Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo wam kobietki dziękuję to super wiedzieć że ktoś wogóle coś odpisuje , teraz będę prezechodzić najgorszy okres , ale myślę że dam radę . To już chyba setny raz jak coś zaczynam i jeszcze mi się nie udało :mrgreen: :) :D na samą myśl że nie mogę chleba od razu jestem chora to głupie ,ale tak jest muszę dać radę bo za niedługo dźwig trzeba będzie zamawiać na 3 piętro !!!!!!! pa pa :

DASZ RADĘ NA STÓWĘ!!!! :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki, nie było mnie kilka dni a tu tyle nadrabiania. Nie doczytam dziś wszystkiego :D

Saguś, widzę, że kolejny kilogram ci zleciał :mrgreen:

Polu, dawno cię nie widziałam i jakby znów cię mniej czy mi się wydaje?

anulkas, kuruj się kochana i pilnuj Ducana, bo inaczej wyciągnę z szafy "dyscyplinkę" :mrgreen: Mam nadzieję, że twoje problemy z wodą już zażegnane...

Maragrete, widzę, że nie dajesz się swojej wadze :mrgreen: bardzo słusznie, ruch na diecie chyba jeszcze nikomu nie zaszkodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka, albo ty co raz szybciej mnie gonisz albo ja co raz wolniej uciekam... :D

Anula1978, masakra jakaś! Traktują ludzi jak śmieci! Więźniowi nie można zabronić dostępu do 500 kanałów tv a uczciwemu człowiekowi nie ma komu przekazać tak ważnej informacji. Nóż się w kieszeni otwiera.

Winkachce, jak ci się powodzi w tej koszmarnej 3 fazie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól kasiu9, że też Cie powitam. W każdej sytuacji możesz liczyć na naszą życzliwość i zrozumienie. Nie tylko w zmaganiach z wagą i dietką. Dziewczyny są super!!! Nie znam innego równie ciepłego forum :mrgreen: :lol: :twisted: :lol:

Na pozostałe pytania i wątpliwości nie odpowiem, bo chyba wszystko zostało już powiedziane... :-D :) :)

Capari u mnie też nieciekawie, dopiero co kolega z pokoju w pracy chorował -wiec mogł zarażać , a teraz w domu Łukasz się rozłożył...ale nie mi w głowie choroba ...

Trzymaj się dzielnie, a z wagą trzeba się umówić...TY jesz przepisowo a ONA powoli maleje :)

Buźka!!

No to możemy sobie podać ręce! Mój kolega z pokoju wrócił niedoleczony ze zwolnienia, a teraz mnie rozkłada. Chyba zaraz też się zapakuję do łóżka. Tylko jak tu się kurować jak nie można herbatki z cytrynką i miodkiem, mleczka z masłem i miodkiem, grzanego winka z miodkiem i goździkami :D :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie Protalinki!

Na początku chcę sie pochwalić że moja waga nareszcie ruszyła!!! <JUPI>

Witam nowe dziewczynki Gogi i Kasię9 chcące zgubić zbędne kilogramy.

Anulko,strasznie mi przykro z powodu utraty pracy.To straszne że tyle ludzi traci pracę...A życie coraz więcej kosztuje...

Anulkas,Gochna i inne chorujące lub zaczynajace chorowac,trzymajcie się cieplutko i zdrowiejcie.

Gratuluję spadków.

Pozdrawiam wszystkich i miłego wieczorka życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, dawno cię nie widziałam i jakby znów cię mniej czy mi się wydaje?

Nie, Kartofelko, stoję w tej samej wadze! Od listopada mam te same parametry. Ważne, że nie przybywa. Ale to może być zdradliwe, bo łatwo sobie pofolgować w takiej sytuacji.

Winkachce, jak ci się powodzi w tej koszmarnej 3 fazie? :)

A dziś z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że trzecia faza jest super!! Wreszcie wolno coś więcej niż białka i warzywka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, jesteś niesamowita.... :) nie powiem ze zazdroszczę powiem ze gratuluje i jestem pełna podziwu. Ja mam w sumoie do zrzucenia 25 kg wiec dużo, podpowiedz mi tylko proszę ile dni bylas na I fazie??

Kasiu poczytaj książkę. Najlepszy czas na I fazę to 5 dni. Ten czas przynosi najlepsze efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Śliweczko.

Kartofelko moja waga zamarzła, choć pewnie od Twojej ostatniej wizyty jest zmiana bo dawno Ciebie nie było, na razie czekam, a od dzisiaj warzywka to trochę to potrwa.

Pozdrawiam i zdrówka chorującym. Grtulację spadającym (na wadze). Cierpliwości stojącym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, jesteś niesamowita.... :) nie powiem ze zazdroszczę powiem ze gratuluje i jestem pełna podziwu. Ja mam w sumoie do zrzucenia 25 kg wiec dużo, podpowiedz mi tylko proszę ile dni bylas na I fazie??

Dziękuję :D Twoje 25 kg to nic w porównaniu z moimi 70... :mrgreen: Ja byłam na uderzeniówce 10 dni (choć Dukan pisał że powinno się być pod kontrolą lekarza przy tak długiej uderzeniówce) Teraz wiem że 10 dni to za dużo,bo 7-8 dni w zupełności by wystarczyło,ponieważ w ostatnich dniach waga nie spadała.Ja myślę że 5 dni dla Ciebie w zupełności wystarczy.

Gratuluję Śliweczko.

Kartofelko moja waga zamarzła, choć pewnie od Twojej ostatniej wizyty jest zmiana bo dawno Ciebie nie było, na razie czekam, a od dzisiaj warzywka to trochę to potrwa.

Pozdrawiam i zdrówka chorującym. Grtulację spadającym (na wadze). Cierpliwości stojącym

Dziękuję Sago.Moja waga zamarzła na miesiąc :mrgreen: Ale już odpuściła i czas najwyższy ,bo wkurzają takie długie zastoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie nowe dietujące i życzę powrotu do zdrowia wszystkim chorym

waga mi od kilku dni strasznie skacze i nie wiem, czy chudnę, czy tyję, czy stoję w miejscu...

ponawiam swoje pytanie o odchudzające/ujędrniające zabiegi u kosmetyczki - jakie macie doświadczenia?

Witam "stare" i "młode" Protalki

Dawno się nie udzialałam, bo nie mam nic na temat diety do powiedzenia :) choć od kilku dni, po prawie rocznej przerwie znów przywitałam sie z dukanem to narazie bez spektakularnych sukcesów.

Ja korzystałam w ubiegłym roku na wiosnę z zabiegów u kosmetyczki. Chodziłam na endermologie, kosztowne były te zabiegi około 1200 zł za 10 wizyt, ale efekty niebotyczne. Celulit poszedł w niepamięc na całe lato. Niestety wrócił :D

Jeżeli masz zdrowe żyły ( ja niestety mam z tym spore problemy ) to poleciłabym vacu ( biegasz w takiej maszynie, bardzo szybko się chudnie od pasa w dół i celulit również się redukuje a koszt jednego "spaceru" około 30 zł. Moja koleżanka chodziła i miała super efekty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.