Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą małą stópką to i moja mama zawsze miała i ma problem. Znalezienie dla niej butów graniczy z cudem :) Dla mnie zresztą też, tylko że ja to wybredna jestem :? 

A imię ładne :D Pierwszy raz spotykam się z tym stwierdzeniem co do rodziców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A imię ładne :? Pierwszy raz spotykam się z tym stwierdzeniem co do rodziców...

Dziękuję :-***

A to link do tego artykułu - przyznaję, że do końca nie przeczytałam..

bo się wkurzyłam!!!

http://blog.onet.pl/39997,archiwum_goracy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was serdecznie

ja tez musze dzis pomarudzic;

na pogode wrrrr.... jak ja niecierpie zimy...ja chce wiosny...

moja waga stoi, i nie wiem dlaczego, zaraz po @ mam 6 z przodu i znow wracam na 7, chcialam jeszcze 5 kilo zrzucic, bo z tylka i ud zeszlo, ale z biustu i ramion mniej i troche jeszcze chce tego zrzucic

plusem jest to ze ; 

od dwoch miesiecy okres mam prawie regularnie, kiedys zanikl na dobre i wywolywalam tabletkami i teraz moge stwierdzic ze chyba to byla wina nadmiaru tluszczu....szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko!

Ja mam 18km do pracy i z wygody jeżdżę samochodem czy snieżyca, czy inne utrudnienia....w tamtym roku jak był w Warszawie pierwszy śnieżny kataklizm to też pojechalam (bo zaskoczył mnie ów kataklizm w połowie drogi)...postanowiłam,że dam radę i dałam, ale żadnej drogi nie było widać...gdzie rów się zaczyna...no po prostu nic...tak się koncentrowałam, że dojechałam ze strużkami potu na plecach :D z osiągami do 20km/h :? ...niezapomniane wrażenia...ale po tamtej akcji już niewiele mnie potrafi przerazić :)

Co do imion...to my będziemy tak kombinować z mężem, żeby pisownia imion była taka sama po polsku i po angielsku...bo nasze dzieci będą polsko-australijskie :)

Buty w rozmiarach od 33 ma Ryłko i ślubne też...

Papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty w rozmiarach od 33 ma Ryłko i ślubne też...

Papa

:) Ma jedne Ryłko, jakieś już 5 lat - kupiłam na slub koleżanki.. tylko, że

czarne.. Ale to było za czasów studenckich gdy to co zarobiłam wydawałam

na siebie - nie miałam opłat, kredytu i planów weselnych.. Więc chciałabym to

jakoś 'ograniczyć'. A takie buty to wydatek 200 zł - przynajmniej w tamtym czasie

tyle mnie to wyszło.

A te co znalazłam kosztuję 73 zł :) . Więc jak będzie biała suknie - to lecę

je kupić!!

Z imionami to fajnie - dzieciaczki nie będą miały problemów z tym pisaniem.

A to Ty taka egzotika :? Mieszkasz w PL czy w planach ucieszka z tego

'cudnego, nie dosięgniętego kryzysem' kraju??!!??

A ten stres dojazdowy mnie dość ostraszył. Ale też mam kilka jazd za sobą

w dość ekstremalnych warunkach. Ale jednak wolę mieć psychiczny spokój.

Za bardzo zaczełam się tym denerwować i tylko myslałam - jak ja do domu wrócę.

A tak pomarznę na przystankach. Ale moge się cieszyć ze śniegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, no - pierwsze co zawsze biegnę oglądać butki dziecięce w sklepach.

Na szczęście teraz są bardzo ładne - choć nie koniecznie na obcasach.

Więc z tego kobiecego atrybutu często muszę rezygnować.

Ale powoli jest coraz więcej ładnych butków w rozmiarze 35 kobiecych.

Pamietam jak weszłam kiedyś w domu handlowym do ccc i tam były wyłozone

same 35 - to powiem Ci, że jeśli nie wszystkie, to na pewno większą ich

część przymierzyłam. Czułam się jak w raju - ale to tylko raz tak mi się

zdarzyło!!! :?

Ja od jakiegos czasu to kupuje w ecco - to tez dlatego ze przy mojej masie (początkowej) miałam problem z wygodnymi butami, więc wolę jedną parę a porządne, zamiast 3 obcierające, które potem w szafie leżą. Teraz jestem lżejsza, ale nawyk do ecco mi pozostał. Wielbicielką butów jest moja mama - ma ich naprawdę dużo, a ciągle za nimi patrzy, ja od jakiegoś czasu wpadłam na szał torebek i też co sobie kupię to i tak ciągle patrze za nowymi, nie mam za wiele środków bo inaczej to byłaby nie za kolekcja, a tak dzieci ze mnie kasę wyciągają i na moje potrzeby już nie starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Słonecznie!

U nas całą noc sypało a obudziło mnie piękne słońce. I tak problem bo wszystko zasypane a ja muszę na rozmowę jechać. Będzie trzeba uważać :?

Co do butów...też mam głupi rozmiar który ciężko dostać 38,5...najczęściej kupuję na allegro :D

A co do wagi u mnie dzisiaj -0.4 kg :) więc ruszyło się troszkę.

Miłego dnia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :-***

A to link do tego artykułu - przyznaję, że do końca nie przeczytałam..

bo się wkurzyłam!!!

http://blog.onet.pl/39997,archiwum_goracy.html

Artykuł przeczytałam cały... Wnioski:

- Stwierdzili, że ludzi z niższych klas, czy z nizszym wykształceniem, ogladaja wiecej seriali itp. stąd sporo wymyślnych imion, drugi czynnik to chęć pokazania się zabłyśnięcia.. taki prestiż... 

- Ludzie zamożni nadają dzieciom imiona staropolskie itp. nie z przywiązania do tradycji, a dlatego, że jest teraz taka moda.

Tak więc śmiało możesz synia nazwać Jeremiaszem. Nie skrzywdzisz go tym, ponieważ imię nie jest wymyślne i śmieszne. Jedyne z czym mogę się zgodzić z tego artykułu to to, żeby imię dopasować również do nazwiska. Żeby nie było dużego kontrastu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Słonecznie!

U nas całą noc sypało a obudziło mnie piękne słońce. I tak problem bo wszystko zasypane a ja muszę na rozmowę jechać. Będzie trzeba uważać :D

Co do butów...też mam głupi rozmiar który ciężko dostać 38,5...najczęściej kupuję na allegro :)

A co do wagi u mnie dzisiaj -0.4 kg :) więc ruszyło się troszkę.

Miłego dnia życzę!

Gratuluję poruszenia :? 

Co do nietypowych rozmiarów to ja się zaliczam ;] przedział od 37-38,5

Właśnie mnie zasypuje śniegiem... Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty taka egzotika :? Mieszkasz w PL czy w planach ucieszka z tego

'cudnego, nie dosięgniętego kryzysem' kraju??!!??

Mieszkamy w PL, mąż jest tu już 4 lata, ale jeszcze się dobrze nie nauczył mówić po polsku :) .... na okolo 2 lata planujemy wyjechać do AUS....teraz moja kolej na życie na obczyźnie :D ale zaraz potem wracamy!!!! :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki!

U mnie właśnie wyszło słonko i z dachu spadają lawiny śniegu.Waga bez zmian,mimo że dzisiaj 3 dzień białek,ale może jutro będzie lepiej.Saga ja też uwielbiam torebki kupować.Z butami nie jest tak łatwo,bo ja noszę 40ę i też jest problem,żeby wygodne były.Marudka imię Jeremiasz jest bardzo ładne.

Gochna a gdzie kupiłaś ten ekspres ciśnieniowy i za ile?Ja też mam zamiar,ale nie wiem jaki kupić,bo jak widziałam,to są różne a ceny też wysokie.Dziewczyny ze Szczecina mam prośbę,może znacie jakiegoś dobrego adwokata?Siostra podała mnie do sądu o zachowek po mamie i mam ogromny kłopot.Może któraś z was coś na ten temat wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy w PL, mąż jest tu już 4 lata, ale jeszcze się dobrze nie nauczył mówić po polsku :D .... na okolo 2 lata planujemy wyjechać do AUS....teraz moja kolej na życie na obczyźnie :? ale zaraz potem wracamy!!!! :) :) :)

Ojej zastanawiałam się jakiś czas temu nad wyjazdem do Australii, oczywiście z lubym, byliśmy nawet na jakimś spotkaniu w Krakowie dla osób chcących wyjechać na kurs i do pracy, ale pomysł nie wypalił, głównie ze względów finansowych ale i odległościowych...no i te długie rozłąki z rodzinkami.

Ale ciągnie mnie tam.. Także Młoda może cię nawiedze :) hihihi żarcik oczywiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki!

U mnie właśnie wyszło słonko i z dachu spadają lawiny śniegu.Waga bez zmian,mimo że dzisiaj 3 dzień białek,ale może jutro będzie lepiej.Saga ja też uwielbiam torebki kupować.Z butami nie jest tak łatwo,bo ja noszę 40ę i też jest problem,żeby wygodne były.Marudka imię Jeremiasz jest bardzo ładne.

Gochna a gdzie kupiłaś ten ekspres ciśnieniowy i za ile?Ja też mam zamiar,ale nie wiem jaki kupić,bo jak widziałam,to są różne a ceny też wysokie.Dziewczyny ze Szczecina mam prośbę,może znacie jakiegoś dobrego adwokata?Siostra podała mnie do sądu o zachowek po mamie i mam ogromny kłopot.Może któraś z was coś na ten temat wie?

Wiem tylko że w takim przypadku decydujące znaczenie ma czas, o ile dobrze pamiętam to o zachówek można się ubiegać w ściśle wyznaczonym czasie, później jest przedawnienie. To jest chyba 5 lat od przepisania na Ciebie podmiotu sporu, ale nie jestem pewna ram czasowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.