Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mam pytanie odnosnie kakao o niskiej zawartosci tluszczu.W koncu dostalam wedlowskie i tak sie ucieszylam, ze nawet nie spojrzalam na sklad, z kolei jak w domu przeczytalam to sie wystraszylam bo mimo obnizonej zawartosci tluszczu nadal jest b. wysoka jego zawartosc jak i weglowodanow.Uzywacie mimo to????Ja troche sie boje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że teraz jesteś z nami, a jak się skończą ferie to grzecznie zaczekamy na następne. Ja z rozmiaru 52 wskoczyłam na 44 ale chciałbym niżej. Pozdrawiam

Saguś, to rewelacja!!!! :) aż 4 rozmiary!! Jesteś wielka! Nie pamiętam ile masz wzrostu. Ja jestem trochę za chuda w niektórych partiach. Ręce i ramiona mam jak kościotrupek :D.

Ale tłuszczyk z brzucha dopiero teraz zaczyna się 'ulatniać'

Życzę Ci rychłego znalezienia pracy, dobrej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete, będziemy celować planując imprezki, żeby były warzywka, a jak się nie uda, to przynajmniej wszystkie będziemy jadły to samo, zawsze to wygodniej szykować dla dwóch kategorii gości niż dla trzech :)

Anulkas, trzymaj się kochana i kuruj się, bo jeśli to grypa, to nieprzelewki, a przy anginie czasem temperatura spada dopiero w czwartym dniu antybiotyku :mrgreen:

Witaj Sandra33! W końcu się odezwałaś :D Cieszę się, że przyjeżdżasz do kraju, chociaż u nas zima pełną gębą, z Ty jeśli dobrze pamiętam nie przepadasz za nią bardzo. W każdym razie życzę miłego pobytu w Polszcze.

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamylko, fajnie, że mnie pamiętasz. Jak tam zaliczenia? Na pewno do przodu. Studiujesz lingwistykę stosowaną o ile dobrze pamiętam, a to trudny kierunek. Jednak ciekawy, to fakt.

Życzę Ci powodzenia :)

Własnie zauważyłam u siebie "kawożerność" czy ty Polu też kiedyś wypijałaś tyle kawy ??

Może to od tego ze jednak ciśnienie bez soli spada, a ja mam normalnie niskie :D

Ale norlapnie pochlaniam kawe jak smok,poza tym smakuje mi jak nigdy ...ah chyba sobie zrobie kolejną czyli 2 dziś!

Cześć Olinko :mrgreen:! Ja piję około 4 kaw dziennie, ale zawsze z mlekiem, innej nie lubię. Jest to mój jedyny nałóg. Piję jej tak dużo odkąd kupiłam sobie ekspres ciśnieniowy z młynkiem. Żadna inna mi nie smakuje. A ciśnienie mam wysokie, niestety, ale kawa nigdy mi go nie podwyższała, ani nie przeszkadzała w zasypianiu. Mogę wypić kawę przed snem a i tak zasnę jak dzidzia.

Polu - jak fajnie że znalazłaś dla nas czas. Ciesze sie że waga nie robi ci przykrych niespodzianek. Ale jesz w miarę normalnie ? choć piszesz że nie przesadzasz z ilością, chodzi mi o jedzenie owoców, pieczywa, kasz, makaronów itp zabronionych nam potraw...???

Witaj Maragrette, Tak, staram się jadać normalnie, czyli wszystko w rozsądnych ilościach. Jedynie w święta pozwoliłam sobie na więcej. Napiekłam pysznych ciast i narobiłam różnych potraw, ale raczej delektowałam się nimi niż objadałam. A tydzień po świętach waga wróciła do normy. Chleba jem 2-3 kromki, ale razowego, który w dalszym ciągu piekę. Owoce oczywiście jadam, ale też bez przesady. Za makaronami nie przepadam, a jak mnie najdzie to robię razowy. Tak przywykłam do wędliny i mięsa drobiowego, że w dalszym ciągu je jadam. Myślę, że mój organizm się już pogodził z

utratą tych kilkunastu kilogramów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny :mrgreen:

Kolejny dzień spędzony na rozmowach o pracę i wysyłaniu CV...tragedia i wszędzie te texty: "zadzwonimy".

Poza tym będąc w sobotę u teściowej dostałam burę że jeszcze na diecie jestem, i że mam już nie chudnąć a jeszcze mi tyle brakuje do idealnej wagi...i wymarzonego rozmiaru 36...

Ryyynce opadają że tak powiem :)

Campari gratuluję tego mega tortu...wyglądał wspaniale i musiał tak samo smakować.

Gratuluję też wszystkich spadków :D u mnie znów waga stoi...trudno wezmę ją na przeczekanie jak ostatnio :mrgreen:

Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne forum spiesze doniesc szczegolnie cenna informacje, ze zakupilam wino czerwone Weight Watchers( Dieta straznikow wagi) gdzie 100ml zawiera 0,8 g weglowodanow, natomiast 125 ml- 1g.Mysle, ze taka ilosc jest ok?Nie mam zamiaru obalic calej butelki na 1 raz ,tylko zrobic sobie grzanca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne forum spiesze doniesc szczegolnie cenna informacje, ze zakupilam wino czerwone Weight Watchers( Dieta straznikow wagi) gdzie 100ml zawiera 0,8 g weglowodanow, natomiast 125 ml- 1g.Mysle, ze taka ilosc jest ok?Nie mam zamiaru obalic calej butelki na 1 raz ,tylko zrobic sobie grzanca:)

Nie mów głośno, bo przez granice Cię nie przepuszczą. A smakoszek wina się trochy znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne forum spiesze doniesc szczegolnie cenna informacje, ze zakupilam wino czerwone Weight Watchers( Dieta straznikow wagi) gdzie 100ml zawiera 0,8 g weglowodanow, natomiast 125 ml- 1g.Mysle, ze taka ilosc jest ok?Nie mam zamiaru obalic calej butelki na 1 raz ,tylko zrobic sobie grzanca:)

Wlasnie popijam goracego grzanca:)

Sandra!!! Jesteś bez serca!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie odnosnie kakao o niskiej zawartosci tluszczu.W koncu dostalam wedlowskie i tak sie ucieszylam, ze nawet nie spojrzalam na sklad, z kolei jak w domu przeczytalam to sie wystraszylam bo mimo obnizonej zawartosci tluszczu nadal jest b. wysoka jego zawartosc jak i weglowodanow.Uzywacie mimo to????Ja troche sie boje...

Sandro, cieszę się, że wrociłaś do wagi suwaczkowej,gratulacje. Mysle, że gdyby nam się nie przytrafiały takie ekscesy jak Tobie z tym ciągiem na jedzenie to dawno byśmy były nieziemskie laski i nie spotkałybyśmy się na najfajniejszym forum pod słońcem. Nie ma tego złego.... :)

Większość z nas używa kakao niskotłuszczowe Deco Morreno, takie z wiatraczkiem, ma 10-12% tłuszczu, jest zdjęcie i opis na wątku o produktach dozwolonych.

Gratuluje i zazdroszczę grzańca, ja się nie oparłam na kuligu i jeszcze bezczelnie wcale nie żałuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkas - fajnie że masz juz powrót cywilizacji do domu..jak to ulga, wyobrażam sobie, teraz tylko wykuruj sie kochana i potem bierz sie za rogi z Dukanem i spadkiem wagi. Życzę powrotu do zdrowia

Dziękuje

Dzis byłam u lekarza. Angina sie juz kończy. Temperatura dochodzi do normy. A bóle w plecach to "korzonki".

Kurde dorwało mnie na maxa :) Zwolnienia nie wziełam, dostałam za to 2 rodzaje tabletek i zastrzyki. Musze jakos to przeżyć, choć ból jest powalający 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje

Dzis byłam u lekarza. Angina sie juz kończy. Temperatura dochodzi do normy. A bóle w plecach to "korzonki".

Kurde dorwało mnie na maxa :) Zwolnienia nie wziełam, dostałam za to 2 rodzaje tabletek i zastrzyki. Musze jakos to przeżyć, choć ból jest powalający

Anulkas, bardzo ci współczuję, korzonki to koszmarny ból, a jeśli jesteś samotną mamą nie masz lekko. Dobrze, że przynajmniej problemy wodociągowo-kanalizacyjne Ci minęły. Trzymaj się i zdrowiej szybciutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.