Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Protalinki :?

U mnie dziś z rana słoneczko.

Dobrze, bo ta szarówa nie wpływa pozytywnie na samopoczucie.

Maragrete wiosnę można bardzo łatwo zaprosić do domku, moja kosztowała niewiele ... wyjście do Biedronki i 2,5 :D Ale polecam, ja wogóle jestem maniaczką kwiatów, mam w domu wiele kwiatów, bo je kocham. Najbardziej lubie kwiaty kwitnące, bo cieszą oko i nadają przytulności w 4 kątach.

Marzeniaw ja również wszystkim polecam nasza dietę, nie moge w to uwierzyć ze tylko miesiąc czasu a można tyle u siebie zmienić, w wyglądzie ale i w psychice ... dałam moją książkę dalej tzn porzyczyłam, niech następna osóbka korzysta. Zwłaszcza że sama ją dostalam od jednej osóbki.

Bożena 66 i Marudko co do dzieciaczków, mam znajomą parkę gdzie mąż jest ginekologiem i mają .... trzech synów :) chyba ta zasada nie działa jakby się chciało. A co do imion dzieci to moja córeczka, jeśli oczywiście się jej doczekam, będzie miała na imię IGA, to już postaniowione z moim lubym od dawien dawna. Imię Jeremiasz mi osobiście się bardzo podoba, znalam b.fajnego faceta, także jestem ZA.

Dziś u mnie jak przed weekendem, jutro wolne, ale jeszcze do 16 mobilizacja i praca :)

Pozdrawiam serdecznie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,czwartek rano 3 dzień diety nawet nie jestem taka głodna jak zawsze narazie znoszę ten cały nabiał chociaż w pierwszy dzień miałam ochotę na wymioty ,ale chyba z samej myśli że mój kochany chlebek nie bieże w tym udziału bo nabiał bardzo lubię. najważniejsze jest to że 2kg mniej ale ja i tak w siebie nie wieżę cały czas myślę kiedy złamię ciąg dalszy to głupie.pozdrawiam was pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,czwartek rano 3 dzień diety nawet nie jestem taka głodna jak zawsze narazie znoszę ten cały nabiał chociaż w pierwszy dzień miałam ochotę na wymioty ,ale chyba z samej myśli że mój kochany chlebek nie bieże w tym udziału bo nabiał bardzo lubię. najważniejsze jest to że 2kg mniej ale ja i tak w siebie nie wieżę cały czas myślę kiedy złamię ciąg dalszy to głupie.pozdrawiam was pa

Gogi!!!!!!!!!!!2 kg w 3 dni co ja piszę- prawie 3kg !!!!!!!!!!brawo!!!!!!!!!

Nic się nie będziesz łamać!!!jeszcze tylko 2 dni i wejdziesz na warzywka!!!

Zobaczysz,że za 2-3 tygodnie będziesz duuuużo lżejsza!!!

A u mnie wreszcie przestało wiać... :D :) :)

aha i waga mi pokazała 20dkg mniej-malutko a i tak cieszy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalinki :?

U mnie dziś z rana słoneczko.

Dobrze, bo ta szarówa nie wpływa pozytywnie na samopoczucie.

Maragrete wiosnę można bardzo łatwo zaprosić do domku, moja kosztowała niewiele ... wyjście do Biedronki i 2,5 :D Ale polecam, ja wogóle jestem maniaczką kwiatów, mam w domu wiele kwiatów, bo je kocham. Najbardziej lubie kwiaty kwitnące, bo cieszą oko i nadają przytulności w 4 kątach.

Marzeniaw ja również wszystkim polecam nasza dietę, nie moge w to uwierzyć ze tylko miesiąc czasu a można tyle u siebie zmienić, w wyglądzie ale i w psychice ... dałam moją książkę dalej tzn porzyczyłam, niech następna osóbka korzysta. Zwłaszcza że sama ją dostalam od jednej osóbki.

Bożena 66 i Marudko co do dzieciaczków, mam znajomą parkę gdzie mąż jest ginekologiem i mają .... trzech synów :) chyba ta zasada nie działa jakby się chciało. A co do imion dzieci to moja córeczka, jeśli oczywiście się jej doczekam, będzie miała na imię IGA, to już postaniowione z moim lubym od dawien dawna. Imię Jeremiasz mi osobiście się bardzo podoba, znalam b.fajnego faceta, także jestem ZA.

Dziś u mnie jak przed weekendem, jutro wolne, ale jeszcze do 16 mobilizacja i praca :)

Pozdrawiam serdecznie :*

Ja też bardzo lubię kwiaty szczególnie te kwitnące. Ostatnio zakochałam się w storczykach wcale nie są takie wymagające jak wcześniej sądziłam, ale za to jakie piękne.

Gratuluję spadków, ja niestety stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć protalinki!!

Tak tylko szybko napiszę jaka mnie dziś ogarneła radość !! wchodzę na wage a tam 84,2 !! przez ostatnie tygodnie męczyłam się, żeby dojść do magicznej cyferki 85 poniważ to była waga jaką odnotowałam przed świętami a przez swięta wiadomo... hehe przytyło się :?

tak więc dziś skacze z radości!!! teraz musi już iść tylko w dół!!!!!!!!! hihi

całuję Was kochane i życzę miłego dzionka!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziś waga wskazała 2.2 kg mniej :? , to jest motywujące bardzo ale dziś na śniadanko jak jadłam tuńczyka z puszki + jajko - to marzyłam o ogórku zielonym- uwierzcie super marzenie :D , ale dam rade do niedzieli, póżniej dołącze warzywka i bedzie juz super, a powiedzcie mi bo nie mogłam znaleść w książce, czy marchewka jest w skazana czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziś waga wskazała 2.2 kg mniej :D , to jest motywujące bardzo ale dziś na śniadanko jak jadłam tuńczyka z puszki + jajko - to marzyłam o ogórku zielonym- uwierzcie super marzenie :) , ale dam rade do niedzieli, póżniej dołącze warzywka i bedzie juz super, a powiedzcie mi bo nie mogłam znaleść w książce, czy marchewka jest w skazana czy nie??

Dozwolona, ale nie za dużo - bo słodka... 

Gratuluję spadków Kobiałki, ja niestety stoję, a co gorsza znów na 60 :? nie wiem czemu... Ale nie chce tej 6 z przodu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziś waga wskazała 2.2 kg mniej :) , to jest motywujące bardzo ale dziś na śniadanko jak jadłam tuńczyka z puszki + jajko - to marzyłam o ogórku zielonym- uwierzcie super marzenie :) , ale dam rade do niedzieli, póżniej dołącze warzywka i bedzie juz super, a powiedzcie mi bo nie mogłam znaleść w książce, czy marchewka jest w skazana czy nie??

Kamyla i Kasia9 gratuluję spadków. To świetna wiadomość tak z rana bo poprawia smopoczucie na cały dzień.

Kasiu marcheweczka jest tolerowana w P+W ale jako że jest słodka-ma dużo cukrów, to nie jako samodzielne danie ale dodatek do niektórych... To wiesz można ją dodać do suróweczki czy jako włoszczyznę do zupek :? A ogóreczek zielony,,,mniam,,, robiłam raz mizerię i jest świetna do mieska, zeby nie było tak sucho ale to tez w P+W.

Zleci ci do niedzieli, mi te niedziele ciagle wypadaja na samych P i rodzice sie pieklą ze nic nie chce u nich jeść :D ale co tam, jeszcze to sobie odbiję :)

Magda będzie ok :) Życze tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej Protalki !

Witam, nie przeczytałam zaległości bo wpadłam tylko na chwilke żeby wszystkim sie pochwalic że moja waga nareszcie ruszyła w dół.... :) :) :) i tym samym osiągnęłam wagę suwaczkową. Uff, nareszcie mój suwaczek jest aktualny....HURRA... teraz czekam na dalszy ciąg spadków.... :? :D

Buziaki dla wszystkich, zajrzę tu później i doczytam zaległe stronki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest to EXTRA uczucie jak widac na wadze coraz mniej co prawda narazie wiem ze to tylko woda ale i tak jest fajnie. Ostatni raz tak leciałam jak byłam na diecie proszkowe tj CAMBRIGE czy jakoś tak się to nazywa ale to pamiętne i zle pamiętne czasy bo bardzo się wtedy męczyłam... i marzyłam wtedy żeby zjeść jajko czy tuńczyka heheh :? , mówie wam dziewczyny jakoś jestem tak bardzo pozytywnie nastawiona mam nadzieje że to nie chwilowa euforia :D . Cieszę się bardzo że waga wam leci, i czekam aż osiągnę takie rezultaty jak SAGA czy Śliweczka :) życzę wam wszystkim bardzo miłego dnia i tak pięknie słonecznego jak u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobitki :)

Dzisiaj tak szybciutko. Mój mały Skarbuś kończy dzisiaj 2 latka :? jeja jak sobie pomyśle to niedowierzam, że to tak szybko minęło. No nic ..dzieci rosną, my się starzejemy ..takie to życie :) Zmykam bo robię malutkiej małe przyjęcie urodzinowe..torcik baloniki itp. Szkoda tylko, że babcia Gochna jest chora i nie przyjedzie :D :) No ale nic zdrówko najważniejsze!!!! Zaraz wybieramy sie do Oceanarium a później do jakiejś sali zabaw.. Po południu malutkie przyjęcie w domku i się powygłupiamy troszke :twisted: Buziaczki Kochane :*

CO do dietki i wagi.. to narazie się nie waże bo mam @ i wydaje mi się to bez sensu więc jak się skończy to zobacze jak tam waga się ma. Oczywiście dietke nadal trzymam dzielnie :) Gratuluje spadeczków Wszystkim i dużo siły i motywacji życzę!!!! MIŁEGO DNIA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.