Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieto ale Ty masz dobrze!!!Jak juz tam pojedziesz to nie wrocisz, to jest raj na ziemi- tak mowia, Ci ktorzy tam byli...Przepieknie, cieplo, dla mnie to marzenie.Wlasnie moja ciotka z mezem od kilku dobrych miesiecy staraja sie o wyjazd, za kilka tygodnie okaze sie, czy dostali wize.

Sandro33!

...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :D :) :) ja trochę sceptycznie podchodzę do wyjazdu...może i pięknie...(już raz byłam) ale jak dla mnie temperatura trochę za wysoka...wolę -10 niż +40....poza tym nie wiem czy znajdę tam pracę i co to będzie...a o kupnie domu czy innej nieruchomości to nie mamy co marzyć...drogie kredyty jak nie wiem co, no i nieruchomości też :? a i mentalność inna i na rodzinę nie ma co liczyć (nie tak jak w Polsce),dlatego wyjazd traktuję w kategoriach poznawczo-przygodowych tak na totalnym luzie, bo korzeni to tam raczej nie zapuszczę :) wolę Polskę, naszą kulturę, tradycję, kawał historii....nie to co tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny porannie, tym razem przy herbatce :D

Bożenko - a chciałabyś takiej niespodzianki? Moim dziewczynom też się pospuźniały @, ale zapewniały, że młodych z tego nie będzie :) no i doczekały się @. U mnie z kolei o ponad tydzień wcześniej się pojawiła.

Gosiu, Sago i Martusiu, zdecydownie bym nie chciała. Jak mówią moi Synowie, fajnie by było mieć dzidzię w domu pod wrunkie, że by to była dziewczynka. Obawiam się, że ja nawet na dziewczynkę jestem już za stara i za leniwa :)

Witajcie dziewczyny

U mnie wylazło właśnie słonko!

czyli Bożenko za jakieś 4-5 godzin będzie u Ciebie, bo idzie od nas, z zachodu.

To, co się wczoraj u mnie za oknem działo przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wiedziałam, że będzie sypać, ale do głowy mi nie przyszło, że tak!!! Zaraz łapię się za łopatę i do roboty bo inaczej urwie mi się balkon. Masakra!! O wyprowadzeniu samochodu z garażu nawet nie marzę. Dobrze, że mam ferie!! Jeszcze żaden pług u mnie drogą nie przejechał więc teoretycznie jest droga, ale do końca nie wiadomo gdzie. Idę karmić ptaszki i odśnieżać. Będę miała taką gimnastykę, że hej!

Miłego dnia i wagi w dół!!!

Polu, mam nadzieję, że będzie słoneczko, a jak wyjrzy to będę wiedziała, że to od Ciebie :lol:

Daniel Johns :? Silverchair - już niestety z tego wyrosłam.

A już jak dowiedziałam się, że urodził się w tym samym dniu

co ja - tylko 3 lata wcześniej to masakra - toż to prawie

przeznaczenie BYŁO!!! :P hihihi

On - to takie średnio mocne grung'owe granie. Chyba grają

dalej.. ale ja niestety już dorosłam :-D Choć w liceum to

wojny w domu były na maksa, żeby tylko zobaczyć jakiś

teledysk. Dzięki niemu nie jadłam miesa 7,5 roku i byłam

szczuplutka.. Ech - Ci rodzice mieli ze mną.. Żeby i mi się

taka kochliwa i buntownicza pociecha nie trafiła :D

Jak teraz o tym pomyślę... Brrr... To trochę nienormalne

było - ale cóż nastolatki tak mają - jeszcze nie mają

własnych chłopaków - a tak chcę kogoś kochać :oops:

Marudko,mam nadzieję, że Twój Adaś nie zobaczy tego postu, bo jak to może być, że dla jakiegoś Australijczyka byłaś szczupła i piękna, a teraz co? :lol:

A tak na poważnie, mój kolega z pracy ma Syn Jremiasza-ok. 8-latka. Wszystkim się podoba to imię. też nie można przedobrzyć w drugą stronę i dać bardzo popularnego imienia, bo to też niewygodne jak się powtarzają imiona. Poza tym Jeremiasz to nie jest nowomodne i obcobrzmiące, więc forsuj dalej :D

Kasiu9, nie mam pojęcia co to jest tłusty czwartek, tzn. słowo czwartek znam, ale tłusty :) ??: Ostatnio interesuje mnie tylko chudy nabiał, chude mięso, a przede wszystkim chuda Bożena, więc wyrzuciłam słowo tłusty ze swojego słownikw i Tobie też polecam :D

Polu, wyszło słoneczko, bardzo Ci dziekuję :) :twisted: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja srodowo.

Chyba mnie dopadla depresja :?, jestem, ale tak jakby mnie nie bylo...rycze po katach, wpomagam sie persenem, i dooopa blada, nic mi sie nie chce, tylko bym spala i spala :D

Kasia9 za duzo to Ty na pewno nie zjadlas:)Dziewczyny mowia, ze nalezy jesc duzo, ja jednak u siebie juz ktorys raz z koleji zauwazylam, ze jak mniej jem i dlugo przed spaniem nie jem-waga spada.Jak non top cos podjadam-waga stoji, badz idzie w gore.Wiec to tez wydaje mi sie, zalezy od organizmu.

o, ja mam tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, wyszło słoneczko, bardzo Ci dziekuję :D :) :)

To bardzo się cieszę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esperantina - ekspres kupiłam w sklepie internetowym na allegro. Ponieważ kompletnie się na tym sprzęcie nie znam, postanowiłam kupić tańszy CLATRONIC, zresztą nie za bardzo mam kasę, żeby kupić jakiś z górnej półki. Daje ciśnienie 15 bar, chociaż nie wiem za bardzo o co chodzi a poza tym ma funkcję ubijania piany. Jak przyjdzie wypróbuję i napiszę jak się sprawuje. Pewnie daleko mu do tych drogich, ale zawsze jakaś alternatywa dla fusianki, a rozpuszczalna mi nie smakuje. :?

Niestety nie mam znajomości wśród prawników, a tym bardziej specjalizujących się w prawie cywilnym.

Bożenko mam przyjaciół, którym stuknęło Srebrne Wesele i w "prezencie" dostali właśnie córcię. Mają dwóch dorosłych synów i teraz prawie roczną córunię. Bardzo odmłodnieli oboje, chociaż często wspominają, że fizycznie już czasem nie dają rady. Ale tak tylko mówią, są bardzo szczęśliwi, chociaż pewnie zmęczeni. Dostali taki prezent od losu, bo wcześniej musieli się bardzo starać, żeby zajść w ciążę i obaj synkowie byli poczęci bardzo planowo, po kuracji hormonalnej. Przez 20 ponad lat nie musieli uważać, a tu trrrach ... Na całe szczęście ciąża przebiegała bez większych powikłań i dzieciątko urodziło się zdrowe i tak też się chowa, a jakie mądre i wesołe. Co prawda nie mam możliwości widywać się z nimi dość często, bo mieszkają w Danii, ale gdy tylko przyjeżdżają do kraju staramy się spotkać i wtedy mam możliwość cieszyć się ich szczęściem. :D :) :)

Campari cóż to znowu za deprecha??? Nie dawaj się!!! Może Magda ma rację z tym przespaniem?

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pomóżcie, dukan w swoich przepiach czesto podaje składnik który nosi nazwę "maizena" co to jest takiego ?? :? ??:

no to juz odp byla, skrobia kukurydziana, ktora dla mnie jest gorzka i niedobra:)

A na grzańca?? :evil:

Na grzanca jasne tez choc ostatnio po tym jednym kubku tak mnie zamulilo, ze od razu zasnelam.Nie mam absolutnie glowy do picia alkoholu.

Sandro33!

...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) :) :) ja trochę sceptycznie podchodzę do wyjazdu...może i pięknie...(już raz byłam) ale jak dla mnie temperatura trochę za wysoka...wolę -10 niż +40....poza tym nie wiem czy znajdę tam pracę i co to będzie...a o kupnie domu czy innej nieruchomości to nie mamy co marzyć...drogie kredyty jak nie wiem co, no i nieruchomości też :D a i mentalność inna i na rodzinę nie ma co liczyć (nie tak jak w Polsce),dlatego wyjazd traktuję w kategoriach poznawczo-przygodowych tak na totalnym luzie, bo korzeni to tam raczej nie zapuszczę :) wolę Polskę, naszą kulturę, tradycję, kawał historii....nie to co tam :twisted:

Ech no ja jestem ten typ cieplolubny, upaly na mnie dobrze dzialaja i zawsze jest mi zimno.Marze o zyciu w cieplych klimatach ale Australia to tylko sfera marzen.Mysle za to o Gibraltarze, jezyk angielski, przepieknie, goraco i blisko.Czas pokaze...poki co tu na pewno pobede jeszcze z pare latek a jak bedzie mozliwosc to bede sie starac wyjechac w upaly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko z tymi imionami to nigdy nie dogodzisz. Teraz jest moda na imiona sratopolskie jak Franciszek, Stanisław, a gdzie Krzyśki i Jacki. Fakt że moja siostra ma wkoło pełno imienniczek, ja natomiast jako dziecko bardzo wstydziłam się, że mam imię nietypowe, pierwszy raz spotkałam imienniczkę w wieku 15 lat na letnich koloniach. Wolałam kogoś nie poznawać niż mu się przedstawić, dopóki nie dorosłam. Także ja bym była ostrożna. Moje dzieci mają (tak mi się wydaje typowe imiona) Madzia i Małgosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko z tymi imionami to nigdy nie dogodzisz. Teraz jest moda na imiona sratopolskie jak Franciszek, Stanisław, a gdzie Krzyśki i Jacki. Fakt że moja siostra ma wkoło pełno imienniczek, ja natomiast jako dziecko bardzo wstydziłam się, że mam imię nietypowe, pierwszy raz spotkałam imienniczkę w wieku 15 lat na letnich koloniach. Wolałam kogoś nie poznawać niż mu się przedstawić, dopóki nie dorosłam. Także ja bym była ostrożna. Moje dzieci mają (tak mi się wydaje typowe imiona) Madzia i Małgosia.

Bardzo ładne imiona :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.