwo już wróciło do domku. Egzaminy sie skończyły ,więc nadrabiamy stracony czas :mrgreen: Tfu jeszcze jeden w środę ale myśle, że to już z góki pójdzie :mrgreen:

Bardzo dużo piszecie i powiem, że w ciągu tych 3 dni miałam duże problemy, żeby wszystko przelecieć :) Chyba muszę codziennie chociaż troszkę czasu znaleźć bo później się nie wyraiam z czytaniem :mrgreen:

Marudka pytałaś co studiuje- Więc Nauki o rodzinie o specjalności terapia małżeństwa i rodziny. :lol: O!

Dzisiaj na wadze już 105,9 kg :twisted: Waga leci piorunem w dół. Nie mogę się doczekać az rozmienie stówę bo to mój taki pierwszy cel :lol: Przed ciążą było 98 więc jak dojdę do tej wagi to będę wniebowzięta, że wreszcie się udało! Ale cii nie zapeszajmy Jeszcze troche jest do zrzucenia,,,

Oczywiście wszystkim spadkowiczom Gratuluje!! Wszytskim stojącym życzę CIerpliwości bo napewno niebawem się cuś ruszy :-D

Kocham Was Protalinki - Twarogożerki :) Hihi Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazziu no ja chętnie podglądne Śliweczkę żeby się zmotywować i zarazem podziwiać te spektakularne zmiany ale nie moge odnaleźć na n-k klasę Dukanową :)

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54 - zapraszam :D Trzeba najpierw dołączyć do klasy,bo galeria jest prywatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias co u Ciebie?? Dawno nic nie pisałaś!

Śnieżynko jak samopoczucie i egzaminy??

Prosze, napiszcie mi co na te zaparcia najlepiej kupić w aptece?

Kasias, właśnie skrobnij coś do nas, prosimy :)

Olinko, ja polecm colon c, bo on nie rozleniwia jelit. Tylko musisz być cierpliwa, bo nie działa natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZień dobry popołudniowo!

Anulka, Saga - życze wam poprawy zdrowia, a tobie Sagus mimo wszystko miłego wieczoru

Lolawao - gratulacje, rzeczywiście zasuwasz w dól jak sie patrzy... :D

Marudko - pewnie przeczytasz tego posta dopiero w poniedziałek w pracy i moja rada dotrze do ciebie późno ale ja woziłam zima w moim starym aucie kiedyś taką wielka sześciokątna płytę chodnikowa, tzw. trylinke bo tez "tańczyłam" na drodze. Spalanie było ciut większe ale bagażnik super dociążony i auto lepiej trzymało sie drogi.

Kostka - tobie też gratuluje, fajnie ci idzie !

U nas tez śnieg, śnieg i wiatr... już mi sie nie chce myśleć o odśnieżaniu jakie mnie czeka po powrocie do domu......

Ja dziś idę na tę moja imprezę firmowa do knajpki, ma byc ciepłe danie z frytkami i surówka oraz zimne przystawki... w tym ryba po grecku... zobaczymy. Najwyżej zjem samo mięso + surówki i co się da z przystawek żeby nie wypaśc z reguł Dukana....Powinnam juz dzis byc na samych białkach ale przez te imprezę przedłużyłam warzywka żeby móc cos zjeść dzisiaj na imprezie, potem wydłuże tez białka o 1 dzień i będzie ok. Musze tylko odpuścic drinki... zobaczymy...może sie uda. Impreza jest z tańcami, jak karnawał to karnawał... będzie nas 4 kobiety i 22 panów, to wypada po 5 i pół faceta na każdą ( jak obliczyły moje koleżanki) wiec może trochę potańczę, chociaz gro ludzi jest młodszych ode mnie... ale co tam.. nie będę tam najstarsza... nie będę tam najgrubsza... ( tak sie pocieszam.. :)) Przyda mi sie taki wypad rozrywkowy na odstresowanie...

Za to w niedziele muszę wyruszyć w trasę z Łodzi do Krakowa i powrót aż się boje tej drogi w taka pogodę, oby już przestało padać to może te główne drogi będą jako- tako wyglądać.

Dziś zapomniałam się zważyć... ale może to i lepiej......... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj kupiłam sobie takie fajne spodnie czarne - rurki i wyglądam w nich naprawdę szczupło, nie było co prawda normalnych, długich tylko sa 3/4 ale do wysokich zamszowych kozaczków albo w ogóle do innych butów na wysokim obcasie są ok i ja w nich wyglądam nawet... nawet.... cieszy mnie to i zaraz je dzis zakładam... a co ! :)

Dla takich chwil warto sobie odmawiac słodyczy czy innych rzeczy... Niech żyje Protal ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasias, właśnie skrobnij coś do nas, prosimy :mrgreen:

Olinko, ja polecm colon c, bo on nie rozleniwia jelit. Tylko musisz być cierpliwa, bo nie działa natychmiast.

oj jak milo sie na serduchu robi jak ktos pisze do mnie :)

u mnie bez zmian czyli waga stoi juz dlugo ,ale teraz @ wiec mam nadzieje ze potem bedzie spadac...

ktoras z dziewczyn tu pisala o problemach skornych i ja tez mam problem od miesiaca, na stopach porobily mi sie czerwone punkty i swedzi jak cholera, bylam u dermatolog dala masci i amertil na uczulenie pomoglo na chwile i znow mam nawrot, obawiam sie ze za duzo bialka :D musze isc znowu...ale narazie nie mam czasu bo moja babcinka w szpitalu i jezdze do niej codziennie i czekam az jej sie polepszy...

pozdrawiam was dziewczyny bardzo serdecznie i zycze samych sukcesow...caly czas was czytam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj kupiłam sobie takie fajne spodnie czarne - rurki i wyglądam w nich naprawdę szczupło, nie było co prawda normalnych, długich tylko sa 3/4 ale do wysokich zamszowych kozaczków albo w ogóle do innych butów na wysokim obcasie są ok i ja w nich wyglądam nawet... nawet.... cieszy mnie to i zaraz je dzis zakładam... a co ! :)

Dla takich chwil warto sobie odmawiac słodyczy czy innych rzeczy... Niech żyje Protal ! :mrgreen:

Maragrete juz Cie widze oczami wyobrazni, ale wstaw fotki chetnie zobaczymy te czarne rurki , ja tez juz mysle zeby kupic cos nowego bo zostaly mi tylko jedne gacie i ciagle w nich chodze...ale czekam na zgubienie tych pieciu ostatnich kiloskow i rzucam sie na sklepy, maz sie juz boi hihihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj kupiłam sobie takie fajne spodnie czarne - rurki i wyglądam w nich naprawdę szczupło, nie było co prawda normalnych, długich tylko sa 3/4 ale do wysokich zamszowych kozaczków albo w ogóle do innych butów na wysokim obcasie są ok i ja w nich wyglądam nawet... nawet.... cieszy mnie to i zaraz je dzis zakładam... a co ! :)

Dla takich chwil warto sobie odmawiac słodyczy czy innych rzeczy... Niech żyje Protal ! :mrgreen:

Maragrete, coś mi się zadje, że jak założysz te rurki to 22 facetów będzie stało w kolejce, żeby z Tobą zatańczyć, a pozostałe panie będą siedziały odłogiem :mrgreen: Baw się dobrze, Małgosiu :lol:

Maragrete juz Cie widze oczami wyobrazni, ale wstaw fotki chetnie zobaczymy te czarne rurki , ja tez juz mysle zeby kupic cos nowego bo zostaly mi tylko jedne gacie i ciagle w nich chodze...ale czekam na zgubienie tych pieciu ostatnich kiloskow i rzucam sie na sklepy, maz sie juz boi hihihi :D

Kasiu, niech się boi, po to mężowie są. Mój mi powiedział, że jak będę taka szprycha jak przed ślubem to go na pewno rzucę, zupełnie nie wiem skąd ten pomysł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete juz Cie widze oczami wyobrazni, ale wstaw fotki chetnie zobaczymy te czarne rurki , ja tez juz mysle zeby kupic cos nowego bo zostaly mi tylko jedne gacie i ciagle w nich chodze...ale czekam na zgubienie tych pieciu ostatnich kiloskow i rzucam sie na sklepy, maz sie juz boi hihihi :)

ja polecam swoją metodę - po jednym ciuchu za każdy stracony kilogram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.