Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bożenko Widzę, że nikt nie rozwinął tematu.. :? To jakie to są dni na chłopca, a jakie

na dziewczynkę.. Hihihi.. nie wiedziałam, że będę mogła sobie prawie wybrać :)

To czy urodzi się dziewczynka, czy chłopiec zalezy od tego który plemnik męski czy żeński zapłodni komórkę jajową. Ale z tymi plemnikami jest jak z facetami  :D są szybsi, silniejsi od pań i zawsze szybciej dolecą do jajeczka aby go zapłodnić. Jeżeli jednak komórka jeszcze nie jest gotowa, to faceci nie poczekają zbyt długo, bo szybciej padną - na dłuższą metę są słabsi od kobiet.  Jesli jajeczko się spóźni troszkę, to zapłodni ją już plemnik babski - przyleci do mety później i jeszcze cierpliwie poczeka - plemniki babskie żyja dłużej.

Gdy współżyjesz w dniu gdy jajeczko jest gotowe na swoim miejscu, to prawie na pewno będzie chłopiec, gdy troszkę wcześniej, to bardziej będzie dziewczynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,czwartek rano 3 dzień diety nawet nie jestem taka głodna jak zawsze narazie znoszę ten cały nabiał chociaż w pierwszy dzień miałam ochotę na wymioty ,ale chyba z samej myśli że mój kochany chlebek nie bieże w tym udziału bo nabiał bardzo lubię. najważniejsze jest to że 2kg mniej ale ja i tak w siebie nie wieżę cały czas myślę kiedy złamię ciąg dalszy to głupie.pozdrawiam was pa

Gogi,nie można myśleć że napewno mi nie wyjdzie,napewno sie poddam,napewno nie dam rady.Ja też jestem długodystansowcem,walczyłam o każdy kilogram i nieraz nie mogłam patrzeć na niektóre produkty,ale jest tyle możliwości i przepisów że można sobie poradzić.Kiedy ja zaczynałam nie było przepisów,jadłam w kółko to samo:serek,kurczak,jogurt,serek,kurczak,jogurt i tak w kółko.Wytrwałam,choć nie bede czarowac,łatwo nie było.Wierzę że zależy Ci na zdrowiu i chociażby dla zdrowia postarasz się wytrwac.Najgorsza jest uderzeniówka,potem bedzie już tylko lepiej.Trzymam kciuki za Ciebie.Mam nadzieję że dasz sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko normalnie muszę się zabrać ostro bo Ty idziesz jak burza i zaraz dogonisz mój suwaczek to może sie umówmy że ja bede przed Tobą uciekać hahahaha nie no jest extra gratuluję Ci !!!! :D

Dziękuję Kamylko.

Możesz uciekać,a nawet musisz!!!!! Ja będę Cie gonić wiec spiesz się spiesz :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!!

Wydaję mi się, że faktycznie to może być wina deserów. A przede wszystkim produktów tolerowanych w nich zawartych. Dziś zaczęłam warzywka i pozwolę sobie ew na kogel-mogel, lub serniczek, a na białkach nie będę deserkować wcale jak radzi Śliweczka.

Zobaczymy waga może ruszy.. jędza.

Dziś zaczęłam ćwiczyć!

Nie poddam się!

Pozdrawiam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki potrzebuje przepis na cos takiego jak chlebek bo jest kryzysik i muszę cos takiego zjesc :?

Najprostszy chlebek to otreby 3 łyżki,serek homo,proszek do pieczenia i jajo,w mikrofalówkę na 4 minuty i masz chlebek.Ale zajrzyj tu: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0

Może cos znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy urodzi się dziewczynka, czy chłopiec zalezy od tego który plemnik męski czy żeński zapłodni komórkę jajową. Ale z tymi plemnikami jest jak z facetami  :D są szybsi, silniejsi od pań i zawsze szybciej dolecą do jajeczka aby go zapłodnić. Jeżeli jednak komórka jeszcze nie jest gotowa, to faceci nie poczekają zbyt długo, bo szybciej padną - na dłuższą metę są słabsi od kobiet.  Jesli jajeczko się spóźni troszkę, to zapłodni ją już plemnik babski - przyleci do mety później i jeszcze cierpliwie poczeka - plemniki babskie żyja dłużej.

Gdy współżyjesz w dniu gdy jajeczko jest gotowe na swoim miejscu, to prawie na pewno będzie chłopiec, gdy troszkę wcześniej, to bardziej będzie dziewczynka.

Pięknie wyjaśnione, a przy tym żartobliwie! Witaj Ostatnia szanso :?. Dawno się nie widziałyśmy na forum. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!!

Wydaję mi się, że faktycznie to może być wina deserów. A przede wszystkim produktów tolerowanych w nich zawartych. Dziś zaczęłam warzywka i pozwolę sobie ew na kogel-mogel, lub serniczek, a na białkach nie będę deserkować wcale jak radzi Śliweczka.

Zobaczymy waga może ruszy.. jędza.

Dziś zaczęłam ćwiczyć!

Nie poddam się!

Pozdrawiam :?

I tak trzymaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.