Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Już kończyłam ale mi cała strona zniknęła, a tak dużo się rozpisałam....

Teraz w skrócie, mam nadzieję, ze pamiętam co pisałam :?

Motylku dzięki za radę ale na mnie najlepiej podziałała praca, trochę ruchu i ból ustąpił.Dzisiaj już jest lepiej.

Gochna kuruj się, bo jak zaczniesz teraz to całą zimę przeleżysz. ( Moja teściowa z tych, co niestety jedno przeziębienie potrafi ją męczyć miesiąc.) Jak trzeba to i herbatki z cytrynką i miodem się napij. O nas się kobieto martwisz a tu Tobie potrzebna pomoc. Ja tam wparuję w czwartek :D

Kasia9 najlepiej jak zrobisz sobie test Dukana. Zaraz poszukam. A uderzeniówka w Twoim wypadku chyba ok 5dni.

Saga ja też Cię rozczaruję ale na mnie Vacu też nie podziałało. Ani mniej kg ani cm. Jak masz inwestować w coś to lepiej za tą kaskę kup sobie jakiś sprzęcior, albo rower albo coś innego. U mnie akurat się kurzy ale kiedyś jeździłam. Zresztą ja już nie wierzę w te cudowne maszyny i zaczęłam wydawać kasę na fitness. Chociaż kondycję poprawię.

A propos fitnessu, ja żartowałam kobietki z tymi tańcami erotycznymi :) . Nie w głowie mi teraz, zresztą nie najlepiej mi się to kojarzy. Nie obrażając nikogo. Jak dla mnie fitness jest lepszy bo ćwiczę wszystkie partie ciała.

Bożenka jeśli chcesz dzidzię to gratuluję, a jeśli nie to pocieszam, ze mi okrągły miesiąc się @ spóźniła. Jedna praktycznie mi przepadła :) I musze powiedzieć, ze waga nic a nic nie podskoczyła w tym okresie. byłam w szoku ale nie. Ciągle spadki :) Tylko ciiii, bo się rozmyśli.

Anulka siostro nasza. Cieszę się, ze się nie podajesz. zobaczysz wyjdzie jeszcze dla Ciebie słoneczko i wtedy się z tego pośmiejemy. Będzie dobrze. Na każdą z Was czeka praca. Napewno. Bądzmy dobrej myśli.

Anuuuulllko u nas w Szczecinie nie jest źle, ale moja mam 70 km ode mnie jest zasypana. Mieszka na małej wioseczce gdzie na podwórku ma śniegu do pasa a na drodze do kolan. Do pracy ledwo dojechała na 9 zamiast na 7 bo pługi się zakopały i jest nieodśnieżone. Miejmy nadzieję, ze u Ciebie nie będzie ta źle

Dzisiaj nie będę marudzić bo się dobrze czuję. Idę robić obiadek bo na 14 do pracy. Witam nowe twarze. Gratuluję i życzę spadków.

Miłego dnia kochane! :*:*:*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej zastanawiałam się jakiś czas temu nad wyjazdem do Australii, oczywiście z lubym, byliśmy nawet na jakimś spotkaniu w Krakowie dla osób chcących wyjechać na kurs i do pracy, ale pomysł nie wypalił, głównie ze względów finansowych ale i odległościowych...no i te długie rozłąki z rodzinkami.

Ale ciągnie mnie tam.. Także Młoda może cię nawiedze :D hihihi żarcik oczywiście!

Nawiedzaj Olinka zapraszam!!! Będziemy w Perth... wyjazd prawdopodobnie w październiku 2010, oczywiście jak dostanę wizę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluniu jak dobrze znowu ujrzec twoj awatarek :? bardzo sie ciesze, ze utrwalanie dobrze ci idzie i kiloski poszly sobie precz :D

(...)

Bozenko ja tez za toba bede wypatrywac oczy w wawie :) ale bym byla w szoku jakbysmy tak na siebie wpadly :)

Witaj Balbinko, ja też się cieszę, że Cię widzę i że coraz Cię mniej. :)

Skoro jedziesz do W-wy to koniecznie spotkaj się z Bożenką. Ja się z nią umówię jak będę odwiedzać córkę. Koniecznie :)!

Pozdrowionka z zaśnieżonego Chociwla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki!

..imię Jeremiasz jest bardzo ładne.

..mam prośbę,może znacie jakiegoś dobrego adwokata?Siostra podała mnie do sądu o zachowek po mamie i mam ogromny kłopot.Może któraś z was coś na ten temat wie?

Espertina Dziękuję ;-*** Mój luby będzie niepocieszony :? bo sądziłam, że raczej mnie

odwodzić będziecie od tego. A tu proszę jaka miła niespodzianka!!!

Magduś, a mnie trochę zdziwiło to z nazwiskiem.. Bo tu to za bardzo nie ma wyboru.

Ciężko byłoby pod tym względem wyselekcjonować kandydata na męża.. :D

Kobietki podpowiedzcie -co z tłustym czwartkiem :) :)

Kasiu9 No to Ci (nam) powiedziały.. :)

Ale dobrze, że masz świadomość.. Bo ja w poniedziałek robiłam zamówienia

na moim dziale na pączki.. i... koleżanka sprowadziła mnie na ziemię.

Wyobraź sobie, że troszku mi się zapomniało, że mi nie wolno.. :evil:

I już myślałam ile sobie zamówić. W życiu się tak nie zapomniałam :)??:

Młoda - ja to kiedyś byłam po uszy zakochana w jednym australijczyku :lol:

ale to tylko taka platoniczna miłość była. Ech.. kto nie wzdychał kiedyś

do jakiejś gwiazdy.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..- każdy miał swojego idola :) :) :) i to nie jednego a co to za gwiazda??? :)

Daniel Johns :? Silverchair - już niestety z tego wyrosłam.

A już jak dowiedziałam się, że urodził się w tym samym dniu

co ja - tylko 3 lata wcześniej to masakra - toż to prawie

przeznaczenie BYŁO!!! :lol: hihihi

On - to takie średnio mocne grung'owe granie. Chyba grają

dalej.. ale ja niestety już dorosłam :twisted: Choć w liceum to

wojny w domu były na maksa, żeby tylko zobaczyć jakiś

teledysk. Dzięki niemu nie jadłam miesa 7,5 roku i byłam

szczuplutka.. Ech - Ci rodzice mieli ze mną.. Żeby i mi się

taka kochliwa i buntownicza pociecha nie trafiła :D

Jak teraz o tym pomyślę... Brrr... To trochę nienormalne

było - ale cóż nastolatki tak mają - jeszcze nie mają

własnych chłopaków - a tak chcę kogoś kochać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich srodowo:)

Witam:))Od 2 tygodni jestem na protalu i mam mieszane uczucia....waga raz spada raz idzie w górę ,czy to normalne???teraz mam faze P+W i praktycznie wróciłam do wagi wyjściowej, a yło juz OK((schudłaam 4 kig a na fazie warzywa plus proteiny nadrobiłam tę strate prawie w całości?? :D (to normalne??

Witam Cie rose:)Z ta waga to zupelnie normalne.Przyzwyczaj sie do tego:)Ja tez na uderzeniowce stracilam 3 kg, zaraz na W przybralam je spowrotem po czym znowu na bialkach stracilam...Takie wahania sa caly czas, niestety...choc u niektorych to inaczej wyglada, leca w dol systemtycznie i bezproblemowo.

poprosze o pomoc czy to co zjadlam dzis jest wpozadku czy powinnam zmniejszyc ilosc??

rano:puszka tunczyka i serek wiejski maly light

przed poludniem: maslanka

po poludniu: pieczone udko bez skory

wieczorem: kilka plasterkow szynki z indyka i serek wiejski maly

Kasia9 za duzo to Ty na pewno nie zjadlas:)Dziewczyny mowia, ze nalezy jesc duzo, ja jednak u siebie juz ktorys raz z koleji zauwazylam, ze jak mniej jem i dlugo przed spaniem nie jem-waga spada.Jak non top cos podjadam-waga stoji, badz idzie w gore.Wiec to tez wydaje mi sie, zalezy od organizmu.

Dziewczyny jesteście kochane!

Nie będe już wymieniać z osobna ale w Waszych osobach mam wielkie wsparcie i to dodaje otuchy. Mam nadzieję, że sytuacja się odmieni kiedyś czego i Wam (tym niepracującym) też życzę. Nie wiem czemu w naszej PL się tak dzieje. Chyba musimy się zebrać i razem z naszymi rodzinkami jechać do Sandry he he he.

Jeszcze raz dzieki za wsparcie. jesteście moimi "siostrami". Ja na pewno się nie poddam - chpoć nie zaprzeczę że jest mi z tym ciężko. Buźka.

Anula wpadajcie zrobie Wam mojego koktajlu i chinszczyzne:)))

Marudko!

Ja mam 18km do pracy i z wygody jeżdżę samochodem czy snieżyca, czy inne utrudnienia....w tamtym roku jak był w Warszawie pierwszy śnieżny kataklizm to też pojechalam (bo zaskoczył mnie ów kataklizm w połowie drogi)...postanowiłam,że dam radę i dałam, ale żadnej drogi nie było widać...gdzie rów się zaczyna...no po prostu nic...tak się koncentrowałam, że dojechałam ze strużkami potu na plecach :evil: z osiągami do 20km/h :) ...niezapomniane wrażenia...ale po tamtej akcji już niewiele mnie potrafi przerazić :lol:

Co do imion...to my będziemy tak kombinować z mężem, żeby pisownia imion była taka sama po polsku i po angielsku...bo nasze dzieci będą polsko-australijskie :-D

Buty w rozmiarach od 33 ma Ryłko i ślubne też...

Papa

Heh:)Powiem Wam, ze mi moje oryginalne-jak na lata 80-te imie szczescia jako dziecku nie dawalo.Dzieci nie lubia sie wyrozniac bo sa wysmiewane.Teraz tych Sandr to jest mnostwo ale za mojego dziecinstwa nie bylo w ogole i co gorsza jak bylam 13-14 letnia dziewczynka modne byly te wszystkie sabriny, samanthy fox itp:) oczywiscie sabrina wtedy do mnie przylgnelo a ja bylam bardzo nieszczesliwa:)

Marudo polecam spac w korkach-takich do uszu oczywiscie:)Mnie moj kociak tez budzi wiec spie w korkach i nic nie slysze:)

A z tym wstawaniem o 3 to Ty normalnie terminator jestes:)

Mieszkamy w PL, mąż jest tu już 4 lata, ale jeszcze się dobrze nie nauczył mówić po polsku :) .... na okolo 2 lata planujemy wyjechać do AUS....teraz moja kolej na życie na obczyźnie :? ale zaraz potem wracamy!!!! :) :) :twisted:

Kobieto ale Ty masz dobrze!!!Jak juz tam pojedziesz to nie wrocisz, to jest raj na ziemi- tak mowia, Ci ktorzy tam byli...Przepieknie, cieplo, dla mnie to marzenie.Wlasnie moja ciotka z mezem od kilku dobrych miesiecy staraja sie o wyjazd, za kilka tygodnie okaze sie, czy dostali wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.