Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny bardzo polecam to winko, smakuje ok.Poszukajcie moze jest gdzie w supermarketach.To jest specjalna wersja dietetyczna.Ja dodalam slodziku, przyprawy korzennej, do mikrofali i pyyyyycha:)

Polecam tez ''winiary'' pomysl na kurczaka ziolowo-czosnkowy, taka paczuszka z woreczkiem i przyprawa.Pyszny kurczak wychodzi, wlasnie jestem po skonsumowaniu 2 nozek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandro, cieszę się, że wrociłaś do wagi suwaczkowej,gratulacje. Mysle, że gdyby nam się nie przytrafiały takie ekscesy jak Tobie z tym ciągiem na jedzenie to dawno byśmy były nieziemskie laski i nie spotkałybyśmy się na najfajniejszym forum pod słońcem. Nie ma tego złego.... :)

Większość z nas używa kakao niskotłuszczowe Deco Morreno, takie z wiatraczkiem, ma 10-12% tłuszczu, jest zdjęcie i opis na wątku o produktach dozwolonych.

Gratuluje i zazdroszczę grzańca, ja się nie oparłam na kuligu i jeszcze bezczelnie wcale nie żałuję :D

Bozenko to kakao, ktore ja kupilam ma 11g tluszczu/100g 15,6 g cukru weglowodanow/100g a bialka 20,4/100g.To i tak za wiele ale raz na jakis czas:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bardzo polecam to winko, smakuje ok.Poszukajcie moze jest gdzie w supermarketach.To jest specjalna wersja dietetyczna.Ja dodalam slodziku, przyprawy korzennej, do mikrofali i pyyyyycha:)

Polecam tez ''winiary'' pomysl na kurczaka ziolowo-czosnkowy, taka paczuszka z woreczkiem i przyprawa.Pyszny kurczak wychodzi, wlasnie jestem po skonsumowaniu 2 nozek:)

Kusisz nas tu tym winem...a raczej wątpię by w PL było dostępne :) ...

A co do kurczaka...wspaniały prawda? mogłabym non-stop go jeść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, tak czytam Wasze ostatnie posty - zwłaszcza te o peelingach, olejkach i usuwaniu cellulitu - i zastanawiam się, czy któraś z Was walczyła z nim u kosmetyczki. Endermologie, fale radiowe i inne cuda niewidy... macie jakieś doświadczenia?

wczoraj, z powodu niespodziewanego wyjazdu, niesekciarskie jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś, to rewelacja!!!! :) aż 4 rozmiary!! Jesteś wielka! Nie pamiętam ile masz wzrostu. Ja jestem trochę za chuda w niektórych partiach. Ręce i ramiona mam jak kościotrupek :D.

Ale tłuszczyk z brzucha dopiero teraz zaczyna się 'ulatniać'

Życzę Ci rychłego znalezienia pracy, dobrej pracy!

Bardzo Ci dziękuję. Mam 160 cm więc wcześniej to łatwiej mnie było przeskoczyć, niż obejść.

Czuję się o wiele lepiej i sprawniejsza jestem, tak dieta naprawdę jest rewelacyjna. Niestety oponka jest choć ostatnio zauważyłam, że organizm właśnie za nią się zabrał ku mojej radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Fajnie jest mieć ferie i "nic" nie robić, szkoda tylko, że aura za oknem taka nie feriowa, pada śnieg i jest ślisko.

Anulkas może popłucz to gardło roztworem wody utlenionej - przepis na opakowaniu, mnie zawsze pomaga na ból gardła. Wracaj szybko do zdrowia i współczuję tych korzonków i zastrzyków, zwłaszcza że do pracy musisz chodzić.

Polu zazdroszczę Ci tej 4 fazy i to podtrzymujące na duchu, że te kilogramy nie wracają, jak się oczywiście rozsądnie je - ja kocham jeść tłusto i słodko, ale może nasz Dukanek odzwyczai mnie od tego całkowicie. Odpoczywaj w ferie, nabieraj sił.

Margarete i Sago, nie mówiąc o Śliweczce jesteście wielkie z tą utratą rozmiarów.

A mnie się marzy 36, kiedyś taki miałam, ale bardzo dawno temu.

Motylku, Sago, Magdo Campari znajdziecie w końcu tę pracę. Torcicho niesamowite!

Sandro narobiłaś smaka na winko i kurczaczka, chociaż ten pomysł Winiar z papryką mi nie smakuje, ale z czosnkiem rewelacja.

Kropelko każdy spadek dobry, powoli a do celu.

Bożenko i Gochno i do Was miałam słówko, ąle mi wyleciało.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalinki,w końcu znalazłam chwilę,żeby coś napisać.Jestem codziennie na forum,ale zanim dojdę do końca czytania,to już nie mam siły pisać.Teraz mam ferie więc postaram się poprawić.Muszę przyznać,że ostatnio namieszałam z tą dietą równo.Jak czytam o tym jak wy się trzymacie ,to aż mi wstyd.Po świętach rozpuściłam się jak bicz dziadowski.W końcu wymyśliłam,że przejdę na system 1/1,bo

taki zaleca Dukan w swojej nowej książce,fakt waga specjalnie nie rosła,ale spadała dość powoli.Więc od dzisiaj zaczęłam białka i system 5/5,bo w końcu chcę dalej chudnąć.Przyda mi się jakaś porządna pała.

Maragrete dzięki,że o mnie pamiętasz.Cieszę się,że się dobrze bawiłaś.Ja ostatnio mam tyle problemów

i kłopotów,że nic mi się nie chce.Ten rok fatalnie się dla mnie zaczął i pewnie tak będzie do końca.

Pozdrawiam was wszystkie i miłej nocki życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam wszystkich późnym wieczorem.

Macie tempo-jak zwykle zaległości nie nadrobię. Nie odzywalm sie ostatnio i nie czytałam z powodu braku czasu i wielkich stresów. Raz, że popsuł mi się samochód-bo wjechałam w zaspę i nie ruszyłam dalej a dwa....ważniejsze i najbardziej smutne, że od dziś powiększyłam grono osób bezrobotnych. Wyobraźcie sobie, że nie zostala mi przedlużona umowa(bo przyszedł nowy, mądry pan prezes i zrobił dosłownie "czystki" i nawet nie raczył mnie nikt o tym poinformować. Dziś poszlam do pracy a tam nie ma mnie na liście i się okazało to co mogłam przeczuwać. Normalnie hitoria do opisania w gazecie. Mało tego pozmieniało się wszystko w Urzędach pracy- biurokracja, że szok i siedziałam tam chyba ze 3 godziny no i to złe, że zasiłek tylko pół roku!!!

Takze jestem zła, zrezygnowana, załamana i strasznie boli mnie głowa. Idę spać a Wam życzę dużych spadków i spokojnej nocy. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny może Wy coś wiecie na temat budowy kośćca, Interesuje mnie jak poznać jaki mamy typ, grubokościste czy inne...bo nie mogę znaleźć konkretnego info...

Motylek przy tescie dukana na jego stronie jest taki maly tescik, ze nalezy zlapac kciukiem i palcem wskazujacym prawej reki-reke lewa w nadgarstku i jak sie palce ze soba stykna to drobny kosciec a jak nie-to kosci grube.Nie wiem, czy taki tescik jest wymierny i czy dobrze go zapamietalam, tam chyba zdaje sie byly rysunki i reszte sobie potlumaczylam ze slownikiem online:)

Dziewczyny jak czytam Wasze problemy z praca to jestem przerazona, a mowia, ze w Pl kryzysu nie bylo...W Pl to jeden wielki kryzys non top:/I jak to widzialam na jednym smiesznym obrazku ''W Pl to nawet kryzys sie nie udal''.Mi moj kontrakt konczy sie w maju, raczej marne szanse na przedluzenie, bo zasady sa takie, ze trzeba pol roku odczekac i znowu mozna przyjsc na roczny kontrakt.Z tym, ze ja mimo wszystko wolalabym dostac stala prace.Tez w marcu zeszlego roku stracilam na skutek kryzysu stala prace ale przynajmniej dostalam odprawe za 2lata pracy.Z koleji ludzie, ktorzy pracowali tam po 10 lat podostawali takie sumy, ze z krzesla mozna spasc.Jak ktos np pracowal 10 lat uprawniony byl do ok 50 tys euro.Wyobrazacie sobie???Mogli sobie od razu kredyty posplacac za domy i isc do nastepnej pracy.Inna sprawa, ze w Irl po przepracowanych 2 latach-nie wazne czy na kontraktach czy na stale, niezaleznie od typu umowy jest sie uprawnionym do zasilku i przy okazji mozna sie starac o dodatek mieszkaniowy, ktory pokrywa okolo 80% platnosci za mieszkanie.O dodatkach na dzieci nie wspomne.Czyli nie zostaje sie na bruku bez kuroniowki itp.Tak wspominam bo sama wyjechalam tylko dlatego,ze jako mloda osoba niejednokrotnie musialam sie borykac z potworna bieda i stwierdzilam, ze nie chce mlodosci i najfajniejszych lat tracic na takie problemy.Majac dwadziescia pare lat moimi problemami powinno byc ''kocha czy nie kocha''a nie ''nie mam co jesc''.

Zycze Wam kobietki, zeby ta cala sytuacja sie odwrocila, zeby cos sie w koncu zmienilo.Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam wszystkich późnym wieczorem.

Macie tempo-jak zwykle zaległości nie nadrobię. Nie odzywalm sie ostatnio i nie czytałam z powodu braku czasu i wielkich stresów. Raz, że popsuł mi się samochód-bo wjechałam w zaspę i nie ruszyłam dalej a dwa....ważniejsze i najbardziej smutne, że od dziś powiększyłam grono osób bezrobotnych. Wyobraźcie sobie, że nie zostala mi przedlużona umowa(bo przyszedł nowy, mądry pan prezes i zrobił dosłownie "czystki" i nawet nie raczył mnie nikt o tym poinformować. Dziś poszlam do pracy a tam nie ma mnie na liście i się okazało to co mogłam przeczuwać. Normalnie hitoria do opisania w gazecie. Mało tego pozmieniało się wszystko w Urzędach pracy- biurokracja, że szok i siedziałam tam chyba ze 3 godziny no i to złe, że zasiłek tylko pół roku!!!

Takze jestem zła, zrezygnowana, załamana i strasznie boli mnie głowa. Idę spać a Wam życzę dużych spadków i spokojnej nocy. Pa

Bardzo Ci współczuję z powodu pracy. Potraktowali Cię okrutnie. Ja przynajmniej dostanę odszkodowanie (bo to likwidacja stanowiska pracy). Umowa skończyła mi się ostatniego stycznia, także czekam na świadectwo i też będę się rejestrować bo mam prawo do zasiłku. Mam nadzieję, że szybko coś znajdziesz czego życzę innym dziewczynom i sobie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Olinko :)! Ja piję około 4 kaw dziennie, ale zawsze z mlekiem, innej nie lubię. Jest to mój jedyny nałóg. Piję jej tak dużo odkąd kupiłam sobie ekspres ciśnieniowy z młynkiem. Żadna inna mi nie smakuje. A ciśnienie mam wysokie, niestety, ale kawa nigdy mi go nie podwyższała, ani nie przeszkadzała w zasypianiu. Mogę wypić kawę przed snem a i tak zasnę jak dzidzia.

W pracy miałam taki ekspres ciśnieniowy. W życiu nie piłam tak pysznej kawy jak z niego. Myślałam o kupnie do domu, ale poza dużmi gabarytami to jednak droga taka przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.