Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się Marudko, że moje doświadczenia mogą być choć troszkę pomocne. :D :mrgreen: :mrgreen:

Campari Ty strasznie nerwowa dziewczyna chyba jesteś? Czekam z niecierpliwością na fotkę torta i relację z imprezki.

Kasiabe dzięki za sposób na cellulit! Robisz te zabiegi codziennie? Jaki krem później wsmarowujesz?

Ivonka35 jak Ci zazdroszczę tych ferii!!! I życzę żeby Ci się organizm odciął i zaczął gubić zbędny balast. Moja waga też stała ponad tydzień i ruszyło powolutku w jedynym słusznym kierunku :)

Babciu Magdo dzięki za podsumowanie naszych zmagań i porady dotyczące ćwiczeń, których nie ukrywam nie lubię, nawet jak się zaprę i zacznę coś działać w tym zakresie, to szybko mija mój zapał i się zniechęcam, ale spróbuję po raz kolejny, może tym razem się uda ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna - peelingi kawowe robię co dwa dni. Wczoraj dodałam do kawy i olejek z cynamonu (5 kropli) i odrobinę oliwki dla dzieci - BAJKA! Parę minut szoruję i masuję ciało od stóp po ramiona ze szczególnym naciskiem na uda i zadek. Po peelingu używam balsamu do ciała z olejkiem cynamonowym (2 krople) a po chwili balsam antycellulitowy Eveline 3D - (ten używam codziennie rano i wieczorem w strategicznych miejscach).

Gosiu - nie wiem jak u Ciebie ale mnie cellulit skutecznie zablokował przed wyjściem na basen, plażę itp. Teraz widzę, że się uda. Zmieniam swoje życie i basta!

Nie cały miesiąc diety a zmiany takie, że znajomi patrzą na mnie jakoś inaczej :D

Miłego dnia Paniom życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kasiabe Twój sposób na celulit wydaje mi się że jest dobry zwłaszcza przy dietkowaniu, ale szkoda że ja już jestem wiekowa, bo dla mnie to już nie pomoze. Jedynie rada Babci Magdy trzeba cwiczyc. Ale na cwiczenia tez trzeba czasu. Jak przyjde po pracy, szykowanie obiadu dla meza, drugi protalowy dla mnie i corki i juz koniec dnia. Skorzystam z rady co do tych brzuszkow rano. Moze dam rade, bo faktycznie bedzie problem ze skora na brzuchu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :D :mrgreen:

Podziwiam Was, że się tak staracie o swoje ciało. Kasiube, świetny sposób na cellulit i świetnie, że sama próbujesz co jeszcze możesz zmodyfikować, żeby pozbyć się cellulitu jeszcze skuteczniej. Życzę Ci powodzenia i jak najgładszych nóg i pupy :mrgreen:

Campari,mam nadzieje, że już bez problemu przetrwłaś ten tortowy horror, czekamy na fotki :mrgreen:

U mnie wszystko ok. Mimo wyczekiwania na @ waga mi nie wzrosła, więc nie mam się czy martwić :lol:

Czekam na ładniejszą pogodę, żeby móc chodzić pieszo do pracy. Mam większą potrzebę ruchu niż zwykle, po prostu po straconych kilogramach energia mnie rozpiera :)

Pozdrawim Wszystkich i życzę miłego dnia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna - peelingi kawowe robię co dwa dni. Wczoraj dodałam do kawy i olejek z cynamonu (5 kropli) i odrobinę oliwki dla dzieci - BAJKA! Parę minut szoruję i masuję ciało od stóp po ramiona ze szczególnym naciskiem na uda i zadek. Po peelingu używam balsamu do ciała z olejkiem cynamonowym (2 krople) a po chwili balsam antycellulitowy Eveline 3D - (ten używam codziennie rano i wieczorem w strategicznych miejscach).

Gosiu - nie wiem jak u Ciebie ale mnie cellulit skutecznie zablokował przed wyjściem na basen, plażę itp. Teraz widzę, że się uda. Zmieniam swoje życie i basta!

Nie cały miesiąc diety a zmiany takie, że znajomi patrzą na mnie jakoś inaczej :twisted:

Miłego dnia Paniom życzę :mrgreen:

Podziwiam Cię Kasiu za tyle wysiłku i gratuluję efektów!!! Ja już trochę pogodziłam się ze swoimi niedoskonałościami, po prostu polubiłam siebie taką jaka jestem i w ubiegłym roku odważyłam się rozebrać na plaży i basenie, choć przyznaję, że i tak trochę byłam skrępowana, ale uwielbiam pływać i plażować i to było silniejsze ode wstydu :mrgreen: . W tym roku mąż obiecał mi wakacje w Chorwacji i może nie będę musiała się aż tak bardzo wstydzić swojego ciała. Dzięki za porady, tylko nie wiem, czy będzie mnie stać na taką konsekwencję i niemal codzienne zabiegi? W każdym razie spróbuję :mrgreen: .

Witam pozostałe kobitki!

Muszę się przyznać, że wczoraj zgrzeszyłam wypijając pół lampeczki wina w toaście imieninowym dla mojego najstarszego syna. Była mała imprezka, jedzonko prawie wyłącznie protalowe, więc nie musiałam podjadać żadnych niedozwolonych rzeczy i masz ... dziś na wadze 400 gram więcej, a od jutra warzywka :) Nie podoba mi się to, bo znów 9 z przodu, ale suwaka nie zmieniam. Podoba mi się ta ósemka i już!!! Może to wina tego, że w ciągu dnia nie chciało mi się za bardzo jeść, bo i czasu za bardzo nie było, za to wieczorkiem nadrobiłam zaległości i pewnie to było zgubne :D

Pozdrawiam niedzielnie, u nas pogoda piękna, świeci słoneczko i mrozek około 8 stopni, za to wczoraj śniegu znów dosypało, więc zima dalej całą gębą ...

Miłego dnia i żadnych pokus życzę... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że wczoraj zgrzeszyłam wypijając pół lampeczki wina w toaście imieninowym dla mojego najstarszego syna. Była mała imprezka, jedzonko prawie wyłącznie protalowe, więc nie musiałam podjadać żadnych niedozwolonych rzeczy i masz ... dziś na wadze 400 gram więcej, a od jutra warzywka :D Nie podoba mi się to, bo znów 9 z przodu, ale suwaka nie zmieniam. Podoba mi się ta ósemka i już!!! Może to wina tego, że w ciągu dnia nie chciało mi się za bardzo jeść, bo i czasu za bardzo nie było, za to wieczorkiem nadrobiłam zaległości i pewnie to było zgubne :mrgreen:

Gochna na pewno zaraz Ci zginie to co "przybyło" bo to pewnie woda więc się nie przejmuj :mrgreen: na pewno nie stało się to przez te pół kieliszka wina :)

Tak w ogóle to witam niedzielnie :mrgreen: gratuluję spadków, chorym szybkich powrotów do zdrowia! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Niedzielnie !!

Nie martwcie się dziewczyny małymi zwyżkami, ja tez mam je co jakis czas, mój mąż co chwile skacze, ale potem wszystko wraca do normy. Jeszcze ciągnę II faze i póki co się nie ważę z przyczyn "comiesięcznych" ale jak sie skończy to zobaczę co i jak i zadecyduje. Chcialam Wam tylko powiedzieć, ze nie ma co marnować czasu na zamartwianie się o jakieś 400 czy 600 g bo to na prawde chwila moment i zaraz waga spada dalej. Ja się tak cudownie czuję, że pierwszy raz od 6 lat nie mając w planach żadnych gości ani żadnych wyjść ubrałam się elegancko w spódniczkę, rajstopki, koszule, obcasy - zrobiłam mega makijaż i... idę robić delikatne porządki oraz obiad :) biedny ten mój mąż, co niedziele widywał mnie w dresach - niech raz ma i on :D To straszne, że człowiek potrafi tak się zapomnieć i nie dbać o siebie, mam nadzieję, że wszystkie to ogarniemy i raz na zawsze zapomnimy o tamtych "ciężkich" czasach! Czego życzę sobie i Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcia - mylisz się kochana! Mam 40 lat i po pierwszej diecie zgubiłam ponad 40 kg. Ciało mam fatalne!!! Nie zapomnę jak w szpitalu pani doktor (ponad 120kg) powiedziała, że też chce tak szybko schudnąć - kiedy zobaczyła mój brzuch i piersi - powiedziała "to ja jednak dziękuję..." skóra na brzuchu przykrywała mi wzgórek łonowy!!! Powtarzam - tragedia. Fakt, że potem przy drugiej cesarce doktor wyciął spory płat skóry (robiły mi się odparzenia przed ciążą i normalnie przytrzaskiwałam sobie skórę rozporkiem w spodniach) - efekt był o niebo lepszy ale znów schudłam po ciąży i znów historia się powtórzyła - z mniejszym skutkiem ale jednak. Ogromny cellulit mam od 15 lat - teraz widzę, że redukuje się bardzo szybko. Piersi pozostaną już takie - ale od czego są push-upy? Brzuch chowam i tyle.

Dziewczyny, to naprawdę nie wymaga czasu - zaparzacie papkę z kawy i cynamonu, myk pod prysznic (do wanny), szybkie natarcie, myk z wanny, balsam, folia, myk pod kołderkę i relaks z książką! Nigdy tego nie robiłam bo uważałam, że wymaga to TYYYYYLE zachodu a poza tym ... i tak się nie uda! UDA SIĘ!

Gochna - spróbuj raz, spróbuj bez folii - sam peeling kawowy z cynamonem (możesz dać nawet przyprawę do piernika bo też korzenna i rozgrzewająca!) Skóra od razu po pierwszym razie będzie po prostu taka delikatna :) Uzależnisz się :D :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać to co najważniejsze... humor mi wzrasta jak są spadki na wadze, komfort psychiczny wzrasta wraz z pewnością siebie - a tego mi baaardzo brakuje. A te masaże są dla mnie również balsamem dla duszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Wczoraj sie napisałam ale posta wcielo :)

Dziekuje za pomoc w doborze preparatu na zaparcie, kupilam ostat. jakąś herbatkę bo wasze wpisy przeczytalam za pozno, specyfik zadziałał niemal po 12 h wiec juz brzuszek zadowolony. Ale za to mam okres i P+W więc czekam na spadki pozniej :D

Dziewczyny o tej kawie i cynamonie słyszałam i kiedys stosowałam - to b. dobry sposób ...

Śliweczko zapisałam się do klasy Protalek, teraz czekam na akceptację :mrgreen:

Buziaki kochane,

ja zmeczona po week. bo kładłam u rodziców panele z moim Łukaszkiem, ale dziś resecik!

Całuski,

do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,I jeszcze jedno pytanie do Malinki - czy te dwa kilo, to bardziej Twoje mięsnie ? Czy jakoś szczególnie sobie na to zapracowałas ? Wiem, że to nie wiele, ale bacznie obserwuję dziewczyny z 3 i 4 fazy i się zastanawiam, czy mozna przytyć trzymając się zasad ? Ja nadal pekam z 3 fazą - mój mężus za 4 dni zaczyna .. zobacze jak mu idzie i może się przyłącze :mrgreen: "

Witam niedzielnie i odpowiadam na Twoje pytanie Winkachce :mrgreen: Na pewno te 2 kg. to nie mięśnie ,bo nie ćwiczę,tylko dość często chodzę na piechotkę do pracy(40 minut w jedną stronę).IV faza ,to jest już okres po diecie i utrwalaniu,czyli normalne jedzenie,nie ukrywam,że przyczyniło się do tego objadanie słodkim(chociaż też nie przesadzam).sądzę,że gdyby nie to ,że jadam codziennie otręby i mam raz w tygodniu białka,przytyłabym więcej.Nie chcę już wracać do diety ,ale muszę zacząć uważać na to co jadam.Nie oszukujmy się,jeśli wrócą stare nawyki żywieniowe waga wzrasta :D .Dlatego trzeba samozaparcia ,żeby wytrwać :) ,czego sobie i Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campari !!!!!! Dostałam ślinotoku :) Pięknie Ci wyszło ! i po co było się tak denerwować ? Gratuluję talentu i żałuję, że bidulko nie mogłaś tego spróbować - ja wczoraj na urodzinach mamy zajadałam placki Dukanowe - wiec domyślam sie ja sie czułas :D Brawo również za wytrwałość !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.